shape shape

forBET kod promocyjny

Zaktualizowano

Największy bonus na start (tylko z kodem)
0 zł 100 zł Bez ryzyka + 0 zł 100 zł Freebet + 2000 zł od Wpłaty
Odkryj kodFORBETVIP

Pięć bonusów powitalnych o zsumowanej wartości nawet 2200 złotych – właśnie tyle możesz zyskać, o ile zarejestrujesz się i podasz kod promocyjny forBET. Poniżej sprawdzisz szczegóły oferty powitalnej i warunki obrotu poszczególnych bonusów. Poznasz też kod, który powiększa pakiet powitalny.

forBET Kod Promocyjny:FORBETVIP
Zakład bez ryzyka:35 zł
Freebet:20 zł
Bonus od wpłaty:do 5000 zł
Min. stawka:1 zł
Promocja Bez Podatku:+14%

Kod promocyjny forBET na zakłady

Standardowa oferta powitalna to trzy bonusy depozytowe na trzy pierwsze wpłaty, których łączna wartość może wynieść 2 000 złotych. Wystarczy jednak, że zarejestrujesz się używając kod promocyjny forBET, a zyskasz jeszcze 100 zł freebet oraz 100 zł bez ryzyka.

Bonus powitalnyStandardowa oferta bonusowaBonus z kodem forBET
Zakład bez ryzyka0 zł100 zł
Freebet0 zł100 zł
Bonus 100% od I wpłaty1000 zł1000 zł
Bonus 75% od II wpłaty500 zł500 zł
Bonus 50% od III wpłaty500 zł500 zł
Razem2000 zł2200 zł

Gdzie wpisać kod bonusowy forBET?

Sprawdź grafikę, którą udostępniliśmy na tej stronie, aby znaleźć kod promocyjny forBET. Skopiuj go, a następnie wklej w pole dedykowane kodowi bonusowemu podczas otwierania konta. W ten sposób będziesz miał szansę zgarnąć maksymalną ofertę powitalną.

forbet kod promocyjny
Bonus z kodem promocyjnym forBET

Zakład bez ryzyka 100 zł z kodem forBET

Jeśli użyjesz kodu promocyjnego przy rejestracji, to twoim pierwszym bonusem powitalnym będzie cashback czyli zakład pozbawiony ryzyka. Dotyczy on pierwszego kuponu. Gdy trafisz swoje typy zgarniasz wygraną.

forbet zaklad bez ryzyka
forBET zakład bez ryzyka

W przypadku nietrafienia z pierwszym kuponem przynajmniej nic nie stracisz. Cashback zapewni Ci bowiem zwrot zainwestowanych środków do maksymalnie stu złotych. By otrzymać zwrot za pierwszy zakład należy napisać maila na marketing[at]iforbet.pl. W tym celu w tytule wpisz „Zakład bez ryzyka, a w treści wiadomości wpisz swój login gracza.

Warunki obrotu zakładem bez ryzyka

Po kontakcie z działem obsługi klienta, cashback zostanie Ci przyznany w formie środków bonusowych. Zarówno otrzymanie jak i obrót bonusu jest dość wymagające. W STS z kodem promocyjnym zakład bez ryzyka otrzymasz automatycznie, a wymagany obrót to tylko 1x z dowolnym kursem. Zwrot w forBET powinieneś obrócić z kolei cztery razy z kursem minimalnym 2.0. Będziesz miał na to 30 dni. Po spełnieniu warunków obrotu uzyskasz możliwość wypłaty środków na konta bankowe.

Freebet w forBET 100 zł na start

Do otrzymania darmowego zakładu należy spełnić dwa warunki. Pierwszy to rejestracja przez kod promocyjny forBET. Drugim jest złożenie pierwszego depozytu na co najmniej 100 złotych. Jeśli spełnisz oba warunki, to pozostanie Ci już tylko wykorzystać gratisowy freebet.

Warunki obrotu darmowym zakładem

Wartością bonusu trzeba obrócić czterokrotnie, na co ma się 30 dni. Zwróć uwagę, że do obrotu wliczane są wyłącznie kupony z kursem minimalnym 2.0. Po spełnieniu warunków obrotu środki zostaną przeniesione z salda bonusowego na saldo główne i będziesz mógł je wypłacić.

