shape shape

Betfan kod promocyjny

Zaktualizowano

Największy Bonus na start
Zakład bez ryzyka 0 zł 100 zł + bonus 100% do 3000 zł

Oferta powitalna u tego bukmachera jest jeszcze lepsza z kodem promocyjnym Betfan. Możesz powiększyć swój bonus na start do 3100 zł dodatkowych środków. Kwota wygląda imponująco, warto jednak wiedzieć, jak to wygląda w praktyce. Sprawdź, jakie są warunki tego bonusu i na co powinieneś zwrócić uwagę, aby bonus wykorzystać w 100%.

Co daje kod promocyjny Betfan?

Otwierając konto u tego bukmachera, możesz liczyć na Pakiet Pudziana (znany wcześniej jako Mega Pakiet). To doładowanie do pierwszych trzech depozytów może Ci zapewnić do 3000 zł. Wykorzystując kod promocyjny Betfan otrzymasz także zakład bez ryzyka o wartości 100 zł.

Pakiet PudzianaBonus standardowyBonus z kodem Betfan
Zakład bez ryzyka100 zł100 zł
bonus 10% od I depozytu + mnożnik1000 zł1000 zł
bonus 10% od II depozytu + mnożnik x101000 zł1000 zł
bonus 10% od III depozytu + mnożnik x101000 zł1000 zł
Łączna wartość bonusu3000 zł3100 zł

Maksymalnie możesz więc cieszyć się nawet z nawet 3100 zł, o ile podczas rejestracji wpiszesz nasz kod bonusowy Betfan i spełnisz regulaminowe wymagania bonusu.

Sposób działania i warunki obrotu Pakietu Pudziana

Pakiet Pudziana to bonus powitalny powiększający trzy pierwsze depozyty. Jeśli chcesz go wykorzystać, to postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

1. Dokonaj pierwszej wpłaty na minimum 20 zł. Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał Pakietu Pudziana, to twój pierwszy depozyt powinien opiewać na 1 000 zł.

2. Obróć cały depozyt z kursem 2.00 lub większym.

3. Wtedy to otrzymasz doładowanie 10%do maksymalnie 100 zł. Jeśli na przekład wpłaciłeś 500 zł, to dostaniesz bonusowe 50 zł.

4. Dokonaj pięciokrotnego obrotu bonusem. Każdy obrót powinien dotyczyć kuponów z co najmniej dwoma zdarzeniami. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 1.45.

5. W tym momencie środki zostają przenoszone z salda bonusowego na saldo główne. Zastosowanie mnożnika sprawia, że wygrana jest powiększana 10 razy. Limit zwiększenia wygranej wynosi 10000 zł, z czego 10% (a więc maksymalnie 1000 zł) dotyczy bonusu.

Analogicznie postępują przy drugim oraz trzecim depozycie. Za każdym razem możesz otrzymać bonus, który finalnie (po powiększeniu wygranej) może opiewać na kwotę do 1 000 zł. Łącznie, po trzech depozytach, Pakiet Pudziana może Ci więc zapewnić nawet 3000 zł.

Jak aktywować kod bonusowy Betfan?

Wykorzystaj kod promocyjny Betfan, który udostępniliśmy na stronie. Wystarczy, że wpiszesz go podczas zakładania konta, a otrzymasz bonus specjalny, czyli zakład bez ryzyka do 100 zł. Będzie on dotyczył twojego pierwszego zakładu w tych zakładach bukmacherskich.
1. skopiuj kod
2. uzupełnij formularz rejestracyjny
3. zaznacz: “chcę otrzymać bonus powitalny”

betfan kod promocyjny freebet

Betfan zakład bez ryzyka

Chcąc wykorzystać zakład bez ryzyka, dokonaj pierwszego depozytu na kwotę co najmniej 20 złotych. Zwróć też uwagę na to, by twój pierwszy zakład miał kurs w wysokości co najmniej 1,45. Jeżeli obstawisz prawidłowo, to naturalnie zgarniasz całą wygraną.

Jeśli zaś nie przewidzisz prawidłowo wyników na pierwszym kuponie, to otrzymasz zwrot środków do 100 zł. Zostaną one zwrócone w ciągu 48 godzin jako pod postacią bonusu. Środki bonusowe powinieneś obrócić 5-krotnie w ciągu 30 dni. Na każdym kuponie powinny się znaleźć co najmniej 2 zdarzenia. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.45. Po spełnieniu tych warunków będziesz mógł przenieś środki z salda bonusowego na saldo główne. Znacznie lepszy zakład bez ryzyka oferuje Fortuna gdzie z kodem promocyjnym otrzymasz 130 zł, a wymagany jest tylko jednokrotny obrót.

