shape shape

eWinner kod promocyjny

Zaktualizowano

Największy bonus eWinner w Polsce
Zakład bez ryzyka 150 zł 210 zł + Freebet 25 zł + 100% do 1000 zł od Wpłaty
ODKRYJ KODEWINVIP

Wpisz podczas rejestracji konta eWinner kod promocyjny, a będziesz miał szansę zgarnąć nawet 1 235 złotych w gratisie. Czy jednak ta poszerzona oferta powitalna wyróżnia się na plus i czy warto z niej skorzystać? Tu sprawdzisz szczegółowe warunki promocji i sam podejmiesz decyzję.

ewinner kod promocyjny na zaklady
większy bonus na start z kodem eWinner
eWinner Kod Promocyjny:EWINVIP
Freebet:25 zł
Zakład bez ryzyka:210 zł
Bonus od I wpłaty:do 500 zł
Bonus od II wpłaty:do 500 zł
Stawka minimalna:2 zł

Kod promocyjny na zakłady eWinner 2020

To, jak obszerną ofertę powitalną otrzymasz, zależy od Ciebie. W standardzie czeka tu do 1 175 złotych. Jeśli jednak wykorzystasz kod promocyjny eWinner, to łącznie będziesz mógł zgarnąć nawet 1 235 zł.

Rodzaj bonusu Standardowa oferta Oferta z kodem bonusowym
Cashback przy I depozycie 150 zł 210 zł
Freebet Gortata 25 zł 25 zł
Bonus od II wpłaty 500 zł 500 zł
Bonus od III wpłaty 500 zł 500 zł
Łącznie możesz otrzymać 1 175 zł 1 235 zł

Każda z twoich trzech pierwszych wpłat może więc być objęta ofertą powitalną. Miej świadomość tego, że bonus powitalny jest aktywny przez 30 dni, licząc od momentu jego przyznania.

Jaki jest kod bonusowy eWinner?

Kod promocyjny eWinner, przez który otrzymasz powiększoną ofertę powitalną udostępniliśmy na początku strony, na której obecnie jesteś. Wystarczy, że go skopiujesz i wkleisz podczas otwierania swojego konta u bukmachera.

Zakład bez ryzyka z kodem eWinner

Twój pierwszy zakład u tego bukmachera będzie pozbawiony ryzyka. Krótko mówiąc, możesz wygrać (jeśli kupon będzie trafiony) albo otrzymać zwrot stawki w formie środków bonusowych (jeżeli nie uda Ci się prawidłowo obstawić).

Zwróć przy tym uwagę na kwestie podatkowe. Od standardowej części bonusu tj. 150 zł konieczne jest odprowadzenie podatku. Będziesz jednak zwolniony z tego obowiązku w przypadku dodatkowych 60 zł, jakie otrzymasz przez kod do promocji eWinner. Najłatwiej to zrozumieć na podstawie dwóch przykładów:

 1. Przy depozycie od 150 zł do 209 zł cashback to 150 zł pomniejszony o 12% podatku.
 2. Przy wpłacie od 210 zł cashback liczony jest tak, jak w punkcie powyżej. Dodatkowo otrzymujesz jednak 60 zł zwolnione z obciążeń podatkowych.

By więc wykorzystać ten bonus maksymalnie, to za pierwszym razem powinieneś zdeponować i zagrać za 210 złotych lub więcej. Nie zapomnij tylko o tym, by wpisać kod promocyjny eWinner w trakcie rejestracji konta.

Jak wypłacić zwrot z zakładu bez ryzyka?

Środki z cashback-u powinieneś obrócić sześciokrotnie przy kursie minimum 2.50. Warunkiem udziału w tej promocji jest dokonanie wpłaty na co najmniej 20 złotych. Zakład bez ryzyka oferuje także z kodem promocyjnym Fortuna, jego wartość to 130 złotych lecz warunki obrotu są znacznie lepsze.

Zwróć przy tym uwagę na kwestie podatkowe. Od standardowej części bonusu tj. 150 zł konieczne jest odprowadzenie podatku. Będziesz jednak zwolniony z tego obowiązku w przypadku dodatkowych 60 zł, jakie otrzymasz przez kod do promocji eWinner. Najłatwiej to zrozumieć na podstawie dwóch przykładów:

Rejestracja konta z kodem bonusowym

Możliwość stawiania zakładów, cieszenia się bonusami i złożeniu depozytu do 5 000 złotych otrzymasz po rejestracji błyskawicznej. Wtedy to będziesz miał dostęp do tzw. konta tymczasowego. W momencie, w którym będziesz chciał wypłacić środki (i nie później niż po minięciu 28 dni) powinieneś założyć konto stałe. W ten sposób uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji, a limit wpłaty do 5 000 złotych zostanie zniesiony.

