shape shape

Betclic kod promocyjny

Zaktualizowano

Największy Bonus na start (tylko z kodem)
Zakład bez ryzyka 500 zł 550 zł
Odkryj kodBCVIPPL

Największy powitalny zakład bez ryzyka w Polsce!
W Betclic obstawianie można rozpocząć bez zbędnego ryzyka. Czeka na Ciebie największy powitalny cashback na polskim rynku, który w przypadku pierwszej przegranej może wynieść aż 550 złotych. Sprawdź, jaki jest kod bonusu na start i jak wpływa na ofertę dla nowych graczy.

betclic kod promocyjny
Kod promocyjny powiększa bonus powitalny
Betclic Kod Promocyjny:BCVIPPL
Cashback na start:550 zł
Stawka minimalna:0,50 zł
Cashout:TAK
Promocja Multi+:+50%
Transmisje:Live

Kod promocyjny Betclic na start 2020

Bukmacher uznał, że jakość bonusu na start jest ważniejsza od ilości, dlatego oferta powitalna opiera się bowiem na jednym bonusie, który powiększysz używając kod promocyjny Betclic. Wartość cashbacku wynosząca 550 złotych to kilkakrotnie więcej niż u konkurencji. Dla tych którzy nie przepadają za wymogami obrotu mogą wybrać opcję z mniejszym bonusem lecz bez obostrzeń przed wypłatą.

Kod promocyjnyZakład bez ryzykaObrót
BCVIPPL550 zł6x
MAXBONUSPL50 złbrak

Zwróć przy tym uwagę, że oferta promocyjna tego bukmachera wcale nie kończy się na bonusie powitalnym. Już od początku będziesz mógł korzystać ze stałych promocji dostępnych dla wszystkich typerów.

Jak użyć kod promocyjny Betclic?

Kod do promocji Betclic umieściliśmy na stronie, którą właśnie czytasz. Skopiuj go, a następnie wklej podczas rejestracji. W trzecim okienku rejestracyjnym znajdziesz pole „Kod promocyjny” i to właśnie tam powinieneś go wkleić.

Bonus na start cashback 550 zł – jak to działa?

Twój pierwszy zakład bez ryzyka w Betclic – tak w skrócie prezentuje się powitalny cashback u tego bukmachera. Zasada jego działania jest następująca:

betclic zaklad bez ryzyka
Największy zakład bez ryzyka w Polsce

1. Na początku powinieneś dokonać pierwszej wpłaty – minimalna kwota kwalifikująca się do promocji to 1zł. Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał tego bonusu, to powinieneś jednak zdeponować 625 złotych.

2. Po wpłacie możesz zacząć grę. Twój pierwszy kupon będzie pozbawiony ryzyka. Miej świadomość, że promocją cashback objęte są wyłącznie kupony z kursem minimalnym 1,14.

3. Jeśli wygrasz, to otrzymujesz pełną wygraną, tak jak przy standardowym zakładzie. Jeżeli jednak nie trafisz z kuponem, to otrzymujesz zwrot środków do 550 zł. Zwróć uwagę, że będzie to 88% stawki kuponu, ponieważ bukmacher zwraca wartość stawki pomniejszoną o 12% podatku. Przykładowo, grając za 625 złotych, otrzymasz zwrot 550 złotych (625 zł * 88% = 550 zł). W przypadku obstawienia za 568 złotych twój zwrot będzie wynosił zaś około 500 złotych (568zł * 88% = około 500 zł).

Krótko mówiąc, możesz albo wygrać, albo ponieść minimalną stratę (tylko tą związaną z opodatkowaną częścią).

Wypłata środków z zakładu bez ryzyka

Na początku twój cashback trafi na saldo bonusowe. W praktyce oznacza to, że będziesz mógł wykorzystać otrzymane środki na obstawianie kolejnych zakładów, jednak nie będziesz mógł ich wypłacić. Możliwość wypłacenia środków bonusowych na konto bankowe uzyskasz dopiero po spełnieniu warunków obrotu.

Ile razy obrócić bonus?

W tym celu powinieneś sześciokrotnie obrócić wartością całego bonusu. Przykładowo cashback w wysokości 550 złotych oznacza konieczność obrotu w wysokości 3300 złotych (550 zł * 6 = 3300 zł). Jeżeli zaś cashback wynosi 500 złotych, to obrót powinien wynosić minimum 3000 złotych (500 zł * 6 = 3000 zł). Kurs minimalny wynosi 2.0.

