shape shape

Etoto kod promocyjny

Zaktualizowano

bonus na start
bonus 200% od wpłaty do 200 zł
Odkryj kodETOTOVIP

Jeśli jesteś nowym graczem, który jeszcze nie założył konta, Etoto przygotował bonus powitalny specjalnie dla Ciebie. Do wyboru masz 2 oferty bonusowe przed założeniem konta: Zakład bez ryzyka (gotowy do wypłaty) lub bonus od wpłaty o wartości 500 PLN.

Etoto kod bonusowy 2020

ZAKŁAD BEZ RYZYKABONUS OD WPŁATY 200%
50 PLNdo 200 PLN
postaw zakład, jeśli nie trafisz otrzymasz zwrot 50 PLNI WPŁATA: Bonus 200 % za rejestrację do 200 PLN
zwrot gotowy do wypłaty bez konieczności obrotuwymagany 4x obrót całej wartości bonusu + depozytu
promocja nieaktywna

etoto kod bonusowy 2018

Mimo że na polskim rynku legalnie działa zaledwie kilka firm bukmacherskich, konkurencja między nimi jest naprawdę silna. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy prześcigają się w wymyślaniu kolejnych promocji mających na celu przyciągnięcie do siebie większej liczby nowych klientów. Nie inaczej jest również w przypadku Zakładów Bukmacherskich eToto. Firma organizuje specjalne akcje promocyjne dla wszystkich nowych klientów, którzy założą konto w serwisie internetowym tego bukmachera. Obecnie jest to promocja polegająca na bonusie od wpłaty. Tego typu możliwość oferuje także kilku innych bukmacherów. W czołówce LVBET kod promocyjny oferuje największą kwotę bonusu od pierwszej wpłaty bo aż do 1000 PLN. By aktywować tą ofertę nie jest potrzebny Etoto kod bonusowy. Jest to naprawdę ciekawa oferta, którą należy wziąć pod uwagę przy wyborze serwisu do obstawiania. W woli ścisłości wspomnieć należy, że każda firma bukmacherska działająca na naszym rynku proponuje różnego rodzaju promocje a różnica między nimi polega na wysokości bonusu oraz warunkach do spełnienia w celu jego wypłaty, m.in. ilości zakładów, minimalnego kursu zakładów oraz wymaganej ilości obrotów. Wielu graczy korzysta ze specjalnych ofert bukmacherów i posiada konta u kilku, jeśli nie u wszystkich bukmacherów, gdyż korzystanie z akcji promocyjnych stanowi nie lada okazję do podbicia niskich zazwyczaj kursów i zwiększenie ewentualnej wygranej.

Etoto kod promocyjny na start

EToto Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. zostały założone w 2011 i od tego czasu prowadzą swoją działalność w 17 punktach stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całego kraju oraz oczywiście za pomocą serwisu internetowego. Firma pochodzi z Polski i oferuje zakłady wzajemne na wydarzenia sportowe, społeczne i polityczne. To, co wyróżnia eToto na tle konkurencji, to możliwość negocjowania kursów na dane zdarzenie oraz sprecyzowane godziny przyjmowania zakładów nawet drogą internetową. Sprawdź czy w formularzu rejestracyjnym widnieje pole Etoto kod promocyjny, gdy się pojawi warto je wypełnić, gdyż może to aktywować dodatkowy bonus powitalny bez depozytu.

Bonus dla nowych graczy

Każdy liczący się bukmacher w Polsce oferuje zachętę dla nowych graczy w postaci bonusów. Mają one na celu zaproszenie do korzystania z usług danej firmy proponującej zakłady. W ofercie Etoto bonus na start pojawił się lecz nie przebija się przez takie firmy jak Lvbet czy Totolotek, ciężko powiedzieć czy to ze względu na politykę firmy czy budżet. Póki co trudno przyznać czym bukmacher Etoto wyróżnia się spośród firm konkurencyjnych. Jedyne co widzi przeciętny grać to twarz uśmiechniętego Mateusza Borka. Pod względem kursów Etoto nie jest w rankingu najwyżej.