Betfan freebet bez depozytu

Wielu graczy korzysta z atrakcyjnych ofert bukmacherów polegających na promocyjnych środkach, które można otrzymać za samą rejestrację. Często zakładają wiele kont u różnych operatorów by tylko odebrać bonus bez konieczności wpłaty. Betfan oferuje freebet bez depozytu w specjalnych akcjach promując zakłady na specjalne wydarzenia. Darmowe środki na wybrane zakłady zazwyczaj dostępne są po wpisaniu kodu promocyjnego.

Promocje Betfan dla wszystkich graczy

Poza ofertą powitalną ten bukmacher oferuje trzy dodatkowe opcje promocyjne. Możesz z nich korzystać non stop.

Typ bonusuZasada działaniaKorzyść
Graz bez podatkuZmiana współczynnika na 1.00+14% do wygranych
Radar 365Nowa promocja każdego dniaInna w każdy dzień
Opcja CashoutMożliwość wcześniejszego zamknięcia zakładuOgraniczenie ryzyka

Gra bez podatku pozwoli Ci zgarniać większe wygrane. Opcja Cashout sprawi, że będziesz miał większą kontrolę nad swoimi kuponami. Radar 365 to zaś dodatkowe niespodzianki. Póki co Betfan nie ma w swej ofercie żadnego programu lojalnościowego ani oferty VIP. Być może zmieni się to już wkrótce.

Betfan jak obstawiać bez podatku?

Jako legalny bukmacher Betfan zawsze odprowadza podatki. Promocja Gra bez podatku oznacza jednak powiększenie wygranej o tyle, że gracz w żaden sposobów nie odczuwa obciążeń podatkowych, ponieważ są one w całości przenoszone na zakłady bukmacherskie. Innymi słowy, przelicznik wygranej wynosi 1.00, a nie 0.88. Oznacza to, że twoja wygrana zostanie powiększona o 14%.

Bonus obowiązuje 24/7, więc możesz z niego skorzystać w absolutnie dowolnym momencie. Warunkiem jest to, być na kuponie miał co najmniej 3 zdarzenia. Minimalny kurs każdego z nich powinien zaś wynosić 1.45.

Na czym polega Radar365?

Program bonusowy Radar365 oznacza, że każdego nowego dnia masz szansę na zupełnie nową promocję. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jaka promocja obowiązuje w danym dniu, to wejdź na stronę bukmachera i przejdź do sekcji dotyczącej promocji.

W praktyce Radar365 może zapewnić przeróżne korzyści, takie jak:

 • Bezpieczny zakład, czyli zwrot stawki, jeśli tylko jedno zdarzenie na kuponie okaże się nietrafione.
 • Powiększenie wygranej o kilka lub kilkanaście procent.
 • Zakład bez ryzyka, tj. zwrot środków w razie nieprawidłowego obstawienia.

Przed skorzystaniem z promocji w ramach programu Radar365 pamiętaj o tym, by sprawdzić, jakie warunki obowiązują danego dnia. Promocja zwykle obowiązuje na ściśle określone zakłady, np. konkretne wydarzenia, lub kupony z określoną ilością zakładów.

Opcja Cashout w Betfan

Cashout w bezpośredni sposób nie przyczyni się do powiększenia twojej wygranej. Ta opcja pozwoli Ci jednak zachować większą elastyczność i sprawi, że będziesz miał większą kontrolę nad ryzykiem związanym z obstawianiem.

Ta opcja oznacza, że możesz zamknąć kupon jeszcze przed tym, jak rozstrzygną się wszystkie wydarzenia, które pierwotnie obstawiałeś. Przykładowo, jeśli obstawiłeś 7 wydarzeń, a 3 z nich już rozstrzygnęły się zgodnie z twoimi przewidywaniami, to możesz już zamknąć kupon i zgarnąć wygraną. Oczywiście jednak możesz podjąć inną decyzję, czyli zaryzykować i poczekać na rozstrzygnięcie 4 kolejnych wydarzeń.

Betfan rejestracja konta

U tego bukmachera konto założyć możesz w ramach systemu szybkiej rejestracji, przez który założysz konto tymczasowe. Zajmie Ci to dosłownie kilka chwil i zapewni dostęp do wszystkich funkcji potrzebnych na stracie. Uzyskasz dostęp do ofert promocyjnych, możliwość dokonywania wpłat i oczywiście będziesz mógł obstawiać zakłady. Posiadając konto tymczasowe, nie możesz zlecić wypłaty środków, a maksymalna wysokość stawek zakładów jest ograniczona do 5000 zł.

