Darmowe Bonusy bez depozytu

Zaktualizowano

bonusy bez depozytu

W Polsce jedną z najbardziej atrakcyjnych promocji bukmacherskich jest bonus bez depozytu na start. W 2017 roku ustanowiono licencję na oferowanie zakładów sportowych. W tej chwili kilkunastu legalnych bukmacherów tworzy wzajemną konkurencję. Wielu z nich, w ramach akcji promocyjnych, zdecydowało się zaoferować nowym graczom różnego rodzaju oferty powitalne. Zazwyczaj wystarczy zarejestrować się, by na koncie pojawiły się środki bonusowe.

Bukmacherobrót do wypłatywartość bonusu z kodemilość typów na kuponiekurs min.kod promocyjny
Fortuna1X20 złmin. 11.0
Totalbet1X15 zł3 typy2.0
Totolotek2X25 złmin. 12.0
LVBet2X20 zł3 typy2.0
STS3X25 zł3 typy1.91

Bonus bez depozytu za szybką rejestrację

Nie masz w tej chwili środków na koncie, a chciałbyś coś obstawić? Takie możliwości znajdziesz u wybranych bukmacherów w Polsce. Większość darmowych środków otrzymasz po założeniu i zweryfikowaniu konta, jednak jest jeden bukmacher, który doładuje Twoje konto bez wysyłania dokumentów. W STS wystarczy wypełnić formularz szybkiej rejestracji i potwierdzić swój adres email, a darmowe środki pojawią się na koncie.

Kiedy bonus bez depozytu jest atrakcyjny?

Istnieje kilka czynników by darmowy bonus za rejestrację określić interesującym. Na stronie, bądź aplikacji bukmacherskiej znajdziesz warunki promocji. Zazwyczaj znajdują się w formularzu rejestracyjnym, gdzie wymagane jest ich potwierdzenie przed założeniem konta. Do głównych warunków należą:

 1. ILOŚĆ OBROTÓW BONUSEM
  Im mniej wymaganych obrotów tym lepiej. Rzadko spotkasz brak wymaganego obstawienia środków premiowych. Zazwyczaj bukmacherzy oferują jedno lub dwukrotny obrót bonusem.
 2. WARTOŚĆ BONUSU
  Im więcej otrzymasz środków tym lepiej, jednak wartość bonusu ma drugorzędne znaczenie przy wyborze najlepszego bonusu bez depozytu.
 3. WYMAGANA ILOŚĆ ZDARZEŃ
  Brak wymaganych pozycji na kuponie to najlepsza wiadomość. Większość buków chcę byś obstawił co najmniej 3 typy na kuponie by obrót został zaliczony.
 4. KURS OBROTU BONUSEM
  Super, jeśli jest brak określonego kursu. Nieliczne zakłady bukmacherskie w zasadach nie określą wysokości kursu w wymaganym obrocie. Godnym uwagi będzie kurs poniżej 2.0.

Bukmacherski bonus bez depozytu na start

Warto zauważyć, że wielkość bonusu jest zależna od tego jaki kod promocyjny wpiszesz podczas rejestracji. Na pierwszym miejscu na liście jest bukmacher z najmniejszą ilością obrotów, która jest bardziej istotna niż wielkość bonusu bez depozytu.

Fortuna darmowy bonus bez depozytu

Jeden z czołowych bukmacherów w Polsce pod względem oferowanych bonusów jest na pierwszym miejscu. Operator oferuje najlepsze bonusy na start, a pod względem środków promocyjnych bez depozytu nie ma sobie równych. Ilość wymaganych obrotów w stosunku do wysokości bonusu stawiają Fortunę na pierwszym miejscu. Oprócz wspomnianych darmowych środków możemy także liczyć na zakład bez ryzyka oraz bonus od wpłaty.

Totalbet powitalny bonus bez depozytu 

Drugie miejsce zajmuje stosunkowo młody bukmacher. Pomimo, że jest to najmniejszy darmowa premia na start, to jednokrotny obrót stawia tego bukmachera na drugim miejscu w rankingu bonusów tego typu. Pamiętaj, że Totalbet oferuje bonus bez depozytu tylko z kodem promocyjnym. Dodatkowo, każdy nowy gracz może liczyć na 2 darmowe zakłady o wartości 20 zł każdy oraz największy bonus od wpłaty w wysokości 5000 zł.

fortuna bonus bez depozytu

Totolotek bonus bez depozytu na start

Jeden z najstarszych bukmacherów w Polsce oferuje najwyższy darmowy bonus za rejestrację, jednak w tym przypadku obrót bezpłatnymi środkami trzeba wykonać dwukrotnie. Z kodem promocyjnym Totolotek bonus bez depozytu będzie większy o dodatkowe 5 zł. Ponadto możesz liczyć na dodatkowe 1000 zł od wpłaty.

LVBet bonus 20 zl bez depozytu

Najprężniej rozwijający się bukmacher w Polsce oferuje 20 zl bonus za rejestrację. To jedyny bukmacher, u którego można obstawiać Fame MMA, gdyż jest wyłącznym sponsorem gali. Z kodem promocyjnym LVBet bonus bez depozytu otrzymasz po rejestracji, wysyłając maila o treści “bonus bez depozytu” na maila promocje@lvbet.pl. W pakiecie powitalnym przysługuje także 100% bonus od wpłaty do 1500 zł.

STS darmowy bonus bez wpłaty

Najpopularniejszy bukmacher w Polsce dysponuje największymi możliwościami promowania swoich usług jednak warunki obrotu bonusu bez depozytu są jednymi z gorszych wśród rodzimych operatorów zakładów sportowych. Na plus działa aplikacja STS oraz bogata oferta pozostałych bonusów na start m.in. zakładu bez ryzyka, który otrzymasz tylko z kodem promocyjnym STS oraz bonusu od wpłaty do 1200 zł.

bonusu bez wpłaty – pytania

Jakiego bukmachera wybrać?

Po wykorzystaniu bonusu bez depozytu, prędzej czy później przyjdzie czas na wpłatę i regularne korzystanie z firmy bukmacherskiej. Pod uwagę należy wziąć także inne aspekty, jeśli decydujemy się na dłuższą przygodę z wybranym operatorem zakładów. Dość istotnym elementem jest aplikacja bukmacherska. Najlepiej oceniane przez użytkowników pod tym względem są dwie firmy STS oraz Fortuna.

Który bonus bez depozytu najłatwiej obrócić?

Najłatwiejszy w obrocie jest bonus Fortuna oraz bonus Totalbet, gdyż wymagany jest tylko jednokrotny obrót.

Jaki bukmacher ma inne ciekawe bonusy na start?

Wśród bukmacherów najciekawszą ofertę powitalną ma Fortuna oraz STS ze względu na różnorodność bonusów – zakład bez ryzyka, warunki obrotu oraz jego wielkość.