shape shape

PZBuk kod bonusowy

Zaktualizowano

bonus na start (tylko z kodem)
Bonus 0 zł 100 zł + Freebet 50 zł

Każdy nowy gracz w “Polskich Zakładach Bukmacherskich” ma możliwość zgarnąć darmowy zakład w wysokości 50 zł. Jeśli jesteś zainteresowany to wykorzystaj nasz kod promocyjny PZBuk. Dzięki temu uzyskasz także 20 000 punktów gracza, które będziesz mógł wymienić na 100 zł bonusowych środków do gry. Sprawdź zasady dotyczące bonusu oraz warunki obrotu.

PZBuk Kod Bonusowy:PZVIP
Darmowy zakład:50 zł
Bonus na start:100 zł
Bonus od wpłaty:do 5000 zł
Min. stawka:1 zł
Promocja Kombodoładowanie:+15%

Kod bonusowy PZBuk na start

Twoja oferta powitalna będzie zmaksymalizowana wtedy, gdy wykorzystasz kod bonusowy PZBuk. W takim przypadka zgarniasz nie jeden, a dwa bonusy na start.

Typ bonusuStandardowa ofertaBonus z kodem
freebet50 zł50 zł
bonus 20000 punktów0 zł100 zł
Razem50 zł150 zł

Jak wykorzystać kod bonusowy PZBuk?

Kod promocji PZBuk znajdziesz na naszej stronie. Wystarczy, że go skopiujesz, a następnie wkleisz podczas otwierania konta do gry w 2/3 kroku rejestracji. Całość sprowadza się więc do kilku kliknięć, a zyskać możesz równowartość 100 złotych.

pzbuk kod promocyjny darmowy zaklad

Freebet 50 zł od depozytu (bez obrotu)

W celu otrzymania darmowego zakładu 50 zł postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

1. Otwórz konto gracza i zweryfikuj swój numer telefonu kodem SMS.

2. Dokonaj pierwszego depozytu na co najmniej 50 zł.

3. Postaw zakład akumulowany (minimalna stawka to 50 zł, a kurs minimalny wynosi 2.0, dowolna liczba wydarzeń).

4. Wyloguj się z konta i zaloguj na nie ponownie. Darmowy 50 zł pojawi się w ciągu 10 minut.

5. W ciągu 60 dni masz możliwość postawienia darmowego zakładu. Wystarczy, że na kuponie klikniesz „Wybierz aktywną promocję”, a następnie „Darmowy zakład 50 zł”.

Freebet możesz wykorzystać na zakład akumulowany (wystarczą dwa wydarzenia) z kursem minimalnym 2.0. Zasady te nie powinny stanowić większego problemu dla gracza. Zbliżoną ofertę otrzymasz u innego bukmachera, gdzie z kodem promocyjnym Milenium możesz także liczyć na dodatkowy darmowy zakład.

Warunki obrotu darmowego zakładu

Wygrany freebet nie podlega żadnemu obowiązkowi obrotu. Po prostu możesz ją wypłacić na swoje konto bankowe. Naturalnie jednak możesz też podjąć decyzję o wykorzystaniu środków do obstawiania kolejnych zakładów.

Bonus na start 100 zł do gry

Po wpisaniu kodu bonusowego podczas rejestracji możesz otrzymać 20 000 punktów lojalnościowych. W sklepie gracza wymienisz je na dwa bonusy, każdy z nich warty 50 zł (10 000 punktów = 50 zł środków bonusowych). W praktyce działa to następująco:

  1. Rejestrujesz się z kodem promocyjnym PZBuk.
  2. Wpłacasz minimum 50 zł, czym aktywujesz pierwszą część bonusu (otrzymujesz 10 000 punktów).
  3. Spełniasz warunki obrotu pierwszą częścią bonusu.
  4. Deponujesz kolejne 50 zł, przez co aktywujesz drugą część bonusów (zyskujesz następne 10 000 punktów).
  5. Obracasz drugą część bonusu.

