shape shape

Noblebet kod bonusowy

Zaktualizowano

Bonus na start
1650 zł Bonus od wpłaty
Odkryj kodWkrótce!

Pod koniec 2019 roku pojawił się nowy bukmacher, który proponuje graczom kilka ciekawych promocji. Warto więc wiedzieć, jak w praktyce prezentuje się oferta powitalna dla nowych graczy, Noblebet opiewająca na 1 650 zł. Na tej stronie otrzymasz Noblebet kod bonusowy oraz uzyskasz szczegółowe informacje na temat założenia konta, warunków obrotu premii jak i funkcjonowania aplikacji.

Noblebet Kod Bonusowy:SOON
Bonus od I depozytu:do 800 zł
Bonus od II depozytu:do 800 zł
Bonus na wirtuale:50 zł
Stawka minimalna:0,50 zł

Kod bonusowy Noblebet na start

Oferta powitalna tego operatora opiera się na trzech bonusach, które są przyznawane na pierwsze trzy depozyty. Jeśli jednak jesteś kibicem Śląska Wrocław, to zgarnąć możesz nawet 4 bonusy.

Typ bonusu Sposób działania Maksymalna wartość bonusu
Bonus od I depozytu Doładowanie 100% 800 zł
Bonus od II depozytu Doładowanie 50% 800 zł
Bonus od III depozytu Na sporty wirtualne 50 zł
Bonus dla kibiców Środki dla kibiców Śląska Wrocław 50 zł
RazemBonus na start 1 650 zł

Jak wykorzystać kod promocyjny Noblebet?

Podczas rejestracji konta znajdziesz już pole, w którym możesz wpisać kod bonusowy Noblebet. Bukmacher nie wypuścił jednak jeszcze żadnego kodu, który rozszerzałby ofertę powitalną. Zapewne ulegnie to zmianie w najbliższym czasie. Jak tylko kod promocyjny Noblebet się pojawi, to znajdziesz go na naszej stronie.

noblebet promocje 2020
Promocje Noblebet 2020

Być może będzie to okazały bonus bez depozytu. Celem osób zarządzających Noblebet jest przecież stworzenie elitarnych zakładów bukmacherskich (dowodzi temu chociażby ekskluzywna strona internetowa). Można więc przypuszczać, że kod bonusowy Noblebet będzie gwarantował spore korzyści.

Bonus na start 100% od pierwszego depozytu

Choć wciąż trzeba czekać na kod bonusowy Noblebet, to już teraz czeka na Ciebie oferta powitalna. By z niej skorzystać, powinieneś otworzyć konto, a następnie dokonać wpłaty. Najmniejsza kwota depozytu, która jest wymagana do aktywacji bonusu to 10 zł. Wyjątkiem jest wpłata przez paysafecard (w tym przypadku należy zdeponować minimum 20 zł).

noblebet bonus na start
Bonus na start Noblebet

Powitalny bonus opiera się o mnożnik kursu. Pierwotnie więc otrzymasz 5% bonusu, a podczas obstawiania zakładu naliczony mnożnik dwudziestokrotnie powiększy wygraną. Summa summarum, uzyskasz równowartość pierwszej wpłaty. Na przykład przy depozycie na 800 zł, będziesz mógł obstawić tak, jak byś miał 1 600 zł.

W celu aktywowania bonusu konieczne jest postawienie zakładu akumulowanego. Na kuponie powinny znaleźć się minimum dwa zdarzenia. Kurs pojedynczy każdego z nich powinien wynosić co najmniej 1,30. Łączny kurs minimalny to zaś 3,00.

Warunki obrotu bonusu od pierwszej wpłaty

Zanim będziesz mógł wypłacić środki bonusowe, to powinieneś je obrócić cztery razy. Kurs minimalny wynosi 1,85. W przypadku zakładów akumulowanych pamiętaj też o tym, minimum jedno zdarzenie miało kurs 1,40 lub wyższy.

Zwróć też uwagę na typy zakładów. Do obrotu nie wliczają się: zakłady systemowe, sporty wirtualne oraz kupony zamknięte wcześniej przez użycie opcji cashout. Wykluczone jest także obstawianie zakładów przeciwstawnych.

Bonus 50% od drugiego depozytu

Bonus powitalny na drugi depozyt działa podobnie jak ten na pierwszą wpłatę. Różnica polega na tym, że mnożnik wynosi x10 (a nie x20). Jeśli więc chcesz uzyskać największy możliwy bonus tj. 800 zł, to powinieneś wpłacić 1 600 zł (a nie 800 zł, jak w przypadku pierwszej wpłaty).

