shape shape

STS kod promocyjny

Zaktualizowano

Największy Bonus na start (tylko z kodem)
0 zł 35 zł Bez ryzyka + 25 zł Bez depozytu + 1200 zł od Wpłaty

Cztery bonusy na start, w tym jeden bez depozytu – tyle możesz zyskać, jeśli wykorzystasz STS kod promocyjny. Czy jednak warunki obrotu są tu korzystne? Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje i przekonasz się, czy propozycja powitalna i cała oferta tego bukmachera jest naprawdę dobra.

sts kod promocyjny 2020
STS kod promocyjny 2020 rejestracja

Kod promocyjny STS 2020

STS Kod Promocyjny:STSVIP
Bonus bez depozytu:20 zł
Zakład bez ryzyka:35 zł
Bonus od wpłaty:do 1200 zł
Promocja Zaproś Kumpla:50 zł
Transmisje:Live

Ważne: Zwrot z ZAKŁADU BEZ RYZYKA 35 zł otrzymamy tylko za pierwszy kupon obstawiony po założeniu konta z kodem promocyjnym. By wykorzystać bonus na start STS całkowicie należy w kolejności:

  1. wpłacić min. 40 zł
  2. postawić min. 40 zł za depozyt( nietrafiony kupon=zwrot 35 zł)
  3. dopiero teraz wykorzystaj BONUS BEZ DEPOZYTU 25 zł i 100% BONUS OD WPŁATY

Porównanie oferty STS z kodem do standardowej

Standardowa oferta powitalna to trzy bonusy, które łącznie mogą być warte 1 245 złotych. Jeśli jednak w trakcie otwierania konta wpiszesz specjalny kod promocyjny STS, to zyskasz dodatkowy bonus. W tym przypadku łącznie masz okazję zgarnąć w sumie 1280 zł.

Typ bonusuStandardowy bonus na startBonus kodem STS
Zakład bez ryzyka0 zł35 zł
Bonus bez depozytu25 zł25 zł
Bonus 100% od depozytu1 200 zł1 200 zł
Zakład bez ryzyka na Betgames20 zł20 zł
Razem1 245 zł1280 zł

To, czy dana oferta bonusowa jest korzystna, zależy od kilku czynników. Na pierwszy rzut oka maksymalna wartość bonusu powitalnego wynosząca 1 280 zł nie wyróżnia się na rynku. W praktyce jednak o atrakcyjności promocji w większym stopniu świadczą warunki obrotu, a te u bukmachera Sts są bardzo atrakcyjne.

Jak otrzymać bonusy powitalne STS?

Specjalny kod bonusowy STS, który uaktywniania powiększony pakiet korzyści na start zamieściliśmy w grafice na tej stronie. Skopiuj go i wklej w dedykowane temu polu podczas otwierania konta, aby móc skorzystać z dodatkowych korzyści.

Specjalna oferta na start zakład bez ryzyka 35 zł/235 zł

Cashback uzyskany przez kod promocyjny STS może wynosić 35 zł. Ta wyższa kwota jest dostępna podczas trwania największych wydarzeń sportowych, a zwłaszcza tych piłkarskich. Cashback sprawia, że twój pierwszy zakład będzie pozbawiony ryzyka. W razie pomyłki otrzymasz zwrot. Tak atrakcyjne zasady oferuje z kodem promocyjnym także bukmacher Betclic, którego zakład bez ryzyka jest większy lecz warunki obrotu mniej korzystne.

Jak otrzymać zwrot z zakładu bez ryzyka?

Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład postawiony z konta depozytowego to STS zwróci Tobie stawkę zmniejszoną o 12% podatku.
UWAGA: Zakład bez ryzyka działa tylko przy pierwszym kuponie, a więc należy wykorzystać go przed aktywowaniem bonusu bez depozytu.
W celu aktywacji powinieneś wpłacić co najmniej 10 złotych. Środki ze zwrotu możesz wypłacić. Cashback który otrzymasz po użyciu kodu promocyjnego obowiązuje również w przypadku sportów wirtualnych.

Bonus bez depozytu 25 zł za szybką rejestrację

Niemal każdy początkujący gracz przepada za bonusem bez depozytu. W końcu jego uzyskanie jest nadzwyczaj proste i szybkie, a przy tym nie wymaga inwestowania żadnego kapitału. Wystarczy, że przejdziesz szybką rejestrację z kodem promocyjnym STS, a bonus trafi na Twoje konto. Taką propozycję można odnaleźć właśnie w ofercie STS. Jest to jedna z najlepszych opcji wśród legalnych bukmacherów ze względu na warunki obrotu.

