Bonus bez depozytu 2019

Zaktualizowano

Bonus bez depozytu 2019

bonus bez depozytu na start za rejestrację 2019

Macie czasem ochotę obstawić jakiś zakład, ale boicie się ryzyka? Nie dysponujecie wystarczającym budżetem? Dobrze trafiliście, gdyż poniżej przedstawimy najlepsze oferty bukmacherów, którzy w zamian za rejestrację na ich stronie gwarantują darmowy bonus bez depozytu. Możesz więc grać nie inwestując w grę swoich pieniędzy, a jednocześnie szansę, aby je wygrać.

Zacznijmy od tego, czym jest bonus bez wpłaty. Najprostsza definicja brzmi: Bonus bez depozytu to forma promocji bukmachera, która polega na tym, że w zamian za rejestrację, w której zostawiasz swoje dane osobowe i stajesz się potencjalnym klientem, otrzymujesz darmowe środki na grę.

Bonusy bez depozytu na zakłady 2019

Bonusy bukmacherskie bez depozytu są najczęściej wybieraną promocją z oferty, jaką przygotowali legalni bukmacherzy w Polsce. Trudno się dziwić, bowiem środki bez depozytu na start daje nam szansę na wygraną i jednocześnie nie ryzykujemy przy tym utraty naszych pieniędzy. Oczywiście niektórzy wolę grę za większe pieniądze i wybierają bonus na start od pierwszej wpłaty. Muszą się jednak liczyć z tym, że mogą stracić postawione pieniądze. O wiele ciekawsza wydaje się więc opcja gry za darmo.

Kolejnym powodem dlaczego bonus bez depozytu jest tak atrakcyjny jest to, że wciąż jest on mało powszechny. Owszem, coraz więcej bukmacherów wiedząc, jaki jest popularny wśród graczy, dorzuca go do swojej oferty, ale nie u wszystkich bukmacherów jest on dostępny, albo nie zawsze na równie dobrych warunkach.

Bonusy bez depozytu na start

totolotek logo top Kod promocyjny STS 2019 Kod Promocyjny LVBET 2019
Bonus bez depozytu 25 PLN bonus bez depozytu 25 PLN bonus bez depozytu 20 PLN bonus bez depozytu 20 PLN bonus bez depozytu
Wymagany obrót 3x 3x 1x 2x
 Minimalny kurs 2,0 1,91 brak wymogu kursowego 2,0
Ważność bonusu 180 dni 120 dni 7 dni brak ograniczenia czasowego
[su_button url=”https://kodypromocyjne365.com/go/totolotek/” target=”blank” background=”#7eba4d” center=”yes” rel=”nofollow” title=”Pobierz aplikację mobilną na telefon za darmo”]Odbierz bonus Totolotek[/su_button] [su_button url=”https://kodypromocyjne365.com/go/sts/” target=”blank” background=”#7eba4d” center=”yes” rel=”nofollow” title=”Pobierz aplikację mobilną na telefon za darmo”]Odbierz bonus Sts[/su_button] [su_button url=”https://kodypromocyjne365.com/go/fotuna/” target=”blank” background=”#7eba4d” center=”yes” rel=”nofollow” title=”Pobierz aplikację mobilną na telefon za darmo”]Odbierz bonus Fortuna[/su_button] [su_button url=”https://kodypromocyjne365.com/go/lvbet/” target=”blank” background=”#7eba4d” center=”yes” rel=”nofollow” title=”Pobierz aplikację mobilną na telefon za darmo”]Odbierz bonus LVBet[/su_button]

Rejestracja zazwyczaj trwa 2-3 minuty. Należy podać swoje dane osobowe, dane adresowe, maila czy telefon kontaktowy. Czasem wymagana jest także fotokopia dowodu tożsamości oraz numer konta bankowego. Jest to wymóg narzucony przez Ministerstwo Finansów. Bukmacherzy opisani przez nas posiadają licencję wydaną przez ten urząd. Pamiętaj, że jeżeli nie masz pewności co do legalności danego bukmachera możesz to sprawdzić zarówno na jego stronie jak i zweryfikować informację na stronie Ministerstwa Finansów.[su_spacer]

Jak wypłacić bonus bez depozytu?