Te zasady obrotu są bardzo podobne do zakładu bez ryzyka z kodem promocyjnym eWinner, gdzie obrót także jest sześciokrotny lecz kurs minimalny to 2.50. Do obrotu wliczają się zakłady pojedyncze, akumulowane obstawiane zarówno w trybie przedmeczowym, jak i na żywo. Z obrotu wyłączone są zakłady systemowe, anulowane, zduplikowane oraz te zamknięte z wyprzedzeniem przez opcję cashout.

Ile czasu mam na wykorzystanie bonusu?

Na dokonanie obrotu masz 30 dni od momentu rozliczenia pierwszego zakładu, który obstawiłeś (tj. od momentu naliczenia środków bonusowych). Po spełnieniu warunków obrotu środki są przenoszone z salda bonusowego na saldo główne. Wtedy to możesz dalej nimi grać lub też wypłacić je na konto bankowe.

Promocje Betclic dla wszystkich graczy

Na starcie możesz nie tylko skorzystać na ofercie powitalnej powiększonej o kod promocyjny Betclic. Od pierwszego dnia czeka bowiem na Ciebie cała gama stałych bonusów.

nazwawarunkipromocja
BoostWyższe kursy na wybrane wydarzeniaWiększa wygrana
Multi+Powiększenie wygranej na zakłady AKOWygrana większa o nawet połowę
Opcja cashoutMożliwość wcześniejszego zamknięcia kuponuMinimalizacja ryzyka
TotalizatorDodatkowa wygrana z zakładów specjalnychPula nagród min. 10 000 zł

Ponadto u tego bukmachera natrafić możesz na promocje okazjonalne. Obowiązują one od kilku dni do kilku tygodni i umożliwiają zdobycie bonusów i nagród różnego typu. Promocje okazjonalne zwykle dotyczą największych wydarzeń np. piłkarskich lub tenisowych i przyjmują formę turniejów, w których udział biorą wszyscy chętni typerzy.

Boost – wyższe kursy

Podczas przeglądania ofert zakładów możesz natrafić na takie, które są opatrzone symbolem żółtej rakiety. To oznaka tego, że bukmacher postanowił podwyższyć kurs na dane wydarzenie. Wtedy to warto rozważyć postawienia zakładu, ponieważ w razie wygranej masz szansę na powiększoną nagrodę. Promocja Boost zwykle, choć nie zawsze, dotyczy najciekawszych wydarzeń sportowych.

Multi+, czyli większa wygrana AKO

Zakłady objęte promocją Multi+ także rozpoznasz po specjalnym symbolu. Są nim trzy pomarańczowe strzałki skierowane w prawo. Multi+ dotyczy zakładów akumulowanych na pięć lub więcej wydarzeń. Im ich więcej, tym powiększenie wygranej bardziej okazałe. Przykładowo przy 5 zdarzeniach wygrana rośnie o 7%, przy 10 już o 35%, a przy co najmniej 13 zdarzeniach Multi+ osiąga apogeum i zapewnia wygraną większą o 50%.

Opcja cashout

Cashout pozwoli Ci zamknąć kupon jeszcze przed tym, jak wszystkie wydarzenia zostaną rozstrzygnięte. Może to być pomocne np. wtedy, gdy masz przeczucie, że kolejny zakład na twoim kuponie jednak nie zakończy się po twojej myśli. Wtedy to masz możliwość użycia opcji cashout i zgarniasz część wygranej.

Z cashout możesz skorzystać po wejściu do zakładki „Moje Kupony”. Miej przy tym świadomość, że ta opcja nie jest dostępna dla wszystkich wydarzeń. Bukmacher oznacza zakłady, na które można użyć cashout symbolem dwóch błękitnych linii. Betclic oferuje możliwość skorzystania z opcji cashout także w wybranych zakładach na żywo. Zdarza się jednak, że ta opcja zostaje zawieszana w trakcie trwania danego wydarzenia.

Totalizator – bonus na zakłady specjalne

Ta akcja promocyjna zaczyna się pojawiać w Betclic cyklicznie, a każda jej odsłona trwa kilka miesięcy. Totalizator dotyczy zakładów specjalnych. Chcąc wziąć udział w promocji, powinieneś się do niej zapisać, przez kliknięcie przycisku „Dołącz” (przycisk znajdziesz w sekcji z promocjami). Następnie twoim zadaniem jest obstawienie 14 zakładów specjalnych na kuponie wielokrotnym ze stawką minimum 10 złotych.