Obrót bonusu bez depozytu STS

Bonus bez depozytu w wysokości 25 złotych otrzymasz więc za samą rejestrację konta. Środki bonusowe zlokalizujesz na swoim saldzie bonusowym. Chcąc je wypłacić, powinieneś dokonać trzykrotnego obrotu po kursie minimalnym 1,91.

Bonus 1200 zł – dodatkowe 100% od pierwszej wpłaty

Powiększenie depozytu to swoista klasyka w ofercie polskich bukmacherów. Nie inaczej jest w przypadku tego największego na rynku, czyli właśnie STS. Pierwsza wpłata jest podwajana do 1200 złotych. Dodatkowe środki trafiają na saldo bonusowe.

Wypłata z konta bonusowego STS

Zwróć też uwagę, że warunki obrotu dotyczące Twojej pierwszej wpłaty są takie same jak warunki obrotu bonusu bez depozytu. Aby przenieś je na saldo główne, powinieneś trzykrotnie je obrócić po kursie po 1,91 lub wyższym. Wtedy to uzyskasz możliwość ich wypłacenia (naturalnie możesz je zatrzymać na koncie do gry i wykorzystać do kolejnych zakładów).

Cashback – Betgames

Poza zakładem bez ryzyka uzyskanym po wpisaniu kodu promocyjnego, możesz też cieszyć się drugą propozycją typu cashback. Akcja dotyczy zakładów na wyniki gier karcianych prowadzonych na żywo. Za pierwsze zakłady na Betgames otrzymasz zwrot o łącznej wartości 20 zł.

Obstaw Betgames pierwszy raz za 22,73 z kursem min. 1,90 a w przypadku przegranej otrzymasz zwrot 20 zł ( 22,73 zł – 12% podatku = 20 zł). Jeśli postawisz więcej zakładów o mniejszych kwotach np. 3 kupony każdy z kursem min. 1,90 za: 10 zł + 5 zł + 7,73 i każdy będzie przegrany to na Twoje konto tak samo trafi 20 zł.

Pewne promocje STS

Powitalna oferta zmaksymalizowana przez kod bonusowy STS pozwoli Ci zacząć grę na korzystniejszych warunkach. Ponadto będziesz mógł czerpać ze stałych promocji, które są dostępne dla wszystkich graczy obstawiających przez Internet.

NazwaWarunkiBonus
Ekstra 30 złBonus za aktywność30 zł co tydzień
Esportowe 25 złZa aktywność w zakładach na e-sport25 zł co tydzień
Ekstra 25 złObróć w wirtuale 300 zł/tydzień25 zł co tydzień
Zaproś kumplaBonus za polecenie gracza 50 zł
Gry rankingoweBonusy dla najlepszych graczy Nagrody finansowe

Pojawiają się też bonusy okazjonalne, czyli takie, które obowiązuje one przez relatywnie krótki czas. Ponadto dodatkowe promocje są przygotowane dla osób, które regularnie obstawiają w punktach stacjonarnych bukmachera.

Ekstra 30 zł za aktywność

Jeśli lubisz grać często, to te zakłady bukmacherskie mogą Cię wynagrodzić na kilka sposobów. Jednym z nich jest akcja Ekstra 30 zł. By z niego skorzystać:

1. Przystąp do akcji – po zalogowaniu się na swoje konto gracza kliknij przycisk „Weź Udział”, w sekcji dotyczącej promocji.

2. Obstawiaj regularnie – wymagany jest obrót na koncie depozytowym w wysokości co najmniej 200 złotych tygodniowo. Przy czym pod uwagę brane są wyłącznie kupony z kursem 1,85 lub wyższym.

3. Otrzymaj bonus – po spełnieniu warunków dostaniesz 30 zł extra na konto bonusowe.

Środkami bonusowymi trzeba obrócić trzykrotnie po kursie minimum 1,91. Istotne jest to, że do obrotu wliczają się wyłącznie stawki ze zwycięskich kuponów.

Esportowe 25 zł co tydzień

Chcąc wziąć udział w tej promocji, także powinieneś kliknąć przycisk „Weź Udział” w sekcji bonusowej. Następnie obstaw wydarzenie ze świata e-sportu. Koniecznie powinien to być zakład solo przy kursie minimalnym 1,85.