Na początku otrzymasz 5% bonusu. Przykładowo, przy wpłacie 1 600 zł będzie to 80 zł. Później, przy obstawianiu zakładu, zastosowany zostanie mnożnik 10 x 80 zł, co łącznie da Ci równowartość 800 zł do gry.

Warunki obrotu bonusu od drugiej wpłaty

Przy bonusie od drugiej wpłaty środkami należy obrócić trzykrotnie (a nie czterokrotnie jak w przypadku bonusu od pierwszego depozytu). Żadnej zmianie nie ulegają za to warunki kursowe. Obrotu powinieneś więc dokonać po kursie 1,85 lub wyższym. Jednocześnie pamiętaj, by w zakładach AKO znalazło się przynajmniej jedno zdarzenie z kursem minimalnym 1,4.

Bonus 50 zł na sporty wirtualne

Trzeci bonus na start otrzymasz po trzeciej wpłacie. Powinna ona opiewać na co najmniej 50 zł, a wtedy to dostaniesz gratisowe 50 zł, które będziesz mógł wykorzystać właśnie na sporty wirtualne. To o wiele więcej niż bonus na sporty wirtualne Lvbet, który oferuje tylko 20 zł na ten typ zakładów. Otrzymane środki są aktywne przez 30 dni, licząc od momentu dokonania wpłaty.

Warunki obrotu bonusu od trzeciej wpłaty

Wypłata środków uzyskanych przez bonus od trzeciej wpłaty jest możliwa po dokonaniu pięciokrotnego obrotu. Bukmacher nie stawia tu wymagań kursowych. Pamiętaj tylko o tym, by obrotu dokonać na grach wirtualnych.

Bonus na start dla kibiców Śląska Wrocław

Mimo krótkiego stażu rynkowego, Noblebet zdążył już nawiązać współpracę ze Śląskiem Wrocław. Z tej okazji bukmacher przygotował specjalną promocję powitalną dla kibiców tej drużyny. Jeśli jesteś posiadaczem aktualnego karnetu Śląska Wrocław, to możesz otrzymać dodatkowe 50 zł.

W tym celu zarejestruj się u bukmachera (wymagane jest konto stałe), a następnie prześlij potwierdzenie zakupu karnetu na adres e-mail: kibice@noblebet.pl. W tytule wiadomości wpisz „Kibic Śląska”. Po pozytywnej weryfikacji bonus zostanie Ci naliczony. Weryfikacja zajmuje do 48 godzin.

Bonus dla kibiców Śląska Wrocław warunki obrotu

Bonus powitalny dla Kibiców Śląska Wrocław trzeba obrócić trzy razy. Minimalny kurs łączny wynosi 1,85. Bonus jest ważny przez 30 dni od momentu jego pojawienia się na kącie. Środków bonusowych nie można wykorzystać na sporty wirtualne. Miej też świadomość, że zakłady systemowe nie wliczają się do obrotu.

Promocje regularne Noblebet

W sprzyjających okolicznościach oferta powitalna pozwala zgarnąć nawet 1 700 zł. Zapewne wkrótce pojawi się też kod bonusowy Noblebet, który jeszcze uatrakcyjni ofertę na start. Już teraz w tych zakładach bukmacherskich możesz zaś skorzystać na stałych promocjach.

Nazwa bonusuZasada działaniaKorzyść
Sir Richard płaci podatekGra bez podatkuWygrana +14%
Odzyskaj 20% za sporty wirtualneCashback 20% tygodniowoDo 100 zł
Zakłady dotowaneDo +20% na zakłady AKODo 500 zł
W Ekstraklasie zwrot za 0-0Zwrot stawkiDo 50 zł

Obecnie można naliczyć kilka stałych bonusów. Prawdopodobnie ich liczba będzie systematycznie rosła w najbliższych miesiącach.

Sir Richard płaci podatek

Pod nietuzinkową nazwą kryje się rodzaj promocji, znany jako gra bez podatku. W przypadku Sir Richard płaci podatki stawka zakładu jest zwiększana o 14%. Innymi słowy przelicznik wygranej wynosi 1,00 zamiast 0,88, a więc gracz nie ponosi żadnych obciążeń podatkowych. Te w całości są przenoszone na bukmachera.

Co istotne, ta promocja dotyczy wyłącznie zakładów obstawionych na urządzeniach mobilnych i funkcjonuje w ramach systemu happy hour. Sir Richard płaci podatki obowiązuje w wybranych dniach i godzinach. Najczęściej ta promocja pojawia się w piątki i dotyczy najpopularniejszych lig piłkarskich, takich jak Bundesliga, La Liga, Serie A, czy Ligue 1. Skorzystać z niej możesz w przypadku zakładów przedmeczowych i live na kuponach pojedynczych oraz akumulowanych.

