shape shape

Milenium kod promocyjny

Zaktualizowano

Najwyższy Bonus na Start (tylko z kodem)
0 zł 30 zł Freebet + 150 zł Bez ryzyka + Cashback 1500 zł + 1500 zł od Wpłaty
Odkryj kodLEGALNI30

Cztery bonusy na start, które łącznie sięgają kwoty nawet 3180 zł. Poznaj jak działa kod promocyjny Milenium, aby zgarnąć dodatkowe 30 PLN na start. Co istotne, w przypadku części bonusów obrót może zostać dokonany po całkowicie dowolnym kursie.

milenium kod promocyjny
Milenium Kod Promocyjny:LEGALNI30
Zakład bez ryzyka:150 zł
Freebet:30 zł
Bonus od wpłaty:1500 zł
Cashback:1500 zł
Zakład min:1 zł
Obrót bonusów:1x

Kod promocyjny Milenium na zakłady 2020

Milenium na polskim rynku działa już od ponad 15 lat. W ramach celebracji tego jubileuszu ten bukmacher oferuje wyjątkowo obszerny mega pakiet powitalny.

Oferta na startStandardowa ofertaBonus z kodem Milenium
Darmowy zakład0 zł30 zł
Zakład bez ryzyka150 zł150 zł
Bonus 100% od depozytu1500 zł1500 zł
Cashback1500 zł1500 zł
Razem3150 zł3180 zł

Jeśli więc wykorzystasz kod bonusowy Milenium, to będziesz miał szansę na zdobycie bonusów o wartości ponad 3 000 złotych.

Jak użyć kod do promocji Milenium?

Chcąc zdobyć gratisowy zakład bez ryzyka, otwórz konto ze specjalnym kodem. Nie musisz nic kopiować ani wklejać. Wystarczy, że zarejestrujesz się przez nasz specjalny link, który udostępniliśmy na stronie, którą właśnie czytasz.

Czy działa bonus bez depozytu na start?

Aby otrzymać darmowy zakład, wystarczy że zarejestrujesz się z kodem oraz dokonasz pierwszej wpłaty na 50 złotych lub większą kwotę. Następnie będziesz miał 30 dni na dokonanie jednokrotnego obrotu depozytu. Obstawiać możesz zarówno zakłady pojedynczy, jak i akumulowane, po dowolnym kursie. Po spełnieniu tych warunków twoje konto zostanie zasilone środkami do gry o wartości 30 złotych. Bonus bez depozytu otrzymasz z kodem promocyjnym TOTALbet, któremu towarzyszą atrakcyjne warunki obrotu. Obecnie bukmacher Milenium nie oferuje typowego bonusu za samą rejestrację.

Milenium Zakład bez ryzyka

Twój pierwszy zakład do 150 złotych będzie pozbawiony ryzyka. Jeśli obstawisz prawidłowo, to wygrana trafia na twoje konto. Jeśli obstawisz błędnie, to bukmacher zwróci Ci do 150 złotych pod postacią punktów, które bez problemu wymienisz na środki do gry w mShopie.

Warunki do spełnienia są tu trzy, jednak chyba każdy uzna je za mało wygórowane.

  1. Po pierwsze w czasie zakładania konta trzeba zaznaczyć checkbox “Chcę Otrzymać Darmowy Zakład”
  2. Po drugie należy zostać członkiem programu Liga Mistrzów Milenium (w przypadku rejestracji online dzieje się to w pełni automatycznie).

Czy trzeba obrócić zakładem bez ryzyka?

Ponadto trzeba jeszcze jednokrotnie obrócić otrzymane środki bonusowe. W tym przypadku także nie jest narzucany żaden minimalny kurs. Na obrót ma się 30 dni.

Bonus od depozytu 100%

W przypadku powitalnego bonusu do depozytu, Milenium postawiło na klasyczne i proste do zrozumienia rozwiązanie. Twoja pierwsza wpłata zostanie powiększona o 100% do maksymalnie 1 500 złotych. Co do zasady, wielkość twojego bonusu będzie więc dokładnie taka, jak wysokość twojego pierwszego depozytu.

