shape shape

Lvbet kod promocji

Zaktualizowano

Największy bonus na start (tylko z kodem)
0 zł 20 zł Bez depozytu + 1500 zł od Wpłaty + 20 zł na Wirtuale

Cztery bonusy powitalne na start o łącznej wartości 1 590 złotych. Właśnie tyle możesz otrzymać, jeśli zarejestrujesz konto w Lvbet z kodem promocyjnym. W recenzji znajdziesz przede wszystkim informacje jak założyć konto, odebrać i obrócić bonus. Opisujemy także ofertę zakładów, ciekawe promocje, funkcjonowanie aplikacji oraz odpowiadamy na najważniejsze pytania użytkowników.

Kod Promocyjny Lvbet 2020
Kod Promocyjny Lvbet na zakłady 2020
LVBet Kod Promocji:VIPLB
Bonus bez depozytu:20 zł
Bonus od wpłaty:do 1500 zł
Min. stawka:0,50 zł
Promocja Multikozak:+25%

Oferta powitalna Lvbet z kodem promocyjnym

Wpisując kod promocyjny Lvbet, masz szansę zgarnąć bonus powitalny o łącznej wartości 1 590 złotych, czyli o 20 złotych więcej niż przy standardowej promocji. Co istotne, kod aktywuje wyjątkowo korzystny bonus, tj. ten bez konieczności składania depozytu.

Typ bonusu standardowa oferta oferta z kodem promocji Lvbet
Bonus bez depozytu 0 zł 20 zł
Bonus od I depozytu 1 000 zł 1 000 zł
Bonus od II depozytu 500 zł 500 zł
Darmowy zakład kibice 50 zł 50 zł
Dwie dychy na wirtuale 20 zł 20 zł
Razem 1 570 zł 1 590 zł

Zwróć uwagę, że bonusy powitalne są tu przyznawane z mnożnikiem kursów. Pierwotnie więc wartość bonusów, jakie zostaną przypisane do twojego konta, będzie relatywnie nieduża. Po zastosowaniu mnożnika możesz jednak uzyskać nawet takie kwoty jak w powyższej tabeli.

Jak wykorzystać kod do promocji Lvbet?

Jeśli chcesz otrzymać zakład bez ryzyka na kwotę 20 zł, to postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

1. Skopiuj kod bonusowy Lvbet. Znajdziesz go w grafice, którą udostępniliśmy na tej stronie.

2. Zarejestruj konto u bukmachera. W polu „Kod Promocyjny” wklej nasz kod do promocji Lvbet.

3. Napisz wiadomość e-mail na promocje@lvbet.pl. Zatytułuj ją “Bonus bez depozytu”.

To wszystko. Po przejściu tych kroków powinieneś ujrzeć bonus bez depozytu na swoim koncie do gry. Bonus zostaje naliczany w ciągu 48 godzin, licząc od momentu przesłania wiadomości e-mail.

Jak obrócić Lvbet Bonus bez depozytu?

Po otrzymaniu bonusu bez depozytu nie pozostaje nic innego, jak go wykorzystać (jego ważność wynosi 30 dni). Wartość bonusu to 20 złotych. Na początku otrzymasz jednak 1 złotówkę (później nastąpi jego powiększenie x20 przez zastosowanie mnożnika). W praktyce powinieneś postępować następująco:

1. Skonfiguruj swój kupon. Powinien to być zakład kombi zawierający co najmniej 3 wydarzenia. Minimalny kurs kuponu wynosi 2,50, a każdego pojedynczego wydarzenia 1,25.

2. Na kuponie wybierz opcję aktywującą wykorzystanie bonusu.

3. W tym momencie zadziała mnożnik x20.

Mnożnik sprawia więc, że kurs kuponu jest zwiększany 20-krotnie.

Bonus od I depozytu 100%

Korzyści, jakie przynosi bonus od pierwszej wpłaty w Lvbet, są praktycznie takie same, jak przy klasycznym podwojeniu depozytu. Przykładowo wpłacając 800 złotych, będziesz mógł zagrać za równowartość 1 600 złotych. Bonus opiera się jednak o mnożnik, przez co zasada jego działania jest nieco inna niż w konkurencyjnych ofertach. By wykorzystać tę promocję, postępują zgodnie z następującymi wytycznymi:

1. Wpłać pierwszy depozyt na konto gracza.

2. Otrzymasz 1% środków bonusowych. Przykładowo przy wpłacie 800 złotych, dostaniesz dodatkowe 8 złotych.

3. Przy stawianiu zakładu aktywuj mnożnik 100%. Wtedy to, grając za 8 złotych, kurs będzie taki, jakbyś obstawiał za 800 złotych.