Bonus od I depozytu 100% do 1 000 zł

Do twojej pierwszej wpłaty może zostać doliczony freebet 100 złotych. W dodatku wartość pierwszego depozytu zostanie zdublowana. Jeśli np. wpłacisz 500 złotych, to łącznie do twojej dyspozycji będzie 1 100 złotych (500 zł wpłaty na saldzie głównym + 500 złotych doładowania + 100 złotych przez freebet na saldzie bonusowym). Bonus depozytowy może maksymalnie wynieść 1 000 złotych.

Warunki obrotu bonusem od pierwszej wpłaty

W celu aktywowania bonusu powinieneś jednokrotnie obrócić wartością pierwszej wpłaty z kursem minimalnym 2.0. Wtedy to na saldzie bonusowym ujrzysz bonus depozytowy 100%. By je przenieść na saldo główne, należy dokonać czterokrotnego obrotu z kursem minimalnym 2.0 (minimalny kurs pojedynczy to 1.3). Na dokonanie takiego obrotu będziesz miał 30 dni.

Bonus do pierwszej wpłaty 75% do 500 zł

Przy drugiej wpłacie możesz liczyć na 75% doładowanie środków bonusowych. Na przykład przy wpłacie 400 złotych otrzymasz dodatkowe 300 złotych zł (400 zł * 0,75 = 300 zł). Maksymalnie zyskać możesz 500 złotych, o ile twój drugi depozyt będzie opiewał na 667 złotych (667 zł * 0,75 = 500 zł).

Warunki obrotu bonusem od drugiej wpłaty

Aktywacja i obrót drugiego bonusu depozytowego są takie same jak tego pierwszego. Na początku powinieneś więc jednokrotnie obrócić wpłatę z kursem minimalnym 2.0, by aktywować bonus. Później, w ciągu 30 dni, bonusem trzeba obrócić cztery razy z kursem minimalnym 2.0 (pamiętaj, by kurs pojedynczy wynosił co najmniej 1.3).

Bonus III depozytu 50% do 500 zł

Ostatni bonus powitalny, jaki otrzymasz, dotyczy twojego trzeciego depozytu. W jego przypadku otrzymasz środki bonusowe w wysokości połowy wartości wpłaty. Maksymalnie uzyskać możesz 500 złotych. Jeśli więc chcesz w pełni wykorzystać ten bonus, to powinieneś wpłacić 1 000 złotych (1 000 zł * 0,5 = 500 zł)

Warunki obrotu bonusem od trzeciej wpłaty

Aktywacja i obrót bonusu od trzeciej wpłaty przebiega tak samo, jak przy bonusach od pierwszego i drugiego depozytu. Najpierw dokonaj jednokrotnego obrotu wpłatą z kursem wynoszącym co najmniej 2.0. W ten sposób aktywujesz bonus. Później należy go obrócić x4 przy kursie minimalnym 2.0 (kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to 1.3). Pamiętaj, by obrotu dokonać w czasie regulaminowych 30 dni.

forBET promocje dla graczy

forBET oferuje stałe promocje podobne do tych, dostępnych u innych bukmacherów. Znajdziesz tu jednak także i dość nietypowe oferty promocyjne. Opierają się one chociażby o ideę fantasy league lub zrobienie zdjęcia z… szympansem Januszem.

Nazwa bonusuZasada działaniaNagroda
Combo ExpertZakłady specjalneWyższe kursy
Bonus urodzinowyFreebet20 zł
Drużyna Premier LeagueGra rankingowaBonusy i nagrody rzeczowe
#TyperJanuszŚrodki do gry50 zł

Regularnie będziesz miał też możliwość korzystania z promocji okazjonalnych. Te dotyczyć mogą np. regularnego obstawiania zakładów e-sport, by w zamian móc wygrać nagrody rzeczowe lub bonusy.

Combo Expert, czyli wyższe kursy na AKO

Praktycznie każdego dnia u tego bukmachera znajdziesz zakłady oznaczone jako Combo Expert. Zazwyczaj dotyczą one popularnych wydarzeń sportowych. Combo Expert to zestaw proponowanych przez bookmachera zakładów akumulowanych, który dotyczy kilku różnych spotkań i paru rynków wydarzeń. Przykładem może być zestaw typu: Barcelona i Real wygrają swoje mecze, Cracovia zremisuje albo wygra, a w meczu Werder Brema vs RP Lipsk padną co najmniej trzy bramki. Bukmacher na zakłady Combo Expert zapewnia podwyższone kursy.