Obrót bonusu od wpłaty

By skorzystać z tego bonusu, pierwszej wpłaty powinieneś dokonać w ciągu 10 dni od momentu zweryfikowania twojego konta. Następnie będziesz miał 60 dni na czterokrotne obrócenie pierwszego depozytu. Do obrotu zaliczane są kupony z co najmniej trzema zdarzeniami (minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 1.20, a całego kuponu 2.0). Występuje też dzienny limit obrotu w wysokości 10%.

Cashback do 1500 zł

Otwierając konto w Milenium przez Internet, automatycznie staniesz się członkiem programu Cashback – Wygraj Ligę. W ten sposób będziesz miał szansę otrzymywać zakłady ubezpieczone. Mówiąc prościej, możesz otrzymać zwrot od 40 zł do 1 500 zł za nietrafione zakłady.

To, czy i jak duży cashback zostanie Ci przyznany, zależy głównie od Ciebie. Wszystko zależy od tego, jak dużo zakładów obstawisz i o jak wysokie stawki będziesz grał. Idea programu Wygraj Ligę polega bowiem na zestawianiu graczy w ligach i nagradzaniu tych najaktywniejszych. Miej też na uwadze, że jest to program cykliczny, wznawiany każdego miesiąca. Nie jest to więc klasyczny bonus powitany, ponieważ możesz z niego skorzystać więcej niż raz.

Stałe promocje Milenium

Na starcie możesz wykorzystać kod bonusowy Milenium i uzyskać bonus 100% do depozytu, darmowy zakład oraz zakład bez ryzyka. Ponadto na dzień dobry możesz zostać uczestnikiem programu Cashback – Wygraj Ligę. To jednak nie koniec promocji, wciąż będzie czekać na Ciebie jeszcze kilka możliwości.

Typ bonusuZasada działaniaKorzyść
Typ dniaPodwyższone kursyWiększa wygrana
Happy Hour PrematchZakłady bez podatkuWygrana +14%
Bonus 5-10-15Promocja na zakłady wielokrotnePowiększenie wygranej do +15%
Bonus GrandPromocja na zakłady wielokrotnePowiększenie wygranej do +20%
Zakłady TurboPromocja na zakłady wielokrotnePowiększenie wygranej do +30%
Milenium Bezpieczny Zakład ubezpieczonyWygrana przy jednej pomyłce
SuperofertaWyższe kursyWiększa wygrana

Miej na uwadze, że warunkiem skorzystania z niektórych promocji, jest uczestnictwo w programie lojalnościowym Milenium. Jeśli zaś otworzysz konto przez Internet, to automatycznie dołączasz do tego programu.

Typ dnia

W tych zakładach bukmacherskich każdego dnia masz szansę wykorzystać podwyższone kursy. Milenium wybiera jedno lub dwa wydarzenia, które są objęte tą formą promocji. Dotyczą one najpopularniejszych zdarzeń, a więc zwykle piłki nożnej (często pojawiają się też oferty na tenis, koszykówkę oraz piłkę ręczną). Maksymalny limit stawki to tysiąc złotych.

Happy Hour Prematch

Promocja Happy Hour Prematch dotyczy zakładów przedmeczowych i obowiązuje w godzinach wybranych przez bukmachera. W tym przypadku przelicznik wygranej jest zmieniany ze standardowych 0.88 na 1.00. Mówiąc prościej, jest to promocja, w której całość obciążeń podatkowych jest przenoszona na zakłady bukmacherskie.

Jeśli chcesz skorzystać z Happy Hour Prematch, to powinieneś obstawić co najmniej 3 zdarzenia, o ile posiadasz złotą albo platynową kartę programu lojalnościowego Milenium. Jeżeli zaś masz czerwoną lub srebrną kartę, to powinieneś obstawić co najmniej 4 zdarzenia.

