Jak wypłacić bonus bukmacherski

Zaktualizowano

jak wypłacić bonus bukmacherski 2018

Bonus to najczęściej spotykana promocja oferowana przez zakłady bukmacherskie. Zazwyczaj polega na specjalnym dodatku, który bukmacher dodaje do zakładu na określonych warunkach. Istnieje wiele rodzajów takiej promocji. Można spotkać bonus dla nowych klientów za założenie konta – wszyscy nowi użytkownicy otrzymują np. podwojenie pierwszego depozytu. Innym często spotykanym bonusem jest freebet, czyli zakład bez ryzyka – w przypadku rozstrzygnięcia innego niż typowane gracz otrzymuje zwrot kosztów zakładu. Jednakże sama promocja posiada również określone warunki. Jeżeli gracz chce wygrane w ramach bonusu środki dalej przeznaczać na grę to droga wolna, jeśli jednak zechce je wypłacić, musi na ogół spełnić warunki wypłaty bonusu, które różnią się w zależności od promocji i bukmachera.

Jak obrócić bonus bukmacherski?

Jak już wspomnieliśmy, bukmacherzy chętnie rozdają bonusy, by przyciągnąć do siebie graczy. Jednakże, aby móc z nich skorzystać i je wypłacić, trzeba niestety spełnić określone warunki i tu jak się spodziewasz, tkwi cały szkopuł. Wiadomo przecież, że celem bukmachera, podobnie jak celem gracza jest wygrać. W tym pojedynku szansę wcale nie rozkładają się po równo, co nie znaczy jednak, że typer jest bez szans. Gdyby tak było, nikt by przecież nie grał. Bonus ma na celu sprawić, że gra wyda się jeszcze bardziej atrakcyjna i gracz nie oszacuje ryzyka, które wyda mu się mniejsze. „A co tam, bukmacher rzuca bonus, więc można ryzykować”. Niestety nie tędy wiedzie droga do wygranej.

Aby dostać bonus od bukmachera trzeba postawić odpowiednią ilość pieniędzy. Dzięki temu zakłady bukmacherskie zapewniają sobie określone wpływy i mogą łatwo prognozować zyski z bonusów. Otrzymać bonus to jedno, a skorzystać z niego tak, by wypłacić wysoką wygraną, to zupełnie inna para kaloszy.

Jak wypłacić bonus bukmacherski 2020?

BukmacherBonus na StartWarunki wypłaty bonusu
Logo bukmachera Fortuna20 PLN bez depozytu
bonus 100% od wpłaty do 1000 PLN
obrót 1x, brak kursu min.
obrót 1x, brak kursu min.
obrót 4x, stawka min. 1,90, ważność 60 dni
Logo bukmachera LVBET20 PLN bez depozytu na start
1500 PLN od wpłaty
obrót 2x, min. kurs 2,0 (min. 3 typy)
obrót 4x pierwsza wpłata do 1000 PLN, obrót 3x druga wpłata do 500 PLN, ważny bezterminowo
Logo bukmachera Totolotek25 PLN Freebet
100% bonus od depozytu do 1000 zł
obrót 2x, stawka min. 2,0
obrót 3x(depo+bonus), stawka min. 2,0, ważność 180 dni

Warunki obrotu bonusów bukmacherskich

W często spotykanych bonusach, kurs musi być odpowiednio wysoki. Nikomu nie trzeba chyba tłumaczyć, że im wyższy kurs, tym trudniej wytypować rozstrzygnięcie. No chyba, że jesteś szczęściarzem, który trafił na błąd ustalania kursu przez bukmachera. Zazwyczaj jednak bonus jest ściśle powiązany z kursem i aby go otrzymać, należy przygotować kupon z odpowiednio wysokim kursem. To jednak nie wszystko. Załóżmy że się udało – wygrałeś i bonus jest Twój! Co dalej? Ano trzeba teraz spełnić warunki bonusu, by można by było go wypłacić. A co to za warunki?

