Nowa LVBET aplikacja mobilna

Zaktualizowano

lvbet aplikacja mobilna

Bukmacher LVBET jest jednym z najlepszych na polskim rynku. Posiada największy bonus na start, wysokie kursy i wysokie limity na zakłady. Od początku 2019 roku użytkownicy mogą zainstalować aplikację mobilną LV Bet zarówno z systemem android jak i iOS. Jeśli chodzi o iphone oraz ipad to aplikację znajdziemy w AppStore lecz dla urządzeń z android dostępna jest tylko do pobrania bezpośrednio na stronie bukmachera i nie znajdziemy jej w Google Play. Wpisując kod promocyjny podczas rejestracji możesz otrzymać najwyższy bonus w Lvbet.

Jaki bonus powitalny możesz otrzymać w LVBET przy użyciu kodu “VIPLB”?


  1. 20 PLN bonus bez depozytu
  2. 100% bonus od wpłaty do 1000 PLN
  3. 20 PLN na sporty wirtualne

By odebrać 20 PLN bez depozytu: Załóż konto i wyślij maila na promocje@lvbet.pl pod tytułem “bonus bez depozytu

*android – włącz w telefonie instalowanie aplikacji z innych źródeł niż Google Play (menu: zabezpieczenia)

LVBET NA TELEFON 2020

Jak wygląda aplikacja mobilna LV BET? Otóż bukmacher daje możliwość ściągnięcia oprogramowania na iphone i android, właściciele urządzeń z systemem Windows mogą póki co korzystać z wersji mobilnej. Należy wejść na stronę LVBET na telefonie i korzystać z niej na takich samych zasadach, jak w wersji standardowej, stacjonarnej.
Bukmacher może pochwalić się znakomicie działającą i intuicyjną stroną internetową na komputerze. A jak to wygląda w wersji mobile? Strona jest dostosowana do każdego telefonu. Nie ucina żadnych informacji, są one jedynie nieco inaczej ułożone niż w wersji na komputerze. To, że LVBET aplikacja mobilna już powstała, nie powoduje braku możliwości korzystania z wersji mobile na telefonie. Strona mobilna jest przede wszystkim czytelna i przejrzysta, łatwo się po niej poruszać.
Minusem jest niestety nieco powolne ładowanie strony w fazie początkowej, po tym czasie kolejne otwarcia podstron przebiegają błyskawicznie.

NOWA LVBET APLIKACJA MOBILNA

lvbet aplikacja mobilna 2020

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy są zainteresowani zakładami w LVBET. Aplikacja na android została udostępniona użytkownikom pod koniec maja 2018 roku. Po przetestowaniu możemy śmiało stwierdzić, że jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Założenie konta, odebranie od Lvbet bonusu bez depozytu z użyciem kodu promocyjnego, wykonanie wpłaty środków, a co najważniejsze postawienie zakładu przebiega w nowej aplikacji Lvbet bardzo sprawnie. Mobilna apka informuje także potencjalnej wygranej w trakcie zawierania zakładu. Możemy dowiedzieć się o najnowszych promocjach, bonusach na start,  aplikacja Lvbet archiwizuje nasze kupony, a więc bez problemu możesz sprawdzić swoje zakłady w błyskawiczny sposób. Jeśli chodzi o aplikację na iOS, gdy wersja na android przejdzie testy wtedy na podstawie tego projektu powstanie odpowiednik na iPhone.

LVBET APLIKACJA KONTRA STRONA MOBILNA

Przewaga aplikacji nad stroną internetową jest znaczna. Lvbet pierwotnie oddał do użytkowania graczom dobrze przygotowaną stronę mobilną. Ciężko dopatrzeć się na niej jakichkolwiek barier stojących na drodze by postawić zakład, jednak korzystanie ze strony wymaga dodatkowych czynności takich jak: uruchomienie przeglądarki, a przede wszystkim zalogowania się na swoje konto poprzez wpisanie loginu i hasła. Te dodatkowe kroki w częstym kontakcie z bukmacherem mogą stanowić niedogodność, dlatego Lvbet zdecydował się na stworzenie nowego oprogramowania mobilnego.