Warunki obrotu środkami bonusowymi

Warunki obrotu pierwszej i drugiej części depozytu są identyczne. Wartość środków bonusowych i depozytu powinieneś obrócić pięciokrotnie na kuponach akumulowanych z kursem minimalnym 2.0. Po spełnieniu tych warunków będziesz mógł zlecić polecenie wypłaty.

PZBuk promocje regularne

Oferta stałych bonusów skupia się głównie na zakładach akumulowanych. Znajdziesz tu jednak także propozycje dedykowane graczom, którzy lubią obstawiać w trybie live na urządzeniach mobilnych.

PromocjaZasadyPremia
KombodoładowanieDodatkowa wygrana na wybrane AKODo +15% więcej
KomborakietaDodatkowa wygrana na wybrane AKODo +30% więcej
Zakłady KardioNa zakłady live na urządzeniach mobilnychWiększa wygrana

Kombodoładowanie do +15%

W przypadku Kombodoładowania twoja wygrana z zakładów akumulowanych zostanie powiększona do 15%. Promocja obowiązuje na zakłady piłkarskie w trybie przedmeczowym. Skorzystać z niej możesz w przypadku najciekawszych lig (Premer League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Liga Mistrzów, Liga Europy) oraz Ekstraklasy i meczów polskiej reprezentacji (spotkania towarzyskie i Liga Narodów). Ponadto Kombodoładowanie dotyczy wydarzeń ze świata e-sportu.

Powiększenie wygranej zależy od tego, ile wydarzeń będziesz miał na kuponie. Na przykład przy zakładzie podwójnym jest to 1%, przy 6-krotnym 5%, a przy 11-krotnym osiągasz wartość maksymalną, czyli 15%.

Komborakieta do +30%

Promocja Komborakieta działa podobnie do Kombodoładowania. Różnica polega na dyscyplinach nią objętych i wielkością powiększenia wygranej. Komborakieta dotyczy bowiem wyłącznie zakładów AKO na tenisa w trybie przedmeczowych.

Wielkość doładowania wygranej zależy od ilości zdarzeń, jakie umieścisz na kuponie. Przykładowo zakład z dwoma wydarzeniami, to wygrana większa o 2%. Przy 6 zdarzeniach możesz już liczyć na wygraną wyższą o 15%. Maksymalny potencjał Komborakiety osiągniesz przez 11 zdarzeniach, wtedy to wygrana rośnie o 30%.

Zakłady Kardio

Jeśli lubisz emocje towarzyszące obstawianiu na żywo meczów piłkarskich, a zakłady zwykle stawiasz na urządzeniach mobilnych, to promocja Zakłady Kardio powinna przypaść Ci do gustu. W ich przypadku zakład dotyczy następnych 30 sekund, 1 minuty, 5 minut oraz 10 minut. Jeśli obstawisz prawidłowo, to możesz liczyć na powiększoną wygraną.

Chcąc skorzystać z Zakładów Kardio, zaloguj się na konto do gry w aplikacji lub wersji mobilnej strony internetowej bukmachera. Następnie wybierz funkcję Zakłady Kardio (jest ona oznaczona symbolem kardiogramu). Tam postawić możesz zakład na czas, w którym strzelony zostanie kolejny gol. Istotne jest to, że Zakłady Kardio dotyczą wyłącznie regulaminowego czasu gry (2 x 45 minut) i w ich przypadku nie możesz skorzystać z opcji cashout.

PZBuk rejestracja konta

PZBuk to licencjonowane zakłady bukmacherskie, która powstały dość niedawno. Z tego względu możesz tu liczyć na rozwiązania zbieżne ze standardami współczesnego rynku legalnych zakładów bukmacherskich. Rejestracja jest więc podzielona na dwie części (szybka rejestracja i ustanowienie konta stałego) i będziesz też zobowiązany do ustalenia limitów w zgodzie z zasadami przyświecającymi odpowiedzialnej grze.

