Promocje na Fame MMA 6

Zaktualizowano

fame mma 6 promocje

Skorzystaj z promocji i bonusów z okazji Fame MMA 6 na zakłady bukmacherskie. Odbierz specjalny bonus na start z kodem promocji LVBet. W związku z coraz większym występowaniem Koronawirusa gala Fame MMA 6 odbędzie się bez udziału publiczności 28 marca 2020 roku. Fani tego wydarzenia będą mogli oglądać walki wykupując taką możliwość za ok 20 zł.

Bonusy na obstawianie walk Fame MMA 6

Jeśli chcesz obstawiać pojedynki za darmo, a nie posiadasz konta u bukmachera LVBet, to odbierz pakiet bonusowy, na który składa się bonus od 3 pierwszych wpłat, razem premia to 1500 zł.

WAŻNE! Ze względu na dużą popularność wydarzenia lepiej dokonać rejestracji przynajmniej dzień przed rozpoczęciem gali.

Promocje bukmachera na zakłady Fame MMA 6

Jeśli już udało się Tobie założyć konto możesz także skorzystać z promocji pod tytułem FAME MMA 6: NAJWYŻSZE KURSY WYGRYWAJĄ! Wystarczy, że postawisz kupon za min. 20 zł, na którym będą typy związane z galą Fame MMA 6, a weźmiesz udział w rankingu. 10 graczy, których Wygrane kupony 10 graczy z najwyższymi kursami znajdą się w rankingu, a ich właściciele otrzymają część z puli 5000 zł.

UWAGA: By wziąć udział w promocji należy obstawić kupon za prawdziwe pieniądze. Środki z bonusu od depozytu nie biorą udziału w akcji promocyjnej.

Gdzie można obstawiać zakłady fame MMA 6?

Ze względu na to, że głównym sponsorem gali Fame MMA 6 jest LVBet to zakłady na to wydarzenie są możliwe u tego operatora. Pozostali bukmacherzy tacy jak STS czy Fortuna nie mają takiej pozycji w swojej ofercie.

Jakie są zakłady na fame mma?

W 6 edycji sztuk walki Fame MMA 6 odbędzie się 8 walk: 7 pojedynków męskich oraz 1 kobiecy. Spośród 16 zawodników aż 10 będzie debiutować w Fame MMA 6, a więc warto wziąć pod uwagę zakłady na bardziej doświadczonych zawodników.

Możliwe typy zakładów:

  • zwycięzca walki
  • czy walka potrwa pełen dystans
  • ile rund będzie trwała walka (poniżej 1,5/powyżej 1,5)
fame mma 6 zaklady

Jak oglądać transmisję Fame MMA 6 za darmo?

Zakładając konto u bukmachera LVBet otrzymasz bonus od wpłaty po założeniu konta. Jeśli dobrze wytypujesz kupon to transmisja Fame MMA 6 zwróci się. Wystarczy wykorzystać bonus na start by nie ponosić kosztów oglądania gali. Warto pamiętać, że bonus na start należy obrócić 2 krotnie na kupony z min. 3 wydarzeniami i kursem 2.0.