shape shape

Fortuna kod promocyjny

Zaktualizowano

Bonus na start (tylko z kodem)
100 zł 130 zł Bez ryzyka + 20 zł Bez depozytu + 1000 zł od Wpłaty
Odkryj kodFORTUNAVIP

Bonus bez depozytu, darmowy zakład i podwojenie pierwszej wpłaty o łącznej wartości nawet 1 150 złotych – tyle możesz zyskać przez kod promocyjny Fortuna. Choć oferta powitalna nie opiewa na najwyższą kwotę na rynku, to warunki obrotu są korzystne. Tu sprawdzisz szczegóły i poznasz specjalny kod bonusowy.

Fortuna Kod Promocyjny:sprawdź kod
Zakład bez ryzyka:130 zł
Bonus bez depozytu:20 zł
Bonus od wpłaty:do 1000 zł
Min. stawka:2 zł
Promocja Bez Podatku:+14%

Kod promocyjny Fortuna 2020 na zakłady

Za samo otworzenie konta zyskasz 20 złotych. Twoja pierwsza wpłata zostanie podwojona do 1 000 złotych. W dodatku twój pierwszy zakład do 130 złotych będzie pozbawiony ryzyka, o ile tylko zarejestrujesz się z kodem promocjyjnym Fortuna.

Bonus powitalnyStandardowy bonusBonus z kodem Fortuna
Zakład bez Ryzyka100 zł130 zł
Bonus bez depozytu20 zł20 zł
Bonus 100% od wpłaty1000 zł1000 zł
Razem1120 zł1150 zł

Jak użyć kod promocyjny Fortuna?

Wykorzystaj nasz kod promocyjny by zgarnąć ekskluzywny bonus na start. Wystarczy, że podasz go podczas otwierania konta online, a twoja oferta powitalna zostanie powiększona i osiągnie wartość nawet 1 150 złotych.

fortuna kod promocyjny vip

Zakład bez ryzyka Fortuna opinie

Twój pierwszy zakład będzie pozbawiony ryzyka. W przypadku poprawnego przewidzenia wyniku danego wydarzenia zgarniasz pełną wygraną. Jeśli nie trafisz z kuponem, to otrzymasz zwrot zainwestowanych środków pod postacią bonusu.

Z kodem promocyjnym maksymalna wartość bonusu wynosi 130 złotych. Zwróć przy tym uwagę na kilka kwestii:

  • Zakład bez ryzyka nie dotyczy 12% części podatkowej. Przykładowo przy grze za 100 złotych na twoje konto powróci 88 złotych (12 złotych podatku nie jest objętych promocją).
  • Na wykorzystanie bonusu cashback będziesz miał 10 dni, licząc od momentu zarejestrowania konta.
  • Promocja obowiązuje wyłącznie w przypadku pierwszego zakładu.
  • Zakład bez ryzyka nie łączy się z bonusem bez depozytu. Oznacza to, że przed postawieniem pierwszego zakładu powinieneś dokonać pierwszej wpłaty.
  • Bonus obowiązuje na wszystkie zakłady z wyłączeniem sportów wirtualnych.

Możemy Ci polecić, byś postawił pierwszy zakład z wysokim kursem. Jeśli wygrasz, to zgarniesz dużą wygraną. W przypadku pomyłki odzyskasz środki przez cashback. Naturalnie jednak możesz podjąć decyzję o grze asekuracyjnej, tym bardziej że bukmacher nie określił żadnego kursu minimalnego.

Jakie są warunki obrotu zakładem bez ryzyka?

Bonus zostanie naliczony w ciągu trzech dni od momentu rozstrzygnięcia pierwszego kuponu. Później należy nim obrócić tylko raz po dowolnym kursie. Kiedy to zrobisz, to środki zostaną przesunięte z salda bonusowego na saldo główne. Wtedy będziesz mógł już je wypłacić. Na obrót będziesz miał 30 dni.

Fortuna bonus bez depozytu 20 zł

Bonus bez depozytu określany jest przez tego bukmachera jako prezent na start. Z technicznego punktu widzenia za otworzenie konta otrzymasz nie darmowy zakład, a 2800 punktów FKP, tj. programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. Jednakże w wirtualnym sklepie tego bukmachera 2800 punktów możesz wymienić właśnie na 20 złotych środków do gry.

Obstawić za nie możesz dowolny zakład (z wyłączeniem sportów wirtualnych) bez żadnego kursu minimalnego. Istotne jest to, że bonus powitalny bez depozytu jest przyznawany po założeniu konta stałego (przejście tylko procesu szybkie rejestracji nie wystarcza). Bonus powinien pojawić się na twoim koncie w ciągu trzech dni od zakończenia rejestracji.

