Bukmacher bez podatku

Zaktualizowano

totolotek bez podatku 2018

Od lipca 2017 legalne firmy bukmacherskie działające na terenie Polski mają obowiązek odprowadzania podatku od każdego postawionego zakładu. To znaczy, że zamiast postawionych 100 PLN po odliczeniu 12% podatku w zakładzie bierze udział zaledwie 88 PLN. Dla graczy atrakcyjność obstawiania trochę spadła, lecz raczej nie wpłynęła na rezygnację z typowania.
Dla firm oferujących zakłady temat podatku stał się jednym z narzędzi marketingowych, gdyż wiedzą dokładnie jak wiele kontrowersji budzą nowe zasady podatkowe. Oferta gry bez podatku pojawia się okazjonalnie, w ramach promocji bukmacher przejmuje od gracza obowiązek całości bądź części podatku. Najlepszy bukmacher bez podatku z bardzo różnorodną ofertą jest Totolotek. Proponuje swoim graczom wiele promocji oraz największy bonus bez depozytu o wartości 25 zł po tym jak wpiszesz kod promocyjny podczas zakładania konta.

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE ONLINE BEZ PODATKU

Z pewnością polecamy korzystanie z tego typu promocji bukmacherskich. Należy jednak pamiętać, że bukmacher proponuje zakłady bez podatku na określonych warunkach. Akcja promocyjna tego typu zazwyczaj jest określona w czasie, należy również spełnić konkretne warunki by obstawiać bez podatku. Na chwilę obecną możemy wyróżnić ofertę Fortuny na Mundial, gdzie 1h przed meczem zyskujemy dodatkowe 12% do naszego kursu.
Obecnie trzy firmy bukmacherskie oferują promocje pod nazwą zakłady bez podatku. Nie wszystkie jednak eliminują ten podatek w całości. Należy uważnie się przyjrzeć, która firma daje upust całkowity, a która częściowy.

BukmacherPromocja bez podatkuGraj
Logo bukmachera LVBET14% więcej na wybraną ligę EUSprawdź LVBET
Logo bukmachera TotolotekTniemy Podatek – 12% więcej na urządzenia mobilne
6% więcej na komputerze
Gram Grubo – 12% do wygranej
w piątki, na Ligę Mistrzów i Europy
Sprawdź Totolotek
forbet logo12% więcej – tylko w środySprawdź Forbet
Logo bukmachera Fortuna14% więcej w dni meczowe LMSprawdź Fortuna

TOTOLOTEK BEZ PODATKU

Bukmacher Totolotek z początkiem lutego 2018 dokonał rewolucji w zakładach bukmacherskich. Wprowadzając akcję pod tytułem “Tniemy Podatek” wywołał burzę w sieci. Zwiększyło się zainteresowanie tym bukmacherem, gracze posiadający konto w innych firmach, otwierają także konto w Totolotku.
Promocja ma zachęcić obecnych użytkowników do częstszego korzystania z urządzeń mobilnych. Nowych graczy chce nakłonić do ściągnięcia aplikacji oraz oczywiście do wyboru właśnie tego bukmachera.

Totolotek 12% więcej

Każdy kto postawi zakład przez telefon lub inne urządzenie mobilne ma prawo do obstawienia bez podatku, czyli jego zakład będzie o 12% większy. Niewątpliwie jest to atrakcyjna oferta, gdyż po zalegalizowaniu zakładów bukmacherskich w 2017 roku, właśnie tyle wynosi podatek nałożony przez ustawodawcę.
Aby skorzystać z tego bukmachera bez podatku należy zainstalować aplikację na swoim urządzeniu mobilnym z systemem Android lub iOS oraz obstawić swoje ulubione wydarzenia sportowe spełniając określone warunki.

6% więcej dla graczy komputerowych

Jeśli jesteś przyzwyczajony do swojego komputera stacjonarnego bądź laptopa, korzystasz z niego w głównej mierze to Twój zakład będzie zmniejszony tylko o połowę podatku. Biorąc pod uwagę, że w tych czasach prawie każdy posiada smartfona, warto zainstalować aplikację by tylko obstawić swoje typy, a regularnie korzystać ze komputera.

