Happy Hours bez podatku

Zaktualizowano

happy hours bez podatku fortuna

Operator Fortuna Zakłady Bukmacherskie znany jest z licznych promocji, obejmujących m. in. grę bez podatku. Jedną z nich są Happy Hours, która obejmuje ramy czasowe, kiedy bukmacher oferuje możliwość obstawiania wydarzeń sportowych kuponami. Dzięki temu ewentualna wygrana zostaje zwiększona o wartość podatku. Wysokość opłaty, którą państwo pobiera za każdy obstawiony zakład wynosi standardowo 12%, więc po naliczeniu zwrotu nasze wygrane zyskają na wartości 14%. Jest więc o co grać! Żeby móc zyskać na tej promocji, wystarczy, że skorzysta z naszej ekskluzywnej oferty bonusowej Fortuna kod promocyjny bez podatku.

Na czym polega Happy Hours?

Zakłady bukmacherskie Fortuna promocje Happy Hours oferują na popularne wydarzenia sportowe. Wtedy to kurs rośnie o extra 14%, a przelicznik zostaje zmieniony z 0,88 na 1. Dla gracza oznacza to, że nie płaci on ani grosza podatku. Ten obowiązek zostaje całkowicie przeniesiony na bukmachera, a więc gra jest całkowicie legalna.

Jak grać bez podatku w Fortunie?

W zasadzie wymagane jest tylko to, by kupon zawierał co najmniej 3 wydarzenia w ramach AKO lub Maxikombi. Kurs minimalny dla pojedynczego zdarzenia wynosi 1.3, a dla całego kuponu 3. Trzeba jeszcze mieć świadomość, że zakłady bez podatku Fortuna nie łączą się z innymi promocjami, w tym z Superofertą, Hitem Dnia i Zakładem Bezpiecznym. Ponadto przy kuponach objętych Happy Hours nie ma możliwości wykorzystania opcji Early Cash Out.

Kiedy Fortuna oferuje grę bez podatku?

Promocje tego typu są, jak sama nazwa wskazuje, dostępne na ogół w określonych godzinach. Fortuna jednak dokonała prawdziwej rewolucji i wprowadziła całodobową promocję Happy Hours na zakłady przedmeczowe! Nie mogą narzekać również fani zakładów live, którzy mogą grać bez podatku w godzinach 10:00 – 22:00.

Happy Hours warunki

Nowe zakłady bez podatku kwiecień 2020 w Fortunie to przede wszystkim brak stawki minimalnej. Z promocji można więc skorzystać nawet przy kuponie za np. parę złotych. Poza brakiem stawki minimalnej aktualny Happy Hours wyróżnia się objęciem nie wybranych zakładów, a całej oferty dostępne zarówno w trybie prematch, jak i live. Taka szansa na polskim rynku bukmacherskim nie pojawia się zbyt często. Z promocji można skorzystać przy zakładach obstawianych na stronie internetowej oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Ile można wygrać?

Np. Gdy wytypujemy wygraną z łącznym kursem 21.32. Gdy zadziała promocja Happy Hours w Fortunie to powiększony kurs będzie wyglądał następująco 21.32 x 0,14 = 24.30.

Jeśli postawimy 100 PLN to wygrana w kuponie będzie równa: 

– bez promocji Happy Hours: 100 PLN – 12% podatek = 88 PLN x 21.32 = 1876,16 PLN
– z promocją Happy Hours: 100 PLN – 12% podatek = 88 PLN x 24.30 = 2138,40 PLN

Korzystając z promocji przy tym samym zakładzie za 100 PLN mamy więc 262,24 PLN większą wygraną.

Happy Hours Fortuna vs Milenium

Innym bukmacherem, który na stałe włączył Happy Hours do swojej oferty promocyjnej jest Milenium. Operator ten na ogół oferuje jedno- lub dwugodzinne okienko, podczas którego gracze mogą obstawiać kupony z ewentualną kwotą wygranej zwiększoną o wartość podatku od gier. Muszą one składać się z co najmniej dwóch, trzech lub czterech zdarzeń, w zależności od statusu gracza. Minimalny kurs zdarzenia musi wynosić 1,20 lub wyżej, co jest wynikiem nieco lepszym niż wymagane 1,30 w Fortunie. Niemniej, mimo iż Happy Hours w Milenium mają swoje zalety, wypadają skromnie na tle całodobowej promocji oferowanej przez Fortunę.