Gra bez podatku w TOTALbet

Zaktualizowano

totalbet gra bez podatku

TOTALbet to kolejny operator, który pozwala swoim klientom obstawiać zakłady bez podatku. Ten nadal stosunkowo nowy operator na naszym rynku umożliwia zwiększenie wartości kuponu o 14%, pokrywając tym samym wartość daniny dla państwa. Dzięki temu EWK naszego kuponu znacznie wzrasta i możemy liczyć na wyższe wygranej. Co zrobić, by móc z tego skorzystać? Należy podać nasz ekskluzywny TOTALbet kod promocyjny bez podatku podczas rejestracji!

Promocja TOTALbet Gra bez podatku

TOTALbet, pozwala zwiększyć wartość kuponu o 14% dzięki ofercie o nazwie Gra bez podatku. Tradycyjnie przy tego typu promocjach wskaźnik, przez który przeliczana jest nasza ewentualna, wygrana zostaje podniesiony z 0,88 do 1,00. Dzięki temu, w przypadku wygranej, na naszym koncie pojawi się wygrana netto nie pomniejszona o wartość podatku. Przykładowo, jeśli za 50 PLN obstawimy kupon akumulacyjny z kursem 5,0, to będziemy mogli wygrać 250 PLN, zamiast standardowych 220 PLN. Zyskać, jak widać, można więc naprawdę sporo.

TOTALbet – jak grać bez podatku

W celu zyskania na tej promocji, należy spełnić kilka naprawdę podstawowych warunków. Każdy zakład mogący brać w niej udział, musi składać się z minimum 3 wydarzeń, a każde z nich powinno mieć kurs nie niższy niż 1,20. Należy pamiętać, że mogą to być zakłady przedmeczowe lub na żywo. Promocja obejmuje wszystkie dyscypliny sportowe, jednak nie można w jej ramach obstawiać sportów wirtualnych. Gra bez podatku w TOTALbet nie łączy się z bonusem z oferty powitalnej oraz promocją TOTALboost.

TOTALbet Gra bez podatku vs Totolotek

Możliwość gry bez podatku oferuje również legalny bukmacher Totolotek w ramach swojej oferty Bonus King Size. Jest to promocja na zakłady akumulacyjne, dzięki której gracze mogą zwiększyć wartość swojego kuponu nawet o 66%. Brzmi kusząco, jednak żeby Totolotek pokrył podatek nam podatek, to musimy obstawić minimum 7 zdarzeń, podczas gdy w TOTALbet wystarczą zaledwie do tego zaledwie 3 selekcje. Wymagany kurs poszczególnych zdarzeń w Totolotku również jest minimalnie wyższy i wynosi 1,21.