Cashback Betclic

Zaktualizowano

cashback betclic

Epidemia koronawirusa sięgnęła trybun, lecz na murawie mecze Ligi Mistrzów będą się odbywały póki co według terminarza rozgrywek. Dla polskich typerów jest to jedno z najbardziej atrakcyjnych wydarzeń sportowych, wskazywanych na kuponach. Tak prestiżowym imprezom towarzyszą często atrakcyjne promocje na zakłady.

cashback betclic liga mistrzow

Cashback na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Nic tak nie cieszy gracza jak zakład bez ryzyka. W najbliższych dniach 10-12 marca bukmacher Betclic przygotował znakomitą okazję by obstawić mecze Ligi Mistrzów (4 mecze) oraz Ligi Europy (8 meczy). Wystarczy, że postawisz kupon spełniający poniższe kryteria, a gdy będzie on nietrafiony to otrzymasz zwrot do 50 PLN w formie bonusu.

Minimalna stawka50 zł
Minimalny kurs na kuponie:5.0
Minimalna liczba zakładów:5
Wymagana liczba obrotów bonusu:6 razy
Minimalny kurs przy obrocie:2.0
Czas na obrót bonusu:7 dni

Cashback Betclic dla nowych graczy

Jeśli trafiłeś na powyższą promocję, a nie masz konta u tego bukmachera, to masz okazję na dodatkowy zakład bez ryzyka, który otrzymasz podczas zakładania konta. Ważne, by podczas wypełniania formularza rejestracyjnego w Betclic, uzupełnić kod promocyjny BCVIPPL. Po tej czynności oferta powitalna w formie cashbacku zostanie powiększona z 500 zł na 550 zł.