Zakłady bez ryzyka

Zaktualizowano

zaklady bez ryzyka

Najlepsze zakłady bez ryzyka u bukmacherów w Polsce

Zakłady bez ryzyka to często oferowana przez bukmacherów forma bonusu. Z reguły przyznawana jest w formie cashback, co oznacza, że jeśli postawimy środki na dany zakład, a okaże się on nietrafione, to pieniądze wrócą na nasze konto w formie bonusu lub środków gotowych do wypłaty. Tego typu promocje posiadają na ogół również wymagania obrotowe, które jednak na ogół nie są wybitnie trudne do spełnienia. Dowiedzmy się jeszcze więcej na temat zakładów bez ryzyka.

W tabeli uwzględniliśmy najlepsze oferty na zakłady bez ryzyka na polskim rynku wraz z kluczowymi informacjami na temat tych bonusów. Na podium znaleźli się Betclic, STS oraz Fortuna.

* wartości zakładów bez ryzyka po wykorzystaniu kodów promocyjnych
BukmacherZakład bez ryzyka*Obrót
50 złbez obrotu
35 złbez obrotu
130 zł1x
100 zł6x
210 zł6x

Ważne: Korzystając z kodu promocyjnego STS zakład bez ryzyka otrzymasz gratis. Odbierzesz go tylko za pierwszy postawiony kupon.

Jak wybrać zakład bez ryzyka?

By wskazać najlepszy zakład bez ryzyka u legalnych bukmacherów online w Polsce należy wziąć pod kilka czynników. Na pewno jednym z najciekawszych jest cashback u bukmachera Betclic, z racji tego, że jest najwyższy na rynku. Niemniej, ma dość wygórowane warunki obrotu, co znacznie wpływa na jego atrakcyjność. Lepiej pod tym względem wygląda oferta Fortuny, która ma najniższe wymagania obrotowe na rynku, co czyni jego zakład bez ryzyka topowym bonusem tego typu u legalnych bukmacherów.

Którzy bukmacherzy oferują zakład bez ryzyka?

Zakłady bez ryzyka na ogół oferowane są w ramach oferty powitalnej. Na tego typu promocję zdecydowali się m. in. Fortuna, eWinner, Betclic czy forBET. W przypadku ostatniego z nich zakład bez ryzyka jest głównym bonusem powitalnym, podczas gdy pozostali ze wspomnianych buków oferują go jako część oferty na start. Pozostali bukmacherzy oferują z reguły zakłady bez ryzyka w ramach promocji dla graczy już posiadających konto. Nie są to promocje stałe, jednak od czasu do czasu możemy znaleźć je w ofertach. Inni bukmacherzy umożliwiają z kolei uzyskanie zakładów bez ryzyka poprzez swój program lojalnościowy, o ile uda nam się zebrać odpowiednią ilość punktów.

Darmowy zakład bez ryzyka w Fortunie

Promocja w Fortunie nie należy  niestety do najwyższych na rynku. Niemniej, świetne warunki obrotowe, które ograniczają się do zagrania za wartość bonusu, czynią ją najbardziej atrakcyjną. Zdecydowanie polecam!

Cashback w Betclic

Bonus powitalny przyznawany w formie cashback. Jest to zdecydowanie najwyższa oferta w naszym zestawieniu, jednak niestety ma również swoją wadę – przyznanymi w jej ramach środkami bonusowymi należy obrócić łącznie 6-krotnie, co nieco komplikuje sprawę.

Zakład bez ryzyka w eWinner

Część oferty powitalnej u jednego z najmłodszych bukmacherów na polskim rynku. Otrzymasz większy zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym eWinner. Wymagania obrotowe w gruncie rzeczy zbliżone do tych w Betclic, co niekoniecznie należy uznać za zaletę. Niemniej, jest to jedynie jeden z trzech elementów oferty powitalnej, co czyni ją bardziej atrakcyjną.

Zalety i wady zakładu bez ryzyka

Na pewno największą zaletą zakładów bez ryzyka jest fakt, że obstawiając zakład możemy liczyć na zwrot środków, jeśli kupon nie okaże się trafiony. Inną sporą zaletą jest to, że na ogół tego typu promocje mają stosunkowo niewygórowane wymagania obrotowe, w porównaniu do np. bonusów o wartości 100% od depozytu. Są również na ogół nietrudno dostępne, gdyż bukmacherzy często oferują je w zamian za punkty w ramach programu lojalnościowego. Niemniej, mają również wady, wśród których na pewno należy wymienić to, że są na ogół niewysokie. Ponadto, pieniądze na ogół zwracane są w formie środków bonusowych, które wymagają dodatkowego obrotu, a nie środków gotowych do wypłaty.

Czym się różni zakłady bez ryzyka (cashback) od freebetu

Istnieją dwa typy bonusów, które nieraz mogą mylić się użytkownikom, którzy do tej pory nie mieli z nimi większej styczności. Mowa o zakładach bez ryzyka i freebetach. Jest między nimi kilka dość istotnych różnic. Przede wszystkim, zakład bez ryzyka obstawiamy za własne środki, a freebet ma wartość ustaloną przez bukmachera i to właśnie od niego je uzyskujemy. Ponadto, zakład bez ryzyka ma formę cashback za przegrany zakład, podczas gdy w przypadku freebetu bonus lub gotówkę otrzymujemy za zakład wygrany.