Każdy liczący się bukmacher w Polsce oferuje zachętę dla nowych graczy w postaci bonusów. Mają one na celu zaproszenie do korzystania z usług danej firmy proponującej zakłady. W ofercie Etoto bonus na start pojawił się lecz nie przebija się przez takie firmy jak Lvbet czy Totolotek, ciężko powiedzieć czy to ze względu na politykę firmy czy budżet. Póki co trudno przyznać czym bukmacher Etoto wyróżnia się spośród firm konkurencyjnych. Jedyne co widzi przeciętny grać to twarz uśmiechniętego Mateusza Borka. Pod względem kursów Etoto nie jest w rankingu najwyżej.

etoto bonus

Bonus eToto vs. reszta bukmacherów

W porównaniu do innych bukmacherów działających legalnie na polskim rynku eToto nie wyróżnia się niczym specjalnym. Kursy nie zachwycają, a i akcje z kodem promocyjnym wydają się mniej atrakcyjne niż u innych bukmacherów. Nie ma się jednak czemu dziwić. EToto to nowa firma, która tak naprawdę dopiero uczy się funkcjonowania na rynku. Bukmacher przygotował najlepszą ofertę powitalną czyli zakład bez ryzyka 50 PLN ale nie wiedzieć czemu na początku swojej kariery, wycofał promocję z dniem 1 lipca 2018 roku. Trudno więc od nich oczekiwać poziomu Fortuny czy Totolotka, które mają długą historię i potężne zaplecze graczy. Na pewno szkoda, że eToto nie przygotował aplikacji mobilnej. Jest to pięta achillesowa wszystkich bukmacherów. Od niedawna Fortuna i Totolotek mogą pochwalić się najlepszymi aplikacjami mobilnymi, dzięki którym z pewnością zyskują przewagę na rynku.

Totolotek ponadto oferuje specjalną promocję z największym bonusem bez depozytu na start, po wpisaniu kodu promocyjnego Totolotek podczas zakładania konta. LvBet, który posiada aplikacja mobilna tylko na android kusi wieloma promocjami i najwyższym bonusem od wpłaty bo aż 1000 zł. Trudno takie walory znaleźć po stronie eToto. Może jedynie nieźle przygotowana strona mobilna stanowiąca substytut aplikacji mobilnej.

Oferta eToto

etoto kod bonusowy promocje 2020

W ofercie Zakładów Bukmacherskich eToto znajdziemy zdarzenia ze wszystkich najbardziej popularnych dyscyplin sportowych, czyli przede wszystkim piłka nożna, tenis, koszykówka, piłka ręczna i siatkówka, hokej, boks, mma i żużel. Oprócz tego typerzy mogą obstawiać kupony w mniej popularnych w naszym kraju dyscyplinach jak baseball, krykiet, badminton, golf, czy surfing. Etoto oferuje również zakłady na tzw. sporty elektroniczne. W ofercie eToto nie mogło zabraknąć również zakładów live, które stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnego typowania zwycięzcy. Sprawdź aktualny Etoto kod bonusowy by otrzymać bonus na start.

Kod dla nowych graczy

etoto rejestracja 2020

Podobnie jak inni bukmacherzy, tak i eToto przygotowało różne promocje dla swoich klientów. Każdy nowy gracz podczas akcji promocyjnych może wykorzystać Etoto kod promocyjny, dzięki któremu pierwszy zakład na zdarzenie o trzech możliwych rozstrzygnięciach (np. mecz piłki nożnej 1×2) był bez ryzyka, gdyż w przypadku przegranej mógł otrzymać zwrot w wysokości do 100 złotych. To powszechnie stosowany zabieg nie tylko u legalnie działających bukmacherów, choć w ich przypadku jest to szczególnie istotne ze względu na niższe kursy i konieczność płacenia podatków, czego nie doświadczymy u nielegalnej konkurencji.

EToto zakład bez ryzyka (Kasozwrot)

etoto zakład bez ryzyka 2020

Podstawowym bonusem kierowanym dla wszystkich nowych klientów serwisu internetowego eToto jest Bonus500, czyli specjalna akcja promocyjna, w ramach której jak już wspomniano przy pierwszych trzech wpłatach gracz otrzyma do 500 PLN bonusu. Wynika to z zasad promocji, zgodnie z którymi w przypadku postawienia swojego typu na jedno wydarzenie należy spełnić warunek kursu minimalnego 2,20 a jeśli zdarzeń jest więcej to kurs minimalny całego kuponu to 2,20 a pojedynczego zdarzenia to 1,20. Etoto kod bonusowy nie jest wymagany. Jak widać, jest to doskonała okazja, aby zapoznać się z serwisem eToto, wypróbować jego możliwości, a także zdobyć dodatkowy budżet na dalszą grę. Jak wiadomo, zakład bez ryzyka oferowany przez Etoto jest najlepszym tego typu bonusem na rynku, gdy nasze typy okażą się nietrafione to otrzymamy zwrot gotowy do wypłaty. Jeśli chodzi o bonus od wpłaty także można popuścić nieco wodze fantazji i podjąć większe ryzyko, niż w przypadku regularnej gry. A to właśnie przynosi największe zyski jednej ze stron zakładu. Freebet są często stosowane wśród firm oferujących zakłady bukmacherskie. Np. ciekawą promocję na tych zasadach przygotowała dla nowych klientów Fortuna. Każdy nowy użytkownik, który posłuży się kodem promocyjnym, może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do kwoty 120 złotych. Co więcej, wykonując przelew w ciągu 60 dni, można liczyć na dodatkowy bonus od Fortuny w wysokości do 400 złotych.