Dopiero później, czyli przed zleceniem pierwszej wypłaty, konieczne będzie załączenie dokumentu tożsamości. Wtedy to będziesz miał pełne konto i otrzymasz dostęp do wszystkich funkcji konta.

Jak założyć konto?

W celu otworzenie konta wejdź na stronę internetową tych zakładów bukmacherskich, a następnie:

1. Kliknij duży żółty przycisk z napisem „Otwórz konto”. Znajduje się on w prawym górnym rogu.

2. W tym momencie pojawi się pierwsze okienko rejestracyjne. Podaj tam adres e-mail i numer telefonu oraz określ swoje hasło do konta. Konieczne jest też złożenie oświadczenia o tym, że jesteś osobą pełnoletnią. W tym celu należy zaznaczyć checkbox.

3. Drugie i ostatnie okienko rejestracyjne to miejsce, w którym powinieneś wpisać imię, nazwisko oraz adres e-mail. Ważne jest również to, byś wyraził chęć otrzymania bonusu powitalnego (trzeba zaznaczyć checkbox). Ponadto w tym drugim okienku rejestracyjnym w polu „Wpisz kod” podaj kod rejestracyjny Betfan. W ten sposób otrzymasz zakład bez ryzyka.

Następnie kliknij w link aktywacyjny, jaki otrzymasz na skrzynkę e-mail. W tym momencie będziesz już mógł zalogować się do swojego konta.

Założenie pełnego konta

W celu uzyskania dostępu do wszystkich funkcji konta powinieneś podać dodatkowe dane. W tym celu wejdź do sekcji „Mój Profil”, a następne kliknij przycisk „Zweryfikuj”. Wtedy to zostaniesz poproszony o zdeklarowanie źródła, z którego pochodzą twoje środki do gry. Ponadto wymagane jest załączanie wyraźnych zdjęć dwóch stron dokumentu tożsamości, np. dowodu osobistego.

Później następuje weryfikacja załączonego dokumentu przez pracowników tego zakładu bukmacherskiego. Często zajmuje to zaledwie 15 minut, a o założeniu pełnego konta zostaniesz poinformowany wiadomością e-mail. W trakcie rejestracji nie ma konieczności podawania numeru konta bankowego. Zostanie ono zapisane automatycznie, po tym, jak dokonasz pierwszej wpłaty.

Odpowiedzialna gra

Po przejściu szybkiej rejestracji na twoje konto zostaną nałożone standardowe limity związane z zasadami odpowiedzialnej gry. Jeśli chcesz je sprawdzić, to po zalogowaniu się na konto, kliknij „Mój Profil”, a następnie przejdź do sekcji „Twoje limity”. Znajdują się ona w lewym dolnym rogu.

Na stracie limit dziennego czasu gry to 20 godzin, a limit stawek dziennie wynosi 100 tys. zł. W ujęciu miesięcznym jest to odpowiednio 600 godzin i milion złotych. Jeśli chcesz dokonać zmian w tych limitach, to skontaktuj się z biurem obsługi gracza przez chat lub wiadomość e-mail.

Po kontakcie z biurem obsługi możesz także użyć opcji zawieszenia konta lub samowykluczenia. Ta pierwsza blokuje możliwość obstawiania zakładów przez co najmniej 24 godziny, a ta druga przez minimum trzy miesiące.

Jak usunąć konto?

Jeśli nie będziesz chciał dłużej korzystać z usług Betfan, to poinformuj o tym fakcie biuro obsługi gracza. W tym celu możesz wysłać stosowną wiadomość na adres bog[at]betfan.pl. Wtedy to otrzymasz instrukcję, które pozwolą Ci zamknąć konto. Pamiętaj, że później odzyskanie dostępu do konta może okazać się już niemożliwe.

Oferta zakładów

Betfan postawił na wszechstronną ofertę zakładów bukmacherskich. Jeśli lubisz obstawiać nie tylko sport, to jest to dobra propozycja dla Ciebie. U tego buka poza standardem, czyli obszerną ofertą na zakłady sportowe znajdziesz też kursy na wydarzenia ze świata rozrywki, polityki, czy ekonomii. Ponadto możesz postawić zakłady na e-sport, czy wirtualne dyscypliny.

