shape shape

Kod promocyjny Totolotek

Zaktualizowano

Największy bonus na start (tylko z kodem)
0 zł 25 zł Bez depozytu + 49 zł Mobile + 100% do 1000 od Wpłaty
Odkryj kodLEGALNI25

Aktualna oferta powitalna Totolotka składa się z trzech bonusów o łącznej wartości równej 1074 zł. Warunkiem jest to, by zarejestrować się z kodem promocyjnym Totolotek. Poznaj tajniki poszczególnych bonusów, aby przekonać się, czy warto otwierać tu konto.

totolotek kod bonusowy
Totolotek Kod Promocyjny:LEGALNI25
Zakład min:1 PLN
Bonus bez depozytu:25 PLN
Bonus mobile:49 PLN
Bonus od wpłaty:1000 PLN
Transmisje Live:Nie
Obrót bonusów:2x i 3x

Kod promocyjny Totolotek 2020

W standardowej ofercie uzyskać możesz dwa bonusy powitalne o łącznej wartości 1 049 zł. Jeśli jednak wykorzystasz kod promocyjny Totolotek, to otrzymasz jeszcze bonus na start 25 zł wraz z atrakcyjnymi warunkami obrotu (2x).

Typ bonusuStandardowy bonus na startBonus z kodem Totolotek
Bonus bez depozytu0 zł25 zł
Bonus 100% do I wpłaty1 000 zł1 000 zł
Bonus mobilny
100%
49 zł49 zł
Razem1 049 zł1 074 zł

Gdzie wpisać kod bonusowy Totolotek 2020?

Specjalny kod promocyjny Totolotek aktywujący ekskluzywną ofertę na start powiększoną o bonus bez depozytu o wartości 25 zł. Bukmacher stworzył zrozumiałą i przejrzystą ofertę powitalną, a warunki wypłaty bonusu są łatwe do zrealizowania.

 1. Załóż konto, uzupełnij numer konta i aktywuj link w mailu(spr. spam)
  kod rejestracja 1
 2. Wyślij skany dokumentu tożsamości na klient@totolotek.pl
 3. Przejdź do sekcji „Wpłata”
  kod rejestracja 3
 4. Kliknij w podsekcji Inne w opcję: bonus.card/Kod Bonusowy
  kod rejestracja 4
 5. Wpisz kod bonusowy Totolotek: LEGALNI25
  kod rejestracja 5

Powitalny bonus card Totolotek

Freebet 25 złotych oznacza, że środki bonusowe otrzymasz za samą rejestrację. Będziesz więc mógł go wykorzystać jeszcze przed tym, jak dokonasz pierwszej wpłaty. Wystarczy wpisać odpowiedni kod w zakładce bonus card po zweryfikowaniu konta. Bonus bez depozytu to świetny sposób na to, by przetestować bukmachera w praktyce. W końcu zakład będzie sfinansowany w całości przez bukmachera. Nic więc nie stracisz, nawet jeśli nie uda Cię obstawić prawidłowo. Jeśli zaś trafisz z obstawianiem, to zdobywasz pełną wygraną.

Freebet warunki obrotu

Darmowy zakład w wysokości 25 złotych zostanie Ci przyznany w formie środków bonusowych. Oznacza to, że na początku nie będziesz ich mógł wypłacić z konta gracza na swoje konto bankowe. Wcześniej konieczne jest spełnienie warunków obrotu. Te są łatwe do zrozumienia. Bonus powinieneś obrócić dwa razy przy kursie minimalnym 2,0. Będziesz miał na to 30 dni. Zbliżoną ofertę bonusu bez depozytu posiada Lvbet z kodem promocyjnym, gdzie także wymagany jest 2 krotny obrót.

Bonus na start od pierwszej wpłaty

Powitalny bonus depozytowy u tego operatora to klasyczne podwojenie pierwszej wpłaty. Minimalna kwota depozytu kwalifikująca się do tej promocji to 20 złotych. Maksymalna kwota bonusu wynosi zaś 1 000 złotych.

Przykładowo jeśli za pierwszym razem wpłacisz 50 złotych, to łącznie będziesz mógł zagrać za 100 złotych. Gdy twój depozyt będzie opiewał na 400 złotych, to doładowanie 100% sprawi, że będziesz mógł zagrać za 800 złotych. Jeżeli zaś zdeponujesz 1 000 złotych, to do twojej dyspozycji w sumie będą 2 000 złotych.