LVBET POCZĄTKI APLIKACJI

Testy aplikacji Lvbet zakończyły się w 2018 roku, bukmacher umieścił na swojej stronie internetowej potrzebne dane do ściągnięcia aplikacji w zakładce Mobile. Użytkownicy z androidem już posiadający konto, mogą instalować ją na swoim telefonie. Ze względu na zbieżność w czasie z Mundialem, bukmacherowi zależało na wprowadzeniu aplikacji jak najszybciej. Celem było ułatwić obstawianie w tym czasie poprzez urządzenia mobilne tak więc prace nad tym projektem posuwały się błyskawicznie by udoskonalić produkt co widać było po nowych aktualizacjach.

CZY LVBET POSIADAŁ APLIKACJĘ?

LVBET działa na polskim rynku zakładów bukmacherskich dopiero od połowy 2016 roku. To prawda, że LVBET nie posiadał jeszcze niedawno aplikacji mobilnej. Teraz działa bez zarzutów. Można obstawiać zakłady przez aplikację na androidzie i iOS, jeśli masz inny system obstaw przez stronę mobilną.

BUKMACHERZY Z APLIKACJĄ MOBILNĄ 2020

Logo bukmachera Fortuna130 zł zakład bez ryzyka
(oferta VIP)
20 zł bez depozytu
100% do 1000 zł od wpłaty
Zakłady na żywo, Live Stream’y
Android, iOS
Fortuna kod promocyjny
 Logo bukmachera STS25 zł bez depozytu
35 zł bez ryzyka
1000 zł od wpłaty
najwięcej live stream’ów
Android, iOS
Sts kod promocyjny
Logo bukmachera Totolotek25 zł bonus powitalny bez depozytu
1000 zł od wpłaty
gra bez podatku na urządzeniach mobilnych! 12% więcej
Android
Totolotek kod promocyjny

Już na samym starcie – na stronie głównej – widać aktualne zakłady i kursy, po rozwinięciu konkretnego meczu możemy m. in. sprawdzić rezultat, zwycięzcę meczu, podwójną szansę i sumę meczu, a więc wszystkie najważniejsze informacje. Na górze widnieją natomiast najświeższe promocje i bonusy. Bardzo szybko możemy też złożyć sam zakład, a jest ich cała masa. Dostępne w LVBET są wszystkie zakłady, jakie znajdziemy na stronie standardowej – także przedmeczowe i zakłady na żywo.
Obstawianie przez komórkę jest niezwykle pomocne, właśnie w przypadku dwóch powyższych typów zakładów. Podczas meczu, gdy np. jesteśmy na trybunach możemy obstawiać kursy jednym kliknięciem. Podobnie, gdy otrzymujemy informację o nowym meczu możemy postawić na niego zakład z dowolnego miejsca. Ale to nie wszystko.

CZY LVBET POSIADA DOBRĄ ALTERNATYWĘ APLIKACJI MOBILNEJ?

Bukmacher wprowadził wiele udogodnień, przede wszystkim takie zakładki jak: “Pomoc”, “Promocje”, “Płatności” czy opcję “Jak grać?”.
Możemy więc skorzystać na telefonie z czatu na żywo, wysłać maila czy zapoznać się z FAQ. Dostępny jest także formularz kontaktowy. Wszystko działa sprawnie i szybko. Jeśli chodzi o metody płatności wystarczy, że jesteśmy zalogowani, a bez problemu dokonamy wpłaty pieniędzy za pomocą tych samych metod płatności jak w wersji na komputer. W LVBET dostępny jest m. in. Skrill, Przelewy24, paysafecard czy karta kredytowa. Jest też opcja wypłaty wygranych środków.

Jak stawiać zakłady z LVBET? Po kolei mamy tu opisane – krok po kroku – co należy zrobić, aby stawiać zakłady na telefonie przy użyciu aplikacji mobilnej. W skrócie, należy więc się zarejestrować, następnie złożyć depozyt i postawić zakład (wybrać dyscyplinę, dodać zakład do kuponu, postawić stawkę i zatwierdzić zakład).
W LVBET mobile kładzie nacisk głównie na zakłady. I bardzo dobrze. O to przecież chodzi. Duży plus za kwestię reklam, które są tu ograniczone do minimum. Z kolei wszelkie niezbędne informacje (jak pomoc, promocje, płatności, LV punkty, wyniki, statystyki, regulamin serwisu czy sklep) znajdziesz schowane w lewym górnym rogu ekranu telefonu.