Zakłady sportowe

U tego bukmachera (nie wliczając e-sportu) znajdziesz zakłady na 30 dyscyplin sportowych. Najwięcej zakładów dotyczy najpopularniejszych dyscyplin, a więc piłki nożnej, koszykówki, siatkówki tenisa, hokeja, żużla, piłki ręcznej oraz sportów walki.

Obstawić możesz nie tylko piłkarską Ligę Mistrzów, ale także np. grecką trzecią ligę. Poza typowaniem wyniku często masz też możliwość postawienia zakładu na liczbę goli, wynik do połowy itp. Z mniej popularnych dyscyplin dostępna jest zaś oferta na między innymi szachy, unihokej oraz futbol australijski.

Zakłady na żywo

Oferta zakładów na żywo dotyczy głównie najpopularniejszych dyscyplin. Obstawiać live można więc np. piłkę nożną, tenis, koszykówkę, czy siatkówkę. W zależności od konkretnego wydarzenia dostępne są różne rodzaje zakładów. Poza przewidywaniem zwycięscy całego spotkania możesz obstawić handicap, drużynę, która strzeli następną bramkę, zwycięzcę następnego seta itd. Wybór zakładów na żywo jest na tyle szeroki, że praktycznie w każdym dniu roku i o każdej porze ma się do wyboru przynajmniej kilka wydarzeń.

Zakłady na żywo opatrzone są wizualizacjami zdarzeń oraz podstawowymi statystykami. W przypadku piłki nożnej jest to np. liczba strzałów na bramkę, czyli procentowe posiadanie piłki. Póki co ten bukmacher nie zapewnia transmisji na żywo wydarzeń sportowych.

E-sport

W tego bukmachera możesz obstawić wszystkie istotne wydarzenia ze świata E-sportu. Do wyboru są takie gry jak Call of Duty, Counter Strike, Dota, czy League of Legends. Wybór rodzajów zakładów jest dość ograniczony i zwykle sprowadza się wyłącznie do wyboru zwycięscy konkretnego spotkania.

Sporty wirtualne

U tego bukmachera sekcja sportów wirtualnych nosi nazwę „Gry”. Obstawiać tam można cyfrowe zmagania sportowe z następujących dyscyplin:

 • Piłka nożna – nazwy zespołów, kolory koszul zawodników, reakcje publiczności, a nawet styl gry wyraźnie nawiązują do ligi angielskiej.
 • Tenis – tu za wzór do naśladowania obrano Wimbledon.
 • Koszykówka – stylistyka gry imituje obrazy typowe dla amerykańskich parkietów.
 • Wyścigi – obstawić można żużel, czy wyścigi koni lub psów.

Praktycznie przez 24 godziny na dobę można więc obstawiać kilka dyscyplin. Każdy z zawodników oraz wszystkie drużyny opatrzone są szeregiem statystyk, które pomagają przewidzieć wynik konkretnego zdarzenia. Obstawiać można zwycięzców, handicapy, wynik do połowy itp.

Zakłady specjalne

W Betfan znajdziesz sporo zakładów, które niekoniecznie wiążą się ze światem sportu. Wśród nich dostępne są oferty na takie dziedziny, jak:

 • Polityka – obstawiać można między innymi wyniki wyborów i referendów.
 • Show business – zakłady dotyczą np. tego, kto będzie komentował mecze EURO 2020.
 • Ekonomia – tu królują zakłady na kursy walut i te związane z przyszłością kryptowalut.
 • Świat okołosportowy – tutaj najwięcej zakładów dotyczy potencjalnych piłkarskich transferów.
 • Pogoda – obstawiać można poziom temperatury i opadów oraz prędkość wiatru w poszczególnych polskich miastach.

Dostępnych jest około 175 zakładów z powyższych dziedzin.

Jakie są metody wpłaty?

Wpłaty możesz dokonać po zalogowaniu się, wejściu na „Mój profil” i wybraniu opcji „Wpłać”. Swoje konto gracza możesz zasilić na jeden z trzech sposobów (Wyjątkiem jest pierwsza wpłata, której powinieneś dokonać wyłącznie tradycyjnym przelewem).

Metoda wpłatySpecyfikaCzas dotarcia
BlikAplikacja mobilnaNatychmiast
Przelewy24Przelew błyskawicznyNatychmiast
BankiPrzelew tradycyjnyMaksymalnie jeden dzień roboczy

Wypłaty są realizowane przez cały tydzień od 7:00 do 23:00. W przypadku niemal 100% banków bukmacher wysyła przelewy średnio co 15 minut. Wyjątkiem jest tu pierwsze zlecenie wypłaty, które ze względów bezpieczeństwa trwa do 48 godzin.