Warunki obrotu bonusu depozytowego

Bukmacher wymaga dokonania trzykrotnego obrotu, zanim możliwe będzie wypłacenie środków. Zwróć jednak uwagę, że wymóg obrotu dotyczy zarówno bonusu, jak i depozytu (w pierwszej kolejności pobierane są środki z konta depozytowego, a później z konta bonusowego). Minimalny kurs wynosi 1,90. Na dokonanie obrotu będziesz miał 90 dni.

Mobilny bonus powitalny do 49 zł

Oferta powitalna obejmuje też bonus związany z grą na urządzeniach mobilnych. To może być dla Ciebie szansa na zgarnięcie dodatkowych 49 złotych. Wystarczy, że zarejestrujesz konto, pobierzesz i zainstalujesz aplikację, a następnie wpłacisz pierwszy depozyt za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Kwota minimalna wpłaty kwalifikująca się do promocji wynosi 20 złotych. Maksymalnie uzyskać możesz zaś 49 złotych. Wartość bonusu jest zaś równa wartości twojej pierwszej wpłaty. Sposób naliczania bonusu najłatwiej zrozumieć na podstawie następujących przykładów:

 • Przy wpłacie 15 złotych powitalny bonus mobilny nie zostanie aktywowany. Kwota minimalna kwalifikująca się do promocji to bowiem 20 złotych.
 • Wpłacając 30 złotych, otrzymasz 30 złotych bonusu mobilnego.
 • Jeśli wpłacisz 49 złotych, to otrzymasz bonus mobilny o wartości 49 złotych.
 • Przy depozycie na 200 złotych wartość bonusu mobilnego także wyniesie 49 złotych.

Sam bonus mobilny 49 złotych jest aktualnie największą promocją tego typu na polskim rynku. Ciekawostką jest zaś to, że ambasadorem bonusu na urządzenia mobilne jest sam Lukas Podolski.

Warunki obrotu bonusu mobilnego

Na początku nie będziesz miał możliwości wypłacenia bonusu mobilnego na konto bankowe. To będzie wykonalne po tym, jak dokonasz regulaminowego obrotu. Powinieneś więc obrócić wszystkimi środkami (depozyt + wpłata) trzykrotnie. Kurs minimalny został określony na poziomie 1,90.

Stałe promocje w Totolotku

Bonus powitalny powiększony przez kod promocji Totolotek 2020, pozwoli Ci zgarnąć nawet 1 074 złotych. Poza ofertą powitalną w tych zakładach bukmacherskich możesz także skorzystać na kilku promocjach stałych.

Nazwa bonusuZasada działaniaKorzyść
King SizePowiększenie wygranej zakładów AKOWygrana większa o nawet +66%
Early CashoutOpcja wcześniejszego zamknięcia zakładuMniejsze ryzyko
Turnieje typerówNagradzanie aktywnych graczyNagrody
Wyzwanie typeraRanking graczy obstawiających stacjonarnieSpecjalne bonusy

King Size

Tak jak u praktycznie każdego bukmachera, tak i w Totolotku dostępny jest bonus dla zakładów akumulowanych. Na pierwszy rzut oka rzuca się tu jego wysokość, mogąca sięgać aż 66%. Z drugiej strony wielu graczy uznaje warunki promocji, jako niełatwe do spełnienia.

By osiągnąć powiększenie wygranej o 66%, na kuponie powinno się bowiem znaleźć co najmniej 30 zakładów. Przy mniejszej ilości wydarzeń promocja także obowiązuje, lecz procentowy wzrost wygranej jest mniejszy. Przykładowo przy 5 zakładach na kuponie King Size zwiększa nagrodę o 5%, a przy 10 wydarzeniach o 30%. Promocja obowiązuje wyłączenie na wydarzenia z kursem minimalnym 1,21 i stawce wynoszącej co najmniej 20 złotych.

Early Cashout

Opcję cashout (u tego buka nosi ona nazwę Early Cashout) znajdziesz w sekcji „Moje Kupony” i podsekcji „Szczegóły Kuponów”. Umożliwia Ci ona wcześniejsze zamknięcie kuponu, zanim wszystkie wydarzenia zostaną rozstrzygnięte. Skorzystanie z niej oznacza, że otrzymasz zwrot stawki, za jaką obstawiłeś zakład.

Cashout dostępny jest wtedy, gdy równocześnie spełnione są dwa warunki. Po pierwsze wszystkie wydarzenia, które już się rozstrzygnęły, powinny być trafione. Po drugie stawka zakładu powinna być niższa niż potencjalna wygrana. Miej też świadomość, że kupny zamknięte przez cashout nie są wliczane do obrotu bonusem.