W razie pomyłki otrzymasz zwrot 10% stawki zakładu do maksymalnie 25 zł. Esportowe 25 zł to więc promocja typu cashback. Na obrót środków bonusowych będziesz miał 4 dni od momentu jego uzyskania (ten bonus naliczany jest co wtorek). Powinieneś dokonać trzykrotnego obrotu z kursem 1,91 lub wyższym. Do obrotu zaliczane są tylko wygrane kupony.

Zaproś kumpla

50 złotych dla Ciebie i 50 złotych dla twojego kumpla – tak w skrócie przedstawia się idea tej promocji. By wziąć w niej udział, wygeneruj specjalny link i przekaż go znajomemu, który się przez niego zarejestruje. Link wygenerujesz w zakładce „Moje Konto”, gdzie znajduje się przycisk „Zaproś Kumpla”

By bonus został aktywowany, twój znajomy powinien wpłacić na swoje konto co najmniej 50 złotych i łącznie zagrać za minimum 150 złotych. Warunkiem jest także to, by znajomy na kuponie miał chociaż jedno wydarzenie z kursem 1,50 lub wyższym.

Po spełnieniu tych warunków obaj otrzymacie po 50 zł środków bonusowych. Chcąc je wypłacić, powinieneś je obrócić trzy razy. Do obrotu wliczane są wyłącznie wygrane kupony, a kurs minimalny wynosi 1,91.

Gry rankingowe

W ofercie tego bukmachera często oferowane są gry rankingowe. Dotyczą one dużych turniejów, jakie mają miejsce w obecnym czasie np. imprez Wielkiego Szlema. Po dołączeniu do gry rankingowej obstawiasz zakłady i zbierasz punkty, jeśli udało Ci się prawidłowo przewidzieć wynik. Na końcu punktu są zsumowane, a gracze, którzy zdobyli ich najwięcej, zgarniają nagrody.

Do gry rankingowej zalicza się też program Polubisz Poniedziałek, który jest organizowany cyklicznie. W jej ramach gracze łącznie obierają kilka milionów złotych w skali rocznej. Pojedyncza wygrana, w zależności od miejsca zajętego w danym tygodniu wynosi od 20 zł do 3 000 zł.

Założenie konta STS

Do otworzenia konta wystarczy, że skorzystasz z systemu szybkiej rejestracji, który jest pozbawiony formalności. W ten sposób będziesz mógł wykorzystać kod promocyjny STS i uzyskać bonus powitalny. Będziesz też mógł zawierać zakłady do 5 000 złotych.

Później, będziesz mógł założyć konto stałe. Mając takie konto, będziesz mógł dokonywać wypłat środków na konto bankowe. Ponadto przestanie Cię obowiązywać limit 5 000 złotych na zakłady. Co równie ważne uzyskasz szansę dołączenia do Strefy VIP, czyli programu lojalnościowego.

Szybka rejestracja

W celu otworzenia konta:

1. Kliknij pomarańczowy przycisk „Załóż konto” na stronie bukmachera.

2. Podaj adres e-mail, numer telefonu i określ hasło w oknie, które się pojawi. Ponadto wpisz kod bonusowy STS w polu oznaczonym jako „Kod promocyjny” oraz zaznacz wymagane oświadczenia (tym samem oświadczysz, że jesteś osobą pełnoletnią i zapoznałeś się z regulaminem). Następnie kliknij przycisk „Dalej”.

3. Wtedy to pojawi się drugie okienko. Wpisz tam imię, nazwisko, numer PESEL oraz kod SMS, jaki otrzymałeś na telefon. Przed wciśnięciem przycisku „Zarejestruj”, upewnij się, że pole „Chcę otrzymać swój bonus startowy!” jest zaznaczone.

Szybka rejestracja jest więc możliwa do ukończenia w dosłownie dwie minuty.

Założenie konta stałego

W celu ustanowienia konta stałego przejdź do sekcji „Moje konto”, a następnie zakładki „Dane osobowe”. Tam powinieneś uzupełnić wymagane dane. Przede wszystkim potrzebne jest załączenie fotokopii dokumentu tożsamości. Ponadto powinieneś wpisać numer konto, potwierdzić adres e-mail (kliknąć link otrzymany na skrzynkę), podać dane adresowe oraz określić swój nick.

