Bukmacher z Cashback

Zaktualizowano

Choć ryzyko wpisane jest w hazard, a obstawianie meczów nie byłoby tak ekscytujące gdybyśmy z góry znali wyniki spotkań, to jednak możliwość zwrotu postawionej stawki w zakładach bukmacherskich jest świetną opcją. Nie zawsze przecież jesteśmy gotowi postawić wszystko na jedną kartę. W przypadku zwrotu pieniędzy za przegrany zakład możemy pokusić się jednak o nieco większą ekstrawagancję.

BUKMACHER CASHBACK 2020 W POLSCE

Logo bukmachera FortunaLogo bukmachera TotolotekLogo bukmachera LVBETLogo bukmachera Mileniumetoto logo
130 zł zakład bez ryzykazwrot dowolnej wartości kuponuzwrot 50 złzwrot 10 złzwrot 50 zł
zwrot 130 zł podczas przegranej
lub 35 bez depozytu
największy tego typu bonus
dla polskich graczy
dodatkowo:
bonus 100% do 400 zł
nazwa promocji:
BonusKing – dotyczy
zakładu typu 1×2
wybrane wydarzenie każdego dnia
dodatkowo:
bonus 100% do 1120 zł
25 zł bez depozytu
zakłady bez podatku
nazwa promocji:
Bezpieczny Kupon5+
min. 5 zakładów
na kuponie, zwrot
przy 1 nietrafionym zakładzie
dodatkowo:
bonus 100% do 1500 zł
30 zł bez depozytu
brak ograniczeń co do zakładu
w przypadku przegranej gracz
otrzymuje punkty o wartości
10 zł na grę
BEZ KONIECZNOŚCI OBROTU
postaw zakład z 3 wyborami np. 1×2
zwrot po wysłaniu maila
Obstawiaj w FortunaObstawiaj w TotolotekObstawiaj w LVBETObstawiaj MileniumObstawiaj z Etoto

CO TO JEST CASHBACK BUKMACHERSKI?

No właśnie, niektórzy mylą tę nazwę z cash out, niektórzy nazywają ją darmowym zakładem, jeszcze inni używają określenia zakład bez ryzyka czy zakład bezpieczny. Jaka nazwa jest poprawna i czym tak naprawdę jest cashback? Już tłumaczymy.
Niektórzy bukmacherzy oferują różnego rodzaju bonusy dla graczy. Jednym z nich jest cashback bukmacherski. W skrócie wygląda to tak – wpłacasz pieniądze i obstawiasz zakład. Jeżeli wygrasz cała postawiona i wygrana kasa trafi na Twoje konto. Z kolei jeżeli przegrasz otrzymasz zwrot postawionego zakładu. Oczywiście jest to jednorazowa promocja dla danego gracza i co najważniejsze należy zwracać uwagę na zasady przyznania zwrotu pieniędzy przez wybranego bukmachera. Ale o tym za chwilę.
Może rozwiejmy najpierw wątpliwości postawione w pytaniach na samym początku artykułu.
Cashback przypomina z nazwy cash out, jednak jest to zupełnie coś innego. W uproszczeniu cash out to funkcja, dzięki której masz możliwość wycofania zakładu, a co za tym idzie odzyskania pewnej kwoty postawionych pieniędzy. Co rozumiemy pod hasłem cashback bukmacherzy?