Bonus 5-10-15

5-10-15 to przykład popularnego w Polsce bonusu do zakładów akumulowanych. Jeśli obstawisz od 5 do 9 zdarzeń, to twoja wygrana wzrasta o 5%. Przy obstawieniu od 10 do 14 zdarzeń możesz już liczyć na powiększenie nagrody o 10%. Jeżeli zaś obstawisz co najmniej 15 zdarzeń, to wygrana rośnie o 15%. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest to, by pojedynczy kurs każdego zdarzenia wynosił minimum 1.20.

Bonus Grand

Bonus Grand także dotyczy zakładów wielokrotnych. W tym przypadku możesz jednak uzyskać wygraną większą o 20%. Wystarczy też, że na twoim kuponie znajdzie się 5 zdarzeń (lub więcej). Kluczowy warunek, jaki trzeba tu spełnić, dotyczy wysokość kursu każdego pojedynczego zdarzenia. Powinno to być co najmniej 2.0.

Zakłady Turbo

Zakłady Turbo to trzecia promocja związana z powiększeniem wygranych z zakładów akumulowanych. W jej przypadku twoja wygrana może wzrosnąć o +30%. Z tej oferty można jednak skorzystać wyłącznie w niektórych momentach. Bukmacher w wybrane dni proponuje pare kombinacji zakładów przedmeczowych, na które obowiązuje Turbo.

Milenium Bezpieczny

W przypadku zakładów wielokrotnych możesz też skorzystać ze swoistego ubezpieczenia od jednej pomyłki. Jeśli na kuponie tylko jedno zdarzenie obstawisz błędnie, to otrzymasz wygraną liczoną jako stawka zakładu x10. Chcąc skorzystać z tej promocji, powinieneś zwrócić uwagę na kursy. Kurs całkowity powinien wynosić co najmniej 180.00. Kurs maksymalny pojedynczego wydarzenia nie może zaś przekroczyć wartości 5.00.

Superoferta

Superoferta także powinna przypaść Ci do gustu, o ile jesteś zwolennikiem zakładów AKO. Każdego dnia Milenium oferuje podwyższone kursy na kilkanaście wydarzeń, pod warunkiem obstawienia ich w ramach zakładu wielokrotnego.

Rejestracja konta tymczasowego

Od połowy 2019 roku Milenium udostępnił możliwość skorzystania z systemu szybkiej rejestracji. To sprawia, że konto do gry możesz założyć w kilka minut. Chcąc to zrobić, kliknij przycisk „Rejestracja” na stronie bukmachera. Jest on zlokalizowany w prawym, górnym rogu.

Wtedy to wyświetli Ci się pierwsze okienko, w którym powinieneś wpisać swój adres e-mail oraz ustalić hasło. Na tym etapie konieczne jest także zaznaczanie checkbox-a, co jest równoznaczne z akceptacją regulaminu bukmachera i złożeniem oświadczenia o pełnoletniości.

Następnie pojawi się kolejne okienko, w którym powinieneś podać adres e-mail i wpisać hasło, które przed chwilą ustaliłeś. Wtedy to ukaże Ci się jeszcze jedno okienko, w którym powinieneś podać dane osobowe i adresowe. Pamiętaj też o tym, by przy rejestracji wykorzystać Milenium kod promocyjny oraz zaznaczyć checkbox-y dotyczących chęci otrzymania bonusów. By aktywować konto tymczasowe, trzeba jeszcze kliknąć link, jaki dotrze do Ciebie na skrzynkę e-mail.

Ustanowienie konta stałego

Konto tymczasowe pozwoli Ci błyskawicznie uzyskać dostęp do wszystkich funkcji potrzebnych na samym początku gry. Będziesz mógł wpłacić pierwszy depozyt, obstawiać pierwsze zakłady i korzystać z ofert bonusowych. Później jednak przyda Ci się konto stałe, ponieważ tylko po jego założeniu będziesz mógł wypłacać środki.