Turnieje typerów

Ten bukmacher cyklicznie organizuje turnieje dla swoich graczy. Polegają one na zdobywaniu punktów przez określony czas. Otrzymujesz je za aktywność, czyli częstą grę za wysokie stawki. Na końcu liczba punktów jest sumowana, a typerzy z czołówki rankingu uzyskują nagrody. Wygrać można chociażby wycieczki, bonusy, czy nagrody rzeczowe.

Wyzwanie typera

Totolotek to jeden z weteranów polskiego rynku zakładów bukmacherskich. Dawniej skupiła się na punktach stacjonarnych, dziś koncertuje się na zakładach online i rozwija swe usługi w wersji mobilnej. Wciąż jednak w całym kraju funkcjonują punkty stacjonarne tego bukmachera. Tam skorzystać możesz na promocji lokalnej o nazwie Wyzwanie Typera”.

Polega ona na comiesięcznym premiowaniu 5 najaktywniejszych graczy w danym lokalu stacjonarnym. Nagrodami są dodatkowe bonusy, a ranking graczy jest liczony jako iloczyn liczby aktywnych dni i ilości zagranych zakładów.

Założenie konta Totolotek

Przede wszystkim pamiętaj, by zarejestrować przez nasz link i kod promocyjny Totolotek. Dzięki temu uzyskasz większe korzyści w ramach oferty powitalnej. Sama rejestracja jest podzielona na dwa etapy. Najpierw otworzysz konto tymczasowe (przez szybką rejestrację), a później konto stałe.

Szybka rejestracja

Rejestrację rozpocznij przez kliknięcie przycisku „Rejestracja”. Znajduje się po lewej górnej stronie portalu bukmachera. Wtedy to wyskoczy Ci jedno okienko, po którego wypełnieniu uzyskasz dostęp do konta tymczasowego. Sprowadza się to do wpisania kilkunastu danych osobowych, takich jak imię, nazwisko, numer PESEL itp. Następnie powinieneś jeszcze przejść do swojej skrzynki mailowej, by kliknąć link aktywacyjny.

Założenie konta tymczasowego da Ci możliwość obstawiania zakładów (z limitem 5 000 złotych), dokonywania wpłat na konto. By jednak otrzymać freebet 25 zł konieczne jest założenie konta stałego. Pamiętaj też, by zarejestrować się przez nasz kod bonusowy Totolotek 2020.

Założenie konta stałego

Konto tymczasowe zapewnia dostęp do podstawowych funkcji. Warto jednak od razu założyć konto stałe. Wtedy to będziesz mógł skorzystać z oferty powitalnej i uzyskać możliwość dokonywania wypłaty środków. By to zrobić, przejdź do sekcji „Moje konto” i podaj potrzebne dane osobowe oraz numer konta bankowego. Koniecznie sprawdź poprawność wpisanych danych, aby uniknąć zbędnych kłopotów.

Ponadto powinieneś przesłać wiadomość na klient@totolotek.pl. Do wiadomości załącz skan lub zdjęcie dwóch stron ważnego dokumentu tożsamości (akceptowany jest dowód osobisty i paszport). Później zostaną one sprawdzone przez dział obsługi klienta. Pracownik zakładów bukmacherskich sprawdzi zgodność danych w dokumencie z tymi wpisanymi przez Ciebie podczas rejestracji konta. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz dostęp do konta stałego.

Odpowiedzialna gra

Tak jak w każdych licencjonowanych zakład bukmacherskich, taki i w Totolotku znajdziesz obszerną część poświęconą tematyce odpowiedzialnej gry. Poza warstwą teoretyczną (podstroną z informacji dotyczącymi rozsądnej gry) znajdziesz też praktyczne funkcje.

Ustalić możesz limity kwotowe i czasowe gry. Po ich przekroczeniu możliwość stawiania zakładów zostanie czasowo zablokowana. Jeśli zechcesz, to możesz też podjąć decyzję, by natychmiastowo zawiesić konto na określony czas. Do tego służy funkcja samozawieszenia na jeden lub trzydzieści dni.

Jak zamknąć konto?

Opcję zamknięcia konta także znajdziesz w sekcji dotyczącej limitów gry. Alternatywnie możesz się skontaktować z działem obsługi klienta. W tym celu możesz np. wysłać wiadomość na pomoc@totolotek.pl. Zamknięcie konta jest nieodwołalne. Powinieneś też wypłacić wszystkie środki, jakie masz na koncie gracza zanim usuniesz konto.