Niekiedy cashback nazywany jest darmowym zakładem. Nie jest to do końca prawda, a raczej skrót myślowy. Zakład bez ryzyka nie jest darmowy ponieważ musisz najpierw go wpłacić, aby w ogóle otrzymać jego ewentualny zwrot. Poza tym niektórzy bukmacherzy zwracają pieniądze za przegrany zakład, ale do określonej sumy, bądź jakiś procent z zakładu.
Darmowy zakład to po angielsku freebet. Nie jest to jednak to samo co cashback, a jedynie inny oferowany przez bukmacherów bonus. W przypadku freebetu gracz otrzymuje określoną sumę pieniędzy, którą musi obstawić w zakładach. Gdy wygra otrzyma jednak sam zysk, bez stawki, czyli kwoty jaką otrzymał na początku.
Zakład ubezpieczony to często zamienna nazwa z cashout. Ubezpieczony tzn., że otrzymasz zwrot pieniędzy z tego “ubezpieczenia”.
Najczęściej jednak zamiast cashoutu używamy określenia zakład bez ryzyka. Nazywają go tak sami bukmacherzy w swoich ofertach promocyjnych. Bez ryzyka oznacza, że wpłacając depozyt nie ryzykujesz jego utraty, bowiem w razie przegranej zostaje Ci on zwrócony.

JAK DZIAŁA CASHBACK BUKMACHERZY?

Zakłady bukmacherskie oferują trzy formy bonusu. Najczęściej występuje bonus powitalny od depozytu. Zazwyczaj jest to 100% od pierwszego depozytu, ale bukmacherzy proponują też różnego rodzaju wariacje. Kolejnym z bonusów na start jest freebet, czyli darmowy zakład. Wspominaliśmy o nim powyżej. Trzecią z promocji jest właśnie cashback, dzięki której gracz nie ryzykuje utraty pieniędzy. I tak jak bonus od depozytu oraz freebet wymagają obrotu, tak ostatni z bonusów już nie, no albo tylko jednego (a nie kilkunastu). Dlatego też jest to promocja najbardziej opłacalna dla gracza.

Ale wróćmy do pytania jak działa cashback. Tak jak mówiliśmy – gdy nasz zakład bez ryzyka okaże się zwycięski otrzymujemy pełną pulę postawionych pieniędzy + kasę za wygraną. Z kolei w przypadku przegranej to zwrot postawionego zakładu. Nie zawsze jednak jest to zwrot takiej samej kwoty. Niektórzy bukmacherzy oferują zwrot tylko ustalonej wcześniej kwoty (np. 50% lub do 100 zł), tak więc zaklad powyżej tej sumy niesie za sobą ryzyko tego, żę “nadwyżki” przy zwrocie nie otrzymamy. Ponadto czasem stawiany jest wymóg obstawienia konkretnych zakładów, np. pojedynczych czy akumulowanych.
Dużym plusem jest jednak brak konieczności obrotu, albo bardzo mały – np. 1-krotny – obrót. Bonus cashback jest też zazwyczaj całkiem wysoki, tak więc przegrana aż tak nie boli, a wygrana może okazać się bardzo przyzwoita.

BUKMACHERZY Z CASHBACK 2020?

No właśnie, to dość trudne pytanie o tyle, że oferta bonusu z cashbackiem różni się bardzo jedna od drugiej. Tak jak w przypadku bonusu od depozytu są one do siebie zbliżone, tak w tym wypadku trzeba spojrzeć na wysokość bonusu, obrót i wysokość zwrotu.
Zdecydowanie najlepszą ofertę cashback posiada Expect. Równie imponujący jest cashback Betclic. Niestety obaj bukmacherzy nie posiadają licencji, dlatego też ich oferta nie jest dostępna dla polskich graczy. Jeżeli mielibyśmy odpowiedzieć na pytanie jaki jest najlepszy bukmacher z cashback (i z polską licencją) postawilibyśmy na Fortunę. Ale pozostali bukmacherzy też mają ciekawe promocje.

FORTUNA ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 130 ZŁ

Zarejestruj się w Fortunie i wybierz bonus z zakładem bez ryzyka z pierwszym kuponem. Masz pole do popisu, gdyż nie ma ograniczeń co do wyboru zakładu. Przy wygranej otrzymujesz całą kwotę – stawkę i zysk. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot włożonego kuponu do 100 zł. Pamiętaj jednak o 12% podatku. Należy więc postawić minimum 148 zł, aby otrzymać 130 zł zwrotu. Masz na to jednak 10 dni od założenia konta w Fortunie. Zwrot stawki od razu trafi na Twoje konto bonusowe. Jest jedno małe ale – obrót. Jest on bardzo niski, bowiem wynosi zaledwie jednokrotność postawionych pieniędzy, ale jednak należy o nim pamiętać.

