Bonusy na Raw Air

Zaktualizowano

bonusy na raw air

Rozgrywany corocznie od 1979 roku Puchar Świata jest najbardziej prestiżowym wydarzeniem wśród skoków narciarskich. Skoczkowie rywalizują cały sezon od listopada do marca by w rezultacie wyłonił się ten najlepszy. W ramach pucharu organizowanych jest kilka mniejszych konkursów. Wśród nich najbardziej prestiżowym jest Turniej Czterech Skoczni, a w 2016 dołączyła także impreza pod tytułem Raw Air. Te stosunkowo młode zawody odbywają się w 4 miastach Norwegii i składają się z 16 skoków na przestrzeni 10 dni.

Bonus Raw Air w Ewinner

Z okazji norweskich konkursów w skokach narciarskich bukmacher eWinner zorganizował nagrodę specjalną. Typerzy którzy obstawią skoki odbywające się w dniach 6-15 marca będą zbierać punkty, a w rezultacie moga wygrać część z puli bonusów 4000 PLN. Wystarczy, że na kuponie pojawi się jedna pozycja z konkursu Raw Air, a kupon weźmie udział w konkursie.

bonusy na raw air  ewinner 2020

Jak wygrać 1000 PLN w konkursie?

Wystarczy, że wygrasz kupon, na którym min. jedno zdarzenie odbywa się w ramach norweskiej imprezy Raw Air. Punkty zbierasz według następującego wzoru:

STAWKA x KURS x LICZBA TYPÓW NA KUPONIE

Czyli jeśli obstawiłeś 200 PLN na 4 zdarzenia z łącznym kursem 5.0  i wygrałeś to otrzymasz 200 x 4 x 5 = 4000 punktów.

Punkty możesz zbierać codziennie od 6 do 15 marca, typer z największą ilością punktów otrzyma nagrodę główną 1000 PLN w postaci bonusu.

Dodatkowo, codziennie możesz otrzymasz 100 dodatkowych punktów za depozyt o wartości minimum 50 PLN.

Jak wypłacić bonus z konkursu Raw Air?

Zasady konkursowe są dość proste. By wypłacić nagrodę bonusową należy ją obrócić jednokrotnie w ciągu 7 dni. Jeśli wykonasz tę czynność kwota trafi na konto depozytowe i będzie gotowa do wypłaty.

Jak obstawiać skoki w eWinner?

Głównym zakładem by obstawić skoki jest wytypowanie zwycięzcy danego konkursu. Jeśli nie posiadasz konta, to je załóż wykorzystując eWinner kod promocyjny, a otrzymasz największy bonus na start u tego bukmachera. Podczas obstawiania zwróć uwagę, że faworytem w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata jest Stefan Kraft i to na tego skoczka jest najniższy kurs w okolicy 1,85. Jeśli obstawiasz większe kursy to warto zwrócić uwagę na typ, w którym wskazujemy lepszego spośród pary skoczków. W tej kategorii ciekawa para w zakładzie o klasyfikację końcową Raw Air to Kraft – Kubacki. Na wygraną polaka kurs waha się w okolicy 4,75.