BOOST na kursy w Betclic

Zaktualizowano

boost na kursy betclic

Jednym z najważniejszych czynników zarówno przy wyborze bukmachera jak i konkretnego wydarzenia, które planujemy umieścić na kuponie jest kurs bukmacherski. Firmy oferujące zakłady oferują różne promocje lecz rzadko jest to zwiększenie kursu na konkretne wydarzenie. Wyjątkiem od reguły jest Betclic z oferta BOOST na kursy. Zamiast standardowego kursu na konkretne wydarzenie otrzymamy super kurs, który może być nawet 2x większy. Chcąc skorzystać z promocji należy mieć aktywne konto gracza. Gdy podczas rejestracji wpiszesz kod promocyjny Betclic na start otrzymasz powiększony bonus.

Betclic super kursy

Poza ofertą Boost, w której kurs na 1 wydarzenie jest bardzo wysoki, możemy znaleźć kilka innych pozycji z powiększonym kursem. Zależnie od tego jakie wydarzenia obecnie się odbywają liczba super kursów sięga nawet 10. Pomimo, że nie będą na tyle podwyższone co Boost to warto odwiedzając aplikację Betclic rzucić okiem na Super Kursy.

super kursy betclic

BOOST na wygraną Manchesteru

W najbliższą niedzielę odbywają się 2 mecze 30 kolejki Premier League. Jeden z nich, Tottenham vs. Manchester United, masz okazję obstawić z dużo większym kursem. Jeśli zdecydujesz się na zwycięstwo Manchesteru to kurs na ten typ poszybuje z 2,30 na 4,0. Maksymalna stawka na kuponie, który bierze udział w promocji to 25 PLN.