Betfan nie pobiera żadnych opłat i prowizji za dokonywanie wpłat i wypłat. Minimalna wysokość wpłaty i wypłaty wynosi 1 zł.

Betfan aplikacja na telefon

Pod koniec 2019 roku Betfan udostępnił aplikację mobilną na system Android. Możesz ją pobrać ze strony internetowej tych zakładów bukmacherskich (wystarczy pobrać plik lub zeskanować kod QR, a następnie przejść proces instalacyjny).

Obecna wersja aplikacji pozwala między innymi dokonywać wpłat i wypłat, czy też obstawiać zakłady przedmeczowe i na żywo. Zapewne wraz z upływem czasu dostępnych w niej będzie coraz więcej użytecznych funkcji.

Co gdy aplikacja nie działa?

Jeśli korzystasz z telefonu lub tabletu na innym systemie niż Android, to aplikacja mobilna nie zadziała. Z pewnością w przyszłości zostanie wydana wersja na iOS. Do tego czasu możesz korzystać z responsywnej wersji strony internetowej Betfan.

Najczęściej zadawane pytania Betfan

Jak odebrać w Betfan bonus powitalny?

W tym celu otwórz konto. Jeśli w trakcie rejestracji podasz kod promocyjny Betfan, to dodatkowo otrzymasz bonus 100 zł na pierwszy zakład bez ryzyka. Następnie dokonaj pierwszej wpłaty na co najmniej 20 zł (miej świadomość tego, że bonus osiąga najwyższą wartość przy depozycie wynoszącym 1 000 zł). Później obróć całą wartością wpłaty z kursem 2.0 lub wyższym. Wtedy to bonus powitalny zostanie aktywowany.

Jak odebrać bonus powitalny Betfan?

By otrzymać środki bonusowe, powinieneś nie tylko się zarejestrować, ale także dokonać pierwszej wpłaty na minimum 20 zł i obrócić środki z kursem minimum 2.0.

Jak najszybciej odebrać bonus?

Skorzystaj z systemu szybkiej rejestracji, pamiętając o tym, by w formularzu podać kod bonusowy Betfan. Tuż po tym dokonaj pierwszego depozytu na co najmniej 20 złotych (pierwsza wpłata powinna być wykonana tradycyjnym przelewem bankowym). Po zaksięgowaniu wpłaty obstaw zakład o wartości całej wpłaty przy kursie co najmniej 2.0.

Jak obstawić zakład?

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się na konto dokonaj pierwszego depozytu. Następnie wybierz interesującą Cię dyscyplinę (spis dyscyplin znajdziesz po lewej stronie). Później wybierz konkretne wydarzenie i rodzaj zakładu (np. zwycięzcę meczu). Po prawej stronie, w sekcji „Kupon” będziesz mógł określić stawkę zakładu. Jeśli finalnie zdecydujesz się złożyć zakład, to kliknij żółty przycisk „Zagraj”.

Czy Betfan działa legalnie?

Tak, ten operator otrzymał zezwolenie na prowadzenie gier hazardowych od Ministra Finansów. Licencja została wydana 29 października 2018 roku, a jej numer to PS4.6831.3.2018.

Co, jeśli zarejestrowałem się bez kodu promocyjnego?

Jeśli w trakcie rejestracji zapomniałeś wpisać kod bonusowy, to czym prędzej skontaktuj się z biurem obsługi gracza. W tym celu możesz wykorzystać czat na żywo lub też wysłać wiadomość na bog[at]betfan.pl. Nie ma jednak gwarancji, że kod zostanie aktywowany.

Czy do rejestracji potrzebny jest dowód osobisty?

Do otworzenia konta oraz możliwości obstawienia zakładów, czy skorzystania z ofert bonusowych nie trzeba dołączać skanu dowodu osobistego. Należy to jednak zrobić przed zleceniem pierwszej wypłaty środków.

Jak szybko przetwarzane są wypłaty?

W niemal każdym przypadku czas procesowania wypłaty zajmuje około 15 minut.

Czy Betfan oferuje bonus bez depozytu?

Aktualnie ten bukmacher nie oferuje żadnego bonusu bez depozytu. Za to bonus do trzech pierwszych depozytów może łącznie wynieść aż 3000 zł. W dodatku kod do promocji Betfan zapewnia zakład bez ryzyka.