Odzyskaj 20% za sporty wirtualne

W skali jednego tygodnia może do Ciebie powrócić 20% wartości netto przegranych zakładów dotyczących sportów wirtualnych. Maksymalna wielkość tego bonusu wynosi 100 zł. Minimalna kwota to zaś 10 zł (jeżeli więc np. wygenerujesz straty w wysokości 8 zł, to bonus nie zostanie naliczony).

Cashback zostaje naliczany w każdy poniedziałek o godzinie 17:00 i podlega obowiązkowemu obrotowi. Środki bonusowe powinieneś obrócić sześć razy z kursem minimalnym 1,45 na sporty wirtualne. Od momentu przyznania bonus jest ważny przez 30 dni.

Zakłady dotowane

Ten bonus powiększa wygrane z zakładów akumulowanych. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym więcej możesz zyskać. Przy trzech wydarzeniach, wygrana rośnie o 5%, przy czterech o 10%, przy pięciu o 15%. Maksymalny poziom bonus przyjmuje przy co najmniej 6 zakładach. W takich przypadkach wygrana rośnie o 20%.

Do promocji kwalifikują się kupony ze stawką wynoszącą co najmniej 50 zł i kursem minimalnym 2,50. Warunkiem jest także to, by wszystkie wydarzenia miały miejsce w jednym dniu. Maksymalna kwota bonusu to 500 zł. Jeśli jednego dnia będziesz miał więcej niż jedne kupon kwalifikujący się do promocji, to bonus zostanie przyznany jeden raz (od kuponu z najwyższą wygraną).

Ponadto miej na uwadze, że promocja obejmuje tylko zakłady obstawione z własnych środków, na które nie wykorzystałeś opcji cashout. Wykluczone są zakłady wirtualne. Środki bonusowe są ważne przez 30 dni. Powinieneś je obrócić trzy raz z kursem minimalnym 1,85.

W Ekstraklasie zwrot za 0-0

Promocja o nazwie W Ekstraklasie zwrot za 0-0 jest dość unikalna. Polega ona na tym, że otrzymujesz zwrot stawki, jeśli mecz w najwyższej polskiej lidze piłkarskiej zakończy się bezbramkowym remisem, a Ty na kuponie obstawiłeś inny wynik. Z promocji możesz skorzystać nie tylko w przypadku zakładów pojedynczych, ale także akumulowanych (o ile pozostałe wydarzenia na kuponie przewidziałeś poprawnie).

Z promocji możesz skorzystać wyłącznie w przypadku spotkań rozgrywanych od poniedziałku do piątku. Dotyczy ona zakładów przedmeczowych obstawionych ze środków własnych, a maksymalny zwrot może wynieść 50 zł. Wykorzystanie opcji cashout jest wykluczone. Środki bonusowe są ważne przez 30 dni. Pamiętaj, aby je obrócić po kursie minimalnym 1,85. Konieczny jest trzykrotny obrót.

Rejestracja konta Noblebet

Otworzenie konta w Noblebet przebiega praktycznie tak samo, jak u każdego innego buka w Polsce. Na starcie przechodzisz szybką rejestrację, by po paru minutach cieszyć się dostępem do konta tymczasowego. Daje Ci ono możliwość dokonywania wpłat, korzystania z oferty powitalnej i obstawiania zakładów do 5 200 zł. Później powinieneś założyć konto stałe. Takowe zniesie limit zakładów oraz umożliwi Ci wypłacenie środków z głównego salda na rachunek bankowy.

Konto tymczasowe

Chcąc się zarejestrować, kliknij zielony przycisk z napisem „Rejestracja”. Znajdziesz go na stronie głównej bukmachera, w prawym górnym rogu. Wtedy to ujrzysz pierwsze okienko rejestracyjne. Powinieneś tam wpisać imię, nazwisko oraz numer PESEL. Następnie kliknij przycisk „Idź dalej”.

W drugim okienku wpisz adres e-mail i swój numer telefonu oraz określ login i hasło do konta. Znajdziesz też tam pole „Kod bonusowy”, gdzie w przyszłości będzie można wpisać kod promocyjny Noblebet, który będzie rozszerzał ofertę powitalną.

Na stronie trzeba jeszcze zaznaczyć trzy checkboxy. Ich zaznaczenie oznacza, że wyrażasz zgodę na regulamin i politykę prywatności oraz oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią. Następnie kliknij przycisk „Zarejestruj” oraz link aktywacyjny, jaki zostanie do Ciebie przesłany na skrzynkę e-mail.