W celu założenia konta stałego wejdź na swój profil i przejdź do sekcji „Mój profil”. Tam wpisz numer swojego konta bankowego i podaj główne źródło dochodów. Ponadto wpisz numer dokumentu tożsamości i załącz jego obustronną fotokopię. Kiedy dopełnisz tych formalności, to pracownicy bukmachera poddadzą je weryfikacji. Jeśli wszystko będzie w porządku, to otrzymasz dostęp do konta stałego. Proces weryfikacji zwykle zajmuje około kilkudziesięciu minut.

Odpowiedzialna gra

Jak każdy licencjonowany bukmacher, Milenium nakłada limity na grę pod względem ilości wydanych środków i czasu spędzonego na grze w ujęciu dziennym i miesięcznym. Masz jednak praktycznie pełną dowolność w ustaleniu tych limitów.

Chcąc ustalić limity zbieżne ze swoimi potrzebami, zaloguj się na konto. Następnie wybierz sekcję „Mój Profil” i kliknij przycisk „Ograniczenia gry”. Znajdziesz go niemal na samym dole listy, która jest zlokalizowana po lewej stronie.

Jak zawiesić lub usunąć konto?

Na liście, na której znajduje się przycisk „Ograniczenia gry”, znajdziesz też opcje „Zablokuj konto” oraz „Zawieszenie/Samowykluczenie”. Po kliknięciu „Zablokuj konto” i wpisaniu hasła bezpowrotnie utracisz dostęp do konta. Z tej możliwości możesz skorzystać wyłącznie wtedy, gdy nie masz żadnych środków na koncie do gry.

Przechodząc do funkcji „Zawieszenie/Samowykluczenie” masz dwie możliwości. Pierwsza z nich zablokuje możliwość obstawiania zakładów przez określoną ilość dni. Po upływie czasu konto zostanie automatycznie odblokowane. Druga możliwość to zawieszenie konta na czas nieokreślony. Jeśli będziesz chciał je ponownie aktywować, to o tym fakcie powinieneś poinformować dział obsługi klienta zakładów bukmacherskich np. przez wiadomość e-mail. Konto zostanie jednak aktywowane dopiero po 3 miesiącach.

Oferta zakładów

Tak, jak każdy liczący się bukmacher Milenium ma wystarczająco bogatą ofertę zakładów sportowych, by usatysfakcjonować praktycznie każdego początkującego gracza. Dostępne są jednak także propozycje, które powinny przypaść do gustu tym bardziej doświadczonym i wymagającym.

Ten bukmacher zapewnia dość obszerną gamę rynków i zakładów systemowych, które dodają grze dodatkowych emocji. Za to za spory minus wielu graczy uzna to, że Milenium wciąż nie zapewnia żadnych transmisji na żywo. Niektórzy będą też zawiedzeni brakiem opcji cashout.

Zakłady sportowe

Obstawić możesz wydarzenia z około 20 dyscyplin. Znajdziesz więc nie tylko zakłady na piłkę nożną, koszykówkę, tenis, czy siatkówkę, ale także i na chociażby lotki, narciarstwo alpejskie, badminton oraz krykiet. Jeśli lubisz obstawiać nieco egzotyczne ligi, to także nie powinieneś być zawiedziony. Zakład możesz postawić np. na piłkarskie mistrzostwa Azji do lat 23, czy rozgrywki siatkarskie w Korei Południowej.

Zakłady przedmeczowe i na żywo

W każdym momencie dnia i nocy w sekcji zakładów live są dostępne jakieś wydarzenia. Oferta zakładów na żywo dotyczy głównie footballu, koszykówki, siatkówki, hokeja i tenisa. Często też znaleźć można propozycję zakładów na rugby, czy baseball. Jak u każdego bukmachera wydarzenia na żywo są opatrzone wizualizacjami i pakietem podstawowych statystyk.

