Promocje bukmacherskie

Zaktualizowano

promocje bukmacherskie 2020

Jedną z największych przewag są promocje bukmacherów online nad ich naziemnymi odpowiednikami. Użytkownicy tych pierwszych mogą liczyć na zdecydowanie większą liczbę ofert promocyjnych. Klienci buków online mają stały dostęp do licznych ofert bonusowych, dzięki którym uzyskują środki na darmowe zakłady. W zależności od bukmachera, ale i od typu danej promocji zyskać można m. in. zakłady bez ryzyka, freebety czy prostu środki bonusowe, które możemy wypłacić po dokonaniu odpowiedniej liczby obrotów. Wyróżniamy przy tym dwa podstawowe typy promocji:

promocje dla graczy z kontempromocje przy założeniu konta
Są to na ogół promocje terminowe, które pozwalają obstawić u bukmachera dane wydarzenie lub wydarzenia na atrakcyjnych warunkach, a także programy lojalnościowe. Oferty tego typu skierowane są do graczy już posiadających konto.
Tak zwane oferty bądź bukmacherskie bonusy powitalne. Przyznawane są za założenie konta, uzupełnienie dokumentów i/lub dokonanie pierwszego depozytu. Na ogół są to najwyższe promocje, na które załapać mogą się gracze.

Powyższy opis jest jednak bardzo ogólnikowy. Poświęć więc kilka minut, by dowiedzieć się jeszcze więcej na ten temat.

Najlepsze promocje bukmacherskie 2020

Kupony powyżej przedstawiają najlepsze promocje bukmacherskie na rynku. Pierwszym czynnikiem, który przychodzi na myśl przy dokonywaniu tego wyboru jest wartość środków jakie możemy w jej ramach uzyskać. Niestety wysokość bonusu często nijak się ma do rzeczywistej jakości danej promocji. Należy wziąć pod uwagę również m. in. wymagania obrotowe oraz czas jaki mamy na ich wypełnienie. Jeśli nie uwzględnimy tych czynników, może okazać się, że trafiliśmy na wysoki bonus, który jest niezwykle trudny, jeśli nie niemożliwy do uwolnienia!

Bukmacherzy oferujący najlepsze promocje

O ile trudno jest wskazać jedną konkretną promocję, która by górowała nad innymi, o tyle oferty niektórych promocyjne niektórych buków wyróżniają się na tle konkurencji. Charakteryzują ich takie czynniki jak liczba prowadzonych promocji, ich jakość oraz oryginalność. W poniższej tabeli wskazaliśmy bukmacherów, których oferty się pod wieloma względami przodują.

BukmacherWyróżnienie
TOTALbetNajwiększa ilość promocji
FortunaNajlepsze promocje dla aktywnych typerów
LVBETNajwięcej konkursów

Istnieją dwa główne typy promocji: regularne i czasowe. Pierwsze z nich to promocje stałe bukmacherów, która dostępne są w ofertach praktycznie przez cały czas. Z kolei promocje czasowe (terminowe) są aktywne jedynie w określonym terminie, po czym zostają usunięte z oferty operatora. Często są one związane z określonym wydarzeniem, takim jak np. piłkarski Mundial czy Igrzyska Olimpijskie.

Najczęstsze promocje oferowane przez bukmacherów

Zakłady bez ryzyka

Jest to na ogół promocja stała. W jej ramach gracz zostaje uprawniony do obstawienia specjalnego zakładu o zazwyczaj określonych wymaganiach kursowych. Jeśli kupon okaże się trafiony, to standardowo otrzymamy wygraną. Jeżeli zaś nie uda nam się trafić, wówczas środki zostają zwrócone na nasze konto, w formie bonusu lub pieniędzy.

Gra bez podatku

Bardzo pożądaną promocja, szczególnie wśród doświadczonych typerów. Ustawowo, nasze wygrane są pomniejszone o podatek wynoszący 12%. Zakłady bukmacherskie bez podatku zwiększają wartość naszego kuponu, dzięki czemu nasze wygrane stają się wyraźnie wyższe. Na ogół promocja bukmacherska tego typu są dostępne przez określony czas, np. w ramach tzw. Happy Hours.

Programy lojalnościowe

Programy lojalnościowe to promocja stała. Znajdziemy je praktycznie u każdego polskiego bukmachera. W ramach tej oferty gracze zbierają punkty za postawione zakłady, które później mogą wymienić na specjalne bonusy i/lub doładowania. Niektórzy bukmacherzy pozwalają wymienić punkty na nagrody rzeczowe.

Freebety

Czyli inaczej darmowy zakład. Często przyznawane są na samym początku naszej przygody z danym bukmacherem. Freebety na ogół posiadają warunki obrotowe, które należy spełnić żeby je obstawić. Z reguły mają wartość kilkudziesięciu złotych.

Poleć przyjaciela lub zaproś kumpla

Ciekawa forma nagradzania graczy, szczególnie, jeśli ktoś ma wielu znajomych. Promocje bukmacherów tego typu polegają na tym, że gracz generuje specjalny link, który później należy przesłać swojemu znajomemu. Jeśli on zdecyduje się na rejestrację za jego pośrednictwem, to obydwaj zostaniecie nagrodzeni dodatkowych bonusem. Z reguły zanim go otrzymacie wymagane jest, by zaproszony przez nas gracz dokonał depozyty.

Promocje na AKO

Promocja dla fanów zakładów akumulacyjnych. Zasada jest na ogół prosta – im więcej meczów obstawisz, tym więcej na wartości zyska twój kupon. Bonus może obejmować nawet kilkadziesiąt procent wartości wygranej. Na ogół nasze selekcje muszą spełniać warunki kursowe.

Promocje urodzinowe

Jeden z najbardziej sympatycznych bonusów na naszej liście. W jego ramach, raz w roku, w dzień naszych urodzin, zyskujemy środki na darmowe zakłady. Na ogół jednak operator wymaga byśmy wykazywali jakąkolwiek aktywność na koncie. Warto więc od czasu do czasu wpłacić depozyt i wysłać kupon u danego buka, nawet jeśli nie za często korzystamy z jego usług.

Promocje na start przy rejestracji

Dla tych, którzy konta u bukmachera nie mają należy wspomnieć o ofertach na start, czyli tzw. bonusach powitalnych. Są to bukmacherskie promocje jednorazowe, do których gracz zostaje uprawniony po założeniu konta. Na ogół możemy skorzystać z szeregu promocji, takich jak wysoki bonus od depozytu, opiewające na kilkaset złotych zakłady typu cashback, a także dodatkowo różnego rodzaju freebety o nieco mniejsze wartości. Bonusy powitalne na ogół obwarowane są różnego rodzaju wymaganiami obrotowymi oraz ograniczeniami czasowymi, w których musimy je wypełnić. Od tego, na ile wygórowane są te wymagania, zależy w dużej mierze atrakcyjność danego bonusu na start.

Top 3BukmacherOferta na start
1.STSNajniższe wymagania obrotowe
2.FortunaNajlepszy bonus bez depozytu
3.BetclicNajwyższy bonus cashback