Co obstawiać w Totolotku?

W marcu 2019 zmienił się właściciel Totolotka, a w lipcu 2019 gruntowną zmianę przeszła strona internetowa bukmachera, co wpłynęło także i na ofertę zakładów. Obstawić możesz wydarzenia sportowe, e-sport, wydarzenia rozrywkowe czy politykę. Wybierać możesz pomiędzy zakładami pojedynczymi, AKO oraz systemowymi. Większość graczy za najmocniejszą stronę oferty Totolotka postrzega wyjątkowo obszerny wybór zakładów na żywo. Wielu też uważa, że ten bukmacher oferuje jedną z lepszych propozycji zakładów pod względem wysokości kursów.

Trzeba również zauważyć, że Totolotek rozplanował ofertę zakładów na swej stronie internetowej w nieco inny sposób niż większość bukmacherów. Zakłady znajdziesz po lewej stronie. Odszukanie tego, który Cię interesuje polega na założeniu odpowiednich filtrów.

Zakłady Przedmeczowe

Dyscypliny sportowe są tu podzielane na dwie części. Po tym jak klikniesz przycisk „Sport”, to na górze rozwijanej liście ujrzysz „Najważniejsze sporty”, tj. piłkę nożną, tenis, hokej na lodzie, koszykówkę, piłkę ręczną i siatkówkę. Niżej wyświetlają się mniej popularne dyscypliny, np. piłka wodna. Łącznie oferta zakładów sportowych obejmuje około 25 dyscyplin.

Zakłady na żywo

Po modernizacji strony internetowej liczba zakładów na żywo wynosi około 40 tys. w skali miesiąca. Ta liczba na tle konkurencji wyróżnia się na duży plus. Obstawiać live można nie tylko piłkę nożną, czy tenis, ale także baseball, piłę plażową, rugby, czy też snookera.

Wielu graczy chwali obszerny rynek zdarzeń. Zakład można postawić np. na to, czy w danym spotkaniu padnie jeszcze jakiś gol, czy zwycięzcę pozostałej części połowy meczu. Wydarzenia obserwujesz przez wizualizację (opatrzone bazą statystyk i danych dotyczących uczestników spotkania), nie uświadczysz tu funkcji streamingowych. U tego bukmachera możesz za to swobodnie łączyć zakłady przedmeczowe z tymi na żywo.

E-sport

Totolotek oferuje zakłady na następujące gry: CS:GO, Dota 2, League of Legends, Overwatch i Rainbow Six. Wśród dostępnych lig oraz turniejów oferowane są między innymi ESEA, ICE Challenge, LOL Belgian League, BRCC, LCS, LEC, LPLOL, czy NA Academy.

Sporty wirtualne

Totolotek jako pierwszy bukmacherów w Polsce wprowadził do swej oferty zakładów online sporty wirtualne. Miało to miejsce w 2017 roku. Jednakże po gruntownej przebudowie portalu internetowego w 2019 roku, sporty wirtualne zniknęły z oferty. Można oczekiwać, że powrócą one w przyszłości, choć trudno powiedzieć, kiedy będzie to mieć miejsce.

Wpłaty i wypłaty Totolotek

Sekcję dotyczącą płatności odnajdziesz w górnej części strony. Minimalna wysokość wpłaty wynosi 4 złote, a bukmacher nie pobiera żadnych prowizji. Konto możesz zasilić na jeden z 6 poniższych sposobów.

operatortyp płatności
DotpaySystem płatności online
TpaySystem płatności online (obsługuje 30 polskich banków)
PaysafecardKarta pre paid
SkrillSystem płatności online
VisaKarta kredytowa
MasterCardKarta Kredytowa

Bukmacher wypłat dokonuje w dni robocze o godzinie 12:00. Jeśli złożyć żądanie wypłaty do 10:00, to zostanie ona wykonana jeszcze tego samego dnia. Jeżeli zaś polecenie wypłaty złożyć pod 10:00, to zostanie ono wykonane następnego dnia roboczego. Minimalna kwota, jaką można wypłacić to 10 złotych.

Program lojalnościowy Bet Club

Jeśli chcesz dołączyć do programu lojalnościowego, to rozpocznij od otworzenia konta (tym samym automatycznie dołączysz do Bet Club). Pamiętaj by wykorzystać kod promocyjny Totolotek, ponieważ na początku to on zapewni Ci dodatkowe korzyści. Profity z programu lojalnościowego osiągniesz zaś nieco później. Konieczne jest tu bowiem regularne zdobywanie punktów.