Pełna rejestracja

Jeśli chcesz przekształcić konto tymczasowe w stałe, to kliknij przycisk „Pełna Rejestracja” zlokalizowany w prawym górnym rogu. Wtedy to wyświetli Ci się pierwsze, a zarazem ostatnie okienko dotyczące pełnej rejestracji.

Wpisz tam swój adres oraz numer konta bankowego (upewnij się, że wpisałeś go poprawnie). Ponadto konieczne jest dołączenie zdjęcia dwóch stron dokumentu tożsamości. Na końcu kliknij przycisk „Zakończenie Rejestracji”. Po weryfikacji przez dział obsługi klienta otrzymasz dostęp do konta stałego. Zazwyczaj nie zajmuje to dłużej niż pół godziny. Czasem na weryfikację trzeba jednak poczekać do około 24 godzin.

Limity gry

Jako legalny i etyczny bukmacher Noblebet zwraca uwagę na kwestie odpowiedzialnej gry. Tuż po tym, jak zalogujesz się na konto po raz pierwszy, wyświetli Ci się okienko z limitami gry. Tam ustalisz, ile pieniędzy maksymalnie wydasz i ile czasu spędzisz na grze w ciągu jednego dnia oraz miesiąca. Później te limity będziesz mógł zmieniać. Jeśli jednak będziesz chciał je złagodzić, to będzie trzeba trochę odczekać na taką możliwość.

Jeżeli zechcesz, to możesz także czasowo i nieodwołanie zawiesić swoje konto. Takie opcje znajdziesz w sekcji „Ustawienia odpowiedzialnej gry”. Do wyboru masz blokadę na 24 godziny lub blokadę obowiązującą przez 90 dni.

W jaki sposób usunąć konto gracza?

W sekcji „Ustawienia odpowiedzialnej gry” znajdziesz również opcję samowykluczenia permanentnego. Jej wybranie jest równoznaczne z usunięciem konta do gry. Pamiętaj, że tej decyzji później już w żaden sposób nie można cofnąć.

Oferta zakładów Noblebet

Około 25 dyscyplin sportowych, kilka gier ze świata e-sportu, parę sportów wirtualnych oraz zakłady na zdarzenia polityczne i rozrywkowe – tak prezentuje się oferta tego bukmachera. Obstawiać możesz zakłady pojedyncze, kombi oraz systemowe. Dostępna jest tu także opcja cashout, która pozwala zamknąć kupon przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń na kuponie.

Zakłady na sport

U tego bukmachera pojawia się około 25 dyscyplin sportowych (nie wliczając e-sportu i sportów wirtualnych). Jak wszędzie, tak i tu dominuje piłka nożna. Wydarzenia na football stanowią około połowy wszystkich zakładów.

Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i lubisz typować różne rynki, to te zakłady bukmacherskie powinny spełnić twoje oczekiwania. W wielu spotkaniach możesz obstawiać podwójną szansę, liczbę bramek, handicapy azjatyckie itp. W przypadku pozostałych dyscyplin wybór jest nieco mniejszy, jednak wpisuje się w standardy rynkowe.

Zakłady na żywo

Na żywo obstawiać możesz między innymi koszykówkę, siatkówkę, e-sport, hokej na lodzie, piłkę ręczną, snooker, rzutki, golf i oczywiście piłkę nożną. Wydarzenia są prezentowane na interaktywnych wizualizacjach.

Masz więc dostęp do przebiegu wydarzenia w czasie rzeczywistym. Pod ręką czeka na Ciebie także baza statystyk, tabel i formy poszczególnych drużyn i zawodników. Opcja streamingu jest niedostępna, co jednak jest w pełni zrozumiałe, zważywszy na krótką historię tego bukmachera.

Zakłady na e-sport

CS:GO, Call of Duty, FIFA, e-piłka nożna, DOTA 2, Overwatch, LoL, Hearthstone, Starcraft 2 oraz Rainbow Six – większość graczy przyzna, że przynajmniej pod względem ilości gier oferta tych zakładów bukmacherskich prezentuje się dobrze. Uwagę zwraca zwłaszcza e-piłka nożna. Noblebet to pierwszy operator, który wprowadził ją do zakładów.

Sporty wirtualne

Obecnie obstawić możesz trzy sporty wirtualne, czyli piłkę nożną, tenis oraz wyścigi. Te ostatnie dzielą się na naprzemienne symulacje żużla, kolarstwa, gonitw psów, wyścigów koni oraz zaprzęgów. Łącznie więc dostępnych jest 7 dyscyplin wirtualnych. W efektywnej grze może Cię wspomóc 20% cashbacku w ramach promocji o nazwie Odzyskaj 20% za sporty wirtualne.