Minimalna kwota wpłaty aktywująca bonus wynosi 50 złotych. Masz 30 dni na jego wykorzystanie (od momentu dokonania wpłaty). Bonus można wykorzystać na kupon z co najmniej 3 zdarzeniami. Minimalny kurs pojedynczego wydarzenia wynosi 1,25. Kurs łączny powinien zaś wynosić co najmniej 2,50.

lvbet bonus na start
Lvbet bonus na start od wpłaty

Jak wypłacić bonus od pierwszego depozytu?

Ponadto konieczne jest czterokrotne obrócenie wartością depozytu. Kurs minimalny wynosi tu 2,00. Zaliczane do obrotu depozytem są zarówno zakłady pojedyncze, jak i akumulowane. Na każdym kuponie powinno się przy tym znaleźć co najmniej jedno wydarzenie z kursem na poziomie 1,50 lub wyższym.

Bonus od II depozytu 50%

Doładowanie od drugiej wpłaty działa podobnie jak bonus od pierwszego depozytu, jednak wysokość bonusu to w tym przypadku 50%. Większa bo 100% jest wartość bonusu przy drugim depozycie po skorzystaniu z kodu promocyjnego Ewinner. Kluczowe różnice dotyczą wysokości mnożnika i warunków obrotu. Chcąc skorzystać z tej promocji:

1. Wpłać swój drugi depozyt na konto. Kwota minimalna kwalifikująca się do promocji to 50 złotych.

2. W tym momencie otrzymasz środki bonusowe w wysokości 1% wpłaty. Przykładowo przy wpłacie 800 złotych, na twoim koncie bonusowym pojawi się 8 złotych.

3. Podczas obstawiania kuponu aktywuj mnożnik 50. Jeśli więc zagrasz za np. 8 złotych, to kurs będzie taki, jak przy grze za 400 złotych.

Obrót bonusu od drugiego depozytu

Drugi depozyt trzeba obrócić trzy razy przy kursie minimalnym 2,00. Kurs każdego pojedynczego wydarzenia powinien wynosić 1,50.

Darmowy zakład 50 zł dla kibiców

Lvbet współpracuje z kilkoma znanymi klubami piłkarskimi w Polsce. Owocem tej współpracy jest między innymi bonus 50 zł dla kibiców. Możesz go otrzymać, o ile jesteś posiadaczem karnetu imiennego, któregoś z następujących zespołów: Widzew Łódź, Piast Gliwice, Wisła Kraków, Arka Gdynia, Wisła Płock, Zagłębie Sosnowiec lub Stal Mielec.

By otrzymać darmowy zakład na 50 zł, powinieneś przesłać fotografię swojego aktualnego karnetu pod adres promocje@lvbet.pl. Po pozytywnej weryfikacji zdjęcia środki bonusowe zostaną naliczone na twoim koncie (odbywa się to w ciągu 48 godzin).

Obrót bonusu dla kibiców

Bonus jest przyznawany wyłącznie użytkownikom, którzy założyli już konto stałe u bukmachera. Środki bonusowe powinieneś obrócić cztery razy przy kursie minimalnym 1,75. Zwróć uwagę na to, że do obrotu nie są zaliczane sporty wirtualne.

Dwie dychy na sporty wirtualne

W zasadzie bonus o nazwie „Dwie dychy na sporty wirtualne” zalicza się do stałej oferty promocyjnej. Wszakże możesz go uzyskiwać cyklicznie, w cotygodniowych odstępach. Aktywacja bonusu jest jednak niezwykle prosta (w końcu sporty wirtualne obstawiać można niemal 24/7). Dlatego też wielu graczy zalicza bonus „Dwie dychy na sporty wirtualne” jako część oferty powitalnej.