Freebet – tysiak co tydzień

Kasozwrot to nie jedyny bonus, na jaki mogą liczyć użytkownicy serwisu eToto. Firma przygotowała specjalną promocję dla swoich najbardziej aktywnych klientów, w ramach której wszyscy użytkownicy obstawiający przynajmniej jeden mecz piłki nożnej z kuponem za minimum 100 złotych klasyfikowani są w specjalnym rankingu. Uczestnicy tej klasyfikacji, którzy zajmują najwyższe miejsca w zestawieniu mogą liczyć na różne dodatkowe nagrody, w tym bonusy oraz zakłady bez ryzyka. Aby wziąć udział w promocji, należy obstawiać za pomocą kuponów wielokrotnych, na których przynajmniej jeden zakład dotyczy piłki nożnej a stawka kuponu nie może być niższa niż 10 złotych, natomiast kurs całego zakładu nie może być mniejszy niż 1.50. Promocja trwa cyklicznie od piątku do czwartku. Najwyższa nagroda to freebet 200 złotych. Pozostali uczestnicy z miejsc od 2 do 20 mogą liczyć na freebtety w wysokości 100, 50 i 30 złotych. W porównaniu np. do Totolotka, promocja wygląda ciekawie, bo Totolotek oferuje freebet w wysokości 25 złotych dla nowych użytkowników a więcej środków przeznacza na podwajanie depozytu.

Etoto opinie

Jak dotąd eToto zbiera dobre opinie. Mają najlepszy magnes na nowych graczy, a mianowicie zakład bez ryzyka, którego warunki przebijają oferty bonusowe Fortuny i Sts. Fenomen polega na tym, iż zwrot nietrafionego zakładu można wypłacić bez wymaganego obrotu. By aktywować zakład bez ryzyka nie potrzebny jest Etoto kod bonusowy. Swoim działaniem bukmacher potrafi zdobyć zainteresowanie typerów i wyprzedzić już obecnego w Polsce Milenium. Pewien rozgłos zyskali także angażując do akcji reklamowej trio związane z Polsatem Sport, czyli Mateusza Borka, Romana Kołtonia i Tomasza Hajto.

Najczęściej zadawane pytania Etoto kod promocyjny:

Założenie konta w serwisie eToto jest banalnie proste i nie różni się niczym od tego rodzaju praktyk znanych z innych stron internetowych. Wystarczy wypełnić formularz wpisując swoje dane osobowe a następnie potwierdzić link aktywacyjny wysyłany na adres mailowy. Po dokonaniu wpłaty można rozpocząć grę przez Internet.

Jak najlepiej wpłacić pieniądze?

W tej chwili eToto korzysta z usług Przelewy24. Aby dokonać wpłaty należy zalogować się na swoim koncie a następnie w zakładce Moje konto – Wpłata wybrać odpowiedni odnośnik do swojego banku. Operacja ta nie powinna sprawić problemu nawet początkującym internautom.

Jak najlepiej wypłacić pieniądze?

Aby wypłacić pieniądze niezbędne jest potwierdzenie swoich danych osobowych. W tym celu należy przesłać skan lub zdjęcie dowodu potwierdzającego tożsamość (dowód osobisty lub paszport). Należy pamiętać, by na skanie wyraźnie były widoczne wszystkie dane. Służy to potwierdzeniu tożsamości i wieku danego gracza.
Natomiast wypłat można dokonywać w zakładce Moje konto – wypłaty. Nie ma żadnej kwoty minimalnej.

Jak obstawiać z Etoto?

Obstawianie jest banalnie proste. Wystarczy zalogować się na swoje konto, wybrać dane wydarzenie a następnie kliknąć Postaw. Po prawej stronie ekranu pojawi się kupon z wybranym zakładem. Nie ma konieczności uzupełniania kodu bonusowego Etoto na chwilę obecną.

Co to jest Podgląd Azjatycki (w menu Zakłady Live)?

Podgląd Azjatycki to widok wszystkich dostępnych zdarzeń w danym czasie. Mamy więc na ekranie widoczne wszystkie wydarzenia do obstawienia, które możemy obstawić.