Gram Grubo w Totolotku

Zaktualizowano

gram grubo totolotek

Gram Grubo to dosyć popularna, zwiększająca kursy bukmacherskie promocja w Totolotku. Na czym ona polega i jak z niej skorzystać? Wszystkiego dowiesz się w naszym artykule oraz poznasz naszą opinię na temat tej promocji.

CO TO JEST GRAM GRUBO?

Ta promocja regularnie pojawia się w ofercie Totolotka i skorzystać z niej mogą wszyscy zarejestrowani gracze. Kilka razy w tygodniu bukmacher zwiększa kursy bukmacherskie o 12% lub 14% de facto przenosząc koszty podatku na siebie. Promocja dotyczy wybranych spotkań, na szczęście nie są niszowe ligi, lecz zazwyczaj najpopularniejsze wydarzenia w danym tygodniu. Bonusem objęte są: Europejskie Puchary – Liga Mistrzów i Liga Europy, mecze Reprezentacji Polski oraz najciekawsze mecze z europejskich lig piłkarskich. Można narzekać, że promocja ogranicza się tylko do piłki nożnej, ale w naszym kraju zakłady na tę dyscyplinę stanowią ok. 90% wszystkich typów.

JAK SKORZYSTAĆ Z PREMII?

Wystarczy obstawić za określoną kwotę mecz podlegający promocji w Totolotku a bonifikata zostanie automatycznie przyznana. Kwota różni się w zależności od spotkania, ale waha się pomiędzy 20 złotych (mecze reprezentacji i europejskich pucharów) a 100 złotych (europejskie ligi). Warto też podkreślić, że minimalny kurs na zdarzenie to 2.00.

NASZA OPINIA

Z pewnością warto uważnie obserwować, które spotkania objęte są promocją bo dodatkowe 12% lub 14% to nie lada gratka dla typerów w Polsce. Szkoda, że promocja jest praktycznie ograniczona do spotkań piłki nożnej oraz, że minimalny kurs to 2.00. To wymusza obstawianie “underdogów”, jednak na naszym rynku bukmacherskim tak wysoka premia dodawana do poszczególnego zakładu to wciąż świetna promocja. W końcu typerzy nie odczuwają tak mocno fatalnego podatku od zakładów bukmacherskich. Jest ona tym ciekawsza, że dotyczy wszystkich graczy a nie jest to jedynie nagroda za założenie nowego konta.