By skorzystać z promocji, postaw zakłady na sporty wirtualne za 100 złotych w ciągu jednego tygodnia. Wtedy to twoje konto zostanie zasilone bonusem w wysokości 20 złotych, które będziesz mógł przeznaczyć na kolejne zakłady związane ze sportami wirtualnymi. Bonus należy obrócić pięć razy.

Promocje regularne Lvbet

Na samym starcie czeka na Ciebie pakiet powitalny i kod bonusowy Lvbet. W dalszych etapach gry korzyści będziesz mógł czerpać ze stałej oferty promocyjnej.

Nazwa bonusuZasada działaniaKorzyść
Bezpieczny Kupon+Zakład ubezpieczonyZwrot stawki
MultikozakPowiększenie wygranej z zakładu AKOWygrana większa nawet o 25%
Gruby KuponPodwyższone kursyWiększa wygrana

Jak każdy bukmacher, tak i Lvbet oferuje również promocje tymczasowe. Zazwyczaj związane są one z konkretnym wydarzeniem sportowym, takim jak gale Fame MMA, z którym ten bukmacher ma nawiązaną współpracę. Ponadto pojawiają się promocje dla graczy obstawiających w punktach stacjonarnych.

Bezpieczny kupon+

Bonus Bezpieczny Kupon+ to zakład ubezpieczony od jednej pomyłki. Jeśli nie przewidzisz poprawnie wyniku jednego wydarzenia, to otrzymasz zwrot stawki (w formie środków bonusowych). Promocja obowiązuje na zakłady akumulowane z co najmniej 5 wydarzeniami (przy stawce co najmniej 20 zł i kursie minimalnym 3,0). Istotne jest także to, że wszystkie wydarzenia na kuponie powinny mieć miejsce w tym samym tygodniu.

Bonus należy obrócić trzy raz przy kursie minimalnym 1,75. Do obrotu nie zalicza się zakładów postawionych na sporty wirtualne. Od chwili jego przyznania bonus jest ważny przez 30 dni.

Multikozak

Promocja Multikozak to klasyczne powiększenie wygranej z zakładów akumulowanych. Bonus działa przy kuponach zawierających 4, 5, 6, 7, lub 8 (oraz 8+) wydarzeń. Nagroda rośnie o kolejno 7,5%, 10%, 15%, 20% lub 25%.

Multikozak obejmuje kupony ze stawką wynoszącą co najmniej 10 zł i kursie minimalnym 3,0. Maksymalna wartość tego bonusu wynosi tysiąc złotych. Wszystkie wydarzenia na kuponie powinny mieć miejsce w jednym tygodniu. Jeśli masz zwycięski kupon spełniający wymagania tej promocji, to prześlij go pod adres promocje@lvbet.pl. Wtedy to do twojego konta naliczony zostanie stosowny bonus. Pamiętaj, by obrócić go 3 razy przy kursie 1,75 lub wyższym (sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu). Bonus jest ważny przez 30 dni.

Gruby Kupon

W każdym dniu tygodnia w ofercie bukmachera odnajdziesz jedną konkretną konfiguracją kuponu z podwyższonym kursem. Jeśli obstawisz taki Gruby Kupon, to możesz liczyć na kurs wygranej większy o nawet 20%.

Jak założyć konto w Lvbet?

Rejestracja w Lvbet tak jak u każdego buka podzielona jest na dwa etapy. Na początku (w dosłownie minutę) przejdziesz proces szybkiej rejestracji, przez co założysz konto tymczasowe. Takowe da Ci możliwość stawiania zakładów do 5 200 złotych. To właśnie podczas szybkiej rejestracji trzeba wpisać kod promocji Lvbet.

Później (w dowolnym momencie) będziesz mógł założyć konto stałe. Jego założenie zapewni Ci dwa kluczowe benefity. Po pierwsze limit 5 200 złotych przestanie obowiązywać. Po drugie uzyskasz możliwość wypłacania środków z salda głównego na swoje konto bankowe.

Szybka rejestracja – konto tymczasowe

Konto Lvbet możesz założyć zarówno przez portal internetowy, jak i aplikację mobilną. Na początku kliknij przycisk „Rejestracja”, a następnie uzupełnij pola w wyskakujących okienkach.