Na końcu trwania odsłony danej edycji promocji Totalizator następuje naliczenie wygranej. Wygrana jest dzielona pomiędzy wszystkimi graczami, którzy obstawili trafiony kupon. Pula nagród wynosi 10 tys. złotych + 5% stawek netto z wszystkich zakwalifikowanych do promocji zakładów.

Założenie konta gracza

Konto otworzysz w kilka minut przez system szybkiej rejestracji. Wtedy to będziesz się mógł się zalogować. Niemniej do swobodnej gry potrzebne Ci będzie konto stałe. Takowe zapewni Ci dostęp do wszystkich potrzebnych funkcji, w tym dokonywania wypłat na rachunek bankowy.

W celu założenia konta powinieneś dostarczyć zdjęcie dokumentu tożsamości oraz podać numer konta bankowego. Betclic to legalny bukmacher więc będziesz też zobligowany do ustalenia limitów w ramach polityki odpowiedzialnej gry.

Szybka rejestracja

Proces szybkiej rejestracji opiera się o trzy okienka, w których powinieneś wpisać podstawowe dane:

1. W pierwszym oknie należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia i adres e-mail. Ponadto należy wyrazić zgodę na regulamin i oświadczyć, że jest się osobą pełnoletnią.

2. Drugie okienko jest miejscem na wpisanie numeru PESEL, adresu oraz numeru telefonu.

3. W trzecim oknie ustalisz swój nick oraz hasło do konta. Znajdziesz też tam pole, w którym powinieneś wpisać kod promocyjny Betclic, aby powiększyć wartość bonusu powitalnego.

Wtedy to utworzone zostanie konto tymczasowe. Tuż po tym wyskoczy Ci jeszcze jedno okienko, gdzie powinieneś określić limity gry.

Założenie konta stałego

Chcąc ustanowić konto stałe, powinieneś podać numer swojego konta bankowego oraz załączyć fotograficzną kopię dokumentu tożsamości. Te formalności załatwisz w sekcji „Moje dokumenty”. Pamiętaj o tym, by załączyć wyraźne zdjęcia dwóch stron dowodu osobistego lub paszportu.

Następnie dokumentacja zostanie bezzwłocznie zweryfikowana przez dział obsługi klienta. Informacje o ustanowieniu konta stałego uzyskasz przez wiadomość e-mail.

Limity gry

W sekcji „odpowiedzialna gra” ustalasz limity dotyczące czasu spędzonego nad grą i wartością zakładów na jeden dzień i jeden miesiąc. W dowolnym momencie możesz też podjąć decyzję o zmianie wysokości limitów. Ich zaostrzenie jest aktywowane natychmiastowo. Jeśli jednak będziesz chciał powiększyć limity, to na aktywację poczekasz od 24 godzin do 3 miesięcy.

Ponadto w sekcji „odpowiedzialna gra” znajdziesz opcję samowykluczenia na 24 godziny. Oznacza to, że przez jeden dzień nie będziesz mógł obstawiać żadnych zakładów. Alternatywnie możesz skorzystać z funkcji samowykluczenia obowiązującej dłużej niż jeden dzień. Wtedy to określasz datę, do której dostęp do konta będzie zablokowany.

Jak zamknąć konto na zawsze?

Permanentne zablokowanie konta także jest dostępne w sekcji „odpowiedzialna gra”. Powinieneś wtedy kliknąć „status konta”, a następnie z rozwijanej listy wybrać „całkowite zamknięcie”. Zwróć uwagę, że później nie będziesz mógł cofnąć tej decyzji.

Po zamknięciu konta wszystkie środki z salda głównego zostaną przelane na twoje konto bankowe. Otrzymasz je w ciągu 7 dni roboczych.

Jak zacząć obstawiać z Betclic?

Około 30 dyscyplin sportowych, zakłady live połączone ze streamingiem, rozwijająca się oferta na e-sport i zakłady specjalne – mimo krótkiego stażu na rynku legalnych zakładów bukmacherskich Betclic zapewnia obszerną ofertę zakładów. By można ją uznać za kompleksową, potrzebne są jeszcze sporty wirtualne. Te powinny pojawić się wkrótce.

Zgodnie ze standardami rynkowymi Betclic zapewnia możliwość obstawiania zakładów pojedynczych, akumulowanych oraz systemowych (dostępna jest np. opcja 2/3, czyli wygrana przy poprawnym obstawieniu dwóch z trzech wydarzeń na kuponie). Minimalna stawka kuponu wynosi 50 groszy. Najmniejszy możliwi kurs to zaś 1.14.