Warunki obrotu bonusu za rejestrację

Powitalnego bonusu bez wpłaty nie możesz od razu wypłacić. Będzie to możliwe po spełnieniu warunków obrotu. Środkami premiowymi wystarczy obrócić tylko jeden raz. Tak atrakcyjny bonus bez depozytu oferuje z kodem promocyjnym Totalbet. W dodatku kurs może być całkowicie dowolny. Na obrócenie przyznanych środków do gry będziesz miał siedem dni.

Bonus depozytowy 1000 zł

Twoja pierwsza wpłata zostanie podwojona do 1 000 złotych, o ile wysokość depozytu będzie wynosić co najmniej 10 złotych. Przykładowo:

  • Przy wpłacie 8 złotych bonus nie zadziała
  • Wpłacając 100 złotych, łącznie będziesz mógł zagrać za 200 złotych
  • Pierwszy depozyt na 1000 złotych sprawi, że do gry będziesz miał 2 000 złotych
  • Pierwsza wpłata na 1 500 złotych, oznacza że łącznie do dyspozycji będziesz miał 2 500 złotych (1 500 złotych wpłaty + 1 000 złotych bonusu).

Możemy Ci więc zarekomendować wpłacenie za pierwszym razem równego tysiąca złotych. Wtedy to będziesz miał możliwość wykorzystania pełnego potencjału bonusu depozytowego.

Warunki obrotu bonusem od pierwszej wpłaty

W ciągu 60 dni od momentu dokonania pierwszej wpłaty powinieneś dokonać czterokrotnego obrotu. Kurs minimalny wynosi 1.90. Do obrotu zaliczane są zakłady akumulowane z trzema lub większą ilością zdarzeń. Wyłączone z obrotu są zaś sporty wirtualne.

Cykliczne promocje Fortuny online

Fortuna oferuje dużą liczbę promocji dla wszystkich graczy. Część z nich, np. Happy Hours ma charakter cykliczny. Z bonusu można więc skorzystać raz na jakiś czas. Bukmacher na bieżąco informuje graczy, o tym, jakie bonusy są dostępne w najbliższych dniach.

PromocjaJak działa?Nagroda
Happy HoursGra bez podatkuWygrana +14%
Mistrzostwa TyperówRanking typerówDodatkowe nagrody
Przyprowadź KumplaBonus za poleceniaDo 100 zł środków bonusowych
Ekspert +Promocja na wybrane wydarzenia piłkarskieDodatkowa wygrana

U tego buka natrafisz także na pełno jednorazowych bonusów okazjonalnych np. z okazji dużego turnieju sportowego. Przykładowo w czasie Turnieju Czterech Skończy jest duża szansa na to, że operator zaoferuje dodatkowe bonusy na zakłady dotyczące skoków narciarskich.

Happy Hours

Promocja Happy Hours to wygrane większe o 14%. Obstawia się więc tak, jakby nie trzeba było płacić żadnych podatków za grę. Happy Hours w Fortunie zwykle dotyczą piłki nożnej, a zwłaszcza Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ekstraklasy. Zazwyczaj z tej promocji skorzystać możesz w dniu danego spotkania, o ile obstawisz pomiędzy godziną 17, a 19.

Happy Hours obowiązuje na kupony AKO oraz Maxikombi, na których znajdują się przynajmniej trzy wydarzenia. Kupon trzeba postawić za minimum 20 złotych. Miej też świadomość, że promocją nie są objęte zakłady zamknięte opcją cashout.

Mistrzostwa Typerów

Edycja każdej promocji Mistrzostwa Typerów trwa cały rok. Jej początek ma miejsce 1 stycznia, a koniec 31 grudnia. Nagrody są jednak przyznawane co miesiąc na podstawie rankingów. Główny ranking jest ogólnopolski, a pozostałe dotyczą typerów obstawiających w poszczególnych punktach stacjonarnych tego bukmachera.

Jeśli chcesz wziąć udział w tej grze rankingowej, to przy stawianiu kuponu online powinieneś zaznaczyć pole „Zgłoś do Mistrzostw”. Punkty rankingowe zbierasz przede wszystkim za dużą aktywność. Na koniec miesiąca punkty są sumowane, a najlepsi typerzy zgarniają nagrody rzeczowe lub darmowe zakłady. Nagradzanych jest pięćdziesięciu najlepszych graczy z rankingu ogólnopolskiego oraz po pięciu zwycięzców obstawiających w danym oddziale stacjonarnym.