Bonus urodzinowy 20 zł w prezencie

Z okazji twoich urodzin bukmacher przyzna Ci specjalny prezent. Będzie nim darmowy zakład opiewający na 20 złotych. Do tej promocji zakwalifikujesz się, o ile w ciągu trzech miesięcy (od daty, w której świętujesz urodziny) dokonałeś wpłaty na co najmniej sto złotych i przynajmniej raz ja obróciłeś.

Promocja Drużyna Premier League

Fantasy Premier League to popularna na całym świecie gra. Polega ona na tym, by skompletować fikcyjny zespół zawodników grających w brytyjskiej lidze. Im lepiej wybrani zawodnicy grają w rzeczywistości (np. strzelają bramki), tym więcej punktów się zdobywa.

W ramach Fantasy Premier League forBET utworzył specjalną ligę dla swoich graczy. Jeśli do niej dołączysz, to masz szanse zdobyć nagrody. Typerzy, którzy zdobywają najwięcej punktów w Fantasy Premier League, zdobywają bonusy od 25 zł do 300 zł. Nagrody są przyznawane co miesiąc. Na zakończenie sezonu 15 najlepszych typerów zgarnia bonusy w kwocie od 50 zł do 800 zł. Ponadto pojawiają się nagrody rzeczowe pod postacią koszulek piłkarskich.

Promocja Typer Janusz

Promocja #TyperJanusz udowadnia, że zakłady bukmacherskie powinny przede wszystkim bawić. W tym przypadku możesz otrzymać bonus 50 złotych, za zrobienie sobie zdjęcia z szympansem o imieniu Janusz (znajdziesz go w warszawskim ogrodzie zoologicznym). Ponadto powinieneś umieścić fotografie na portalu społecznościowym (Facebook, Instagram, albo Twitter) i opatrzyć je tytułowym hasztagiem #TyperJanusz.

Jeśli jesteś spoza Warszawy, to także masz szansę wziąć udział w promocji. Bukmacher w dniu twoich urodzin może Ci bowiem wysłać maskotkę szympansa Janusza. Jeśli zrobisz z nią zdjęcie, a później opublikujesz na social mediach, to otrzymasz bonus 20 złotych.

Założenie konta forBET

W forBET wszystkie formalności załatwia się za jednym zamachem, ponieważ brakuje tu funkcji szybkiej rejestracji. W praktyce oznacza to, że jeszcze przed rozpoczęciem gry powinieneś dostarczyć skan dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport.

Rejestracja nowego gracza

Proces rejestracji rozpoczniesz od kliknięcia zielonego przycisku „Rejestracja”. Następnie będziesz miał do wypełnienia trzy okna. Powinieneś tam podać wszystkie wymagane dane osobowe, adresowe i kontaktowe oraz zaakceptować warunki regulaminu, oraz politykę prywatności. Szczególną uwagę zwróć na trzecie okienko rejestracyjne. Tam znajdziesz pole, w którym należy wpisać kod promocyjny forBET. Upewnij się także, że podałeś prawidłowy numer konta bankowego i wyraźne zdjęcia dokumentu tożsamości z dwóch stron. Weryfikacja dokumentacji trwa około 30 minut, o ile rejestrację ukończyłeś pomiędzy 8 a 24.

Informacje o utworzeniu konta otrzymasz na adres e-mail, który podałeś we wniosku rejestracyjnym. Zalecamy Ci, być tuż po otworzenie konta wysłał wiadomość na marketing[at]iforbet.pl. To konieczne, abyś mógł otrzymać powitalny bonus tj. zakład bez ryzyka.

Limity gry

Jako legalny i licencjonowany bukmacher forBET działa zgodnie z zasadami odpowiedzialnej gry. Oznacza to, że jako gracz ustalasz limity. Dotyczą one tego, ile czasu spędzisz nad grą i ile środków na nią wydasz. Limity ustala się w skali dnia i miesiąca. Po ich ewentualnym przekroczeniu twoje konto zostanie czasowo zablokowane.

Jak usunąć konto w ForBET?

Jeśli podejmiesz decyzję o zamknięciu konta gracza, to poinformuj o tym dział obsługi klienta. W tym celu wyślij wiadomość na pomoc[at]iforbet.pl, a następnie postępuj zgodnie z otrzymanymi instrukcjami. Jeżeli na koncie, które zamykasz, znajdują się jakieś środki, to otrzymasz je z powrotem. Bukmacher prześle Ci je na twoje konto bankowe.

Co obstawiać w forBET?