 1. W pierwszym oknie wpisz imię, nazwisko oraz numer PESEL
 2. W drugim oknie do uzupełnienia jest sześć kolejnych pól. Wpisz tam adres e-mail, login do konta, hasło, numer telefonu oraz kod promocji Lvbet. Sprawdź poprawność i zatwierdź przyciskiem „Zarejestruj”.
 3. Następnie przejdź do swojej skrzynki e-mail i kliknij link aktywacyjny.

Wtedy to zostaniesz przeniesiony do strony internetowej bukmachera, gdzie jeszcze powinieneś wyrazić zgodę na prowadzoną Politykę Prywatności oraz określić limity gry. Jeśli to zrobisz, to uzyskasz dostęp do konta tymczasowego.

Pełna rejestracja – weryfikacja konta

W momencie, w którym zechcesz założyć konto stałe, kliknij przycisk „Pełna Rejestracja”. (znajdziesz go w górnym menu) Na ekranie pojawi się wtedy okno rejestracyjne, które trzeba uzupełnić.

 1. Wpisz tam adres, numer konta bankowego oraz załącz zdjęcia dwóch stron dokumentu tożsamości. (Upewnij się, że numer konta bankowego jest poprawny, a fotokopie dokumentu czytelne)
 2. kliknij przycisk „Zakończenie Rejestracji”

Później potrzeba nieco cierpliwości. Dział obsługi klienta sprawdzi zgodność wpisanych przez Ciebie danych z tymi znajdującymi się w dokumencie tożsamości. Jeśli wszystko będzie w porządku, to uzyskasz dostęp do konta stałego.

Jak usunąć konto gracza?

W sekcji „Ustawienia Odpowiedzialnej Gry” znajdziesz także pole „Całkowite Wykluczenie”. Jest ono równoznaczne z zamknięciem konta do gry na stałe. Miej świadomość, że skorzystanie z tej opcji jest całkowicie nieodwołalne.

Polityka odpowiedzialnej gra

Zgodnie z polityką odpowiedzialnej gry masz możliwość ustalenia limitów, które mają Ci pomóc obstawiać w rozsądny sposób. Informacje o swoich aktualnych limitach (oraz możliwość ich edycji) uzyskasz w sekcji „Ustawienia Odpowiedzialnej Gry”, którą znajdziesz po wejściu na „Moje Konto”.

Tam ustalisz limity czasu oraz obrotu w skali jednego dnia i miesiąca. Jeśli je przekroczysz, to możliwość dalszej gry zostanie czasowo zablokowana. W dowolnym momencie możesz też sam podjąć decyzję o dobrowolnym i nieodwołalnym zablokowaniu konta do gry przez określony czas. Wybrać możesz blokadę na 24 godziny lub samowykluczenie obowiązujące przez 3 miesiące.

Oferta zakładów

Zakłady sportowe, e-sport, sporty wirtualne oraz możliwość obstawiania najpopularniejszych wydarzeń związanych z szeroko pojętą kulturą masową (np. Oscary) – oferta tych zakładów bukmacherskich dopasowana jest do szerokiej grupy typerów. Obstawić możesz zakłady pojedyncze, akumulowane oraz systemowe. Rodzaje zakładów są różne, dostępny jest między innymi handicap azjatycki. W ofercie operatora dostępna jest również opcja skorzystania z cashout. Minimalna kwota zakładu wynosi zaś 50 groszy. Niektórym graczom może tu tylko brakować transmisji na żywo wydarzeń sportowych, np. popularnych lig piłkarskich.

Lvbet szczególnie mocno celuje w grupę najmłodszych graczy. Ten bukmacher jako pierwszy w Polsce wprowadził ofertę na e-sport. Ponadto promuje się np. przez współpracę z federacją Fame MMA, która największą popularnością cieszy się właśnie wśród młodych ludzi.

Zakłady bukmacherskie

U tego bukmachera zakład postawić możesz na ponad 30 dyscyplin sportowych. Wśród zakładów dotyczących piłki nożnej znajdziesz nie tylko najpopularniejsze wydarzenia, ale także rozgrywki mające miejsce w Etiopii, czy też niemiecką ligę do lat 19.

Dużo wydarzeń dotyczy też koszykówki, tenisa, hokeja na lodzie, siatkówki, mieszanych sztuk walki i piłki ręcznej. Z mniej popularnych dyscyplin wymienić można między innymi biegi narciarskie, szachy, surfing oraz biathlon.