Punkty zbierasz za aktywność. Obowiązuje tu przelicznik stawka x ilość zdarzeń = liczba punktów. Każdy punkt jest ważny przez rok od momentu naliczenia. Ich aktualną ilość sprawdzisz w sekcji „Moje Konto”. Będziesz też miał przypisany status w programie. Na początku twój status będzie srebrny. Następnie złoty (po uzyskaniu 5 000 punktów), a na końcu platynowy (od 20 000 punktów). Im wyższy statut tym większe nagrody. W programie lojalnościowym Bet Club zyskać możesz np. freebet, bonusy urodzinowe, czy powiększenie kolejnej wpłaty. Liczyć możesz też na dodatkowe benefity np. indywidualną obsługę.

Aplikacja mobilna

Jeśli masz urządzenie mobilne działające na systemie Android, to możesz na nie ściągnąć aplikację Totolotka. Jeśli twój telefon lub tablet działa na innym systemie, to czeka na Ciebie wersja mobilna strony internetowej.

Aplikacja na Androidzie przydaje się przede wszystkim do obstawiania wydarzeń na żywo, a w podejmowaniu decyzji pomoże Ci livetracker. Za pomocą aplikacji możesz również wpłacać i wypłacać środki, sprawdzać swoje kupony i transakcje oraz korzystać z pozostałych funkcji potrzebnych do efektywnej gry. Warto też zauważyć, że oferta powitalna zawiera jeden bonus dedykowany właśnie typerom grającym na urządzeniach mobilnych.

Co robić, jeżeli aplikacja nie działa?

Jeśli aplikację pobrałeś ze strony internetowej bukmachera, to powinna działać ona prawidłowo. W razie problemów zwróć się do działu obsługi klienta. Możesz też sprawdzić system operacyjny urządzenia mobilnego programem antywirusowym.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jak obstawić zakład przez powitalny freebet?

Chcąc zagrać przez powitalny freebet skonfiguruj kupon i zatwierdź kupon, a następnie kliknij przycisk „zagraj za freebet”. Zwróć uwagę, że powitalny freebet można otrzymać tylko wtedy, gdy konto otworzy się przez kod promocyjny Totalbet.

Jak sprawdzić stan aktualny stan obrotu swoich bonusów?

W tym celu zaloguj się na konto i przejdź do sekcji „Zestawienie bonusów.”

Czym są zakłady Last Minute i zakłady TOP?

Zakłady oznaczone jako Last Minute dotyczą wydarzeń, które rozpoczynają się w ciągu najbliższych godzin. Oznaczenie TOP dotyczy zaś najpopularniejszych zdarzeń.

Ile czasu zajmuje weryfikacja konta?

Weryfikacja konta zajmuje do jednego dnia roboczego. Zwykle jednak na zweryfikowanie trzeba poczekać tylko kilkanaście minut. Pamiętaj, że do weryfikacji konta należy przesłać fotokopię dokumentu tożsamości na adres klient@totolotek.pl.

Czy można anulować kupon?

Przez 10 minut od postawienia kuponu jego anulowanie może być możliwe. Ta opcja nie dotyczy jednak np. zakładów live. Pamiętaj jednak by dobrze przemyśleć każdą decyzję o postawieniu zakładu.

W jaki sposób skontaktować się z działem obsługi klienta?

Możesz zadzwonić na infolinie, skorzystać z czatu lub przesłać wiadomość na mailem. Dział obsługi klienta jest do dyspozycji przez cały tydzień od 8 do 23. Ponadto pomoc uzyskać możesz także w naziemnych punktach bukmachera.

Czy Totolotek to legalne zakłady bukmacherskie?

Tak, ten bukmacher działa na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów RP. Warto też wiedzieć, że Totolotek funkcjonuje w Polsce już od lat 90’ zeszłego stulecia i prowadzi około 200 punktów stacjonarnych.

Czy dostępna jest oferta zakładów bez podatku?

Aktualnie nie ma stałej promocji, która umożliwiałaby granie bez podatku. W przeszłości jednak propozycje tego typu znajdowały się w ofercie Totolotka. Możliwe jest, że promocja pt. gra bez podatku będzie oferowana w przyszłości.

Ile wynosi minimalna stawka kuponu?

Najmniejsza kwota, za jaką można postawić zakład to 2 złote.

Ile razy można wykorzystać kod bonusowy Totolotek?

Kod promocyjny Totolotek dotyczy oferty powitalnej. Z tego powodu każdy gracz może go wykorzystać wyłącznie jeden raz.