Aplikacja Fortuna opinie

Zaktualizowano

aplikacja fortuna opinie 2018

Fortuna to kolejny z polskich największych bukmacherów stacjonarnych, który przygotował dla swoich użytkowników również aplikację mobilną – Fortuna mobile dostępną na najważniejsze systemy operacyjne urządzeń mobilnych. Aplikacja fortuna opinie zebrała pozytywne, ma wiele cech, które sprawiają, że warto z niej skorzystać i wypróbować ofertę tego bukmachera. Ważnymi zaletami są najlepszy dostępny na polskim rynku zakład bez ryzyka (w tej chwili na kwotę 130 złotych w przypadku rejestracji z kodem promocyjnym). Istotną cechą Fortuna apk jest także możliwość obstawiania zakładów na żywo oraz ekonomiczność aplikacji pod względem niskiego poboru danych.APLIKACJA FORTUNA OPINIE 2020

Aplikacja Fortuna zakłady bukmacherskie to narzędzie nie tylko do obstawiania ale także do zaawansowanych analiz i statystyk. Każdy użytkownik w momencie gdy chce złożyć zakład na wybrane spotkanie, ma możliwość szczegółowego obejrzenia statystyk oraz sprawdzenia historii spotkań między poszczególnymi zespołami. Mamy dostęp do podstawowych danych takich jak tabele, ostatnie spotkania, analiza spotkań dom/wyjazd czy analiza średniej ilości bramek w meczach danych drużyn. Oprócz tego do ciekawszych spotkań dostępne są także zapowiedzi, w których znajdziemy szereg przydatnych informacji, które mogą nam pomóc podjąć decyzję na kogo postawić. W ten sposób aplikacja mobilna Fortuna dostarcza nam także typy bukmacherskie. W przypadku używania Fortuna mobile do obstawiania na żywo możemy analizować spotkania także poprzez oglądanie transmisji live. W Fortuna na telefon możemy skorzystać także z wirtualnych zakładów bukmacherskich.

FUNKCJE APLIKACJI FORTUNA

Statystyki Bezpośrednie statystyki i analizy wraz z kursami
Szybkie zakłady2 kliknięcia dzielą Cię od postawienia zakładu
Match TrackerSkróty najważniejszych akcji meczowych.
Szybkie płatnościSzybkie doładowanie konta wybraną metodą płatności
StreamTransmisje na żywo w Twoim urządzeniu mobilnym
Powiadomienia Push Powiadomienia o wygranej i specjalnych promocjach

JAK PRZEBIEGA REJESTRACJA KONTA W FORTUNIE PRZEZ TELEFON

Zamiast korzystać z wersji na komputer możemy użyć także Fortuna App, aby dokonać rejestracji w przypadku gdy jesteśmy nowych użytkownikiem. Proces ten nie różni się od procesu, który musimy przejść na stronie w wersji komputerowej. Musimy podać podstawowe dane osobowe a także zweryfikować je przesyłając skan dokumentu tożsamości. Oczywiście aplikację Fortuna możemy pobrać zarówno na system IOS na Iphone jak i na telefony z systemem Android. Aplikacja eFortuna jest więc dostępna na praktycznie wszystkie smartphony.

FORTUNA MOBILE – BONUS DLA NOWYCH GRACZY

Fortuna aplikacja zakłady bukmacherskie oferuje aktualnie jeden z najciekawszych bonusów bukmacherskich na rynku. W ofercie mamy trzy podstawowe promocje – zakład bez ryzyka (w podstawowej wersji na kwotę 100 złotych, jednak korzystając z oferty z kodem promocyjnym można dostać aż 130 złotych). Dodatkowo dostajemy bonus bez depozytu w tym przypadku w postaci punktów lojalnościowych, które można zamienić na 20 złotych.

Innym oferowanym bonusem przez Fortuna zakłady bukmacherskie do wykorzystania również w aplikacji jest bonus w wysokości 100% od pierwszej wpłaty – maksymalnie 1000 złotych. Jak go otrzymać dowiecie się w kolejnej części artykułu.

JAK UZYSKAĆ BONUS?

Aby uzyskać bonus należy zarejestrować się oraz w ciągu 10 dni od rejestracji dokonać pierwszej wpłaty. Ważne by podczas zakładania konta wpisać odpowiedni kod promocyjny Fortuna by otrzymać najlepszy możliwy bonus bukmacherski. W ciągu 60 dni od rejestracji, należy zagrać za czterokrotność wpłaconego depozytu, tworzyć kupony z minimum 3 zdarzeniami z kursem minimalnym całkowitym 1.90.

JAK WYPŁACIĆ BONUS?

Warunki otrzymania bonusu w Fortuna aplikacja nie są skomplikowane, zaletą jest fakt, że po otrzymaniu bonusu możemy go obrócić już tylko jednokrotnie po dowolnym kursie i na kuponie z dowolną ilością zdarzeń. Pamiętajmy jednak o tym, że obrotu dokonujemy tak naprawdę własnym depozytem, jeszcze przed otrzymaniem bonusu.

FORTUNA APK ANDROID I IOS

Podsumowując aplikacja Fortuna zakłady bukmacherskie to ciekawa opcja dla osób szukających zakładów bukmacherskich na polskim rynku. Czy wersja mobilna bukmachera zasługuję by stwierdzić, że jest to najlepsza aplikacja bukmacherska wśród legalnych firm oferujących zakłady w Polsce? Na pewno nie posiada rażących cech negatywnych, jest komfortowym narzędziem dla gracza.

Aplikacja Fortuna opinie pod względem technicznym także ma dobrą, jest jednym z najlepszych wyborów na polskim rynku. Ciekawa jest także oferta, którą znajdziemy u tego bukmachera – zarówno jeśli chodzi o standardową ofertę jak i o zakłady na żywo. To co na pewno ciekawe i korzystne dla początkujących graczy to oferta bonusowa. Bardzo korzystnym bonusem jest zakład bez ryzyka, będący najlepszą ofertą tego typu na polskim rynku. Dostępny jest także oferta 100% od pierwszej wpłaty, który nie jest tak atrakcyjna jak u niektórych konkurentów, jednak mimo wszystko może znacząco zwiększyć rentowność naszych zakładów, z tego względu warto skorzystać również z tego bonusu.