Szybka rejestracja i utworzenie konta tymczasowego

Proces szybkiej rejestracji został podzielony na trzy etapy. Po kliknięciu przycisku „Zarejestruj się” powinieneś po prostu uzupełnić trzy okienka (bez konieczności załączani dowodu tożsamości). Podać należy następujące dane:

1. W pierwszym oknie określasz swój nick i hasło oraz wpisujesz adres e-mail i numer telefonu.

2. Drugiego okienko to miejsce na wpisanie numeru dokumentu tożsamości, danych adresowych itp. To właśnie tam znajdziesz też pole, w którym powinieneś wpisać kod promocyjny PZBuk. Do tego dochodzi jeszcze konieczność oświadczenia o swojej pełnoletniości i wyrażenia zgody na regulamin bukmachera i jego politykę prywatności (sprowadza się to do zaznaczanie kilku pól).

3. W trzecim okienku ustalasz limity gry.

W tym momencie kończyć szybką rejestrację i uzyskujesz konto tymczasowe. By je aktywować i móc się na nie zalogować, powinieneś jeszcze kliknąć link, jaki otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail.

Ustanowienie konta stałego

Szybka rejestracja i konto tymczasowe pozwoli Ci dokonywać wpłat, obstawiać pierwsze zakłady i wykorzystać bonusy powitalne. Przed zleceniem pierwszej wypłaty trzeba jednak dostarczyć zdjęcie dokumentu tożsamości. Jest to konieczne, aby bukmacher miał pewność, że jesteś osobą, za którą się podajesz. Ponadto na podstawie dowodu zakłady bukmacherskie weryfikują, czy na pewno jesteś osobą pełnoletnią.

Chcąc przesłać dokument tożsamości, przejdź do swojego profilu gracza. Pamiętaj, by wgrać wyraźne fotokopie dwóch stron aktualnego dowodu. Następnie dokumentacja zostanie sprawdzona przez pracownika bukmachera, po czym uzyskasz dostęp do konta stałego. PZBuk akceptuje zarówno dowód osobisty, jak i paszport.

Jak ustanowić limity gry?

Swoje limity gry po raz pierwszy ustalasz w trzecim oknie szybkiej rejestracji. Dotyczą one tego, ile czasu spędzisz na grę i ile pieniędzy na nie wydasz. Limity ustala się na jeden dzień oraz na jeden miesiąc. Jeśli je przekroczysz, to możliwość stawiania zakładów zostanie czasowo zawieszona.

Limity gry możesz później edytować. Ich zaostrzenie aktywowane jest w trybie rzeczywistym. W przypadku chęci złagodzenia limitów trzeba odczekać na to, zanim decyzja ta zostanie aktywowana. Wynika to z zasad przyświecających polityce odpowiedzialnej gry.

Zamknięcie konta gracza

W celu zamknięcia konta do gry skontaktuj się z działem obsługi klienta. Możesz np. wysłać wiadomość e-mail (pamiętaj, by ją wysłać z adresu, jaki podałeś podczas rejestracji). Nie trzeba podawać żadnego powodu podjęcia takiej decyzji.

Po zamknięciu środki zostaną przelane z twojego konta gracza na twój rachunek bankowy. Bukmacher zwrotów w takim przypadku dokonuje w terminie 14 dni. Dlatego też zalecamy Ci, być po prostu zlecił polecenie wypłaty środków z konta gracza, zanim złożyć wniosek o jego zamknięcie. W takim przypadku środki otrzymasz znacznie szybciej.

Szeroka oferta zakładów

Zakłady przedmeczowe i na żywo, możliwość obstawiania sportu, e-sportu, zakładów specjalnych oraz sportów wirtualnych – u tego bukmachera znajdziesz kompleksową ofertę. Skorzystać możesz także z coraz popularniejszej opcji cashout, a do tego masz możliwość oglądania na żywo meczów NBA.