Łączenie Typów

Zakłady w ramach programu Łączenie Typów mogą Ci zapewnić sporo frajdy, o ile jesteś kibicem piłki nożnej i uwielbiasz analizować statystyki. W Milenium możesz bowiem obstawić aż pięć zakładów na jedno spotkanie. Wszystko na jednym kuponie. Łącznie typów jest możliwe dla najpopularniejszych meczów piłkarskich. Jednocześnie obstawić możesz wynik spotkania, ilość goli, zakłady na rzuty wolne, karne i rożne, liczbę żółtych kartek itp.

Zakłady rozpisowe

Milenium oferuje też obszerną ofertę na systemowe zakłady rozpisowe. Urozmaicają one rozrywkę i cieszą się popularnością zwłaszcza wśród bardziej doświadczonych graczy. Zakłady rozpisowe umożliwią Ci stworzyć zakłady na bazie wielu wydarzeń i mogą zapewnić wygraną, nawet jeśli nie wszystkie wyniki zostaną przez Ciebie prawidłowo przewidziane.

E-sport i sporty wirtualne

CS:GO, DOTA 2 i League of Legends – w tych zakładach bukmacherskich obstawisz najpopularniejsze gry i wydarzenia ze świata e-sportu. Jeśli lubisz sporty wirtualne, to przez cały czas możesz postawić zakład na cyfrowe zmagania piłkarskie, koszykarskie, czy tenisowe. Emocji dostarczyć Ci mogą również wirtualne gonitwy psów oraz wyścigi koni.

Wpłaty i wypłaty

Na laptopie lub komputerze depozyt wpłacisz przez system płatności ekspresowych, a więc za pośrednictwem bankowości internetowej. Na telefonach także wpłaty dokonasz w czasie rzeczywistym, za pomocą aplikacji Blik.

Metoda wpłatySpecyfikaCzas dotarcia
PayUSystem płatności expresowychNatychmiastowo
TpaySystem płatności expresowychNatychmiastowo
BlikAplikacja mobilnaNatychmiastowo

Chcąc zdeponować środki, wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto, przejdziesz do sekcji „Mój Profil”, a następnie wybierzesz opcję „Wpłaty”. Analogicznie postępuj, jeśli chcesz wypłacić środki. Wypłaty są przelewane na konto, jakie podałeś w trakcie rejestrowania konta. Koniecznie upewnij się, że jest ono poprawne. Czas procesowania wypłat zajmuje od paru godzin do kilku dni. Wpłacić i wypłacić możesz nawet zaledwie jeden grosz, a bukmacher nie pobiera z tego tytułu żadnej prowizji.

Program lojalnościowy

Rejestrując się online i wykorzystując kod promocyjny Milenium, nie tylko zyskujesz pełen pakiet bonusów powitalnych, ale także dołączasz do programu lojalnościowego o nazwie Liga Mistrzów. W ten sposób zbierasz punkty za aktywność. Im częściej grasz i po im wyższe stawki sięgasz, tym więcej punktów zdobywasz. To czy udało Ci się poprawnie obstawić, czy też nie, w żaden sposób nie wpływa na liczbę przyznanych punktów.

Później punkty wymieniasz na nagrody. Te zaś przyjmują postać dodatkowych kredytów, które możesz wykorzystać do obstawiania kolejnych zakładów. Ponadto punkty premiowe możesz także wymienić na nagrody rzeczowe.

Program lojalnościowy polega też na stopniowym przechodzeniu na coraz wyższe poziomy hierarchii VIP. Na początku będziesz posiadaczem czerwonej, a później srebrnej, złotej i platynowej karty, o ile tylko będziesz gromadził dużo punktów. Każdy awans w tej hierarchii oznacza coraz większe korzyści.

Aplikacja mobilna Milenium

Aplikacja mobilna Milenium zapewnia wszystkie najważniejsze funkcje. Za jej pośrednictwem będziesz miał dostęp do całej oferty zakładów, w tym tych przedmeczowych oraz live. W aplikacji sprawdzisz też bieżący stan konta i będziesz mógł na bieżąco śledzić wyniki meczów.

