Bonus na sporty wirtualne w LVBet

Zaktualizowano

lvbet bonus na sporty wirtualne

Bonus LVBet tylko do niedzieli

Tylko do 5 kwietnia zdobyć można 300 zł środków bonusowych na sporty wirtualne w LVBet. Na rynku bukmacherskim zawsze coś się dzieje, a ofert wydarzeń nie brakuje nigdy. W tym tygodniu także można sporo zyskać i dużo obstawić. By założyć konto użyj kod promocji LVBet, a bonusy na start będą Twoje.

Czy warto obstawiać sporty wirtualne?

Sporty wirtualne przypominają sportowe gry komputerowe, w których drużyny lub zawodnicy są sterowani przez komputer. Zadaniem typera jest zaś obstawienia, kto wyjdzie zwycięsko z danej rywalizacji (dostępne są też inne rynki wydarzeń). Przewidywania wyników mogą się opierać np. o analizy formy dwóch zespołów w ostatnich meczach.

Na czym polega bonus 300 zł na sporty wirtualne?

To okazjonalna promocja depozytowa, którego polega na powiększeniu wpłaty o 50%. Dodatkowe środki można zaś przeznaczyć na każdą dyscyplinę ze sportów wirtualnych. Warto zauważyć, że LVBet ma także stałą promocję o nazwie Dwie dychy na sporty wirtualne, z której skorzystać można co tydzień.

Jak zdobyć bonus na wirtuale w LVBet?

Bonus na virtuale LVBet obowiązuje dla wpłat na kwotę od 20 zł. Maksymalnie uzyskać można 300 zł środków bonusowych (przy depozycie na 600 zł). Dodatkowymi środkami trzeba obrócić sześć razy na zakłady dotyczące sportów wirtualnych. Gracz ma na to 30 dni. Choć obrót x6 to dużo, to w przypadku sportów wirtualnych można go dokonać wręcz natychmiastowo. Wydarzenia są przecież krótkie i trwają niemal bezustannie.

Do kiedy można skorzystać z bonusu depozytowego?

Promocja rozpoczęła się 30 marca, a kończy się już 5 kwietnia, czyli w najbliższą niedzielę o godzinie 23:59. Dlatego też warto się pospieszyć, aby nie przegapić tej promocji. Podobne oferty bonusowe na polskim rynku należą przecież do rzadkości.

Co ciekawego jest w wirtualach?

Krótko mówiąc, sporty wirtualne wiernie naśladują rzeczywiste dyscypliny sportowe. Bukmacherzy zaś oferują na nie bonusy i bezpośrednie transmisje z wydarzeń. Spotkania obywają się praktycznie bez przerwy, a każde z nich trwa parę chwil. Dziś, w obliczaniu zawieszenia wielu rozgrywek, gracze z całej Polski tłumnie obstawiają właśnie sporty wirtualne. W LVBet czekają wirtualne spotkania piłkarskie, tenisowe oraz wyścigi.