Wpłaty i wypłaty Noblebet

Obecnie bukmacher proponuje 7 opcji płatniczych. Wszystkie z nich zapewniają błyskawiczne wpłaty. Środki na koncie niemal zawsze pojawiają się w ciągu maksymalnie kilkunastu minut.

Metoda wpłatyTyp
PaymenticonPortfel elektroniczny
Przelewy24System płatności ekspresowych
TpaySystem płatności ekspresowych
DotpaySystem płatności ekspresowych
Dotpay CardsKarta płatnicza
BLIKAplikacja mobilna
PaysafecardKarta pre-paid

Naturalnie wpłat możesz dokonywać również przez przelewy bankowe, czy karty kredytowe. Przykładowo system Przelewy24 obsługuje wszystkie popularne w Polsce banki oraz karty Visa, czy MasterCard.

Noblebet oferuje też szybkie wypłaty, które na twoim koncie bankowym mogą pojawić się w mniej niż 10 minut. Ich realizacja następuje codziennie od 8:00 do 24:00. Obecnie system szybkich wypłat objęte są następujące banki: mBank, Inteligo, PKO BP, Volkswagen Bank, Alior Bank, Nest Bank, Idea Bank, Credit Agricole oraz Getin Bank. Jeśli masz konto gdzie indziej, to czas przetwarzania wypłaty jest dłuższy i uzależniony od sesji transferów pomiędzy bankami.

Poza przelewem na rachunek bankowy dostępna jest opcja wypłaty na e-portfel Paymenticon. Wszystkie płatności są bezpłatne, co oznacza, że bukmacher nie nalicza za nie żadnych prowizji ani innych opłat.

Aplikacja mobilna Noblebet

Chyba każdy gracz przyzna, że Noblebet aplikację mobilną wydał nadzwyczaj szybko. W końcu te zakłady bukmacherskie działają dopiero kilka miesięcy, a już dostępna jest apka na iOS oraz Android. Zapewnia Ci ona:

  • Ofertę zakładów przedmeczowych i live.
  • Możliwość otworzenia konta, zapewne w aplikacji będzie można się też zarejestrować przez kod bonusowy Noblebet.
  • Opcję szybkiej wypłaty, oznaczającej środki w 10 minut na koncie bankowym.
  • Dostęp do funkcji cashout, czyli wcześniejszego zamknięcia kuponu.
  • Opcję Match Tracker, tj. wizualizację wydarzeń na żywo.
  • Dostęp do gamy sportów wirtualnych.

Aplikację możesz pobrać ze strony internetowej bukmachera.

Co robić, jeśli aplikacja nie działa?

Jeśli masz jakiś problem z aplikacją, to sprawdź, czy posiadasz jej aktualną wersję. Możesz również przeskanować system operacyjny telefonu czy tabletu programem antywirusowym. Jeśli to nie pomoże, to skontaktuj się z działem obsługi klienta.

Najczęściej zadawane pytania

Czy potrzebny jest kod promocyjny Noblebet do aktywacji bonusu powitalnego?

Kod bonusowy Noblebet nie jest konieczny, by aktywować bonus powitalny.

Jakie depozyty złożyć, by uzyskać maksymalny bonus powitalny?

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać potencjał oferty na start, to twoje pierwsze trzy depozyty powinny opiewać na kolejno 800 zł, 1 600 zł i 50 zł (lub wyższe kwoty).

Jakie są minimalne kwoty wpłaty oraz wypłaty?

Najmniejsza kwota, jaką możesz wpłacić to 10 zł. Wypłaty są zaś realizowane od 25 zł.

Jaka jest minimalna stawka zakładu?

Minimalna stawka zakładu wynosi 50 groszy.

Czy można anulować postawiony zakład?

Postawionego zakładu nie można anulować. Możliwe jest jednak wcześniejsze zamknięcie kupnu przez funkcję cashout.

Czy Noblebet to legalny bukmacher?

Tak, te zakłady bukmacherskie działają na podstawie licencji Ministra Finansów RP z dnia 3 stycznia 2019 roku, o numerze PS4.6831.28.2017. Właścicielem marki Noblebet jest zaś polska firma tj. Polski Bukmacher Sp. z. o. o.

Czy pojawi się nowy kod bonusowy Noblebet?

Póki co kod promocyjny Noblebet nie został wydany. Sprawdzaj naszą stronę regularnie, a dowiesz się, kiedy ulegnie to zmianie.