Od tradycyjnych zakładów sportowych, po e-sport i sporty wirtualne. Do tego streaming live, opcja szybkiego kuponu i funkcja cashout. W forBET znajduje się wszystko, co jest potrzebne do obstawiania zakładów bukmacherskich.

Ciekawie prowadzona jest także podstrona „Strefa Gracza”. Znajdziesz tam informacji o najciekawszych wydarzeniach sportowych, a nawet pewne analizy kursów bukmacherskich. To może Ci pomóc w podejmowaniu właściwych decyzji.

Minimalna stawka zakładu wynosi 1 zł. Na jednym kuponie może znaleźć się do 32 wydarzeń. Wyjątkiem są zakłady systemowe, w których liczba wydarzeń jest ograniczona do 14.

Przedmeczowe zakłady sportowe

W tych zakładach bukmacherskich obstawisz około 30 dyscyplin. Naturalnie króluje tu piłka nożna (tak jak u każdego bukmachera w Polsce). Zakład możesz postawić nawet na piłkarskie ligi z Półwyspu Arabskiego, a na najciekawsze mecze znajdziesz około stu rynków wydarzeń.

Obszerna oferta dotyczy też tenisa, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej i żużla. Jeśli jesteś fanem tej ostatniej dyscypliny, to powinieneś być szczególnie zadowolony. forBET na czarny sport oferuje spory wybór rynków przy relatywnie wysokich kursach.

Zakłady Live w forBET

W trybie live obstawisz nie tylko najpopularniejsze dyscypliny, ale także snooker, futsal, badminton, e-sport, siatkówkę plażową itp. W podejmowaniu decyzji wesprze Cię baza statystyk oraz wizualizacja wydarzeń na boisku.

Transmisje na żywo

Niektóre mecze są także transmitowane na żywo. Streaming dotyczy między innymi piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, tenisa, hokeja na lodzie oraz piłki ręcznej. Jeśli chcesz oglądać takie transmisje, to wystarczy, że zalogujesz się na konto. Wydarzenia objęte streamingiem są oznaczone symbolem „Play”, a znajdziesz je w zakładce „Kalendarz Spotkań i Transmisji na Żywo”.

E-sport

Zakłady możesz stawiać na mecze rozgrywane w świtach gier: CS:GO, League of Legends, StarCraft, Overwatch, Warcraft oraz Dota2. W forBET dostępne są one w trybie przedmeczowym i na żywo (część z nich jest transmitowana). Poza zwycięzcą spotkania obstawić też możesz np. wygranego danej mapy. Czasem też natrafisz na okazjonalne promocje związane z e-sportem.

Sporty wirtualne

Oferta na sporty wirtualne w forBET prezentuje się podobnie do tej dostępnej u innych operatorów bukmacherskich. Znajdziesz więc piłkę nożną, tenis, koszykówkę, wyścigi konne oraz gonitwy psów. W przypadku piłki nożnej obstawić możesz nie tylko triumfatora cyfrowego wydarzenia, ale także handicap, wynik połowy meczu, czy liczbę bramek.

Ponadto obstawić możesz turnieje rozgrywane w ramach sportów wirtualnych. Przykładowo twój zakład może dotyczyć tego, czy polska reprezentacja w piłce nożnej osiągnie fazę play off wirtualnych mistrzostw świata. Decyzje podejmujesz głównie w oparciu o statystyki dotyczące wcześniejszych wyników danej drużyny.

Opcja cashout

Przez cashout masz możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu. To może Ci się przydać, gdy w trakcie rozgrywania spotkania z twojego kuponu przeczuwasz, że jego finalny wynik nie będzie zgodny z twoimi wcześniejszymi przewidywaniami. Jeśli skorzystasz z cashout-i, to nigdy nie zgarniesz pełnej wygranej. Jednakże możesz uratować chociaż jej część. W forBET z tej opcji skorzystasz tylko w przypadku niektórych wydarzeń. Miej też świadomość, że cashout nie jest oferowany, gdy obstawiasz ze środków bonusowych.

Szybki kupon

To proste narzędzi pozwoli Ci postawić kupon, jeżeli akurat nie masz pomysłu, jaki konkretnie zakład postawić. W szybkim kuponie określasz wysokość ewentualnej wygranej, stawkę kuponu, zakres kursów oraz czas odbycia się zdarzeń (dzisiaj, jutro lu pojutrze). Na końcu klikasz przycisk „Szukaj” i wyświetla Ci się lista kuponów, które spełniają twoje kryteria. Wtedy możesz podjąć decyzję o wyborze jednej z propozycji i finalnie postawić zakład.