Każda promocja określona jest jakimś wymogiem. W przypadku bonusu bez wpłaty nie otrzymamy pieniędzy od razu, trzeba spełnić określone wymogi. Bonus bez depozytu 2019 faktycznie daje Ci możliwość wygranej bez konieczności płacenia własnymi pieniędzmi. Jednak, aby wypłacić pieniądze w ramach bonusu od depozytu musisz obrócić otrzymane środki bonusowe, czasem także po wskazanym kursie. Obrót jest zazwyczaj kilkakrotnie wyższy od wartości przyznanych Ci pieniędzy. Zależy to oczywiście od oferty bukmachera.

Decydując się na któregoś z legalnych bukmacherów sprawdź, jaki jest wymagany obrót – im mniejszy tym lepszy. Obrót 1-krotny jest bardzo korzystny, 2-krotny możliwy do zrealizowania, ale już trudniejszy. Przy 3-krotnym obrocie jest to zadania bardzo trudne do wykonania. To samo dotyczy kursu. Przeciętnie wynosi on od 1.5 do 2.0, ale niektórzy bukmacherzy wymagają postawienia zakładu na większych kursach, np. 2.5 czy nawet 3.0. Pamiętaj, że tak wysokie kursy są trudniejsze do prawidłowego wytypowania. Zwróć też uwagę na kupony akumulowane. Niektórzy bukmacherzy wymagają obstawienia zakładu grupowego, który – mimo że jest obarczony pewnym ryzykiem – jest trudniejszy do wytypowania od zakładów pojedynczych.

Pamiętaj, aby przed podjęciem decyzji o wzięciu udziału w danej promocji zawsze sprawdzić regulamin promocji. Najważniejsze informacje dotyczące obrotu, kursów i zakładów znajdziecie jednak w dalszej części tekstu.

Oferta bukmacherów na start

Tak jak wspomnieliśmy, bonus bez depozytu na start otrzymamy zaraz po założeniu konta. Jest to darmowy zakład do wykorzystania na określonych przez wybranego bukmachera warunkach. Jeżeli wygramy i spełnimy te warunki otrzymamy na swoim koncie pieniądze, które następnie będziemy mogli wygrać – nie płacąc za to nic z własnej kieszeni.

Pieniądze wpłyną najpierw na nasze konto premiowe a gdy obrócimy go odpowiednią ilość razy trafi on na nasze konto, z którego już będziemy mogli wybrać prawdziwe pieniądze.

Bonus bez depozytu to bardzo dobra okazja do spróbowania swoich sił w bukmacherce, jednak istnieją jeszcze inne ciekawe promocje, z których warto skorzystać, chociażby 100% od pierwszej wpłaty. Bukmacherzy prześcigają się w ofertach i niektóre z nich – prezentujemy je poniżej – są naprawdę bardzo atrakcyjne.

Bukmacherzy bez depozytu 2019

Przejdźmy teraz do opisu najlepszych bukmacherów, którzy oferują bonus bez depozytu. Przedstawimy najbardziej korzystne promocje oraz warunki, jakie trzeba spełnić u danego bukmachera, aby otrzymać pieniądze w ramach darmowego zakładu. Oferta na start bez depozytu oferują tacy bukmacherzy, jak: Totolotek, Fortuna i LvBet.

Totolotek bonus bez wpłaty

Freebet, czyli właśnie bonus bez depozytu u bukmachera Totolotek wynosi 25 zł zamiast standardowych 20 zł. Zasady są proste – należy założyć darmowe konto, wpisać kod promocyjny i aktywować konto za pomocą otrzymanego na mailu linku aktywacyjnego. Bonus otrzymasz od razu po rejestracji!
totolotek bonus bez depozytu
Pamiętaj jednak, że rejestracji najlepiej dokonać przez naszą stronę, bowiem po wpisaniu w polu kodu promocyjnego MAXTOTO na Twoje konto wpłynie darmowe 25 zł. Aby otrzymać wygrane pieniądze z zakładu obróć je tylko raz i to po kursie 1.50. Dodatkowo musi to być kupon z wytypowanym co najmniej jednym zdarzeniem. Bonus otrzymasz jak tylko Twoje konto zostanie pozytywnie  zweryfikowane (wpisane dane muszą się zgadzać z prawdziwymi).