Przyprowadź Kumpla

W tej promocji możesz zyskać nawet 100 złotych bonusu, o ile znajomy z twojego polecenia będzie aktywnie grał. Dokładna wartość bonusu zależy od tego, ile zakładów zostanie postawionych przez znajomego w ciągu 60 pierwszych dni od zarejestrowania się. Jeśli zagra za co najmniej 600 złotych, to Ty otrzymasz bonus 100 złotych. Zwróć uwagę, że pod uwagę brane są tu wyłącznie kupony z kursem minimalnym 3.0 postawione na zakłady inne niż te dotyczące sportów wirtualnych.

Jeśli chcesz skorzystać z tej możliwości, to przejdź do podstrony dotyczącej programu Przyprowadź Kumpla. Tam kliknij przycisk „Wyślij zaproszenie” i podaj dane osobowe oraz adres e-mail znajomego. Na swoją skrzynkę otrzyma on wtedy link, z którego powinien się zarejestrować.

Ekspert +

Typując w Fortunie, czasem natkniesz się także na promocję Ekspert +. W jej ramach pula nagród wynosi od 10 tys. do 100 tys. złotych i jest dzielona pomiędzy wszystkich zwycięzców. By wziąć udział w tej promocji, powinieneś postawić ekspercki kupon z co najmniej 8 wydarzeniami dotyczącymi spotkań w najlepszych ligach piłkarskich. Każdorazowo bukmacher przedstawia zakłady, jakie mogą być zawarte w ramach programu Ekspert +. Wygrywasz wtedy, gdy przewidziałeś wszystkie wyniki prawidłowo. Nagroda jest tym większa, im więcej wydarzeń zamieściłeś na kuponie.

Założenie nowego konta

Jak u każdego nowoczesnego bukmachera w Fortunie znajdziesz system szybkie rejestracji, który pozwoli Ci założyć konto w około 5 minut. Później będziesz mógł założyć konto stałe. Jako że Fortuna to także w pełni legalne zakłady bukmacherskie, to będziesz miał możliwość swobodnego ustalenia limitów gry.

Szybka rejestracja

Proces szybkiej rejestracji został podzielony na trzy części:

1. Na początku powinieneś uzupełnić około formularz rejestracyjny. Wpisz tam dane osobowe, kontaktowe i adresowe. Ponadto uzupełnij pole „kod promocyjny”, czyli podaj kod bonusowy Fortuna. Sprawdź też, czy pole „Chcę otrzymać bonus powitalny” jest zaznaczone.

2. Następnie przejdź do swojej skrzynki mailowej, aby kliknąć link aktywacyjny.

3. W tym momencie zostaniesz przeniesiony na stronę internetową bukmachera, gdzie będziesz już mógł zalogować się na konto.

Po szybkiej rejestracji otrzymasz dostęp do większości, lecz nie wszystkich funkcji. Będziesz mógł np. stawiać zakłady, jednak niedostępna będzie np. opcja zlecenia wypłat. Bądź też świadom tego, że konto tymczasowe jest aktywne przez maksymalnie 28 dni.

Konta gracza Fortuna

Chcąc cieszyć się pełnym dostępem do wszystkich funkcji, powinieneś ustanowić konto stałe. W tym celu powinieneś kliknąć zielony przycisk „Zakończ Rejestrację”, a następnie wgrać fotokopie dwóch stron dowodu osobistego. Ponadto konieczne jest ustalenie limitów gry. Po dopełnieniu tych formalności twój konto zostanie zweryfikowane przez dział obsługi klienta. Zwykle trwa to dość krótko, a odpowiedź o ustanowieniu konta stałego możesz otrzymać nawet po około 15 minutach.

Ustawienie limitów wpłat

W ramach polityki odpowiedzialnej gry powinieneś ustalić maksymalny limit czasu i wydanych środków na grę. Oba limity ustalasz w skali jednego dnia oraz jednego miesiąca. Później możesz je zmieniać. Jednak aktywowanie podwyższenia limitów zajmuj trochę czasu.

Zamknięcie konta

Jeśli podejmiesz decyzję o zamknięciu swojego konta do gry, to powinieneś o tym poinformować dział obsługi klienta Fortuny. W tym celu trzeba wysłać wiadomość na callcenter@efortuna.pl. Ważne jest to, by pochodziła ona z adresu e-mail, który podałeś podczas otwierania konta.

