Promocje Bukmacherskie 2019

promocje-bukmacherskie

Branża bukmacherów w Polsce zmienia się i rozwija dynamicznie. W jej obrębie możemy wyróżnić firmy, które działają na polskim rynku od lat 90-tych, czyli praktycznie od początku wolnego rynku w naszym kraju, jak i takie, które dopiero zaczynają swoją działalność. Nowe firmy oferujące zakłady, chcąc znaleźć i utrzymać swoje miejsce na rynku, często zachęcają klientów tworząc wyjątkowe promocje bukmacherskie, zmuszając firmy mocno osadzone na rynku do rewaluacji swojej oferty. To bardzo korzystna sytuacja z punktu widzenia konsumenta. Im większa konkurencja na rynku, tym korzystniejsza oferta dla grających w zakładach.

Promocje bukmacherskie 2019

Bukmacher Bonus na Start Kody Promocyjne
Fortuna 35 PLN bonus bez depozytu lub
150 PLN zakład bez ryzyka
100% od depozytu do 400 PLN
LvBet 30 PLN bonus powitalny bez wpłaty
bonus 100% od wpłaty aż do 1510 PLN
Totolotek   25 PLN bez depozytu na początek
100%  do wpłaty max 1111 zł
Milenium 10 PLN + 20 PLN zakład bez ryzyka
bonus 100% do 760 PLN
Forbet 100% od wpłaty do wartości 1200 PLN + 100 PLN EXTRA
Etoto 100% do 500 PLN od wpłaty

Bonusy bukmacherskie w Polsce 2019

Zdecydowaliśmy się na wyróżnienie 7 głównych graczy, aktualnie oferujących swoje promocje bukmacherskie w 2018 na terenie Polski. Należy wspomnieć także, iż rumuński bukmacher w 2018 roku złożył w Ministerstwie Finansów wniosek o licencje dla bukmacherów oferujących zakłady online.
Można się także natknąć na inne, mniejsze firmy np. zarejestrowane za granicą lub zupełnie nielegalne. Pamiętajmy jednak, że wymogiem legalności zakładów jest działalność spółki bukmacherskiej zarejestrowana na terytorium Polski. Kierując się tą zasadą i celowo pomijamy firmy, które nie zbudowały jeszcze swojej stabilnej pozycji w branży, zdecydowaliśmy się na powyższą selekcję. Poniżej omówimy zaś pokrótce każdego z nich oraz promocje i bonusy bukmacherskie, które oferują zarówno nowym graczom, jak i stałym klientom.

Fortuna Bonus Powitalny

Jednym z najstarszych bukmacherówi na polskim rynku jest działająca od 1996 roku Fortuna. Podobnie jak u innych promocje i bonusy bukmacherskie Fortuny można podzielić na trzy kategorie:

  1. Bonusy bukmacherskie online – dostępne dla klientów używających bukmachera za pośrednictwem strony internetowej;
  2. Bonusy w punktach sprzedaży – przy sprzedaży bezpośredniej;
  3. Promocje bukmacherskie i specjalne ofert przewidziane dla stałych klientów – są to wszelkiego rodzaju programy lojalnościowe, strefy VIP i kluby zrzeszające graczy.

W ramach promocji w punktach sprzedaży często rozdawane są drobne akcesoria i upominki w postaci breloczków, koszulek, szalików czy napojów energetycznych. Fortuna sponsoruje Legię Warszawa, więc jeśli dodatkowo sympatyzujesz z tą drużyną, warto rozważyć korzystanie z Fortuny. Często, gdy Legia rozgrywa jakiś mecz, Fortuna ma w ofercie dodatkowe promocje związane z meczem (lepszy stosunek wygranej lub gadżety związane z drużyną).