KOD PROMOCYJNY FORTUNA

Jeśli podasz przy rejestracji nasz kod promocyjny Fortuna to Twój pierwszy zakład bez ryzyka wzrośnie i wyniesie 130 zł (zamiast wspomnianych 100 zł). Z tej promocji skorzystasz zakładając konto już dziś, kod promocyjny uzupełni się automatycznie w formularzu podczas zakładania konta.

TOTOLOTEK CASHBACK

Totolotek posiada ofertę z cashbackiem BonusKing. Różni się ona nieco od standardowej promocji na zakład bez ryzyka. Otóż bukmacher przygotował nie jeden, ale wiele promocji cashout – każdego dnia. Dotyczą one jednak wybranego przez organizatora zakładu i na zdarzenia 1×2. Zasady są proste. Totolotek w wybranym dniu typuje wynik meczu i ustala dla niego zakład ubezpieczony. Gracze, którzy obstawili ten mecz otrzymają zwrot pieniędzy w przypadku, gdy wynik spotkania będzie taki jak wskazany przez bukmachera, np. 1:1. Aby dostać całkowity zwrot nasz typ musi okazać się nietrafiony, a więc zwyczajnie musimy przegrać. Wpłacone pieniądze otrzymamy na swoim koncie w ciągu 30 dni od momenty gdy zawrzemy zakład.

KOD PROMOCYJNY TOTOLOTEK

Aby oferta promocyjna była jeszcze bardziej korzystna wpisz kod promocyjny Totolotek podczas rejestracji konta. Warto to zrobić gdyż po jego aktywacji otrzymasz większy bonus na start. Dzięki tej operacji otrzymasz freebet o wartości 25 zł oraz bonus 100% od pierwszego depozytu do kwoty 1120 zł. Sprawdź jaki jest aktualny kod promocyjny Totolotek na 2020 rok i odbierz największy bonus powitalny u tego bukmachera.

LVBET CASHBACK

LVBET przygotował bonus cashback na zakłady kombi postawione w ciągu jednego tygodnia. Otóż oferta LVBET na zakład bez ryzyka to tzw. Bezpieczny Kupon 5+, a więc musimy postawić kupon przynajmniej z 5 zakładami. Zwrot postawionych pieniędzy otrzymamy wtedy, gdy jeden z pięciu zakładów na kuponie okaże się nietrafiony (pozostałe cztery muszą być trafione). Jednak najpierw należy spełnić kilka warunków. Stawka musi wynosić minimum 30 zł, a kurs całkowity minimum 3.00. Dodatkowo przy wypłacie cashbacku w LVBET otrzymasz zwrot 50 zł, które jednak musisz obrócić trzy razy po kursie minimalnym 1.75. Jeżeli spełnisz wszystkie warunki zwrot pieniędzy zostanie wypłacony w najbliższy poniedziałek w postaci bonusu.

LVBET KOD PROMOCYJNY

Naszym zdaniem o wiele lepszy od bonusu cashback jest w LVBET bonus powitalny od pierwszego depozytu. To najwyższa oferta na rynku. Jeżeli dokonasz depozytu za minimum 50 zł otrzymasz bonus w wysokości 1% depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x100”. Jeżeli spełnisz kilka drobnych warunków możesz odebrać bonus o wartości nawet 1000 zł. Z naszym kodem promocyjnym zyskasz jeszcze więcej. Sprawdź aktualny kod promocyjny LVBET i odbierz największy bonus na start w Polsce.