Zakłady na żywo Lvbet

Zakłady na żywo zapewniają dostęp do wielu rynków. W Lvbet obstawiać możesz te najpopularniejsze, czyli np. zwycięzcę spotkania. Dostępne są też zakłady na sumę goli/punktów (często możesz też postawić zakład na to, czy wynik będzie parzysty, czy też nieparzysty). Zakład postawić też możesz w ramach handicapu.

Przebieg spotkania możesz śledzić przez interaktywną grafikę. Masz możliwość swobodnego przełączania widoku pomiędzy bieżącymi zdarzeniami, statystykami, przebiegiem dotychczasowych zdarzeń w meczu, składami itp. To ułatwi Ci podjęcie szybkiej i trafnej decyzji.

E-sport

Obstawić w tych zakładach bukmacherskich możesz CS:GO, Call of Duty, DoTA 2, League of Legends, Hearthstone, Stracraft, Starcraft 2, FIFĘ, Overwatch, Rainbow Six oraz Rocket L. W sekcji e-sport znajdziesz też streaming na żywo.

Trzeba też zauważyć, że ten bukmacher sporą część promocji tymczasowych dedykuje właśnie zakładom na e-sport. Ponadto Lvbet współpracuje z Polską Ligą E-sportową.

Sporty wirtualne

Dostępne są trzy dyscypliny tj. piłka nożna, tenis oraz wyścigi. Te ostatnie zostały jednak podzielone na wirtualne wyścigi koni, gonitwy hartów, zaprzęgów, żużla oraz kolarstwa. W zasadzie więc dostępnych jest aż siedem dyscyplin. Wirtualną piłkę nożną i tenis można obstawiać non stop. Wydarzenia z dyscyplin zaliczanych do wyścigów są zaś organizowane naprzemiennie.

Wszystkie wydarzenia wirtualne opatrzone są dość realistyczną grafiką i anglojęzycznym komentarzem. Nie da się też nie zauważyć, że piłka nożna jest stylizowana na popularne europejskie rozgrywki klubowe. Rozgrywany są takie mecze jak np. Barcelona vs Manchester. Piłkarze pierwszej drużyny są odziani w pasiaste koszulki o bordowo-granatowej kolorystyce, a tej drugiej w błękitny strój. Skojarzenia nasuwają się same.

Płatności online

Bukmacher nie pobiera żadnych opłat za dokonywanie płatności. Wpłaty są zaś realizowane w ramach programu Rapid Pay. Środki zwykle otrzymasz więc w około 10 minut. Wypłaty realizowane są w każdy dzień roku pomiędzy ósmą rano, a pierwszą w nocy, czyli przez 17 godzin dziennie. Wpłat i wypłat możesz dokonywać po kliknięciu przycisku „Moje Konto”. Profil płatności odnajdziesz w sekcji znajdującej się w górnym lewym rogu.

Metoda wpłatyTyp
PaymenticonWpłata lub wypłata
SkrillWpłata
Przelewy24Wpłata
TpayWpłata
DotpayWpłata
Dotpay CardsWpłata
Blik Wpłata
Paysafecard Wpłata
Tradycyjny przelew bankowy Wypłata

Środki możesz więc wpłacać między innymi przez przelew bankowy i karty kredytowe, za pośrednictwem metod wykazanych w powyższej tabeli. Warto zauważyć, że środki można wypłacać na dwa sposoby, co jest pewnym wyjątkiem na rynku. Większość zakładów bukmacherskich w Polsce środki wypłaca wyłącznie na konto bankowe. W Lvbet dostępna jest zaś jeszcze opcja Paymenticon.

Program lojalnościowy LV punkty

W programie lojalnościowym Lvbet postawił na klasyczne rozwiązanie. Po prostu zbierasz punkty za aktywność, by później wymieniać je na nagrody. Za każde 25 złotych przeznaczone na zakłady zdobywasz jeden 1 LV punkt. Gdy już uzyskasz 100 punktów, to możesz je wymienić na równowartość 5 złotych.