Najczęściej spotykanym warunkiem jest promocja ograniczona w określonych ramach czasowych, w których można z niej skorzystać. Nie inaczej jest w przypadku bukmacherów, którzy możliwość wykorzystania bonusów również ograniczają do danego okresu. To jednak nie wszystko, ponieważ obrót bonusu ma też inne warunki. Tutaj znowu najczęściej kluczowy jest kurs. Aby wypłacić bonus, musisz obrócić go po określonym kursie. W zależności od bukmachera i wysokości promocji wysokość kursu może być różna. To jednak nie wszystko, bowiem zazwyczaj firmy bukmacherskie żądają, by bonus po określonym kursie obrócony był kilka razy. Powody są oczywiste. Nawet jeśli gracz uzyska bonus, to przy każdym wymaganym obrocie ryzyko przegranej rośnie. Dodatkowo, w promocji uczestniczy na ogół wielu graczy, więc prawdopodobieństwo wygranej dla wszystkich w praktyce nie istnieje. Jak więc widać, bonusy stanowią atrakcyjny kąsek przede wszystkim dla bukmacherów, lecz doświadczeni gracze z pewnością mogą dzięki nim wiele ugrać.

Co to znaczy obrót bonusu?

Bonusy bez depozytu realizowane są najczęściej za pomocą zakładów typu freebet. Np. bonus bez depozytu Totolotek polega na tym, że każdy gracz, który odwiedzi punkt stacjonarny i założy darmowe konto z kodem, otrzyma bonus 25 złotych na start. Aby go wypłacić, wystarczy, by raz nim obrócił po kursie przynajmniej 1.5 w ciągu 180 dni. Nieco inaczej wygląda sytuacja u największego konkurenta – bonus bez depozytu Fortuna trzeba obrócić w ciągu maksymalnie siedmiu dni. Warunki uzyskania bonusu są podobne – trzeba założyć konto i podać kod promocyjny w czasie rejestracji. Nie inaczej jest także w LV BET, choć tutaj oprócz aktywowania konta, musisz jeszcze napisać maila do obsługi, aby bonus został aktywowany. Na obrót bonusem jest również tylko siedem dni.

Obrót bonusu od wpłaty

Jeżeli zaś chodzi o warunki obrotu bonusem od wpłaty, to wspominaliśmy o nich wcześniej. Kluczowy jest czas trwania promocji a także wysokość kursu oraz ilość wymaganych obrotów bonusem. Najczęściej spotkasz się z koniecznością kilkukrotnego obrotu bonusem od wpłaty, gdzie przy bonusie bez depozytu zazwyczaj trzeba nim obrócić tylko raz.

Obrót bonusu Fortuna

fortuna obrot bonusu

Fortuna to jeden z największych bukmacherów działających legalnie na naszym rynku. Bukmacher oferuje możliwość zakładów zarówno w punktach stacjonarnych, jak i przez Internet. Fortuna posiada dość rozbudowaną ofertę, w której nie brakuje promocji. Jedną z nich jest zakład bez ryzyka gdzie następuje zwrot wartości zakładu w przypadku błędnego wytypowania wyniku danego zdarzenia. Tego typu promocji w Fortunie jest oczywiście więcej.

Jak wypłacić bonus Fortuna?

Fortuna oferuje jeden z najbardziej atrakcyjnych bonusów na rynku zakładów bukmacherskich. Aby go otrzymać, wystarczy, że zarejestrujesz się w serwisie i w ciągu 10 dni od rejestracji dokonasz wpłaty depozytu o dowolnej wielkości. Od tego momentu masz 60 dni na to, by zagrać za 4-krotność tej wpłaty. Każdy kupon musi zawierać przynajmniej 3 spotkania a kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.90. Jeżeli spełnisz te warunki, otrzymasz bonus o wysokości nawet 1000 złotych. Bonus jest dedykowany wyłącznie nowym klientom. Pamiętaj, że otrzymasz większy bonus na start Fortuna gdy wpiszesz w formularzu podczas zakładania konta kod promocyjny Fortuna.

