Cashback na Ekstraklasę

Zaktualizowano

cashback na ekstraklase

Najwyższa piłkarska klasa rozgrywkowa w Polsce od lat cieszy się wysoką popularnością wśród typerów. Mimo, że końcowe rozstrzygnięcia często zaskakują, przez co wielu nazywa ją loterią, to chętnych do przewidywania rezultatów rodzimych rozgrywek nie brakuje. Głównym atutem towarzyszącym nieprzewidywalności są przede wszystkim wysokie kursy.

Czym jest cashback w zakładach?

To rodzaj promocji, zwanej także zakładem bez ryzyka, oferowanej przez zakłady sportowe dla graczy. Bukmacherski cashback polega na zwrocie środków w przypadku nietrafionego kuponu. Zwrot może nastąpić w formie pieniędzy do wypłaty bądź w formie bonusu. W drugim przypadku wymagany może być obrót środków bonusowych przed możliwością wypłaty.

Zakład bez ryzyka 210 zł dla nowych graczy

Jeśli planujesz obstawiać mecze spoza Ekstraklasy i nie masz jeszcze konta u bukmachera to możesz skorzystać z zakładu bez ryzyka o wartości 210 zł. W tym celu należy podczas rejestracji podać specjalny kod promocyjny eWinner. W ten sposób powiększysz swój cashback ze standardowego 150 zł do 210 zł. Zwrot w razie nietrafionego kuponu otrzymasz w formie bonusu, który trzeba obrócić 6 razy przed jego wypłatą.

Cashback 100 PLN na Ekstraklasę

cashback na ekstraklase

Obecnie bukmacher eWinner udostępnił czasową promocję na 25 kolejkę Ekstraklasy. By wziąć w niej udział należy obstawić co najmniej 3 ligowe mecze z łącznym kursem min. 2.5. Zwróć uwagę że wartość kuponu nie może być mniejsza niż 20 zł. Gdy źle wytypujesz kupon otrzymasz do 100 zł na konto w formie środków bonusowych. By je wypłacić należy dokonać sześciokrotnego obrotu wartością zwrotu z kursem 2.5.

Ze względu na podatek by skorzystać w pełni z możliwości zwrotu należy postawić kupon za 113,63 zł. Podatek od zakładów to 12% a więc 113,63 x 0,12= 13,63 i tyle z zakładu płacimy podatku.