Zakłady przez rozpoczęciem wydarzenia

Lista zakładów została podzielona na dwie części. U góry zlokalizowane są najpopularniejsze rozgrywki np. piłkarska Ekstraklasa, Liga Mistrzów, NBA, czy Polska Liga Hokejowa. Niżej znajdziesz listę wszystkich dyscyplin sportowych. Wśród tych nieco mniej popularnych wymienić można krykiet, bandy, sporty motorowe, netball, rzutki, surfing, czy nawet szachy.

Najwięcej rynków zdarzeń dotyczy oczywiście piłki nożnej. Na najciekawsze spotkania obstawić możesz ponad sto rynków. PZBuk zapewnia też solidny wybór na pozostałe dyscypliny, a zwłaszcza koszykówkę (głównie NBA) i tenis (przede wszystkim na turnieje Wielkiego Szlema).

Zakłady w trakcie wydarzenia

Podobnie jak zakłady przedmeczowe, tak i te w trybie live prezentują się w zgodzie z ogólnie przyjętymi standardami rynkowymi. Oznacza to, że króluje tu piłka nożna, sporo wydarzeń dotyczy koszykówki, tenisa, czy siatkówki, ale masz też do wyboru takie dyscypliny, jak np. krykiet, e-sport czy tenis stołowy.

Największy wybór rynków dotyczy piłki nożnej. W tym przypadku twój zakład może dotyczyć 3-drogowego handicapu, parzystej bądź nieparzystej liczby bramek, podwójnej szansy, sumy goli, dokładnego wyniku, sposobu strzelenia bramki itd. Na ogół wydarzenia obserwujesz przez wizualizacje. Masz też dostęp do bazy danych i statystyk dotyczących danego spotkania.

Streaming i relacje

W PZBuk transmisje na żywo pojawiły się stosunkowo niedawno. Obecnie dotyczą one wyłącznie rozgrywek NBA. Mecze amerykańskiej koszykówki możesz oglądać w wysokiej rozdzielczości na pełnym ekranie. Wystarcz, że na koncie do gry masz przynajmniej 1 zł. Można się spodziewać, że z czasem oferta streamingu zostanie poszerzona np. o mecze piłkarskie.

Zakłady na E-sporty

Jeśli jesteś fanem e-sportu, to oferta tego bukmachera powinna być dla Ciebie odpowiednia. Obstawiać możesz gry dostępne u większości polskich bukmacherów, takie jak CS:GO, Dota 2, LOL, czy Rainbow Six. Znajdziesz jednak także i następujące tytuły: FIFA, StarCraft i RocketLeague, co wyróżnia PZBuk na spory plus.

Spośród lig i turniejów e-sportowych można zaś wymienić między innymi GO Intel Extreme Masters, OWL, koreańskie mistrzostwa w LoL, Championship Series, Parimatch League, czy ESL One.

Sporty wirtualne PZBuk

W świecie sportów wirtualnych zakłady możesz stawiać na cyfrowe zmagania piłkarzy i koszykarzy. Ponadto obstawiać możesz wirtualne wyścigi koni oraz psów. W przypadku footballu zakład może dotyczyć zwycięscy, sumy goli, czy dokładnego wyniku. W koszykówce obstawiasz triumfatora lub handicap. Przy wyścigach zakład dotyczy tego, który uczestnik wygra lub też zajmie jedno z czołowych miejsc.

Jakie PZBuk oferuje zakłady specjalne?

Specjalne zakłady dotyczą głównie wydarzeń politycznych i kultury masowej. Można też stwierdzić, że PZBuk celuje przede wszystkim w wydarzenia rangi międzynarodowej, a zwłaszcza te odbywające się w USA lub Wielkiej Brytanii. Zakład specjalny może więc dotyczyć np. wyborów prezydenckich w Ameryce, tytułu Sportowej Osobowości Roku BBC, zwycięscy programu Dancing On Ice, czy też triumfatora Eurowizji.