Następnie twoje konto przesłane jest weryfikacji. Dział obsługi klienta sprawdzi poprawność danych, jakie wpisałeś podczas rejestracji, z tymi w dokumencie tożsamości. Aby wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo, zadbaj o jakość fotokopii jaką załączysz. Ważne by była ona w pełni czytelna i obejmowała całość dokumentu.

Odpowiedzialna gra

Chcą ustalić własne limity gry, zaloguj się na swoje konto i przejdź do sekcji „Odpowiedzialna Gra”. Tam może zedytować dzienne i miesięczne limity wydanych środków i czasu spędzonego na grze. Dostępne są też opcje zawieszenia konta na 24 godziny oraz samowykluczenia, które nieodwołalnie blokuje konto na 3 miesięcy.

Zwróć uwagę na to, że edycja limitów gry jest niewykonalna w aplikacji bukmachera. Zwiększanie limitów gry nie jest aktywowane natychmiastowo. W czasie rzeczywistym możesz zaś aktywować zmniejszenie wysokości limitów.

Jak usunąć konto?

W celu usunięcia konta, napisz wiadomość na kontakt@sts.pl. Podaj też pierwszą oraz trzy ostatnie cyfry swojego numeru PESEL. Ponadto napisz też jaki adres e-mail jest przypisany do twojego konta w STS (najlepiej napisz wiadomość z tego właśnie adresu). To konieczne, aby dział obsługi klienta miał pewność, ze jesteś osobą, za którą się podajesz. Konto powinno zostać zamknięte w ciągu 24 godzin, a potwierdzenie tego faktu zostanie Ci przesłane wiadomością e-mail.

Jeśli będziesz chciał odzyskać konto po jego zamknięciu, to także napisz stosowną wiadomość na kontakt@sts.pl. W wiadomości podaj pierwszą oraz trzy ostatnie cyfry swojego numeru PESEL, a także login do konta STS.

Co obstawiać w STS?

Oferta zakładów sportowych (jak u każdego bukmachera) jest szeroka. Obstawisz tu wszystkie popularne i sporo niszowych wydarzeń. Do dyspozycji będziesz miał też obszerny wybór rynków oraz możliwość skorzystania z opcji cashout. Poza zakładami solo i AKO dostępne są też zakłady systemowe (te zakłady bukmacherskie określają je mianem MaxiKombi).

Warto też pamiętać, też wielu graczy uważa STS za innowacyjne zakłady bukmacherskie. Wgłębiając się w ofertę, możesz więc znaleźć ciekawe propozycje. W STS czeka na Ciebie chociażby streaming live. Ostatnią innowacją jest sekcja Betgames. Tam będziesz mógł poczuć się, jakbyś grał w kasynie online.

Zakłady sportowe

W STS obstawić możesz około 30 dyscyplin sportowych. Znajdziesz tu wszystkie wydarzenia sportowe cieszące się popularnością w Polsce. Ponadto masz możliwość obstawić te bardziej niszowe. Przykładem jest Puchar Świata w kombinacji norweskiej, zawody kickbokserskie z serii Glory World Series, szwedzka II liga rozgrywek bandy, czy kostarykańska 2 liga piłkarska.

Ten bukmacher każdego dnia przygotowuje kilkanaście zakładów specjalnych. Dzieli się je na dwie kategorie, tj. hity dnia (solo, AKO lub Maxikombi) oraz superoferty (kupon z co najmniej trzema wydarzeniami). Warto sprawdzać je regularnie, ponieważ w ten sposób znajdziesz zakłady z podwyższonymi kursami.

Zakłady na żywo i streaming

Liczba wydarzeń na żywo praktycznie nie spada poniżej około 150 dziennie, a często jest ich znacznie więcej. Obstawić live możesz także mniej popularne dyscypliny, np. futsal, czy snooker. Naturalnie największy wybór dotyczy jednak piłki nożnej. Obszerny jest także wybór rynków. Przykładowo na koszykówkę obstawić możesz różnie punktów pomiędzy dwoma drużynami w 3 kwarcie, handicap z dogrywką, sumę punktów itp.