Fortuna promocje online

Dla klientów internetowych także są przewidziane promocje bukmacherskie. Pierwsza z nich polega na obstawianiu po raz pierwszy bez ryzyka tzw. cashback bukmacherski. W przypadku wygranej gracz otrzymuje normalną wypłatę, natomiast w wypadku przegranej nie traci nic (poza opłatą za transakcję). By maksymalnie skorzystać z zakładu bez ryzyka należy postawić 171 zł. Wykorzystasz w ten sposób maksymalną wartość bonusu, w przypadku przegranej otrzymasz zwrot 150 zł. Dodatkowo można zdobyć bonus do 400 zł, jeśli dokonamy przelewu do 10 dni od daty rejestracji konta, a do 60 dni rozegramy czterokrotność pierwszej wpłaty. Na liście zadań koniecznych do odebrania bonusu znajdziemy jeszcze rozegranie co najmniej 3 spotkań o całkowity kursie minimalnym na poziomie 1,90.
Druga promocja polega na systemie referencyjnym. ‚Przyprowadź kumpla’ pozwala na bonus w wysokości 100 PLN za każdą osobę, którą namówimy do gry z Fortuną.
fortuna legalne zakłady bukmacherskie 2018Ciekawą i unikatową formą promocji bukmacherskiej 2018 dostępną dla członków Fortuna Klub Plus są tzw. Mistrzostwa Typerów, do których można się zgłaszać zarówno online, jak i w punktach sprzedaży. Za każdy postawiony kupon otrzymujemy punkty, które możemy wymienić na darmowe zakłady oraz bonusy bukmacherskie. Zwycięskie kupony zgłoszone do mistrzostw, oprócz zwykłej gotówki, pozwalają na zdobycie tzw. punktów mistrzowskich (wygrana x wskaźnik). Dla typerów z największą liczbą punktów co miesiąc są przewidziane nagrody, zarówno w rankingu ogólnopolskim, jak i danego punktu.

Lvbet bonus na start

Promocje w Totolotku

Totolotek to znany i lubiany rodzimy bukmacher oferujący liczne promocje bukmacherskie 2018 dla swoich klientów, zarówno w punktach sprzedaży, jak i przez Internet. W ofercie znajdziemy zakłady bukmacherskie Toto-Mix, zakłady na żywo, totalizatory piłkarskie Toto-Liga i Toto-Gol, a także zakłady na wyścigi konne i psów (Toto-Racing). Na stronie tego bukmachera znajdziemy szczegółowe statystyki sportowe, które pozwolą nam na mądre rozdysponowanie gotówki.
Oferta powitalna na totolotek.pl to 100% do 1111 zł bonusu na start oraz jeden darmowy zakład Freebet w wysokości 25 PLN.
Instalując wersję mobilną (na telefonie lub tablecie), otrzymamy o 6% zwiększoną wygraną (nie określono, kiedy ta promocja się kończy).
Okazyjnie, zazwyczaj w piątki lub przy okazji dużych wydarzeń sportowych jak Liga Mistrzów czy Europy, Totolotek oferuje zwiększenie wygranej o należny podatek 12%, który zostaje w naszej kieszeni.
Dla graczy szukających mistrzostwa w zakładach łączonych AKO, Totolotek również przygotował ciekawą ofertę. Od każdej wniesionej stawki na minimum 4 mecze (co najmniej jeden mecz piłki nożnej) otrzymasz 10% bonusu od zagrania – maks. 20 zł. Należy również pamiętać, że aby spożytkować otrzymany bonus, musimy posiadać co najmniej jedno zdarzenie z kursem 1,50 na kuponie.
Natomiast polecając tego bukmachera znajomym lub rodzinie, otrzymasz bonus w wysokości 70 zł., a osoba która się zarejestruje i zacznie grać za pośrednictwem Totolotka – bonus powitalny do 1111 zł. i darmowy zakład Freebet.

Dla klientów – pasjonatów Totolotek stworzył dwa kluby VIP Club oraz BET Club, w których pojawiają się liczne ułatwienia i promocje przeznaczone tylko dla najlepszych i lojalnych klientów. Biorąc udział w tych elitarnych zrzeszeniach, zdobywamy punkty, dzięki którym możemy zgarnąć nagrody rzeczowe, a także liczyć na okazyjne darmowe zakłady lub wyższe wygrane. W Bet Clubie główną nagrodą jest zazwyczaj wycieczka zagraniczna.