Zakłady sportowe prematch

W Betclic naliczysz blisko 30 dyscyplin sportowych do obstawiania. Najobszerniejsza oferta, tak jak wszędzie, dotyczy piłki nożnej. W przypadku polskiej piłki postawisz zakłady nie tylko na Ekstraklasę, ale także pierwszą i drugą ligę. Obstawić możesz też np. Isthmian League, czyli regionalne rozgrywki w Londynie, czy też ligę kostarykańską.

Obszerna oferta rozgrywek dotyczy również tenisa, koszykówki, hokeja, siatkówki oraz boksu. Obstawić będziesz mógł także niszowe dyscypliny, w tym między innymi unihokej, żeglarstwo, sporty zimowe, krykiet i futbol australijski.

Obstawianie live

W sekcji zakładów na żywo jest w czym wybierać przez cały czas. W opinii wielu graczy liczba dyscyplin, wydarzeń i rynków jest przynajmniej wystarczająca. Przykładowo w meczu ligi argentyńskiej obstawić możesz nie tylko zwycięzcę, ale także triumfatora pozostałej części meczu, handicap, podwójną szansę, wynik drugiej połowy itp.

Obstawiając live spotkanie NBA możesz zaś postawić zakład np. na to, czy dany zawodnik zdobędzie określoną liczbę punktów, czy sumę punktów w konkretnej kwarcie. Jak u każdego bukmachera, tak i w Betclic wydarzenia na żywo są opatrzone zestawem statystyk i wizualizacjami, które pomogą Ci trafnie przewidywać wyniki.

Streaming wydarzeń sportowych

Te zakłady bukmacherskie mogą Ci zaoferować transmisje na żywo wybranych wydarzeń sportowych. Możesz tu liczyć na płynny streaming w wysokiej rozdzielczości. Transmitowane są spotkania piłkarskie, tenisowe, koszykarskie, siatkarskie, piłki ręcznej oraz hokejowe. Na żywo obejrzysz między innymi La Ligę, Bundesligę, Serie A, Copa America, turnieje rangi ATP, NBA, NHL, czy Ligę Mistrzów w piłkę ręczną.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do streamingu live, to powinieneś mieć jakiekolwiek środki na koncie gry. Dostęp do transmisji otrzymasz także wtedy, gdy obstawiłeś dane wydarzenie lub też postawiłeś dowolny zakład w ostatnich 24 godzinach.

E-sport

U tego bukmachera obstawisz zakłady na CS:GO, Dota2, LoL, Overwatch, czy Rainbow Six. Do wyboru są takie rynki, jak triumfator spotkania, zwycięzca mapy, czy dokładny wynik. Dostępne ligi i turnieje to zaś między innymi OWL, EsEa, OPL, LEC oraz LLA.

Zakłady specjalne

Zakłady oznaczone jako specjalne w dużej mierze dotyczą wydarzeń około-sportowych, choć znajdziesz także te związane ze światem polityki, rozrywki i kultury. Obstawić możesz np. frekwencje na mecze piłkarskiej reprezentacji polski, ilość zmian dokonanych przez selekcjonera, ale także wyniki wyborów prezydenckich. Twój zakład może również dotyczyć temperatury w Suwałkach lub średniej ceny benzyny.

Zwróć uwagę na to, że część zakładów specjalnych wlicza się do programu bonusowego o nazwie Totalizator.

Wpłaty i wypłaty Betclic

U tego operatora wpłat możesz dokonywać na kilka sposobów. Miej też świadomość, że system Przelewy 24 umożliwia dokonywanie wpłat z wszystkich popularnych polskich banków oraz przez aplikację Blik.

Metoda płatnościCzas realizacjiZakres kwot jednorazowej płatności [zł]
Przelewy 24Natychmiast1 – 100 000
VisaNatychmiast30 – 100 000
MasterCardNatychmiast30 – 100 000
Przelew bankowyDo 5 dni roboczych1 – 100 000
SkrillNatychmiast15 – 45 000
PaysafecardNatychmiast15 – 40 000

Wypłaty są zaś realizowane na dwa sposoby, czyli przez system Przelewy 24 lub tradycyjny przelew bankowy. Realizacja wypłat jest potwierdzana przez dział finansowy bukmachera w ciągu maksymalnie 48 godzin. Po potwierdzeniu środki na twoim koncie znajdą się natychmiast (przy wyborze opcji Przelewy 24) lub w ciągu 7 dni roboczych (opcja przelewu tradycyjnego). Bukmacher nigdy nie pobiera prowizji za dokonanie jakiejkolwiek płatności.