Jak wypłacić darmowy bonus Totolotek?

W Totolotku ten element promocji jest jeszcze bardziej atrakcyjny po wpisaniu kodu promocyjnego, wymagany jest trzykrotny obrót i kurs minimalny jednego wydarzenia 2.0. Sprawia to, że bonus bez depozytu Totolotek jest najwyższą z ofert na rynku legalnych bukmacherów lecz wymagany obrót jest dość wysoki. Co ważne z promocji możesz skorzystać przez 180 dni od rejestracji, co w przypadku innych bukmacherów jest niewyobrażalne, zazwyczaj czas promocji wynosi ok. 1 tygodnia.

Bonus powitalny do 1120 zł

Totolotek może pochwalić się także bardzo atrakcyjnym bonusem na start z depozytem. Wynosi on 100 proc. wpłaty aż do 1120 zł. W tym wypadku musisz jednak spełnić nieco inne warunki obrotu i kursu. Sumę bonusu i depozytu należy obrócić trzykrotnie, natomiast minimalny obowiązujący kurs to 2.0.

W Totolotku główną metodą płatności jest DotPay, niestety nie skorzystamy z portfela internetowego, ani Skrilla, ani Netellera.

Totolotek bez podatku

O Totolotku trzeba wiedzieć coś jeszcze. To bukmacher bez podatku! Co to znaczy? Totolotek wprowadził promocję Gram Grubo, która nie “zabiera” graczom 12 proc. w ramach podatku. Totolotek zwiększa wygraną o 12 procent w poszczególne dni tygodnia. Promocja we wtorek i środę dotyczy wszystkich meczów Ligi Mistrzów. Wystarczy zagrać kuponem prostym TotoMix lub Live z minimalnym kursem 2.00 za minimum 100 złotych. Z kolei w czwartki podobna promocja dotyczą Ligi Europy. Również należy zagrać kuponem prostym TotoMix lub Live z minimalnym kursem 2.00 za minimum 100 złotych. W piątek natomiast można grać w dowolnej lidze, nie obowiązują też wymogi dotyczące kuponów. Tu także obowiązuje zwrot podatku w postaci 12 procent!

Fortuna bonus bez depozytu na start

Fortuna zakład bez ryzyka wynosi 100 zł, z nami 130 zł. Klikając w kod promocyjny Fortuna, który mieści się w tabeli, zostaniesz przekierowany na stronę bukmachera, co zwiększy Twój bonus o 50 zł. Alternatywą u bukmachera Fortuna jest darmowe 20 zł bez depozytu. Jeżeli Twój kupon okaże się zwycięski obstawione punkty FPK zamienią się w prawdziwe pieniądze. Jak otrzymać Fortuna bonus bez wpłaty? Za pośrednictwem naszej strony możesz bezpośrednio przejść do rejestracji bukmachera Fortuna. Aby aktywować konto kliknij w link, który otrzymasz na swoją skrzynkę mailową. 20 zł na start otrzymasz jak tylko wymienisz je z otrzymanych za rejestrację punktów w Klubie Plus.
fortuna bonus bez depozytu

Jak wypłacić bonus w Fortuna?

W przypadku 20 zł bez depozytu wymagany obrót wynosi jednokrotność wartości środków promocyjnych. Na skorzystanie z promocji mamy 7 dni od rejestracji. Fortuna posiada 2 dodatkowe opcję na start. Z kodem promocyjnym Fortuna: VIPLB otrzymasz także zakład bez ryzyka 130 PLN oraz bonus od wpłaty 100% do 1000 zł.  Jest to najlepsza obecnie oferta bonusowa wśród legalnych bukmacherów w Polsce przede wszystkim ze względu na duże wartości, różnorodność bonusów oraz warunki obrotu.

Fortuna bonus od wpłaty

Porównajmy, jak przedstawia się oferta powitalna u tego bukmachera. Fortuna bonus na start wynosi 100 procent od pierwszego depozytu nawet do 1000 zł. Bonus należy jednak obrócić czterokrotnie po minimalnym kursie całkowitym 1.90.