Masz też możliwość czasowego zawieszania konta. W tym celu powinieneś przejść do sekcji związanej z odpowiedzialną grą i kliknąć przycisk „Ogranicz Grę”. Wtedy ukażą Ci się dwie możliwości. Pierwsza to zawieszenie konta na 24, 48, lub 72 godziny. Druga to wykluczenie z gry na 3 albo 6 miesięcy.

Co obstawiać w Fortunie?

U tego bukmachera znajdziesz zakłady każdego typu. Ostawić możesz tradycyjne dyscypliny sportowe, e-sport oraz sporty wirtualne w trybie przedmeczowym i na żywo. Ponadto dostępne są zakłady specjalne dotyczące np. wydarzeń politycznych. Jeśli nie wiesz, co obstawić, to możesz zaufać losowi. W Fortunie istnieje bowiem funkcja szybkiego kuponu. Minimalna stawka, za jaką możesz postawić zakład to 2 złote.

Listę dyscyplin ujrzysz po lewej stronie ekranu. Na górze listy występują wydarzenia warte szczególnej uwagi. Te oznaczone, jako Superoferta + cechują się podwyższonymi kursami. Bonus AKO oznacza zakłady, których wygrana jest dodatkowo powiększana.

Zakłady przedmeczowe

Do twojej dyspozycji jest mniej więcej 30 dyscyplin sportowych. Na tle konkurencji Fortunę wyróżnia zwłaszcza obszerna oferta na sporty zimowe. Obstawisz tu chociażby kombinację norweską, biatlon, skoki narciarskie, łyżwiarstwo szybkie, czy narciarstwo alpejskie.

W przypadku najciekawszych wydarzeń sportowych do wyboru masz aż około 100 rynków zdarzeń. Dotyczy to w szczególności piłki nożnej, ale także tenisa, koszykówki, siatkówki, czy też hokeja na lodzie. Obszerny jest również wybór lig, a zwłaszcza tych piłkarskich. Do obstawienia czekają tak egzotyczne rozgrywki, jak pierwsza liga gwatemalska i indyjska oraz druga liga rumuńska.

Zakłady live

Jakość zakładów na żywo prezentuje się równie okazale co tych w trybie prematch. W wersji live możesz obstawić między innymi football, koszykówkę, siatkówkę, biegi narciarstwo, e-sport, badmintona oraz kolarstwo. Przykładowo w spotkaniu argentyńskiej ligi koszykarskiej możesz zaś obstawić np. handicap.

Streamy wydarzeń sportowych

Wydarzenia możesz obserwować za pośrednictwem wizualizacji opatrzonych w zestaw statystyk. Niektóre spotkania są jednak transmitowane na żywo. Jeśli chcesz oglądać streaming live, powinieneś mieć zawarty przynajmniej jeden kupon w ciągu ostatnich siedmiu dni.

E-sport coraz bardziej popularne

Ze świata e-sportu obstawić możesz Counter Strike, League of Legends i DOTA 2. Obiektywnie patrząc, 3 dyscypliny e-sportowe nie wyróżniają się na tle rynkowych standardów w Polsce, tym bardziej że liczba dostępnych turniejów i lig także nie jest zbyt duża. Plusem Fortuny jest za to streaming wydarzeń oraz pojawianie się okazjonalnych promocji dedykowanych właśnie zakładom na e-sport.

Sporty wirtualne Fortuna

Jeśli lubisz emocje towarzyszące sportom wirtualnym, to u tego buka obstawisz piłkę nożną, tenis, żużel, wyścigi konne oraz gonitwy psów. Przykładowo mecze piłkarskie są opatrzone polskim komentarzem, a na ekranie rywalizują ze sobą reprezentację narodowe. Zakład możesz postawić na zwycięzcę, liczbę bramek oraz dokładny wynik wirtualnego meczu.

Cashout Fortuna

W Fortunie możesz również liczyć na opcję cashout. To czy dany kupon możesz wcześniej zamknąć, sprawdzisz w zakładce „Moje kupony Live”. Tam na zielonym przycisku ujrzysz kwotę, jaką uzyskasz w przypadku skorzystania z opcji cashout. Skorzystanie z tej możliwości w odpowiednim momencie sprawia, że nie przegrywasz, a w dodatku zdobywasz część wygranej.

Metody wpłaty i wypłaty pieniędzy

Wpłacając przez Tpay, czy Blik środki na koncie do gry ujrzysz po chwili. W innych przypadkach trzeba trochę poczekać. Przy tradycyjnym przelewie bankowym może to być np. jeden dzień roboczy. Nie będziesz obciążony przez bukmachera żadną prowizją za dokonanie płatności.