Totolotek obrót bonusu

Można zaryzykować stwierdzenie, że największą konkurencję dla Fortuny stanowi Totolotek. Przynajmniej pod względem wielkości oferty. Totolotek oferuje możliwość zakładów w ponad 500 punktów stacjonarnych na terenie całego kraju a także w serwisie online. Oczywiście oferuje swoim klientom wiele promocji, spośród których szczególnie atrakcyjnie wygląda bonus dla wszystkich nowych klientów. Aby go uzyskać, nie trzeba spełniać jakichś skomplikowanych warunków – wystarczy, że zarejestrujesz konto w serwisie, co polega na wypełnieniu standardowego formularza i podania danych osobowych oraz dokonasz wpłaty depozytu. Pierwsza wpłata zostanie podwojona przez bukmachera aż do kwoty 1000 złotych, co oznacza, że jeżeli zdecydujesz się na pierwszy depozyt w wysokości 1000 złotych drugie tyle otrzymasz od Totolotka jako bonus i będziesz mieć 2000 złotych na grę. Niewątpliwie jest to doskonała okazja, by zacząć grę u tego bukmachera i wypróbować jego ofertę. Warto jeszcze wspomnieć, że samo otwarcie konta w serwisie otrzymasz kod promocyjny Totolotek – 25 złotych na zakład freebet.

totolotek jak obrocic bonus

Jak wypłacić bonus Totolotek?

Oczywiście otrzymanego bonusu nie możesz ot tak sobie wypłacić. Niezbędne jest tutaj spełnienie odpowiednich warunków, co na szczęście nie jest zbyt wygórowane. W momencie rozpoczęcia promocji, czyli po zaksięgowaniu pierwszego depozytu i automatycznym naliczeniu bonusu musisz obrócić całą kwotę (depozyt + bonus) 3 razy. Kupon zaliczany do obrotu musi posiadać przynajmniej jedno zdarzenie z kursem minimalnym 2.0. Jak więc widać, z punktu widzenia bukmachera tak wysoki bonus musi się opłacać, gdyż buk nie daje niczego za darmo. Z perspektywy doświadczonych graczy również jest to doskonała okazja na zwiększenie wygranej.

LVbet obrót bonusu

LVBet to stosunkowo nowy bukmacher na naszym rynku. Firma oczywiście działa w pełni legalnie, czyli posiada licencję ministra finansów RP. Zakładów można dokonywać zarówno przez Internet, jak i w jednym z ponad dwudziestu punktów stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Aby zaistnieć na polskim rynku, firma przeprowadziła wiele kampanii sponsoringowych i współpracuje w tej kwestii z takimi klubami jak Wisła Kraków, Arka Gdynia czy Widzew Łódź, a także sponsoruje rozgrywki piłki siatkowej. Oprócz tego nie brakuje także licznych promocji dla nowych i stałych klientów, którzy mogą liczyć na wiele ciekawych propozycji.  Jedną z nich jest kod promocyjny Lvbet, dzięki któremu każdy nowo zarejestrowany użytkownik otrzymuje 20 złotych na zakład bez ryzyka. Jednakże najciekawszą i najbardziej atrakcyjną ofertą kierowaną dla wszystkich nowych użytkowników serwisów Lvbet jest bonus powitalny, którego wartość może osiągnąć nawet 1000 złotych. Co zrobić, aby go otrzymać? Nie jest to specjalnie skomplikowane. Wystarczy, że zarejestrujesz konto w serwisie (rejestracja wygląda standardowo, nie ma tu żadnych niespodzianek) a następnie dokonasz depozytu w wysokości przynajmniej 50 złotych. Wtedy automatycznie otrzymasz bonus w wysokości 1% swojego depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego „x100”. Teraz konieczne jest abyś aktywował mnożnik „x100” na swoim kuponie. Zakład ten musi posiadać przynajmniej 3 zdarzenia (kupon kombi). Kurs łączny nie może być niższy niż 2.50 a kurs na poszczególne zdarzenia nie może być niższy niż 1.25.  Po wysłaniu zakładu otrzymujesz swój bonus w całości. Pamiętaj, że bonus powitalny naliczany jest tylko i wyłącznie przy pierwszej wpłacie. Co więcej, jest aktywny przez 30 dni, a więc trzeba zadbać, by spełnić warunki właśnie w tym terminie.

Jak wypłać bonus w Lvbet?

Jeśli uda ci się uzyskać bonus w Lvbet, konieczne jest, by obrócić go na specjalnych warunkach, by go wypłacić. Na szczęście nie ma tu ograniczeń czasowych. Bonus trzeba obrócić przynajmniej 4-krotnie po kursie nie mniejszym niż 2.0. Zakłady obejmują wszystkie zdarzenia oprócz sportów wirtualnych.