Zakładanie konta tymczasowego

Założenie konta tymczasowego polega na wypełnieniu dwóch okienek:

 1. podaj adres e-mail, numer telefonu, hasło
 2. uzupełnij kod promocyjny eWinner w dedykowanym temu polu
  Zaznacz chęć uzyskania oferty powitalnej. Tylko wtedy będziesz mógł się cieszyć z pełnego bonusu na start.
 3. wpisz dane osobowe i adresowe
  Ponadto powinieneś zaznaczyć wymagane zgody i oświadczenia oraz potwierdzić założenie konta przez podanie kodu SMS, jaki otrzymasz na telefon. Całość możesz załatwić w mniej niż 5 minut.

Zakładanie konta stałego

Chcąc założyć konto stałe, przejdź do swojego profilu, a następnie sekcji z danymi.

Do zarejestrowania konta stałego należy:

 1. załącz fotokopię dokumentu tożsamości, np. dowodu osobistego
  Istotne jest to, by wykonać dwa wyraźne zdjęcia, które w całości obejmują dwie strony dokumentu. Dopuszczalne formaty fotokopii to PDF, JPG oraz PNG.
 2. wpisać numer konta bankowego
  Dane konta, na które chcesz zlecać wypłaty środków. (Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić poprawność wpisanego numeru).

Po załączeniu kopii dokumentu tożsamości i podaniu numeru konta, dane zostaną sprawdzone przez dział obsługi klienta. Zazwyczaj trwa to do kilku godzin. Jeśli tylko weryfikacja przebiegnie pomyślnie, to będziesz się mógł już cieszyć z konta stałego.

Freebet Gortata 25 zł

Darmowy zakład otrzymasz gdy jak obstawisz zakład za min 50 zł. Dzięki temu otrzymasz połowę tej wartości w postaci Freebet’u czyli 25 zł. Na wykorzystanie bonusu masz 7 dni, a kurs kuponu AKO lub SOLO nie może być mniejszy niż 2,50. Jeśli wygrasz możesz wypłacić pieniądze, obrót tego bonusu nie jest wymagany.

Bonus 100% od II i III wpłaty

Twoja druga wpłata zostanie zdublowana do 500 złotych, tuż po tym, jak jednokrotnie obrócisz depozyt po kursie 2.50 lub wyższym. Przykładowo, jeśli za drugim razem zdeponujesz 200 zł i spełnisz warunek jednokrotnego obrotu, to na twoim saldzie bonusowym pojawi się 200 zł. Jeżeli zaś chcesz wykorzystać maksymalny potencjał drzemiący w tym bonusie, to zdeponuj 500 zł. Wtedy to, po jednokrotnym obrocie otrzymasz gratisowe 500 zł środków bonusowych.

ewinner bonusy na start z kodem
eWinner bonusy na start z kodem

Środki z salda bonusowego na saldo główne będziesz mógł zaś przenieść po obrocie x6 z kursem wynoszącym co najmniej 2.50. Wtedy to już nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wypłacił je na swoje konto bankowe. Dokładnie tak same zasady działania tyczą się bonusu 100% od trzeciej wpłaty.

Cykliczne promocje

Oferta powitalna powiększona przez kod promocyjny eWinner pomoże Ci się wdrożyć i zacząć grę u tego bukmachera z uprzywilejowanej pozycji. Cały czas będziesz też mógł liczyć na kilka innych form promocyjnych. Zwiększą one twoje szanse na wygrane, także wtedy, gdy już w całości wykorzystasz ofertę powitalną.

NazwaPromocjaZalety
eWinner OpenNowa promocja każdego dniaZależą od oferty dnia
CashoutMożliwość wcześniejszego zamknięcia kuponuWiększa elastyczność w grze

Poza promocjami wskazanymi w tabeli ten bukmacher przygotowuje promocje okazjonalne, które są ograniczone np. do kilku tygodni. Dobrym przykładem jest tu AKOlendarz, który przez miesiąc powiększał nagrody z zakładów wielokrotnych.

Warto też mieć na uwadze, że eWinner to młodzik, który na rynku pojawił się dopiero pod koniec 2019 roku. Możesz się więc spodziewać, że oferta promocyjna będzie systematycznie powiększana. Pojawić może się między innymi program lojalnościowy.

