Zakłady na ligi wirtualne

Zaktualizowano

ligi wirtualne

Wreszcie powstała alternatywa dla zapalonych typerów, którzy z pragnieniem logują się u bukmacherów w celu poszukiwania atrakcyjnych typów. Oprócz nielicznych wydarzeń możliwych do obstawiania w dzisiejszych zakładach bukmacherskich takich jak wyścigi konne czy białoruska piłka nożna, ciężko o dobre typy. Na przeciw tym problemom wyszedł STS, który stworzył możliwość postawienia realnego zakładu. Reagując na obecną sytuację w świecie sportu największy bukmacher w Polsce stworzył coś nowego, wyjątkowego – ligi wirtualne.

Co to są ligi wirtualne?

To rozgrywki oparte na statystykach, które zostały zebrane podczas tego sezonu. Na podstawie tych informacji opracowano procentowe szanse na wygraną każdej z drużyn. Propozycja zakładów bazuje więc na bardzo realnych wydarzeniach, a mecz trwa tyle samo co w starciach ligowych czyli 90 minut. Taka oferta daje typerowi szansę, że chociaż mecze w europejskich ligach zostały zawieszone, nadal można je obstawiać pomimo sytucji epidemiologicznej.

Jakie ligi wirtualne można obstawiać?

Obstawianie lig wirtualnych jest możliwe od 4 kwietnia 2020 roku. Typerzy mają do wyboru 3 największe ligi europejskie: Angielską, Niemiecką oraz Hiszpańską. Rewolucją w tego typu zakładach jest to, że możesz obstawiać najlepsze drużyny świata takie jak Real Madryt, FC Barcelona, Manchester City czy Bayern Monachium. Śledząc statystyki natkniemy się na Lewandowskiego, Messiego czy Mohameda Salaha.

Czym się różnią ligi wirtualne od sportów wirtualnych?

Istnieje kilka zasadniczych różnic pomiędzy tymi rozgrywkami. Obstawianie sportów wirtualnych oparte są na losowym systemie komputerowym, a ligi wirtualne bazują na prawdziwych statystykach meczów, które miały miejsce w przeszłości. Gracz ma o wiele więcej możliwości przy obstawianiu lig chociażby ze względu na czas trwania meczu.


ligi wirtualnesporty wirtualne
wynik meczuoparty na statystykachlosowy
czas trwania meczu90 minut3 minuty
nazwy drużynrzeczywistesztuczne
postacie zawodnikówprawdziwiekomputerowe

Jak obstawiać ligi wirtualne?

Przewidywanie wyników w przypadku lig wirtualnych odbywa się tak samo jak w prawdziwych ligach. Należy sprawdzić statystyki ostatnich meczów. W pierwszych meczach dobrze bazować na wynikach meczów, które miały miejsce przed przerwaniem rozgrywek ligowych w Europie. Gdy będziemy świadkami końca pierwszej kolejki lig wirtualnych, będzie można bazować również na bieżących wynikach. Warto również porównać czy rezultaty wirtualnej ligi pokrywają się z układem tabeli Bundesligi, Premier League czy LaLiga.

Zakłady z bonusem na ligi wirtualne

Obecnie tylko STS posiada w swojej ofercie ligi wirtualne. Jeśli nie posiadasz konta u tego bukmachera masz możliwość skorzystania z oferty na start. W standardowym pakiecie powitalnym otrzymasz bonus bez depozytu oraz bonus od wpłaty. Korzystając z kodu promocyjnego STS podczas rejestracji pakiet powiększy się o dodatkowy zakład bez ryzyka.