Program lojalnościowy dla graczy VIP

Jeśli dołączysz do programu VIP Betclic, to możesz liczyć na pakiet korzyści. Wśród nich pojawia się:

  • Indywidualna obsługa – będziesz mógł liczyć na wsparcie managerów i otrzymywanie odpowiedzi od działu obsługi klienta w trybie przyśpieszonym.
  • Dodatkowe promocje – otrzymasz dostęp do ekskluzywnej oferty promocyjnej dedykowanej wyłącznie typerom VIP.
  • Specjalne nagrody – wśród nich pojawić się mogą zaproszenia na duże wydarzenia sportowe, np. finał piłkarskiego Superpucharu, czy też mecze reprezentacji Polski.
  • Dostęp do innowacji – będąc typerem VIP, wcześniej niż inni uzyskasz dostęp do technologicznych nowinek wprowadzanych przez bukmachera. Twoja opinia na ich temat będzie miała wpływ na to, w jaki sposób bukmacher będzie się dalej rozwijał.

Do programu VIP przystępuje się na podstawie indywidualnego zaproszenia od bukmachera. Zasady zakwalifikowania się do tego programu nie są precyzyjnie określone. Niemniej nagradzani są lojalni i aktywni gracze, którzy grają często i za duże stawki.

Aplikacja mobilna iOS i Android

Betclic wydał już dedykowaną aplikację, która działa zarówno na systemie iOS, jak i Android. Pobierzesz ją bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera. Aplikacja zapewnia dostęp do tych samych funkcji, co strona internetowa.

W apce możesz więc chociażby założyć konto (pamiętaj, by wykorzystać kod promocyjny Betclic), dokonać wpłaty, czy też obstawiać zakłady przedmeczowe i live. Co ważne w aplikacji będziesz miał też dostęp do transmisji wydarzeń sportowych na żywo.

Co robić gdy aplikacja Betclic nie działa?

Aktualna aplikacja pobrana ze źródła wskazanego przez zakłady bukmacherskie powinna sprawować się bez zarzutu. Jeśli coś nie działa prawidłowo, to upewnij się, że na swoim telefonie lub tablecie nie masz żadnego złośliwego oprogramowania (sprawdź system antywirusem). Zawsze też możesz skontaktować się z działem obsługi klienta, aby uzyskać pomoc.

FAQ – najczęściej zadawanie pytania

Jak działa Betclic?

Betclic to całkowicie legalny bukmacher. Możesz u niego obstawiać zakłady na sport, e-sport oraz wydarzenia ze świata polityki, gospodarki, kultury itp. Ponadto oferuje on kilka promocji dla typerów.

Jak odebrać cały bonus powitalny?

By odebrać maksymalny bonus powitalny, wpisz kod promocyjny Betclic w trakcie zakładania konta. Następnie obstaw pierwszy zakład za 625 zł, a po odliczeniu podatku Cashback w ramach promocji sprawi, że 550 zł zostanie zwrócone na konto gdy kupon okaże się nietrafiony.

Jak wypłacić bonus powitalny?

Środkami bonusowymi należy dokonać obrotu x6 z kursem minimalnym 2.0.

Czy Betclic oferuje wysokie kursy?

Betclic oferuje jedne z najwyższych kursów na rynku. Dotyczy to zwłaszcza zakładów oznaczonych symbolem Boost.

Jak oglądać mecze w Betclic?

By oglądać mecze w Betclic, należy się zalogować na konto, a następnie przejść do zakładki „Na żywo”. Wydarzenia transmitowane na żywo są oznaczone logiem Betclic TV. Streaming jest dostępny dla graczy, którzy mają środki na koncie do gry, lub też postawili zakład w ciągu ostatnich 24 godzin.

Jak wypłacić pieniądze w Betclic?

Środki można wypłacić natychmiastowo przez system Przelewy 24, który obsługuje wszystkie popularne banki. Alternatywą jest przelew tradycyjny, którego realizacja zajmuje do 7 dni roboczych. Wypłaty zleca się w zakładce „Moje Konto” po kliknięciu przycisku „Wypłać”.

Jakie są podobne strony do Betclic?

W Polsce działa 14 legalnych bukmacherów podobnych do Betclic. Wśród nich można wymienić np. STS, Fortunę, LV Bet, eTOTO oraz TOTALbet.

Jak usunąć konto Betclic?

W celu zamknięcia konta należy przechodzić kolejno do: sekcji odpowiedzialnej gry, statusu konta, a na końcu wybrać opcję całkowite zamknięcie.