Promocja eWinner Open

W ramach eWinner Open zakłady bukmacherskie proponują inną promocję każdego dnia. To, która z nich obowiązuje w danym momencie, możesz sprawdzić, po zalogowaniu się na swoje konto. Nagrody bywają przeróżne. Zdobyć możesz np. dodatkowe środki do gry, czy też zakład bez ryzyka.

ewinner promocje
Promocje eWinner 2020

Ta promocja zwykle dotyczy głośnych wydarzeń sportowych, jakie mają miejsce w danym czasie. Jeśli więc np. trwa turniej Wielkiego Szlema, to możesz się spodziewać, że bukmacher przygotuje specjalną ofertę na zakłady dotyczące tenisa. Zanim jednak skorzystasz z promocji eWinner Open, to zapoznaj się z jej warunkami, a zwłaszcza wymogami obrotu. Te, podobnie jak nagrody, bywają bardzo różne.

Cashout promocja

Cashout to kolejna opcja, której możesz użyć w trakcie gry. Nie pomoże Ci on zwiększyć wygranych, za to możesz go traktować jako narzędzie do ograniczania ryzyka. Cashout pozwoli Ci bowiem zamknąć zakład jeszcze przed tym, jak wszystkie wydarzenia z twojego kuponu zostaną rozstrzygnięte.

Zasadę działania najłatwiej zrozumieć na przykładzie. Załóżmy, że obstawiłeś kupon z 10 wydarzeniami. Wynik połowy z nich już rozstrzygnął się na twoją korzyść. Standardowo, w tym momencie czekasz na rozstrzygnięcie kolejnych 5 wydarzeń (a ich wynik może być różny). Opcja cashout pozwala Ci jednak zamknąć zakład już teraz. Oznacza to, że masz większe pole manewru. Jeśli będziesz używał opcji cashout w porę, to uratujesz część wygranej.

Cashout jest dostępny zarówno w przypadku kuponów solo, jak i akumulowanych. Możesz z niego skorzystać w zakładach na żywo. Warunkiem jest to, by kupon był postawiony ze środków salda głównego. Ponadto cashout jest dostępny tylko wtedy, gdy bieżąca wygrana jest większa niż stawka, po której zawarłeś zakład.

Odpowiedzialna gra

Te zakłady bukmacherskie dużo uwagi poświęcają kwestii odpowiedzialnej gry. Na stronie internetowej znajdziesz wskazówki dotyczące rozsądnego korzystania z zakładów bukmacherskich. W każdej chwili będziesz też mógł przejść test samokontroli (składający się z 20 pytań), aby upewnić się, czy grasz w sposób bezpieczny.

Ponadto to twojej dyspozycji pozostaje kilka narzędzi, które ułatwią Ci prowadzenie gry w odpowiedzialny sposób. Wśród nich znajduje się:

 • Limit pieniężny, polegający na ustaleniu maksymalnej kwoty, jaką wydasz w skali dnia lub miesiąca. Po ewentualnym przekroczeniu któregoś z limitów przez określony czas nie będziesz mógł stawiać kolejnych zakładów.
 • Limit czasowy, który określi, ile czasu maksymalnie poświęcisz na grę w ciągu jednego dnia i całego miesiąca.
 • Kontrola aktywności, czyli stały dostęp do informacji na temat tego, ile czasu spędziłeś na grze i ile środków na nią przeznaczyłeś.
 • Zawieszenie gry, tj. dobrowolne zablokowanie możliwości obstawienia zakładów na co najmniej 24 godziny.
 • Samowykluczenie, czyli nieodwołalna i dobrowolna decyzja gracza blokująca możliwość gry przez 3 miesiące lub dłużej.

Własne limity ustalasz po zalogowaniu się na konto. Możesz je później zmienić. Niemniej, w przypadku chęci podwyższenia limitów trzeba odczekać od jednego tygodnia do trzech miesięcy.

Jak zawiesić lub usunąć konto?

Jeśli masz zamiar na stałe usunąć konto w tych zakładach bukmacherskich, to poinformuj o tym dział obsługi klienta. Możesz wysłać wiadomość e-mail na pomoc@ewinner.pl, użyć formularza kontaktowego na stronie, lub też skorzystać z czatu online. Tam otrzymasz dalsze instrukcje.

Miej przy tym świadomość, że potem odzyskanie dostępu do konta może być już całkowicie niemożliwe. Jeśli zaś na koncie, które zamknąłeś, znajdowały się jakieś środki, to zostaną one przesłane na twoje konto bankowe.

