LVBet bez podatku

Zaktualizowano

lvbet bez podatku 2020

Bukmacher LVBET zdążył się przyzwyczaić do licznych promocji, którymi raczy swoich klientów. Przygotował dla nich coś specjalnego również teraz. Pod wiele mówiącą nazwą „Stawiaj bez podatku”, kryje się promocja, która pozwala na podwyższenie wartości kuponu o wartość podatku od zakładów bukmacherskich, który w Polsce ustawowo wynosi 12%. Dowiedzmy się jakie warunki należy spełnić, żeby móc zagrać bez podatku w LVBET. Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera skorzystaj z kodu promocji LVBet by odebrać najwyższy bonus na start.

Stawiaj bez podatku w LVBet

Kupony, które mogą brać udział w weekendowej promocji LVBET muszą składać się z co najmniej 3 selekcji i mieć kurs całkowity większy lub równy 2,50. Oferta na zakłady bez podatku obejmuje zakłady przedmeczowe oraz live na wszystkie dyscypliny sportowe, obstawiane ze wszystkich urządzeń (również mobilnych) oraz w punktach naziemnych. Należy jednak pamiętać, że promocja nie obejmuje kuponów granych za środki bonusowe i nie można w jej ramach obstawiać sportów wirtualnych.

Ile wyższe wygrane w zakładach LVBet bez podatku?

Jeśli spełnimy założenia promocji, to wartość naszego kuponu zostanie podniesiona o 13,63%, tak aby wskaźnik wynosił nie 0,88 a okrągłe 1,00. Otrzymamy tym samym wygraną netto i nie odczujemy odjęcia daniny, którą na ogół musimy oddawać do państwowej kasy. Oznacza to, że jeśli zagramy kupon za 200 PLN po minimalnym dla tej promocji kursie 2,50, to nasza wygrana wyniesie okrągłe 500 PLN, podczas gdy normalnie miałaby wartość 440 PLN.

Co obstawiać bez podatku?

Pomimo sytuacji epidemiologicznej związanej z Koronawirusem niektóre mecze piłkarskie odbywają się terminie. Sprawdź najnowsze wiadomości o zakładach bukmacherskich na dzisiaj. W propozycjach zauważymy duży wybór sportów takich jak na wyścigi konne oraz esporty takie jak LOL, CS:GO czy eNBA.