Metoda wpłatySpecyfikacja
Przelew bankowyTradycyjny przelew środków
Wpłata w punkcieDepozyt w oddziale stacjonarnym
BlikAplikacja mobilna
SkrillPortfel elektroniczny
TpaySystem płatności online
VisaKarta kredytowa
MasterpassKarta kredytowa

Wypłatę otrzymasz przez przelew bankowy na konto, które podałeś podczas rejestracji. Jeśli chcesz zlecić polecenie wypłaty, to zaloguj się na konto i przejdź do swojego profilu użytkownika. Tam kliknij przycisk „Wypłata”.

Zakłady bukmacherskie wysyłają przelewy we wszystkie dni robocze o godzinie 12:00. W praktyce oznacza to, że środki pojawią się na twoim koncie bankowym w ciągu około jednego dnia roboczego. Najszybciej je otrzymasz wtedy, gdy wypłatę zlecisz w dzień roboczy przed godziną 12:00. W takim przypadku środku powinny zostać zaksięgowane w ciągu paru godzin.

Program lojalnościowy

Rejestrując się w Fortunie, automatycznie zostajesz członkiem programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. Na stracie, za samo otworzenie konta dostajesz 2800 punktów, które możesz wymienić na 20 zł środków do gry. Później punkty zdobywasz za grę. Każda wydana złotówka jest warta jeden punkt. Zwróć przy tym uwagę, że w ciągu jednego dnia maksymalnie możesz zdobyć 300 punktów. Później punkty wymieniasz na nagrody w e-shop Fortuny.

Fortuna aplikacja mobilna

Zakłady bukmacherskie Fortuna wypuściły aplikację mobilną działającą na systemie iOS oraz Android. Za jej pośrednictwem możesz się zarejestrować i wykorzystać kod promocyjny Fortuna. Będziesz też mógł obstawić dowolne spotkanie w trybie przedmeczowym lub na żywo. W tym drugim przypadku wspierać Cię będzie opcja Live Match Tracker, a czasem też będziesz miał możliwość oglądania transmisji na żywo. Co więcej, również opcja cashout jest zapewniana w aplikacji mobilnej.

Aplikacja nie działa – co robić?

Jeżeli pobrałeś aktualną wersję aplikacji iOS lub Android bezpośrednio ze strony internetowej zakładów bukmacherskich, to powinna ona działać poprawnie. W razie problemów sprawdź czy na smartfonie albo tablecie nie znalazło się jakieś złośliwe oprogramowanie. W tym celu przeskanuj urządzenie programem antywirusowym.

Możesz również zgłosić się do działu obsługi klienta, gdzie powinieneś otrzymać pomoc. W tym celu wybierz w aplikacji „O Aplikacji”, a potem wciśnij przycisk „Wyślij Log”. Później przejdź do funkcji kontakty i w polu wiadomości napisz, jaki problem napotkałeś z działaniem aplikacji.

Częste pytania Fortuna

Co daje kod promocyjny Fortuna?

Kod bonusowy Fortuna powiększa wartość zakładu bez ryzyka ze 100 złotych do 130 złotych. Po jego zastosowaniu oferta powitalna może łącznie opiewać nawet na 1 150 złotych.

Czy warto wykorzystać kod promocyjny Fortuna?

Z całą pewnością warto wykorzystać kod do promocji Fortuna. W ten sposób można sporo i łatwo zyskać. Wystarczy tylko podać specjalny kod podczas otwierania konta.

Jak wypłacić bonus na start z kodem Fortuna?

W celu wypłacenia środków bonusowych należy dokonać obrotu. Cashback 130 złotych należy obrócić jeden raz po dowolnym kursie.

Jak założyć konto przez aplikację z kodem promocyjnym?

Należy ściągnąć aplikację ze strony zakładów bukmacherskich, a następnie ją zainstalować. Po otworzeniu aplikacji trzeba rozpocząć proces rejestracyjny i w polu „kod promocyjny” podać kod promocji Fortuna.

Jak sprawdzić ile obrotu trzeba jeszcze dokonać?

Informacje o swoich bonusach i tego, ile obrotu jeszcze pozostało, sprawdzisz po zalogowaniu się na konto. Wtedy to przejdź do sekcji „Moje konto”, a następnie wybierz „Bonusy”.

Kto może wykorzystać kod promocyjny Fortuna?

Z kodu skorzystać może każda pełnoletnia osoba, która dopiero będzie zakładać swoje konto do gry w tych zakładach bukmacherskich.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty nie otrzymałem bonusu depozytowego, co robić?

W Fortunie powitalny bonus depozytowy pojawia się dopiero po czterokrotnym obrocie pierwszej wpłaty.