Oferta zakładów

Choć większość graczy raczej nie uzna oferty zakładów eWinner za wyjątkowo obszerną, to jednak niemal każdy znajdzie tu coś dla siebie. Praktycznie pewne jest też to, że te zakłady bukmacherskie jeszcze znacznie rozszerzą swoją ofertę, wraz z upływem czasu.

Na spory plus już dzisiaj można uznać opcję Custom Bet. To pewien unikat w Polsce, który przynajmniej potencjalnie może Ci umożliwić obstawienie praktycznie wszystkiego.

Zakłady sportowe

Na stronie tego bukmachera naliczysz niemal 30 dyscyplin sportowych. Jeśli lubisz stawiać zakłady na popularne i nieco niszowe wydarzenia, to oferta spełni twoje wymagania. Jeżeli jednak lubujesz się w obstawianiu naprawdę egzotycznych wydarzeń sportowych, to czasem możesz się tu poczuć nieco zawiedziony.

Jak u każdego bukmachera, tak i w eWinner króluje piłka nożna. Obstawiać możesz tu rozgrywki z około 50 krajów oraz turnieje międzynarodowe. Sporo zakładów dotyczy także koszykówki (w końcu ambasadorem marki został Marcin Gortat), siatkówki, hokeja na lodzie, piłki ręcznej, MMA, futbolu amerykańskiego, czy baseballu. Z mocno niszowych dziedzin sportowych u tego bukmachera znajdziesz między innymi piłkę wodną, czy też futbol australijski. Naturalnie obstawiać możesz zakłady pojedyncze i akumulowane. Dostępne są także zakłady systemowe.

Custom Bet

Custom Bet to dość unikalna propozycja na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Polega ona na tym, że sam może zaproponować zakład do obstawienia. Wystarczy, że wypełnisz krótki wniosek na stronie internetowej bukmachera i prześlesz go do działa obsługi klienta. Jeśli uzyska on aprobatę, to bukmacher określi poziom kursów i wprowadzi go na swojej stronie internetowej.

Jeśli jesteś kreatywną osobą, to ta możliwość powinna Ci się spodobać. W dodatku możesz poczuć sporą satysfakcję, gdy z twojego pomysłu skorzystają gracze w całym kraju. Co istotne, Custom Bet wcale nie musi być związany ze światem sportu. Równie dobrze możesz zaproponować zakład dotyczący polityki, rozrywki, kultury, pogody i w zasadzie wszystkiego innego. Przykładowo spory rozgłos w mediach dotyczył zakładu o to, ile razy wykoleją się tramwaje we Wrocławiu w 2020 roku.

E-Sport

Obecnie u tego bukmachera możesz obstawić wyłącznie najpopularniejsze rozgrywki w Counter-Strike, League of Legends i Dota. Wszyscy fani zakładów na e-sport chyba zgodnie stwierdzą, że propozycja eWinner pod tym względem wymaga poprawy. Z drugiej strony ograniczona liczba zakładów na e-sport nie jest niczym zaskakującym, zważywszy na krótki staż rynkowy tego operatora. Z czasem powinno być dużo lepiej.

Zakłady live

W sekcji zakładów na żywo znaleźć można sporo dyscyplin, od piłki nożnej, przez snooker, po e-sport. Liczba wydarzeń w obrębie jednej dyscypliny jest jednak mniej imponująca. Wizualizacje graficzne wydarzeń prezentują się tak, jak u praktycznie każdego bukmachera. Do dyspozycji masz interaktywną grafikę z pakietem najważniejszych statystyk. To pomoże Ci podejmować lepsze decyzje przy obstawianiu na żywo. Póki co nie uświadczysz tu streamingu z żadnego wydarzenia sportowego.

Sporty wirtualne

Aktualnie na stronie internetowej tych zakładów bukmacherskich nie znajdziesz podstrony dotyczącej sportów wirtualnych. Możesz być jednak niemal pewnym tego, że zmieni się to w najbliższym czasie. Już teraz bukmacher wspomina bowiem o sportach wirtualnych w kilku miejscach, np. regulaminach.

Wyszukiwarka kursów

U tego bukmachera ciekawie prezentuje się wyszukiwarka kursów. Możesz w niej odfiltrować zakłady w określonym horyzoncie czasowym, z konkretnych dyscyplin, o interesujących Cię kursach i rynkach. To proste narzędzie może okazać się zaskakująco przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zakłady obstawiasz w zgodzie z wcześniej ustaloną strategią.