Konto w Fortunie doładujemy przelewem bankowym. Niestety nie ma możliwości wpłaty i wypłaty pieniędzy za pomocą karty kredytowej czy portfela internetowego.

LvBet bonus bez depozytu

Jak wypłacić środki premiowe?

Wymagany jest obrót środkami na kuponie z 3 zdarzeniami (każde zdarzenie z kursem minimalnym 1.25) z łącznym kursem minimalnym 2.50. Aby wybrać pieniądze w ramach bonusu bez depozytu należy dwukrotnie obrócić kwotę z kursem minimalnym 2.00 na zakłady typu 3 drogowego czyli 1-X-2 lub 2-krotnie obrócić wartość z łącznym kursem minimalnym 1.50

Specjalny bonus dla karty kibica

LvBet ma również ciekawą promocję dla posiadaczy karnetów klubów sponsorowanych przez LvBet (Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Wisły Płock, Wisły Kraków). Darmowy bonus dla fanów wspomnianych drużyn wynosi 50 zł!

Oferta powitalna LvBet

Bonus od depozytu na start to kolejna atrakcyjna promocja bukmachera LvBet. Bonus od pierwszego depozytu może wynieść nawet do 1000 zł! Wystarczy, że zarejestrujesz się u bukmachera za pomocą naszej strony i dokonasz minimalnego depozytu w wysokości 50 zł. Kurs za jaki postanowisz grać zostanie pomnożony x100, z kolei wartość to 1% wpłaty.

W LvBet możemy skorzystać z Przelewów24, Skrilla, Dotpay, tpay i Paymenticon. Niestety brakuje możliwości skorzystania z kart płatniczych Visa i Mastercard.

Sts bonus powitalny

Bonus bez depozytu w STS wynosi 25 zł. Zakład bez ryzyka o kwocie 35 zł. Bonus od wpłaty 100% do kwoty 1000 zł. Nowi gracze zaraz po rejestracji otrzymują tę kwotę do wykorzystania na kuponach z minimalnym kursem 1.91. Obowiązkowy jest trzykrotny obrót otrzymanych srodków bez depozytu – gracz ma jednak na to aż 120 dni. Promocja na 20 zł bez depozytu kończy się, gdy wszystkie zawarte na koncie premiowym kupony zostaną rozstrzygnięte, a saldo konta będzie mniejsze niż 2 zł.

Po rejestracji i aktywacji konta 20 zł pojawia się na Twoim koncie premiowym. Środki z konta bonusowego zostały przeniesione na konto depozytowe jeżeli w przeciągu 120 dni od zasilenia konta poprawnie wytypujecie zakłady. Oferta dostępna była po wpisaniu w pole kod promocyjny STS hasła Freebet.

100% od wpłaty STS

STS bez wpłaty to jedno, równie ciekawie prezentuje się bonus od pierwszego depozytu. STS bonus na start wynosi 100 procent do 500 zł. Pieniądze otrzymasz na konto bonusowe zaraz po wpłacie. Wymagany obrót to trzykrotność Twojego depozytu, a kurs minimalny 1.91.

Metody płatności

STS jest bukmacherem, u którego dostępnych jest najwięcej metod płatności. Pieniądze wpłacimy i wypłacimy przez PayU, Skrilla, a także na konto w punktach stacjonarnych STS. Nie da się jednak zapomnieć, że kilku opcji brakuje. Nie zapłacimy jednak przez PayPala czy Netellera.

Milenium bonus

Milenium nie ma do zaoferowania typowego bonusu bez wpłaty, ale oferta z niewielkim depozytem może być dla niektórych graczy znacznie atrakcyjniejsza ze względu na możliwą większą wygraną i przede wszystkim atrakcyjne warunki wypłaty.

Zarejestruj się u bukmachera przez naszą stronę, a będziesz mógł odebrać darmowy zakład w wysokości 10 zł oraz freebet dla naszych graczy, który wynosi 20 zł. Wystarczy, że postawisz zakład lub zakłady o wartości 50 złotych. Wymagany obrót to zaledwie jednokrotność depozytu, z kolei kurs minimalny nie jest w ogóle wymagany.