Istnieją konkretne zasady nałożone przez Totolotek by otrzymać dodatkową wygraną:

TOTOLOTEK BEZ PODATKU – 12% WIĘCEJ OD ZAKŁADU

 minimalna wartość kuponu20 PLN
 minimalna ilość zdarzeń na kuponie3 zakłady
minimalny kurs pojedynczego  zdarzenia 1,30
minimalny kurs kuponu2,50
obowiązuje wybrane zakładyzakłady przedmeczowe
zakłady live
kupony proste

Należy pamiętać, że promocja ta nie łączy się z innymi promocjami podwyższającymi wygraną gracza oraz promocja ta nie działa w dniach, w których obowiązują promocje Gram Grubo. Obowiązuje wszystkich użytkowników zarówno nowych oraz obecnych.

Różnica pomiędzy promocją “Tniemy Podatek” a “Gram Grubo”

Istnieją znaczne różnice pomiędzy tymi dwoma akcjami promocyjnymi. Przede wszystkim promocja Tniemy Podatek jest aktywna w te dni gdy nie Gram Grubo jest nieaktywne, nie ma możliwości by obie te oferty działały w ty samym momencie.
Gram Grubo jest aktywne w konkretnych dniach: w każdy piątek oraz w wybrane dni przed meczami Ligi Mistrzów i Ligi Europy. W pozostałe dni obowiązuje akcja Tniemy Podatek.
Przy postawieniu 100 zł na kupon z kursem 2.0 w promocji Gram Grubo otrzymamy 197,12 zł w przypadku wygranej, a w Tniemy Podatek 200 zł, więc różnica jest niewielka. Wynika to z regulaminów obu promocji, w jednej gramy bez podatku, więc cała kwota określona kwota idzie na zakład. W Gram Grubo stawiamy kwotę pomniejszoną o podatek, a w przypadku wygranej otrzymujemy 12% doliczone do wygranej.

TNIEMY PODATEKGRAM GRUBO
min. zakład 20 złmin. zakład 100 zł
min. kurs zdarzenia 1,30
min. kurs kuponu 2,0
min. kurs kuponu 2,0
min. zdarzeń 3min. zdarzeń 1
ekstra do zakładu
6% na komputerze
12% urządzenia mobilne
ekstra 12% do wygranej
wszystkie urządzenia

MILENIUM BUKMACHER BEZ PODATKU

milenium bukmacher bez podatku 2018

Bukmacher zaserwował swoim użytkownikom wyjątkową okazję skupiającą uwagę na jednym typie zakładów, a mianowicie na wirtualne sporty. Są to wirtualne wydarzenia sportowe trwające kilka minut, możemy obstawić wybrany mecz i już po chwili dostajemy wynik zakładu. Jest to idealna opcja dla niecierpliwych graczy. Do wyboru mamy przede wszystkim piłkę nożną, koszykówkę oraz tenis. Milenium w akcji bez podatku daje upust zmniejszając podatek z 12% o połowę do 6%.
Promocja ta jest dostępna dla każdego użytkownika niezależnie, z którego urządzenia korzysta. 

FORBET BEZ PODATKU

Ten bukmacher ofertę bez podatku udostępnia swoim użytkownikom tylko w jeden dzień tygodnia, a mianowicie w środę. Należy spełnić określone warunki by kupon zakwalifikował się do gry bez podatku. Przede wszystkim na kuponie mają znajdować się minimum 3 zdarzenia z minimalnym kursem całkowitym 2,0. W promocji udział biorą tylko kupony przedmeczowe postawione tylko za prawdziwe pieniądze. Nie ma możliwości stawiania zakładu za środki bonusowe. Forbet to drugi w rankingu bukmacher bez podatku, którego propozycja jest bardzo atrakcyjna, jedynym ograniczeniem jest to, że promocja odbywa się raz w tygodniu.

forbet bukmacher bez podatku 2018