Forbet aplikacja mobilna

Zaktualizowano

forbet-aplikacja-mobilna

Bukmacher Forbet coraz lepiej radzi sobie na rynku zakładów w Polsce. Jeszcze niedawno był sporo za czołówką, ale obecnie nie odstaje od najlepszych. Jedną z przyczyn jest obowiązkowa już teraz aplikacja mobilna, bez której żaden bukmacher nie może mówić o profesjonalizmie.

FORBET APLIKACJA MOBILNA NA TWÓJ TELEFON

Jeszcze kilka miesięcy temu mogliśmy korzystać wyłącznie z wersji mobilnej Forbet, a więc strony internetowej iforbet dostosowanej do urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów. Najpierw bukmacher wprowadził możliwość korzystania z aplikacji na telefon graczom z telefonami z systemem Android, a od grudnia 2017 mogą z niej korzystać także posiadacze telefonów Apple. Przetestowaliśmy ja na obu systemach i śmiało możemy powiedzieć, że aplikacja mobilna Forbet ma bardzo dobrą ofertę dla graczy.

fotber zaklady na zywo

Co daje nam aplikacja mobilna Forbet? Przede wszystkim posiada ona najważniejsze funkcje, łatwa oraz bezpieczna rejestracja i logowanie, proste i szybkie doładowanie konta, szeroki wybór zakładów, zarówno przedmeczowych, jak i zakładów na żywo (możesz uzupełniać swoje kupony i sprawdzać rozegrane zakłady), a także Match Tracker, czyli możliwość oglądania specjalnych wizualizacji z meczów, dzięki czemu na bieżąco śledzimy sytuację na boisku czy korcie. No i rzecz oczywista, ale jakże wygodna – dzięki Forbet aplikacja mobilna możesz korzystać z zakładów gdziekolwiek jesteś.
Jak ściągnąć aplikację Forbet? Tak jak wspominaliśmy wcześniej możesz to zrobić posiadając zarówno telefon w systemie Android, jak i iOS. Pobierzesz je na stronie bukmachera.

APLIKACJE MOBILNE BUKMACHERÓW 2020

Logo bukmachera TotolotekLogo bukmachera FortunaLogo bukmachera MileniumLogo bukmachera LVBET
aplikacja na Android i
iPhone
aplikacja na Android i iPhoneaplikacja na Android i iPhoneaplikacja na Android i iPhone
100% wpłaty 1000 zł
bez depozytu 25 zł
bonus na aplikację 49 zł
100% wpłaty 1000 zł
130 zł bez ryzyka
20 zł bonus bez depozytu
100% depozyt 1500 zł
30 zł darmowy zakład + 100 zł
zakład bez ryzyka
transmisje
bonus do 100% od
depozytu do 1500 zł
bez depozytu 20 zł

APLIKACJA IFORBET NA SYSTEM ANDROID

Otrzymujemy pytania czy aplikacja iForbet jest dostępna w sklepie Google Play. Niestety nie, co oczywiście może dziwić. Ale bez obaw – 2 minuty dłużej i będziemy mogli korzystać z aplikacji na Androida. Dlatego też najłatwiej pobrać ją ze strony Forbet, bądź skorzystać z aplikacji z innego źródła niż sklep Googla. Wystarczy, że wejdziesz w ustawienia telefonu i klikniesz w “zabezpieczenia”. Teraz zainstaluje Ci się wspomniana aplikacja. Pobierz ją i wybierz przycisk forbet.apk. Możesz już śmiało korzystać z Forbet aplikacji mobilnej na Androidzie.

APLIKACJA IFORBET NA IPHONE IOS

W tym wypadku mamy znacznie prościej. Aby pobrać aplikację Forbet na Apple należy skorzystać ze sklepu App store lub wejść na stronę iTunes. Oczywiście nie jest wymagne wpisanie karty płatniczej, gdyż sama aplikacja jak i rejestracja jest darmowa.

ZALETY APKI BUKMACHERSKIEJ FORBET

Aby aplikacja mobilna Forbet działała sprawnie jest potrzebne jedynie dobre połączenie internetowe. W odróżnieniu od wersji mobilnej, która ma sporo zalet, aplikacja jest szybsza, co np. w obstawianiu meczów na żywo ma bardzo duże znaczenie. Opinie użytkowników są pod tym względem pozytywne, bukmacher oferuje bardzo duży wybór oferty zakładów Live gdyż jest ich około 15 000 w skali miesiąca. Zaletą jest niewątpliwie to, że możliwość obstawiania istnieje do ostatniej minuty danego spotkania.
Jeżeli chcesz sprawdzić jaki bukmacher posiada aplikację bukmacherską, który oferuje transmisje meczów na żywo i najlepsze zakłady na telefon, a także gdzie skorzystamy z aplikacji na systemy Android i iOS przeczytaj nasz artykuł pod tytułem Najlepsza aplikacja bukmacherska. Przejdź do artykułu: NAJLEPSZA APLIKACJA BUKMACHERSKA.