Ponadto aplikacja może Ci wyświetlać powiadomienia PUSH. To źródła informacji o bieżących promocjach i najciekawszych wydarzeniach do obstawienia. Przykładowo, natychmiast dowiesz się o możliwości skorzystania z promocji Happy Hour. Jeśli chcesz, to przez aplikację możesz także otworzyć konto. Nie zapomnij tylko o tym, by podczas rejestracji wykorzystać kod promocyjny Milenium.

Aplikacja Milenium nie działa

Jeśli aplikacja mobilna nie działa prawidłowo, to upewnij się, że pobrałeś jej aktualną wersję bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera. Pomocne okazać może się też zeskanowanie smartfona programem antywirusowym. Jeśli to nie pomoże, to skontaktuj się z działem obsługi klienta Milenium.

Aplikacja może nie działać na wiekowych telefonach z nieaktualnymi systemami operacyjnymi. Alternatywą dla aplikacji jest wersja mobilna strony internetowej bukmachera.

Najczęściej zadawane pytania

Czy bonus od pierwszej wpłaty zadziała przy wpłacie na ponad 1 500 złotych?

Tak, bonus zadziała do kwoty 1 500 złotych. Przykładowo, jeżeli zdeponowałeś 2 000 złotych, to możesz otrzymać bonus 1 500 złotych. Konieczne jest tu jeszcze spełnienie pozostałych warunków promocji.

Czym jest mShop?

mShop to wirtualny sklep zakładów bukmacherskich Milenium. Możesz tam wymieniać punkty premiowe z programu lojalnościowego na nagrody.

Czy obstawianie w Milenium jest legalne i bezpieczne?

Milenium to legalne zakłady bukmacherskie, które otrzymały od Ministerstwa Finansów wymaganą licencję. Ten bukmacher ma także polskie korzenie i ponad 15-letnie doświadczenie, a dane osobowe przetwarza z zachowaniem należytej staranności.

Jak sprawdzić ile obrotu trzeba jeszcze dokonać przed wypłaceniem środków bonusowych?

W tym celu zaloguj się na swoje konto i przejdź do sekcji „Mój Profil”. Tam kliknij przycisk „Bonusy”. Wtedy ukaże Ci się aktualny stan obrotu.

Czy założenie konta jest bezpłatne?

Tak, konto możesz otworzyć bez ponoszenia żadnych kosztów.

Czy program lojalnościowy Liga Mistrzów dotyczy tylko piłki nożnej?

Program lojalnościowy Liga Mistrzów Milenium dotyczy wszystkich dyscyplin sportowych, a nie tylko piłki nożnej.

Nie zaznaczyłem oferty bonusowej przy rejestracji?

Z zasady oferta bonusowa jest naliczana tylko wtedy, gdy wyraziło się taką chęć podczas otwierania konta (w tym celu należy zaznaczyć odpowiednie pola). Jeśli zapomniałeś tego zrobić, to jak najszybciej skontaktuj się z działem obsługi klienta bukmachera.

Nie otrzymałem zleconej wypłaty, co robić?

W skrajnych przypadkach środki mogą pojawić się na koncie dopiero po kilku dniach od zlecenia wypłaty. W razie wątpliwości możesz skontaktować się z działem obsługi klienta. Ponadto upewnij się, czy podałeś prawidłowy numer konta bankowego podczas rejestracji.

Gdzie należy wpisać kod bonusowy Milenium?

Zarejestruj się z linku pochodzącego z naszej strony, a kod promocyjny zostanie automatycznie zaciągnięty.

Czy każdy kod promocyjny działa tak samo?

Nie, kody mogą się od siebie różnić. Dlatego też należy wykorzystać kod promocyjny Milenium, który pochodzi z wiarygodnego źródła.