Możliwości cashout

Z opcji cashout możesz skorzystać w niektórych przypadkach (bukmacher podejmuje decyzję, kiedy jest ona dostępna i na jakie zakłady obowiązuje). Korzystając z niej, możesz wcześniej zamknąć zakład i otrzymać częściej wygranej.

Kwotę, jaką możesz uzyskać, sprawdzisz przeglądając kupon w trybie online. Pamiętaj, że wartość cashout-u może się zmieniać w czasie, bądź też ta opcja może zostać wycofana. Ta opcja może być dostępna przy zakładach pojedynczych i AKO, nie trafisz na nią jednak przy zakładach systemowych. Istotne jest również to, że cashout dotyczy wyłącznie zakładów, których potencjalna wygrana jest większa niż stawka zakładu.

PZBuk wpłaty i wypłaty

Z tytułu płatności bukmacher nigdy nie pobiera żadnych prowizji. By dokonać wpłaty lub wypłaty zaloguj się na konto. Następnie przejdź do zakładki „Moje Konto” i kliknij „Wpłata” lub Wypłata”. Metody dokonywania depozytów są przedstawione w poniższej tabeli:

Metoda wpłatyKwota minimalnaCzas realizacji
Przelewy2422 złNatychmiast
Dotpay22 złNatychmiast
Tpay22 złNatychmiast
Blik22 złNatychmiast
MasterCard
(Dotpay)
22 złNatychmiast
Visa
(Dotpay)
22 złNatychmiast

Poniżej znajdziesz sposoby zlecenia wypłat:

Metoda wypłatyKwota minimalnaCzas realizacji
Przelewy24
(Płatność elektroniczna)
5 zł10 minut – 7 dni
Dotpay (Płatność elektroniczna)5 zł10 minut – 7 dni

W praktyce czas otrzymania wypłaty niemal nigdy nie przekracza w 48 godzin (wyjątkiem jest pierwsza wypłata, która ze względów bezpieczeństwa trwa nieco dłużej).

Program lojalnościowy Sklep Gracza

Do programu lojalnościowego zgłaszasz się wraz z tym, jak otwierasz konto. PZBuk postawił tu na klasyczne rozwiązanie. Po prostu za szeroko pojętą aktywność zbierasz punkty, a później możesz je wymienić na nagrody w sklepie gracza. Za samą rejestrację możesz zgarnąć aż 20 000 punktów, o ile tylko zarejestrujesz się przez kod promocyjny PZBuk.

Punkty otrzymasz także za każdy zatwierdzony przez bukmachera dokument (np. skan dowodu osobistego). Wtedy to na twoje konto powędruje 1000 punktów. Po pierwszej wpłacie uzyskasz zaś 100 punktów, każda kolejna wpłata na nienamąconej 50 złotych oznacza zaś kolejne 50 punktów. Bukmacher docenia też systematyczność, ponieważ za codzienne logowanie otrzymasz 25 punktów. Nagrody w programie lojalnościowym wybierasz sam, a mogą to być chociażby bonusowe środki do gry. Wystarczy, że przejdziesz do sklepu online i klikniesz na wybraną nagrodę.

Aplikacja mobilna na iOS i Android

Jeśli operujesz urządzeniem mobilnym działającym na systemie iOS lub Android, to możesz ściągnąć dedykowaną aplikację tego bukmachera. W niej będziesz miał dostęp do pełnej oferty i wszystkich istotnych funkcji. Obstawiać będziesz więc mógł zakłady prematch i na żywo oraz sporty wirtualne. W aplikacji działa też streaming meczów NBA i dostępna jest opcja cashout. W apce będziesz też mógł dokonywać wpłat i wypłat. Ponadto czeka tam na Ciebie specjalna promocja na zakłady mobilne tj. Zakłady Kardio.

