Aplikacja bukmachera Milenium

Zaktualizowano

aplikacja mobilna milenium

Aplikacja Mobilna Milenium

W Polsce legalnie działa siedem firm bukmacherskich. Do niedawna żadna z nich nie miała swojej aplikacji mobilnej, mimo że zakłady online są o wiele bardziej popularne niż gra w punktach naziemnych. Na szczęście wiele się ostatnio dzieje w tej kwestii i po wprowadzeniu oprogramowania na telefon przez Totolotek, Fortuna, Lvbet i ForBet przyszedł czas na kolejnego bukmachera. Aplikacja mobilna Milenium jest dostępna dla graczy od połowy 2017 roku.

NOWA APLIKACJA MOBILNA MILENIUM

Choć wersja mobilna strony Zakładów Bukmacherskich Milenium była dostępna już dawno, to na aplikację mobilną użytkownicy serwisu musieli czekać aż do teraz. W końcu jednak została oddana do dyspozycji użytkowników urządzeń mobilnych zarówno z system Android, jak i IOS. I choć to obecnie standard, to jednak nie zawsze jest oczywiste, bo ilość fanów sprzętu Apple na naszym rynku nie jest tak duża jak chociażby w USA. Nie mniej jednak, każdy mobile entuzjasta może teraz korzystać z usług Milenium na swoim urządzeniu. Wersja mobilna Milenium nie znajduje się w rankingu pt. Najlepsza aplikacja bukmacherska, m.in. ze względu na oferowany bonus oraz ilość zakładów live.

TOP 3 APLIKACJA MOBILNA 2018

Logo bukmachera Fortuna35 zł bez depozytu na start lub
120 zł zakład bez ryzyka

Zakłady na żywo, Live Stream
Zobacz bukmachera Fortuna
Logo bukmachera Totolotek25 zł bonus powitalny bez depozytu
gra bez podatku na urządzeniach mobilnych ! 12% więcej
Zainstaluj aplikację Totolotek
Logo bukmachera LVBET30 zł bez depozytu 1500 zł od wpłatyAplikacja LVBET

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE APLIKACJI MOBILNEJ MILENIUM

Jak można było się spodziewać apka oferuje korzystanie ze wszystkich najważniejszych usług firmy Milenium. Mamy więc przede wszystkim dostęp do swojego konta, z którego możemy dokonywać zakładów na wszystkie wydarzenia znajdujące się w ofercie. Nie musisz się więc obawiać, że zakłady specjalne są dostępne wyłącznie w wersji desktopowej. Dotyczy to również oferty live, co oznacza, że nie trzeba już siedzieć przed komputerem – wystarczy telefon czy laptop, ulubiony fotel czy miejsce w pubie i duży ekran. Oprócz tego dzięki aplikacji mobilnej możesz na bieżąco kontrolować swoje kupony i wyniki spotkań na żywo. Otrzymujesz również dodatkowo typy bukmacherskie na najważniejsze wydarzenia z oferty firmy. Słowem, aplikacja posiada wszystko to, co serwis internetowy.

POWIADOMIENIA PUSH W APLIKACJI MOBILNEJ MILENIUM

Niewątpliwą wartość dodatkową stanowią tzw. powiadomienia PUSH. Są to krótkie komunikaty wyświetlane na ekranie smartfona czy tabletu, które zawierają informacje o najnowszych ofertach i najważniejszych wydarzeniach sportowych. Dzięki nim zawsze jesteś na bieżąco. Dodatkowo Milenium zapowiada wprowadzenie dalszych funkcji oraz ulepszeń.

SKĄD POBRAĆ APLIKACJĘ MOBILNĄ MILENIUM

Użytkownicy korzystający z urządzeń z systemem IOS mogą pobrać aplikację ze sklepu App Store. Jest ona oczywiście w pełni darmowa. Jeśli jednak korzystasz z telefonu czy tabletu z Androidem musisz skorzystać z linka zamieszczonego na stronie Milenium, gdyż Google Play nie zezwala na umieszczanie tego typu aplikacji w swoim sklepie.

MILENIUM: APLIKACJA VS WERSJA MOBILNA

Nie musisz się jednak obawiać – nie ma obowiązku ściągania i instalowania aplikacji mobilnej na swoim urządzeniu. Jeśli lubisz korzystać z Internetu w swoim telefonie czy tablecie a nie chcesz korzystać z aplikacji mobilnej, nadal możesz używać wersji mobilnej serwisu z poziomu swojej przeglądarki.

JAK ZROBIĆ PŁATNOŚĆ W APLIKACJI MOBILNEJ MILENIUM

Mimo że aplikacja mobilna Milenium posiada wszystkie najważniejsze funkcje serwisu, to jednak nie daje możliwości obsługi jakichkolwiek płatności. Jeśli chcesz wpłacić depozyt lub skorzystać z opcji wypłaty środków, musisz skorzystać z wersji internetowej. Oczywiście może być to wersja mobilna.

JAK ZAINSTALOWAĆ APLIKACJĘ MOBILNĄ MILENIUM NA ANDROIDZIE

Aby aplikacja Milenium zainstalowała się na Twoim telefonie bez przeszkód, musisz mieć zaznaczoną zgodę na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł w swoim telefonie. Możesz to zrobić w zakładce Ustawienia – Zabezpieczenia – Nieznane źródła. W zależności od wersji Androida, nazwa zakładki może się trochę różnić. Po instalacji możesz oczywiście wrócić do wcześniejszych ustawień. Jeśli korzystasz z linka w przeglądarce, aplikacja zacznie instalować się automatycznie. Jeśli pobrałeś lub przeniosłeś instalkę do pamięci, musisz odnaleźć ją na urządzeniu za pomocą przeglądarki plików. Po zakończeniu instalacji aplikacji możesz swobodnie zacząć korzystać z jej możliwości.

APLIKACJA MOBILNA BONUS

Ciekawe, że kod promocyjny Milenium nie towarzyszył wprowadzeniu aplikacji na rynek. Jest to przecież doskonała okazja, by rozreklamować ją wśród użytkowników serwisu. Widać bukmacher wychodzi z założenia, że zapotrzebowanie jest tak duże, że nie trzeba go dodatkowo generować a bonus na start stanowi wystarczającą zachętę dla graczy. Aplikacja mobilna Milenium daje możliwość wykorzystania bonusu powitalnego.