Chociaż bonus bez depozytu Milenium wciąż nie jest najmocniejsza stroną tego bukmachera, ma on w ofercie rewelacyjna premia powitalna z depozytem. To jedna z ulubionych promocji, chętnie wybierana przez wielu graczy. Ta oferta na start to kwota nawet 760 zł. Obowiązkowa jest oczywiście rejestracja, należy także zaznaczyć w formularzu “Chcę otrzymać bonus na start”. Aby otrzymać 100 procent od wpłaty w ciągu 60 dni należy również obrócić środkami czterokrotnie.

Reload bonus Milenium

Oprócz bonusu powitalnego Milenium nagradza graczy od kolejnego depozytu. Dzięki programowi lojalnościowemu Liga Mistrzów Milenium za każdy postawiony zakład otrzymasz punkty, a za samo przystąpienie do Ligi darmowy zakład 10 zł.

Wpłaty Milenium

W Milenium wpłaty i wypłaty pieniędzy można dokonać za pomocą PayU i tpay.com. Niestety nie zapłacimy tu poprzez Przelewy24 oraz DotPay, a także żadnym e-portfelem.

Co to jest freebet?

Freebet to dla niektórych zamienna bonusu bez depozytu, ale tak naprawdę to zakład bez ryzyka. Czym się różnią od siebie? Nie otrzymujesz konkretnej kwoty na konto, ale gdy obstawisz zakład z freebet, w sytuacji przegranej otrzymasz zwrot postawionej stawki. Oczywiście f jest to jednorazowa promocja. Przed skorzystaniem z bonusu przeczytaj jednak uważnie regulamin bukmachera. Czasem zwrot pieniędzy oferowany jest w ramach premii z wymaganym obrotem. Aby pieniądze znalazły się ponownie na Twoim koncie, trzeba spełnić więc określone warunki.

Premia na telefon

Istnieje też specjalny bonus dla osób, które korzystają z aplikacji bukmacherskich. Jest on jeszcze bardzo mało rozpowszechniony, ale coraz częściej możemy natrafić na promocje bez depozytu na zakłady z poziomu smartfona czy tabletu.

Ranking legalnych bukmacherów

Jeżeli chcesz porównać legalnych polskich bukmacherów, sprawdzić ich wszystkie promocje, warunki oferty, ale także liczbę zakładów, zakłady bukmacherskie na żywo, wysokość kursów, metody płatności, support itp. zobacz nasz ranking legalnych bukmacherów w Polsce. Oprócz samego rankingu porównujemy również konkretne oferty, a więc bonusy, w tym te z depozytem, od pierwszej i kolejnych wpłat i inne promocje na start, dzięki którym łatwiej Ci będzie odnaleźć się w świecie bukmacherskim. Jeżeli jesteś już zaawansowanym graczem możesz z kolei porównać najnowsze oferty i statystyki i śledzić, którzy bukmacherzy są w czołówce najlepszych. Najlepsze promocje dostępne po użyciu kodu promocyjnego wybranego bukmachera.

Bonus powitalny bez wpłaty

Jaki jest najlepszy bukmacher bez depozytu? Zdecydowanie polecamy ofertę Fortuny i Totolotka. Dobre warunki obrotu, dość wysoka kwota stawiają tych dwóch bukmacherów na przedzie stawki. LvBet ma jednak atrakcyjną promocję dla posiadaczy karnetów na mecze, a STS czy Milenium znakomite bonusy od wpłaty przy użyciu kodu promocyjnego. Promocji jest oczywiście więcej – reload, za przyprowadzenie nowego gracza, bonusy lojalnościowe czy promocje czasowe. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zanim jednak zdecydujemy się na grę u danego bukmachera sprawdźmy warunki promocji, a więc wymagany obrót, kurs, zakład, a nawet czas trwania oferty.

Co ważne skorzystanie z bonusu bez depozytu nie wyklucza możliwość skorzystania z bonusu na start z depozytem. Przed skorzystaniem z jednej z tych promocji sprawdź, czy jednak druga nie odpowiadałaby Ci bardziej. Pamiętaj jednak, że z tej samej promocji (np. bonusu bez depozytu) możesz skorzystać u różnych bukmacherów. Niektórzy rejestrują się na stronie danego bukmachera tylko po to, aby móc wziąć udział w obowiązującej promocji, po czym zakładają konto na innej stronie bukmacherskiej.