MILENIUM CASHBACK

Niestety bukmacher Milenium mocno okroił ofertę zakładu bez ryzyka. Kiedyś wynosiła ona 100, teraz jedynie 10 zł. Podczas rejestracji możesz wybrać promocję powitalną z bonusem od pierwszego depozytu, bądź właśnie cashback. Twój pierwszy zakład ubezpieczony może być dowolny, bukmacher nie zastrzega na jakie zdarzenia należy obstawić kupon. Jeżeli wygrasz to oczywiście zbierzesz wszystko, jeżeli jednak przegrasz dostaniesz zwrot postawionych pieniędzy do 10 zł. W dodatku kwota ta nie trafi na Twoje konto, otrzymasz zamiast tego specjalne punkty, które możesz wymienić na kredyty i grać za nie dalej.

MILENIUM KOD PROMOCYJNY

Jak widać cashback w Milenium nie jest zbyt imponujący. Zdecydowanie bardziej polecamy bonus powitalny od pierwszego depozytu o wartości 100% do 760 zł. To jedna z najbardziej atrakcyjnych promocji na rynku. Z naszym kodem promocji oferta Milenium jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

ETOTO ZAKŁAD BEZ RYZYKA

Bukmacher Etoto nazwał swoją promocję z cashback dość żartobliwie – “KASOZWROT 50 zł”. Nie odbiega ona jednak od prawdy. Jeżeli zarejestrujesz się u tego bukmachera, postawisz zakład bez ryzyka i przegrasz otrzymasz zwrot pieniędzy do 50 zł.  Możesz obstawić dowolny zakład z minimum trzema wynikami (1X2). Nie jest wymagany obrót tego zwrotu, jest gotowy do wypłaty. Aby otrzymać zwrot należy wysłać maila na adres: pomoc@etoto.pl z prośbą o wypłatę pieniędzy na Twoje konto. Otrzymasz je szybko, bowiem zwrot zostanie zaksięgowany do 24 godzin od wysłania wiadomości.

STS CASHBACK

Gdy wejdziemy na promocje STS nie znajdziemy tam oferty cashback. Ten bukmacher nie posiada jej na stałe. Przy większych wydarzeniach sportowych oferuje jednak promocje okresowe na zakłady bez ryzyka. STS na pewno “wyskoczy” z czymś na finały Ligii Mistrzów czy europejskie puchary.

JAK WYPŁACIĆ CASHBACK?

Choć każdy cashback jest nieco inny u danego bukmachera to już zasady wypłaty zakładu bez ryzyka jest dość podobne. Najpierw oczywiście należy się zarejestrować. Następnie trzeba wpłacić pieniądze na konto i postawić pierwszy zakład bez ryzyka. O tym jakie są warunki obstawiania i jakiej wysokości będzie zwrot stawki zależą już od bukmachera. Cashback bukmacherzy stosują jako formę bonusu, należy go obrócić przez wypłatą. Wypłata cashback u każdego bukmachera zazwyczaj posiada indywidualne zasady.

FORTUNA – NAJWIĘKSZY CASHBACK BUKMACHERSKI 2020

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej naszym zdaniem najlepszy cashback posiada Fortuna. Oczywiście warto zastanowić się takżę nad innymi bukmacherami, dobry zakład ubezpieczony posiada też eTOTO, z kolei zakłady bez ryzyka w Totolotku choć nie jest standardową promocją, jak już pojawi się w ofercie jest równie imponujący. To jednak Fortuna może pochwalić się regularną, a nieokazjonalną promocją. Nie dość, że ma najwyższy cashback (100 zł) to jeszcze minimalne warunki obrotu. Przypomnijmy, że to zaledwie jednokrotność wpłaconych pieniędzy. W dodatku z naszym kodem cashback 2020 można zyskać dodatkowe 30 zł. No i nie musimy też czekać w nieskończoność na wypłatę cashback, bukmacherzy nie zawsze oferują promocje na tym poziomie. Warto wybrać na start właśnie tego bukmachera.