Promocja w Fortunie na Black Friday 2018

Fortuna-promocja-black-friday-2018

W ramach promocji na czarny piątek Fortuna oferuje kursy na polską piłkę bez marży bukmacherskiej. Co to oznacza oraz jak skorzystać z tego bonusu?

Oferta bez marży – Ekstraklasa i 1. liga

Dzięki ofercie na Black Friday 2018 kursy na polską piłkę w piątek 23 listopada 2018 będą o kilka procent wyższe. Fortuna rezygnuje ze swojego zarobku aby zachęcić graczy do obstawiania polskiej piłki nożnej. Bonus obejmuje trzy mecze:

  • Piast Gliwice – Zagłębie Sosnowiec
  • Stal Mielec – Warta Poznań
  • Raków Częstochowa – Chojniczanka Chojnice

Jak wziąć udział w tej promocji? Wystarczy obstawić jedno z tych trzech spotkań, kursy dostępne są dla wszystkich graczy efortuna.pl. Co ciekawe w przeciwieństwie do promocji oferowanej przez STS bezmarżowe zakłady można włączyć do akumulatorów i połączyć je z zakładami z innych dni, choćby nadchodzącego weekendu piłkarskiego.

Czy warto wziąć udział?

Jeżeli znasz się na polskiej piłce to zdecydowanie warto, w końcu wygrana wyższa o kilka czy kilkanaście procent zawsze cieszy. Z pewnością nie jest to najlepsza oferta na rynku, jednak miło że Fortuna zdecydowała się zaoferować coś nowego graczom z okazji Black Friday. W końcu bukmacherzy nie muszą “czyścić” magazynów i sprzedawać produktów taniej, aby mieć więcej miejsca przed świętami.