Bezpieczny kupon 5+ w LVBET

Zaktualizowano

lvbet-bezpieczny-kupon-promocja

LVBET w swoim portfolio ma całkiem ciekawą promocję dla miłośników zakładów akumulowanych. Jeżeli lubisz obstawiać po kilka zakładów na jednym kuponie to powinieneś pomyśleć o grze w LVBET.

JAK DZIAŁA PROMOCJA “BEZPIECZNY KUPON”?

Premia w LVBET przyznawana jest wszystkim zarejestrowanym użytkownikom, którzy obstawią kupon z co najmniej pięcioma zdarzeniami z minimalną stawką 20 złotych. Jeżeli jedno z wydarzeń okaże się nietrafione a pozostałe będą prawidłowe to otrzymasz zwrot stawki – maksymalnie do 50 złotych. Minimalny kursy kuponu kombi niezbędny do zakwalifikowania się do tej promocji to 3.00. Promocja zostanie przyznana w formie bonusu w każdy poniedziałek ok. godz 17.

NASZA OPINIA

Głównym zarzutem wobec tej bonifikaty jest fakt, że środki zostaną przyznane w formie bonusu, a to oczywiście sprawia że będzie on podlegał warunkom obrotu przed wypłatą. Bonus z bezpiecznego kuponu w LVBET podlega obrotowi 3x po kursie minimalnym 1.75. Czyli de facto nie jest zbyt łatwo taki bonus wypłacić. Naszym zdaniem znajdziesz lepsze bonusy w LVBET. Począwszy od bardzo dobrej oferty powitalnej przez dodatki na mecze amerykańskich lig NBA i NHL czy Gruby Kupon zwiększający wygraną nawet do 20%!

Dlatego naszym zdaniem gra w LVBET to ciekawa alternatywa dla STSów czy Fortuny, jednak bardziej ze względu na bonus powitalny i ofertę kursową niż akurat promocję na zakłady akumulowane “bezpieczny kupon”.