Poza tym dostępna jest responsywna wersja strony internetowej bukmachera. Z niej możesz korzystać wtedy, gdy masz urządzenie mobilne na innym systemie niż Android lub iOS.

PZBuk aplikacja mobilna nie działa?

Jeśli masz problem z działaniem aplikacji, to możesz skorzystać z wersji mobilnej strony internetowej. Niemniej w aplikacji gra się znacznie przyjemniej. Dlatego też zalecamy Ci kontakt z działem obsługi klienta, by rozwiązać problem z aplikacją. Czasem rozwiązaniem jest przeskanowanie urządzenia mobilnego programem antywirusowym. Innym razem pomóc może odinstalowanie apki i zainstalowanie jej ponownie (ważne, by plik pobrać ze źródła wskazanego bezpośrednio przez bukmachera).

Najczęstsze pytania PZBuk

Co daje kod bonusowy PZBuk?

Standardowa oferta powitalna bukmachera to darmowy zakład 50 złotych. Jeśli wykorzystasz kod promocyjny PZBuk, to zgarniesz jeszcze 100 złotych środków do gry.

Jak odebrać bonus w postaci darmowego zakładu w PZBuk?

Wystarczy podczas rejestracji konta wpisać kod bonusowy w formularzu, a dodatkowe środki w postaci punktów pojawią się na Twoim koncie. Jeśli chodzi o freebet to należy postawiać 50 zł by aktywować darmowy zakład.

Czy konto można założyć na urządzeniu mobilnym?

Tak, rejestrację możesz przejść w aplikacji (działa na systemie iOS oraz Android) lub korzystając z wersji mobilnej strony internetowej. Pamiętaj, by wykorzystać kod bonusowy PZBuk.

Jak wypłacić bonus na start?

W celu aktywowania oferty powitalnej tj. darmowego zakładu 50 złotych, należy aktywować bonus. W tym celu trzeba wpłacić 50 złotych lub więcej, a następnie postawić zakład akumulowany z kursem minimalnym 2.0. Liczba wydarzeń na kupnie może być dowolna, a wygrana nie podlega żadnemu wymogowi obrotu. Możesz ją więc od razu wypłacić na swój rachunek w banku.

Ile razy można wykorzystać kod bonusowy PZBuk?

Ten kod został przygotowany z myślą o nowych graczach. Dlatego też użyć go można jeden raz. Na wszystkich graczy czekają jednak stałe promocje, z których korzystać można non stop.

Jak wypłacić pieniądze w PZBuk?

O ile metod wpłaty jest wiele, tak wypłacić pieniądze możemy tylko przelewem bankowym. PZBuk umożliwia dwie platformy Przelewy24 oraz DotPay. Możemy wypłacić min. 5 zł.

Czy warto wykorzystać kod promocji PZBuk?

Tak, wystarczy powiedzieć, że kod promocyjny powiększa bonus powitalny 3 razy. W standardowej ofercie wynosi on 50 złotych, a po wpisaniu kodu jest to już równowartość 150 złotych. W dodatku użycie kodu jest niezwykle proste. Wystarczy go podać w drugim okienku rejestracyjnym.

Jak zagrać za punkty w PZBuk?

By zagrać za punkty gracz ma możliwość wymiany punktów na różnorodne nagrody. Jak wymienić i wykorzystać punkty?

  1. wejść do zakładki SHOP
  2. wybrać jeden z bonusów
  3. wymienić punkty
  4. stworzyć kupon
  5. wybrać darmowy zakład

Dlaczego nie otrzymałem darmowego zakładu 50 zł?

Darmowy zakład powinien pojawić się po tym, jak postawiłeś zakład AKO na co najmniej 50 zł z kursem 2.0. Pamiętaj jednak, że jego naliczenie zajmuje do około 10 minut, a ujrzysz go dopiero po wylogowaniu się i ponownym zalogowaniu na konto gracza.