Black Friday także w STS – Warunki Promocji

black-friday-sts-2018

Z okazji Black Friday szereg firm stworzyło promocje dla konsumentów. W tym roku oferty przygotowali również bukmacherzy, w tym obecnie największy legalny bukmacher – STS. Promocja ważna jest tylko przez 24h, dlatego warto się pośpieszyć.

Jak skorzystać z bonusu?

Tak naprawdę wystarczy zagrać między godziną 1.00 a 23.59 w czarny piątek czyli 23 listopada 2018 r. a bonus automatycznie zostanie doliczony do Twojego konta. Minimalna stawka, która kwalifikuje do wzięcia udziału w promocji to 50 złotych. Gdy obstawisz między 50 pln a 249,99 otrzymasz voucher STS w wysokości 10 złotych. Jeśli natomiast obstawisz 250 złotych i więcej otrzymasz bonus w wysokości 50 złotych.

Warto jednak dodać, że do tej promocji wliczane są jedynie takie zakłady, które zostały zawarte i rozliczone w Black Friday.

Jak wypłacić środki promocje?

Warunki wypłaty bonusu są standardowe, praktycznie takie same jak w przypadku wszystkich innych promocji oferowanych przez STS, czyli trzykrotny obrót bonusem z minimalnym kursem 1.91. Natomiast bez względu na to ile zawrzesz zakładów i za jaką kwotę, możesz otrzymać tylko jeden voucher.

Ocena promocji

Gdy po raz pierwszy przeczytaliśmy warunki to stwierdziliśmy “promocja jak każda inna”. Nic specjalnie nas nie zaskoczyło. Jednak przy bliższym przyjrzeniu się stwierdzamy, że jest to jedna z najlepszych promocji na czarny piątek 2018. Przede wszystkim dlatego, że żadnych nowych środków nie trzeba wpłacać, ani zgłaszać się do promocji. Sporo osób może z niej skorzystać nawet nie wiedząc o tym wcześniej.

Dla nowych graczy nie będzie to może najbardziej zachęcająca promocja, ale bonus powitalny wynoszący 1000 złotych (z kodem bonusowym nawet więcej) może już zachęcić do skorzystania z oferty STS. Tym bardziej, że obok tego STS ma całkiem niezłą ofertę w postaci zakładów na żywo, transmisji niektórych wydarzeń live oraz niezłych kursów bukmacherskich.