Esporty bez ryzyka w Betclic

Zaktualizowano

zaklad bez ryzyka betclic

Gracze bukmacherki są świadkami sytuacji wyjątkowej, w której trudno znaleźć wydarzenie do obstawienia. Odpadły największe ligi europejskie. Wiemy także, że turniej Euro 2020 został przeniesiony na 2021 rok. Warto się rozejrzeć na stronie Betclic, jakie możliwości zakładów oferuje w dobie kryzysu spowodowanego koronawirusem. Oprócz kilku światowych lig takich jak turecka, rosyjska czy tanzańska możemy także postawić na esportowe ligi gier komputerowych CS:GO ESL Pro League, LOL, Dota2.

Esporty bez ryzyka 50 PLN w Betclic dla nowych graczy

promocja betclic nowy gracz

Zupełnie nową ofertę promocyjną zaprezentował jeden z bukmacherów. Gdy założysz konto w dniach 24.03 – 31.03 z odpowiednim kodem promocyjnym Betclic otrzymasz bonus na start w postaci zakładu bez ryzyka o wartości 50 PLN. Atrakcyjność tej oferty powitalnej polega na tym, że zwrot nie będzie podlegał wymogowi obrotu przed wypłatą. By zakwalifikować się do cashbacku należy:

  1. założyć konto z kodem: MAXBONUSPL
  2. wpłacić co najmniej 10 PLN
  3. postawić zakład przedmeczowy lub live na e-sporty

Gdy Twój zakład okaże się chybiony otrzymasz zwrot o maksymalnej wartości 50 PLN.

Zakład bez ryzyka 20 zł na Esporty dla obecnych graczy

Typerzy, którzy posiadają już konto w Betclic, w dniach 26-29 marca, mogą skorzystać z zakładu bez ryzyka o wartości 20 zł na Esporty. Wystarczy obstawić kupon za co najmniej 20 zł z kursem min. 1.80 na zakłady przedmeczowe lub Live. Jeśli kupon ten nie będzie trafiony to 30 marca otrzymasz zwrot o wartości 20 zł. By wypłacić zwrot należy go obrócić 6-krotnie z kursem min. 2.0 w ciągu 7 dni.

Jak obstawić zakład bez ryzyka w Betclic?

By maksymalnie wykorzystać zwrot obstaw esporty za 57 PLN, w razie przegranej po odjęciu podatku otrzymasz 50 PLN na saldo pieniężne. W terminie 24 – 31 marca odbywa się szereg rywalizacji e-sportowych. Do wyboru masz bardzo dużo wydarzeń spośród wielu lig:

  • 26 marca: 15 meczów
  • 27 marca: 22 mecze
  • 28 marca: 19 meczów
  • 29 marca: 13 meczów
  • 30 marca: 5 meczów
  • 31 marca: 5 meczów