Wpłaty i wypłaty w forBET

Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji za dokonywanie płatności. Minimalna kwota wpłaty i wypłaty wynosi 1 złotówkę. W przypadku np. PayU (ten system obsługuje większość polskich banków) wpłata natychmiastowo pojawia się na koncie do gry.

Metoda wpłatySpecyfikacja
PayUSystem płatności elektronicznych
DotpaySystem płatności elektronicznych
TpaySystem płatności elektronicznych
VisaKarta kredytowa
MasterCardKarta kredytowa

Wypłaty są realizowane codziennie od 9 do 23 w ramach usługi Quick Pay. Środki możesz więc otrzymać nawet w mniej niż 15 minut. System Quick Pay także obsługuje większość popularnych banków w Polsce.

Program lojalnościowy VIP

Zostając graczem VIP, możesz liczyć na kilka benefitów. Otrzymasz osobistego opiekuna, z którym będziesz mógł negocjować wysokość limitów, czy też kursów na konkretne wydarzenie. Ponadto będą czekać na Ciebie dodatkowe bonusy oraz zaproszenia na duże imprezy sportowe.

Jeśli chcesz się dostać do programu VIP, to wyślij stosowną wiadomość pod adres vip[at]iforbet.pl. By mieć szansę się otrzymać do niego zaproszenie, to powinieneś składać miesięczne depozyty na kwotę przekraczającą 10 tys. zł. Ponadto bukmacher bierze pod uwagę szeroko pojętą aktywność, w tym częstą grę za duże stawki.

forBET aplikacja mobilna

W aplikacji możesz obstawiać mecze przedmeczowe i na żywo (masz także dostęp do match trakcer-a). W apce dostępny jest także system, szybkich płatności oraz historii twoich kuponów. Nie zabrakło również opcji cashout.

Ponadto będą Ci się wyświetlać powiadomienia push, byś był na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami i promocjami. Dostęp do aplikacji zabezpieczysz odciskiem palca, co zapewni bezpieczeństwo i prosty dostęp. Apka działa zarówno na systemie Android, jak i iOS. Jeśli masz urządzenie mobilne działające na innym systemie, to możesz korzystać z mobilnej wersji strony internetowej.

forBET aplikacja nie działa

Aplikacja tego bukmachera raczej nie powinna sprawiać żadnych problemów. Została ona wydana całkiem niedawno i funkcjonuje na bazie nowoczesnych technologi mobilnych. Pamiętaj jednak, żeby ją pobrać z wiarygodnego źródła, czyli ze strony bukmachera. Jeśli zaś napotkasz jakiś problem z działaniem aplikacji, to skontaktuj się z działem obsługi klienta.

forBET najczęstsze pytania

Co otrzymasz aktywując kod promocyjny forBET?

Po wykorzystaniu kodu promocyjnego otrzymuje się dwa dodatkowe bonusu, tj. cashback oraz freebet. Każdy z nich o wartości 100 złotych. Łącznie, oferta powitalna w takim przypadku może opiewać nawet na 2200 złotych.

Jak wypłacić środki z oferty powitalnej?

W celu wypłacenia bonusów powitalnych należy spełnić warunki obrotu. Dla zakładu bez ryzyka oraz freebet-u jest to czterokrotny obrót przy kursie minimalnym 2.0. Bonusy depozytowe należy najpierw aktywować (jednokrotny obrót wpłaty przy kursie minimalnym 2.0), a następnie obrócić bonus cztery razy z kursem minimalnym 2.0 (kurs pojedynczy wynosi 1.30). W każdym przypadku na obrót ma się 30 dni.

W jaki sposób użyć kod forBET?

W celu skorzystania z kodu promocyjnego należy go skopiować z naszej strony, a następnie wkleić w trzecim okienku rejestracyjnym.

Ile bonusów powitalnych oferuje forBET?

U tego bukmachera znaleźć można 5 bonusów powitalnych, o ile zarejestruje się z przez kod bonusowy forBET. Wtedy oferta powitalna zawiera: freebet 100 zł, cashback 100 zł, bonus od pierwszego depozytu 100% do 1000 zł, bonus od drugiego depozytu 75% do 500 zł oraz bonus od pierwszego depozytu 50% do 500 zł.

Czy każdy może wykorzystać kod promocyjny forBET?

Kod promocyjny forBET jest związany z ofertą powitalną. Wykorzystać go więc mogą wyłącznie nowi gracze.