Bukmacherzy bez podatku

Zaktualizowano

bukmacherzy bez podatku

Bukmacherzy bez podatku 2020

Gra bez podatku to jeden z ciekawszych i najbardziej pożądanych typów promocji, które oferują legalni bukmacherzy online. W ramach tego typu ofert, gracze mogą znacznie zwiększyć swoją ewentualną kwotę wygranej. Warunek opłacalności jest jeden – obstawiony kupon musi okazać się trafiony, w przeciwnym razie promocja na grę bez podatku nie przyniesie nam korzyści. Specjalnie dla was przetestowaliśmy oferty na grę bez podatku u czołowych bukmacherów online. Sprawdźmy więc jakie warunki należy spełnić, by móc w pełni wykorzystać ich potencjał.

BukmacherPromocja bez podatku
FortunaHappy Hours +14% do wygranej
PZBukKombodoładowanie +15% do wygranej
TOTALbetGra bez Podatku + 14% do wygranej
TotolotekKing Size +66% do wygranej
LVBetMultikozak +25% do wygranej
forBET#ZostańWDomu +14% do wygranej
MileniumBonus Grand +20% do wygranej

Promocje bukmacherów bez podatku

Jak zdobyć zwrot podatku? To proste! Wystarczy sprawdzać oferty bukmacherów, a możesz mieć pewność, że przynajmniej kilku z nich akurat oferuje promocje tego typu. Dowiedzmy się, które z nich są najbardziej atrakcyjne.

Happy Hours bez podatku

Jeden z najpopularniejszych typów promocji na grę bez podatku. W określonych godzinach danego dnia bukmacher pozwala swoim klientom obstawiać zakłady z ewentualną kwotą wygranej powiększoną o kilkanaście procent (najczęściej 14%). Happy Hours na ogół obejmują wydarzenia z danej dyscypliny sportowej lub z określonych rozgrywek

Zwrot podatku za AKO

Coś dla fanów zakładów akumulacyjnych. W ramach promocji tego typu gracz zwiększa swoją wygraną od kilku do nawet kilkudziesięciu procent. Obowiązuje zasada, że im więcej spotkań na kuponie, tym więcej możemy zyskać. Oferty na AKO mogą zagwarantować bardzo wysokie wygrane wprawnym typerom.

Zwrot podatku w ramach programu lojalnościowego

Oferta dla najbardziej aktywnych graczy. Wysokość bonusu doliczonego do wartości kuponu jest w tym wypadku najczęściej uzależniona od ilości punktów w ramach programu lojalnościowego. Te z kolei zbieramy, jeśli gramy często. Punkty zdobywamy za każdy obstawiony kupon, a możemy zyskać jeszcze więcej, jeśli okażą się wygrane.

Promocje tematyczne

Wielu bukmacherów decyduje się na wystawianie promocji na grę bez podatku, gdy akurat odbywa się akurat jakieś duże sportowe wydarzenie. Mogą to być przykładowo oferty specjalne na Mundial lub Euro w piłce nożnej, letnie bądź zimowe Igrzyska Olimpijskie czy finał Grand Prix na żużlu. 

Najlepszy bukmacher bez podatku?

Trudno jest jednoznacznie wskazać bukmachera mającego najlepszą ofertę na grę bez podatku. Niemniej, jest jedna marka, która pod względem tego typu częstotliwości tego typu promocji wyróżnia się na tle innych. Mowa o Fortunie. Wśród promocji na grę bez podatku u tego buka znajdziemy nie tylko często pojawiające się Happy Hours, ale również m. in. oferty dla miłośników kuponów akumulacyjnych, w ramach którym można zwiększyć wartość naszej ewentualnej wygranej nawet o kilkadziesiąt procent!

Legalni bukmacherzy bez podatku

Pora przejść do punktu kulminacyjnego naszego tekstu i dowiedzieć się jak prezentują się oferty na grę bez podatku u poszczególnych buków.

Fortuna zakłady bez podatku

Jak już wspomniałem wcześniej, oferta tego buka to w tym wypadku ścisła polska czołówka. Częste oferty Happy Hours i oferty na AKO gwarantują wysokie wygrane. Jeśli chcesz grać bez podatku, to promocje Fortuny są skierowane właśnie do Ciebie!

STS obstawianie bez podatku

Największy gracz na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Mimo iż w jego ofercie nie brakuje ciekawych promocji, wydaje się, że nie stawia na grę bez podatku. Zamiast tego, jego klienci mogą liczyć na liczne freebety i zakłady bez ryzyka. Dla nowych graczy bukmacher przygotował pakiet powitalny, a z kodem promocyjnym STS zakład bez ryzyka otrzymasz gratis.

PZBUK kupon bez podatku

PZBUK, podobnie jak Fortuna, preferuje zwiększać wygrane swoich graczy, zamiast rozdawania środków bonusowych. W ofercie tego buka znajdziemy m. in. grę bez podatku na wirtualne sporty czy „Kombodoładowanie” dla fanów AKO. Bez dwóch zdań godny polecenia, jeśli liczysz na wysokie zarobki.

TOTALbet gra bez podatku

Poważnie do tego tematu podchodzi również bukmacher TOTALbet. W jego ofercie znajdziemy stałą promocję na grę bez podatku, która obejmuje wszystkie dyscypliny sportowe. Dodatkowe 14% można uzyskać nawet do kuponów obstawianych za środki bonusowe!

Totolotek bez podatku

Jedną z najważniejszych promocji Totolotka jest „Bonus King Size”. W jej ramach gracze mogą uzyskać nawet 66% do wygranych, co jest jednym z najlepszych wyników na rynku. Zyskają na niej gracze obstawiający kupony AKO z co najmniej 5 zdarzeniami.

LVBET obstaw bez podatku

Fanów zakładów akumulacyjnych nagradza również LVBET. W ramach promocji „Multikozak” zyskać można nawet 25% do wartości kuponu. Żeby skorzystać na tej ofercie, wystarczy obstawić kupon z co najmniej 4 zdarzeniami.

forBET typowanie bez podatku

forBET nie prowadzi obecnie żadnej stałej promocji na grę bez podatku. Mimo to w jego ofercie regularnie oferowane są terminowe bonusy dla graczy chcących zwiększyć swoje wygrane. Jest ich sporo i są na ogół powiązane z akurat odbywającymi się wydarzeniami, nie tylko sportowymi.

Milenium zakład bez podatku

Poważnie do tematu gry bez podatku podchodzi również bukmacher Milenium. W jego ofercie na ogół znaleźć można Happy Hours na najciekawsze wydarzenia sportowe w danym czasie. Ponadto, nie brakuje tu również promocji na zakłady wielokrotne, dzięki którym zyskasz dodatkowe procenty do wartości kuponu.