Każde wydarzenie możesz śledzić przez graficzne wizualizacje. Znajdziesz też solidną porcję statystyk, które pomogą Ci trafne decyzje. Przede wszystkim jednak STS zapewnia transmisje na żywo licznych wydarzeń. Oglądać możesz chociażby Bundesligę, czy La Ligę. Poza piłką nożną streaming dotyczy koszykówki, tenisa, hokeja, siatkówki, siatkówki plażowej, snookera oraz piłki ręcznej.

E-sporty

W tych zakładach bookmacherskich obstawisz 11 gier ze świata e-sportu, w tym chociażby FIFĘ. W skali jednego dnia czeka na Ciebie kilkadziesiąt wydarzeń, a liczba rynków jest spora. W wielu przypadkach obstawić możesz nie tylko zwycięzcę, ale też dokładny wynik, handicap, zwycięzcę mapy itp. E-sport pojawia się także w ofercie live i także jest objęty streamingiem.

Sporty wirtualne w STS

Cały czas obstawić możesz tu pięć dyscyplin w ramach sportów wirtualnych. Dostępna jest piłka nożna, koszykówka, tenis, wyścigi koni oraz gonitwy psów. Stylistyka każdego sportu wirtualnego nawiązuje do konkretnych rozgrywek znanych ze świata rzeczywistego.

Przykładowo wirtualna piłka nożna oprawą przypomina specyfikę polskiej ligi. Obstawisz tam więc np. mecz pomiędzy Elką Warszawa, a Wojskiem Wrocław. Zakład może dotyczyć nie tylko zwycięscy, ale też dokładnego wyniku, liczby goli itd.

Nowość Betgames opinie

Restrykcyjne prawo sprawia, że w Polsce dostęp do gier kasynowych (zwłaszcza tych online) jest mocno ograniczony. STS wprowadził jednak nowinkę i umożliwia postawić legalny zakład przez Internet na gry karciane tj. Poker, Bakarat oraz Wojnę. Szczególnie ta ostatnia gra stanowi sporą ciekawostkę, wszakże wojna nie jest grą kojarzoną z kasynami.

Grając w Betgames, nie będziesz jednak posiadaczem wirtualnym kart, lecz będziesz obstawiać wynik konkretnego rozdania na żywo. Grę przeprowadzają bowiem prawdziwi krupierzy. W zasadzie więc Betgames to trochę gra wirtualna na żywo, która tematyką nawiązuje do kasyna online. Wszystko po to, by rozgrywka przebiegała emocjonująco, a przy tym była w pełni legalna.

Płatności

U tego bukmachera wpłaty dokonasz na jeden z 8 sposobów. Wszystkie z nich przetwarzane są 24/7 w czasie rzeczywistym. Zakłady bukmacherskie nie nakładają na wpłaty żadnych prowizji.

Metoda wpłatySpecyfikaMinimalna kwota
VisaKarta kredytowa1 zł
MasterCardKarta kredytowa1 zł
PayUPłatność ekspresowa z banku lub przez Blik1 zł
DotPayPłatność ekspresowa z banku lub przez paysafecard1 zł
SkrillPortfel wirtualny20 zł
NetellerPortfel wirtualny10 zł
Pay.comPrzelew z rachunku0 zł
W punkcie stacjonarnymWpłata gotówkowa0 zł

Wypłaty są realizowane wyłącznie przez przelew na konto bankowe gracza. To standard na rynku, wynikający z przepisów prawa. STS realizuje wypłaty 24/7 i w przypadku popularnych banków korzysta z systemu płatności ekspresowych.

W praktyce oznacza to, że środki możesz otrzymać nawet w około 15 minut, o ile prowadzisz rachunek w mBank, ING Bank Śląski, PKO BP, Millenium, Santander, Alior, Inteligo, Orange Finanse, T-Mobile Usługi Bankowe, Getin Bank, Noble Bank lub BNP Paribas. W innym przypadku czas przetwarzania wypłaty wynosi maksymalnie dwa dni robocze.

Strefa VIP

Program lojalnościowy Strefa VIP to pakiet korzyści dla najaktywniejszych graczy. Jeśli się w nim znajdziesz, to możesz liczyć na priorytetową obsługę (dział obsługi klienta będzie obsługiwał twoje zapytania jeszcze szybciej) i spersonalizowane promocje oraz bonusy. Będziesz też miał szansę na otrzymywanie nagród, np. biletów na mecze.