Forbet

Dla nowicjuszy forBET przygotował niezwykły bonus na start, dzięki któremu, podwajając wpłatę wejściową, można zarobić od 20 do nawet 600 PLN, w zależności od wysokości wpłaty. Pamiętajmy jednak, aby dokładnie sprawdzić wymogi bukmachera dotyczące korzystania z tej oferty. Musimy spełnić szereg warunków, by bonus został wypłacony.
Ciekawą ofertą firmy forBET jest opłacanie podatku za swoich klientów. W praktyce zwiększa to wygrane o 12% i klient zarabia więcej.
Chcąc skorzystać z najkorzystniejszej oferty, i w tym przypadku należy posłużyć się kodem promocyjnym. Kod promocyjny u tego bukmachera to 50GRATIS, minimalna kwota wpłaty lub wypłaty to 1 PLN, a minimalna stawka to 2 PLN.

Milenium

Milenium Zakłady Bukmacherskie to kolejny znany i lubiany bukmacher specjalizujący się w sporcie, zwłaszcza w piłce nożnej i tenisie. W ich ofercie znajdziemy zarówno internetowe zakłady bukmacherskie, jak i bezpośrednie,  obejmujące również ofertę zakładów na żywo oraz totalizator piłkarski. Milenium posiada 260 punktów przyjmowania zakładów i od 2016 roku jest oficjalnym sponsorem Zagłębia Lubin.
Milenium oferuje korzystny bonus w wysokości 50% pierwszej wpłaty (do 500 PLN), jednak by go otrzymać, trzeba wykonać szereg czynności związanych z przestrzeganiem regulaminu, więc zanim zaczniemy się cieszyć dodatkową gotówką, należy przeczytać wymogi, które stawia przed nami bukmacher.
Przy rejestracji w programie lojalnościowym Milenium otrzymamy kupon upoważniający do darmowego zakładu na dowolne wydarzenie o wartości 10 zł. Zakład ten pozbawiony jest jakiegokolwiek ryzyka. Za każdy zakład w ramach tego programu otrzymamy punkty, które będziemy mogli wymieniać na nagrody rzeczowe lub po prostu kredyty na poczet przyszłych gier.
Warto też regularnie śledzić stronę Milenium, gdyż oferują okresowe promocje bukmacherskie, o których nie przeczytamy w artykułach na Internecie.

STS

Start-Typ Sport (STS) to kolejny znaczący gracz w branży zakładów sportowych. Ta zatrudniająca ponad 1300 osób spółka z siedzibą w Katowicach jest największą firmą bukmacherską w Polsce i posiada aż 45% udziałów w rynku. Od 2013 roku sponsorują Lecha Poznań, a od 2014 – reprezentację Polski.

Przy pierwszej wpłacie od razu otrzymasz jej podwojenie na konto bonusowe (aż do 500 PLN). Jedynym warunkiem otrzymania tych pieniędzy jest ich użycie. Musisz wykonać trzy obroty przyznaną kwotą przy kuponie o łącznym kursie minimum 1,91. Bukmacher Sts nie posiada pola kod promocyjny w formularzu rejestracyjnym.
STS ubezpiecza od ryzyka aż 3 pierwsze zakłady za 10 PLN, zarówno zakłady typu SOLO, jak i AKO, jeśli kurs łączny zakładu wyniesie minimum 1,50 PLN, a stawka danego kuponu nie będzie niższa niż 10 zł.
Co poniedziałek STS nagradza 1000 najaktywniejszych graczy bonusem w wysokości 100 zł., więc warto się starać przez cały tydzień.
W przypadku systemu referencyjnego STS ma proste zasady. Twój znajomy z polecenia zakłada konto i wpłaca pieniądze – każdy z was dostaje po 50 PLN.
STS zazwyczaj nie oferuje kodów promocyjnych, jednak warto zajrzeć na ich stronę, szukając okazyjnych promocji bukmacherskich 2018 i bonusów.