BONUS MOBILE W LVBET

LVBET może pochwalić się bardzo atrakcyjnym bonusem powitalnym o łącznej wartości 1080 zł. Bonus na start wynosi nawet do 1000 zł. Aby go otrzymać, wystarczy, że zagrasz za kurs, który zostanie pomnożony 100 razy, z kolei wartość Twojego bonusu wyniesie 1% wpłaty. Jak widać przypomina to popularne bonusy powitalne 100% od wpłaty. Pamiętaj, że minimalny depozyt wynosi 50 zł, z kolei zakład kombi musi wynosić minimum 3 wydarzenia i minimalny kurs w wysokości 2.50.
Do tego 50 zł dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn piłkarskich oraz 30 zł bonus bez depozytu. To z kolei oferta, którą otrzymasz wchodząc do bukmachera przez naszą stronę.
Bonus mobile w LVBET możesz otrzymać spełniając określone warunki. Nawet bez aplikacji mobilnej możesz za pomocą telefonu dokonać rejestracji, a co za tym idzie skorzystać także z bonusu powitalnego. Podczas rejestracji należy m. in. wysłać skan dowodu osobistego, tym łatwiej jest to zrobić smartfonem poprzez wykonanie zdjęcia. Kod promocyjny LVBET mobile również jest dostępny na takich samych zasadach.

KOD PROMOCYJNY LVBET MOBILE

Podczas rejestracji warto skorzystać z kodu bonusowego LVBET na telefon. Co on daje? Po pierwsze wspomniany bonus 100% do 1000 zł, ale po rejestracji otrzymasz teraz dodatkowo 20 zł bez depozytu. Zostałeś przekierowany na stronę bukmachera. Teraz po utworzeniu konta należy wysłać email na adres: promocje@lvbet.pl wpisując w tytule „Bonus bez depozytu”. Teraz tylko poczekaj, aż dodatkowe pieniądze po aktywacji kodu wpłyną na Twoje konto gracza.
Posiadacze karnetów na sezon 2019/2020 mogą liczyć też na darmowy zakład na start 50 zł. Wystarczy aktywować kod promocji LVBET bez wymogu jakiejkolwiek wpłaty. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie karnetu (na mecze Wisły Kraków, Wisły Płock i Widzewa Łódź) i wyślesz na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule „Karnet”. Pieniądze tradycyjnie otrzymasz na swoje konto gracza.

LVBET APLIKACJA IOS

W LV BET na telefonie można korzystać za pośrednictwem aplikacji na android i iOS. Dla użytkowników iOS aplikacja powstała kilka miesięcy później niż na android. I choć jest ona przystosowana do urządzeń, takich jak tablet czy smartfon, wciąż zastanawiają się czy LVBET posiada specjalne oferty bonusowe dla tych co korzystają z urządzeń mobilnych. LVBET wprowadził aplikację mobilną na urządzenia Apple tuż po Mundialu 2018.

JAK STAWIAĆ W LVBET NA ANDROID?

Gdzie można pobrać wersję na Androida? Aplikacja mobilna LVBET już powstała i możliwe jest jej pobranie tylko bezpośrednio ze strony internetowej. Nie znajdziemy jej jednak na Google Play. Tak więc możemy śmiało obstawiać w LVBET na Android. LVBET cieszy się dużym zainteresowaniem, gdyż użytkowników tego systemu mobilnego jest póki co najwięcej.

APKA LVBET NA IPHONE IOS

Co z aplikacją LVBET na iPhone’a? Do pobrania jest wyłącznie ze strony bukmachera. Nie znajdziemy jej w sklepie AppStore, potrzebne jest zainstalowanie odpowiedniej aplikacji na telefon.
Zwolennicy tego bukmachera oraz aplikacji mobilnych będą zadowoleni z wyboru, bowiem wszystko wskazuje na to, że jest to jedna z najlepszych wśród polskich firm oferujących zakłady. Bez jakichkolwiek problemów można korzystać z wyjątkowo dobrze utworzonej dla użytkowników aplikacji.