By dostać się do Strefy VIP, powinieneś po prostu otworzyć konto i wykazać się dużą aktywnością. Regularna gra na spore stawki powinna zostać zauważona, a wtedy to możesz otrzymać zaproszenie do tego programu lojalnościowego. W praktyce na dostanie się do Strefy VIP trzeba cierpliwości. Na początku lepiej jest skupić się na innych promocjach, a zwłaszcza ofercie powitalnej poszerzonej o kod bonusowy STS.

Aplikacja mobilna iOS oraz Android

Korzystając z aplikacji iOS i Android możesz liczyć na:

  • Opcję cashout – możliwość zamknięcia kuponu jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich wydarzeń.
  • Szybki zakład – ta funkcja umożliwi Ci błyskawiczne postawienie zakładu na żywo. Uzyskasz też dostęp do bazy statystyk, które pomogą podjąć prawidłową decyzję.
  • Bonusy – w aplikacji możesz korzystać z całej gamy promocji.
  • Streaming – masz możliwość oglądania wydarzeń sportowych na żywo.
  • Bezpieczne logowanie – aplikację możesz zabezpieczyć np. przez odcisk palca. W ten sposób zabezpieczasz konto i masz do niego wygodny dostęp.

W zasadzie więc z zakładów bukmacherskich możesz korzystać praktycznie w całości na urządzeniach mobilnych. W aplikacji możesz też załączyć konto. Pamiętaj tylko o tym, by wykorzystać kod do promocji STS.

Co robić, jeżeli aplikacja nie działa?

Jeżeli masz problem i aplikacja nie działa prawidłowo albo się nie uruchamia, to zwróć uwagę na kilka kwestii. Przede wszystkim powinieneś ją zainstalować przez link udostępniony bezpośrednio na witrynie internetowej zakładów bukmacherskich. Pamiętaj też o tym, by mieć aktualną wersję aplikacji. W razie kłopotów możesz też skontaktować się z działem obsługi klienta.

FAQ

Ile czasu trwa weryfikacja konta stałego?

Weryfikacja konta często zajmuje około 15 minutach. O jej wynikach zostaniesz poinformowany wiadomością e-mail.

Jak sprawdzić obrót bonusem STS?

Zaloguj się na swoje konto i przejdź do zakładki „Moje Konto”. Informacje o tym, jaka część bonusu pozostała do obrotu znajdziesz w sekcji „Obrót bonusu”.

Jaka jest minimalna stawka zakładu w STS?

Stawka zakładu powinna wynosić 2 złote lub więcej.

Jaki jest minimalny kurs, po jakim można zawrzeć kupon?

Minimalny kurs kupony został określony na poziomie 1,14.

Jak odnaleźć zakład na konkretne spotkanie?

Możliwości odnalezienia konkretnego wydarzenia jest kilka. Listę ofert znajdziesz między innymi na stronie głównej bukmachera. Jest ona zlokalizowana po lewej stronie. Tam możesz wybrać kolejno: dyscyplinę sportową, rozgrywki i spis wydarzeń.

Czy kasyno STS jest legalne?

De facto STS nie prowadzi żadnych gier kasynowych sensu stricte. Dostępne są jednak zakłady Betgames, gdzie możesz przewidzieć wynik gier karcianych. Działają one zgodnie z prawem. Pamiętaj też, że w skład oferty powitalnej (którą możesz powiększyć o kod promocyjny STS) wchodzi też bonus na Betgames.

Jak obstawić zakład w STS?

Przejdź do wydarzenia, które Cię interesuje. Następnie kliknij wynik wybranego zakładu, jaki przewidujesz. Pojawi się on wtedy po prawej stronie w okienku „Kupon”. Tam też ustalasz stawkę zakładu oraz jego rodzaj (solo, AKO, maxikombi).

Jak sprawdzić kupon STS?

Na stronie internetowej bukmachera znajdziesz okienko „Sprawdź kupon”. Znajduje się ono po prawej stronie (możesz je też odszukać przez wykorzystanie kombinacji klawiszy ctr+f). Wpisz tam numer swojego kuponu i kliknij symbol lupki.

Czy dostępna jest promocja zakład bez podatku?

W stałej ofercie promocyjnej STS nie ma propozycji zakładu bez podatku. Takowa może się jednak zdarzyć przy promocjach okazjonalnych.

Czy mogę wykorzystać kod promocyjny STS, jeśli posiadam już konto?

Kod bonusowy STS dotyczy oferty powitalnej. Oznacza to, że jest on dedykowany wyłącznie nowym graczom.