Etoto kod bonusowy

Nazwa Etoto wydaje się nieprzypadkowa. Mają oni jedynie 30 punktów stacjonarnych do przyjmowania zakładów. Większość zakładów bukmacherskich ma charakter e-zakładów internetowych. Ten bukmacher ostatnio cieszy się coraz większą popularnością. Przyczyny tego zjawiska można doszukiwać się w tym, że Etoto jest od niedawna promowany przez Mateusza Borka, Romana Kołtonia i Tomasza Hajtę.

etoto zaklad bez ryzyka 2018

W zakresie bonusów bukmacherskich eToto postawili na elitarność. Chcąc korzystać z pełni przywilejów u tego bukmachera, musisz się stać ich członkiem VIP. A to nie lada wyczyn. Kandydaci są wybierani z polecenia i wykazać się muszą zaangażowaniem i lojalnością. Na przywitanie otrzymają jednorazowy bonus powitalny i mogą obstawiać w wyższych pułapach granicznych, a czasem bez limitu i z niskimi wymogami obrotu. Będąc członkiem klubu, masz szansę na wyjazdy na mecze, koncerty, weekendowe pobyty w hotelach czy luksusowe wycieczki zagraniczne.
eToto oferuje również specjalne promocje bukmacherskie przypadające na dany dzień, więc by być na czasie, należy odwiedzać ich stronę lub punkty regularnie.
Ciekawą promocją w eToto był ‚Kasozwrot’. Oferta pozwalała na zwrot 100% poniesionych w przypadku przegranej i pełną wypłatę wygranej. Oferta ogranicza się do pierwszego zakładu o wartości maksimum 50 zł ale i tak pozwala na eliminację ryzyka związanego z branżą bukmacherską.
W eToto kod bonusowy zazwyczaj nie jest wymagany. Ważniejsza wydaje się przynależność do programu lojalnościowego. Dlatego wybierając konkretną firmę i chcąc wykorzystać wszystkie bonusy bukmacherskie jakie ma do zaoferowania, przygotuj się na długotrwałą relację.

Promocje legalnych bukmacherów w Polsce

Legalność oznacza spełnianie wymogów prawnych narzuconych przez Ministra Finansów odnośnie gier hazardowych, licytacji i zakładów bukmacherskich. W ciągu ostatnich dziesięciu lat przepisy uległy zmianom dwukrotnie. Lista i informacje podane powyżej odnoszą się do najnowszych danych ze stycznia 2018 roku.
Podsumowując, każdy bukmacher ma coś ciekawego do zaoferowania. W zależności od tego, z jakiej strony otrzymaliśmy kod promocyjny może zależeć jak atrakcyjne będą nasze bonusy bukmacherskie, które zostaną nam ofiarowane. Warto rozejrzeć się na Internecie lub popytać wśród znajomych. Często dana strona cieszy się uznaniem danego bukmachera, lub po prostu z nim współpracuje, stąd wynikające różnice w ofercie zawierającej promocje bukmacherskie 2018.
Ktoś znajomy z kolei może znać kody promocyjne dostępne jedynie dla ‚wtajemniczonych’ i lojalnych klientów lub ułatwić dostęp do klubowych stref typu VIP, które zwykle dostępne są jedynie dla graczy z długim stażem. Warto także wziąć pod uwagę długotrwałą współpracę z jednym legalnym bukmacherem. Dzięki temu znajdziemy się w gronie lojalnych klientów i będą nam przysługiwać dodatkowe korzyści i rabaty.

Bukmacher bonus powitalny bez depozytu 2019

Nie bez znaczenia jest także sponsoring, jakiego bukmacherzy udzielają konkretnym drużynom. To ważne z perspektywy kibica, by także poprzez grę w odpowiednich zakładach bukmacherskich wspierać ulubioną drużynę sportową.
Ciekawą metodą korzystania z serwisów bukmacherskich jest ta praktykowana przez wiele osób u nas w redakcji: ważne, żeby spróbować każdego serwisu, promocje bukmacherskie typu bonus powitalny (zazwyczaj bez ryzyka poniesienia kosztów) i samemu przekonać się, który bukmacher nam najbardziej odpowiada. Oferta bukmacherów m.in. cashback bukmacherski lub bonus bez depozytu to bardzo dobry trick marketingowy firm bukmacherskich by gracze dokonali wyboru i rejestracji.
Zakładów bukmacherskich mamy w Polsce bez liku, zarówno tych legalnych, jak i nielegalnych. Warto uważnie przyjrzeć się każdemu z nich, zanim zainwestujemy nasze pieniądze w dany zakład. W redakcji nie korzystaliśmy i odradzamy korzystanie z nielegalnych bukmacherów, a lista, którą stworzyliśmy, oparta jest na kilkuletniej obserwacji i wnioskach, jakie wyciągnęliśmy, korzystając z danych firm.