Gra bez podatku Totolotek

Zaktualizowano

gra bez podatku totolotek

Promocje bez podatku mogą zapewnić fanom zakładów bukmacherskich wygrane znacznie wyższe niż standardowe. Jako, że podatek od postawionych u buka kuponów pobierany przez państwo polskie, należy do najwyższych w Europie, nie ma wątpliwości, że zyskać można wiele. Na szczęście ofert na tego typu grę nie brakuję. Wielu z nich, w tym Totolotek, umożliwia swoim klientom możliwość zwiększenia wartości kuponu za pomocą zakładów akumulacyjnych. Wykorzystaj nasz ekskluzywny Totolotek kod promocyjny bez podatku, by zyskać maksymalne wygrane u tego znanego buka!

Promocja King Size w Totolotku – co można zyskać?

Totolotek wychodzi naprzeciw oczekiwaniom polskich graczy i oferuje bonus King Size, w ramach którego zyskać można rekordowe 66% do wartości kuponu. Należy przy tym pamiętać, że jest to promocja na akumulatory, co oznacza, że wysokość naszej wygranej zależy od tego ile wydarzeń znajdzie się na naszym kuponie. Zakres w przypadku oferty King Size jest bardzo szeroki – najniższy bonus w ramach tej promocji zaczyna się od 5% przy 5 zdarzeniach. Maksymalny bonus, wspomniane wcześniej 66%, uzyskamy z kolei za kupon składający się z 30 zdarzeń.

Promocja King Size w Totolotku – zasady

Żeby uzyskać bonus o wartości od 5% do 66% należy spełnić kilka kluczowych warunków. Musisz oczywiście zarejestrować konto u bukmachera Totolotek i wpłacić depozyt o wartości minimum 20 PLN, za które możesz zagrać. Liczba zdarzeń na kuponie objętym promocją nie może być mniejsza niż 5, a minimalny kurs każdego z wydarzeń – 1,21. Wartość podatku w przypadku promocji King Size zostaje pokryty przy kuponie składającym się z co najmniej 7 zdarzeń. Wartość takiego kuponu będzie wyższa o 15%.

King Size w Totolotku vs Multikozak w LVBET

Warto zwrócić uwagę na pozostałe promocje, które oferują tylko wybrani bukmacherzy bez podatku. Jednym z tych, który również daje możliwość obstawiania z większymi wygranymi jest LVBET. Jedną z jego promocji jest Multikozak, za sprawą którego możemy uzyskać 25% do naszego zakładu, co jest jednak wynikiem znacznie słabszym niż maksymalna oferta w Totolotku. Niemniej, LVBET oferuje pokrycie podatku już przy 6 zdarzeniach, co jest wynikiem znacznie lepszym niż u Totolotka. LVBET wymaga jednak, by wartość minimalna kuponu przekraczała 3,0. Trudno więc stwierdzić, która promocja jest lepsza, jednak na pewno każda z nich znajdzie swoich fanów. Warto