Turniej CS:GO eWinner Cup

Zaktualizowano

turniej cs go ewinner

Sport elektroniczny święci w ostatnim czasie triumfy nie tylko wśród fanów gier komputerowych, ale również wśród typerów, a streamy z najważniejszych wydarzeń na platformach YouTube i Twitch gromadzą przed ekranami miliony fanów na całym świecie. Jedną z najpopularniejszych esportowych „dyscyplin” (czytaj: gier) jest od lat CS: GO, czyli Counter-Strike: Global Offensive. Ta klasyczna strzelanka taktyczna ma również ogromną rzeszę fanów w Polsce, głównie za sprawą organizacji Virtus.pro, o której sile przez lata stanowili wyłącznie zawodnicy z Polski, tacy jak „pashaBiceps”, „TaZ” czy „NEO” . Skład co prawda rozpadł się, jednak popularność CS: GO nad Wisłą utrzymała się. Wiedzą o tym bukmacherzy, którzy chętnie wspierają polskie teamy esportowe. O krok dalej posunął się eWinner, który zorganizował amatorski turniej o nazwie eWinner Cup. By móc go obstawić załóż konto z kodem promocyjnym eWinner zakład bez ryzyka zostanie powiększony.

eWinner Cup – co zrobić, by w nim wystąpić?

Udział w turnieju możesz wziąć także Ty i Twoi koledzy, a pula nagród ma wynieść nawet 5000 PLN. W imprezie organizowanej przez eWinner mają docelowo wziąć udział 132 drużyny, z których 128 zespołów amatorskich trafi tam z zapisów. 4 pozostałe zostaną złożone przez znanych polskich streamerów,  SZPERA, KubiKa, PAGO i Pevora oraz SAJO. Żeby mieć okazję się z nimi zmierzyć, należy do godziny 15:00 w piątek 03.04.2020 stworzyć swoją drużynę i zgłosić jej udział w turnieju. Eliminacje odbędą się w piątek, a część główna turnieju, w której amatorzy zmierzą się z gwiazdami, odbędzie się w sobotę o godzinie 15:00.

Gdzie oglądać turniej CS:GO eWinner Cup?

Stream z głównej części eWinner Cup dostępny będzie na platformie Twitch. Transmisja prowadzona będzie również na stronie eWinner, na której dodatkowo będzie można obstawić zakłady przedmeczowe i na żywo. Niezależnie od tego czy weźmiesz udział w turnieju czy będziesz go obstawiał, możesz liczyć na ogromne esportowe emocje, tym bardziej, że bukmacher eWinner w ofercie posiada atrakcyjne bonusy na start.