Szybki kupon

Opcja Szybki kupon przyda Ci się wtedy, gdy chcesz postawić jakiś zakład, ale nie masz pomysłu na to, co konkretnie obstawić. W tym przypadku wystarczy, że ustalisz interesującą Cię stawkę i wysokość potencjalnej wygranej. Na tej podstawie algorytm w mgnieniu oka dopasuje odpowiedni kupon. To, czy uda się wygrać jest więc praktycznie w pełni zależne od łutu szczęścia.

Płatności natychmiastowe

Płatności w eWinner prezentują się tak samo, jak u większości polskich bukmacherów. Wpłat dokonać można przez telefon lub komputer stacjonarny, a wypłaty są realizowane przelewem bankowym.

metoda Płatnoścityp płatnościtransakcja
BlikDepozyt składany przez telefon Wpłata
Blue MediaPłatność ekspresowa z konta bankowego Wpłata
Przelew ekspresowyPieniądze nawet w kilka minut na kącie Wypłata

Co istotne, te zakłady bukmacherskie postawiły na system płatności natychmiastowych. Wpłata na koncie do gry praktycznie zawsze pojawia się w kilka sekund. Wypłata zaś może pojawić się na Twoim koncie bankowym w kilka minut. W rzadkich przypadkach procesowanie wypłaty trwa dłużej, jednak zwykle nie dłużej niż jeden dzień roboczy.

Za dokonywanie wpłat i wypłat bukmacher nie nalicza żadnych prowizji. Płatności możesz dokonać po zalogowaniu się i przejściu do zakładki „Konto Użytkownika”.

Aplikacja mobilna eWinner

Póki co aplikacja mobilna iOS i Android nie jest dostępna. Bukmacher informuje jednak, że już wkrótce ulegnie to zmianie. Do tego czasu, chcąc grać na urządzeniach mobilnych, trzeba zadowolić się responsywną wersją strony internetowej. Korzystanie z niej może być nieco bardziej czasochłonne niż na komputerze, jednak masz tam dostęp do wszystkich funkcji.

Najczęściej zadawane pytania

Czy kod do promocji eWinner zadziała na telefonie?

Tak, możesz zarejestrować się z kodem bonusowym za pośrednictwem wersji mobilnej strony bukmachera. Wystarczy, że wpiszesz go w odpowiednim polu.

Kiedy można skontaktować się z działem obsługi klienta?

Pracownicy bukmachera są do twojej dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00 – 23:00.

Czy bukmacher oferuję grę bez podatku?

W ofercie tego bukmachera pojawiają się okazjonalne promocje, które zapewniają możliwość obstawiania bez obciążeń podatkowych.

Czy to w pełni legalny bukmacher?

eWinner oferuje zakłady bukmacherskie w Internecie na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dnia 30 października 2018 o numerze PS4.6831.29.2017. Jest więc to całkowicie legalny bukmacher, który dane osobowe przetwarza w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych. Warto też zauważyć, że jego siedziba jest zaś zlokalizowana w Gdyni, a przedsiębiorstwem zarządzają biznesmeni polskiego pochodzenia.

Dlaczego nie otrzymałem kodu SMS podczas rejestracji?

Kod powinien dotrzeć do Ciebie w ciągu kilku minut. Jeśli tak się nie stało, to sprawdź, czy podałeś poprawny numer telefonu. Możesz też spróbować wypełnić wniosek rejestracyjny z innej przeglądarki. Jeśli to nie pomoże, to skontaktuj się z działem obsługi klienta.

Jaka jest minimalna składka zakładu?

Zarówno w przypadku zakładu pojedynczego, jak i AKO minimalna stawka zakładu wynosi 2 złote.

Jak szybko kupon jest rozliczany?

Rozliczenie kuponu następuje automatycznie po tym, jak wszystkie zdarzenia w nim zawarte zostaną rozstrzygnięte. W niektórych sytuacjach konieczne jest odczekanie na to, jak ukażą się tzw. oficjalne wyniki.

Czy trzeba założyć konto stałe by móc grać środkami bonusowymi?

Środkami bonusowymi możesz grać zarówno na tymczasowym, jak i stałym koncie.

Co robić, gdy wpłata nie pojawiła się na koncie do gry?

Wpłata powinna się pojawić w ciągu maksymalnie 15 minut. Jeśli po tym czasie nie widzisz jej na koncie do gry, to wyloguj się i zaloguj ponownie. Jeżeli to nie pomogło, to bezzwłocznie skontaktuj się z działem obsługi.

Czy bukmacher zapewnia bonus bez depozytu?

Obecnie w tych zakładach bukmacherskich nie ma możliwości skorzystania z bonusu bez depozytu. Za to wykorzystując eWinner kod promocyjny, można uzyskać powiększony bonus powitalny.