Do programu lojalnościowego zapisujesz się automatycznie wraz z tym, jak otworzysz konto do gry. Chcąc wymienić punkty na nagrody, powinieneś przejść do sekcji „LV Punkty”, a następnie kliknąć przycisk „Wymień Punkty”. Co istotne, środki pochodzące z programu lojalnościowego nie podlegają obrotowi. Same punkty nigdy zaś nie wygasają.

Aplikacja mobilna iOS i Android

Bukmacher zapewnia aplikację mobilną, która działa na systemach iOS i Android. Zapewni Ci ona następujące możliwości:

 • Dostęp do tymczasowych promocji, które są dedykowane wyłącznie użytkownikom aplikacji mobilnej.
 • Możliwość obstawiania zakładów, w tym tych na żywo.
 • Opcję korzystania z funkcji Match Tracker, która pozwoli Ci na bieżąco śledzić przebieg konkretnego wydarzenia sportowego.
 • Dostęp do błyskawicznych płatności, w tym funkcji Rapid Pay.
 • Możliwość skorzystania z opcji cashout, czyli wcześniejszego zamknięcia kuponu.
 • Opcję obstawiania sportów wirtualnych.

Jeśli korzystasz z telefonu na innym systemie niż iOS lub Android, to możesz korzystać z mobilnej wersji strony internetowej.

Co robić, jeżeli aplikacja nie działa?

Aplikacja ściągnięta ze strony internetowej bukmachera na telefonie z aktualnym systemem operacyjnym (w przypadku Androida apka działa dla 5 wersji systemu operacyjnego lub nowszej) powinna działać poprawnie. Jeśli jednak apka nie uruchamia się lub nie działa prawidłowo, to skontaktuj się z działem obsługi klienta przez wiadomość e-mail lub chat na żywo.

FAQ – częste pytania

Czy można uzyskać powitalny bonus bez depozytu nie mając kodu?

Jeśli chcesz zdobyć powitalny bonus bez depozytu 20 zł, to konieczne jest podanie kodu promocyjnego Lvbet w trakcie otwierania konta.

Czy można uzyskać bonus depozytowy przy wpłacie mniejszej od 50 zł?

Tak bonus depozytowy na pierwszą wpłatę możesz także otrzymać przy wpłacie od 10 zł do 49 zł. W tym celu powinieneś zgłosić chęć uzyskania bonusu, przez wysłanie wiadomości na promocje@lvbet.pl. W tytule wpisz „Bonus Powitalny”. Mnożnik kursu wynosi w tym przypadku x10 (pamiętaj, że przy wpłacie na kwotę od 50 zł do 1 000 zł mnożnik wynosi już x100).

Czy granie w Lvbet jest legalne i bezpieczne?

Tak, te zakłady bukmacherskie uzyskały licencję na prowadzenie gier hazardowych od Ministerstwa Finansów RP. Licencja została wydana 13.05.2016, a jej numer to PS4.6831.9.2016.EQK. Dane osobowe są także przetwarzane w zgodzie z obowiązującym prawem.

Jak obstawić zakład z Lvbet?

Na początku wybierz dyscyplinę, która Cię interesuje. Potem wybierz ligę oraz konkretny mecz. Po kliknięciu w przewidywany przez Ciebie wynik, zakład pojawi się na kuponie. Kupn zlokalizujesz po prawej stronie ekranu. Tam ustalisz stawkę oraz to, czy zakład ma być pojedynczy, akumulowany, czy też systemowy. Złożenie kuponu potwierdzisz przez wciśnięcie przycisku „Postaw Zakład”.

Czy rejestracja jest możliwa bez dowodu?

Tak, przez system szybkiej rejestracji konto otworzysz bez konieczności załączania fotokopii dowodu. Niemniej załączenie dokumentu tożsamości będzie konieczne przed tym, jak dokonasz pierwszej wypłaty środków.

Czy dostępna jest gra bez podatku?

Jako legalny bukmacher Lvbet odprowadza podatki. Zdarzyć się mogą jednak tymczasowe promocje określane mianem gry bez podatku. Oznaczają one to, że całość obciążeń podatkowych jest przenoszona z gracza na zakłady bukmacherskie.

Czy każdy kod promocji Lvbet działa tak samo?

Poszczególne kody promocyjne Lvbet mogą się od siebie różnić. Dlatego ważne jest to, by wybrać kod pochodzący z wiarygodnego źródła.