Poleć Przyjaciela w LVBet

Zaktualizowano

polec przyjaciela lvbet

Zgarnij 80 zł za polecenia znajomych LVBet

W ostatnim czasie wielu z nas ma nieco więcej wolnego czasu. To świetny okres, by przekonać znajomych do otworzenia konta w zakładach bukmacherskich LVBet. W ramach specjalnego programu polecającego zgarnia się za to bowiem bonusy. Łącznie każdy może w taki sposób zyskać nawet 80 zł środków do gry. Zakładając konto z kodem promocji LVBet odbierz bonus na start.

Czym jest program Poleć Przyjaciela LVBet?

Poleć Przyjaciela to jedna z klasycznych promocji bukmacherskich, która co jakiś czas pojawiają się w ofercie. Polega to na tym, że poleca się swojego znajomego, a ten otwiera konto bukmacherskie. W zamian LVBet nagradza bonusem zarówno osobę polecającą, jak i nowego gracza. Bonus dla obu wynosi po 20 zł. Polecić zaś można maksymalnie czterech znajomych, a więc łącznie zyskać można 80 zł bonusu.

Jak skorzystać z programu Poleć Przyjaciela?

W celu skorzystania z programu należy:

  1. Przekonać znajomego do założenia konta w LVBet – ważne jest to, by jego konto zostało zweryfikowane
  2. Poczekać aż znajomy otworzy konto i wpłaci pierwszy depozyt na co najmniej 50 zł
  3. Poprosić znajomego o jego login do konta i przesłać do na promocje@lvbet.pl. W tytule wiadomości należy wpisać “Poleć przyjaciela”, a w treści wiadomości wpisać też i swój login.

Wtedy to LVBet potwierdzi, czy znajomy dokonał pierwszej wpłaty na 50 zł lub więcej. Jeśli tak to polecający oraz nowy gracz otrzymają po 20 zł bonusu w ciągu 24 godzin. Identyczna zasada działania dotyczy polecania kolejnych znajomych. Środki bonusowe podlegają wymogowi obrotu x3. Kurs minimalny to 1.75. Do obrotu nie są uwzględniane zakłady na sporty wirtualne ani zakłady zamknięte przez Cash Out.

Do kiedy można polecić znajomego w LVBet?

Program Poleć Znajomego LVBet jest aktywny od 16 marca, do 19 kwietnia. Działać zacząć warto więc już teraz, aby przed końcem promocji zdążyć przekonać czterech znajomych do otworzenia konta i zgarnąć maksymalną wartość bonusu.