shape shape

Milenium Kod Promocyjny

 • 0 zł 30 zł freebet
 • 150 zł zakład bez ryzyka
 • 1500 zł cashback
 • 1500 zł bonus od wpłaty

Zaktualizowano

milenium bukmacher

Aktywuj Bonus na Start 790 zł (760 zł + 30 zł + 10 zł) sprawdź promocje
na Zakłady Bukmacherskie Milenium

Milenium kod promocyjny 2019


Milenium Kod Promocyjny | Bonus bez depozytu | Rejestracja 2019

Milenium posiada niezwykle konkurencyjną ofertę na zakłady bukmacherskie. Poza wysokimi kursami na wydarzenia sportowe, bukmacher zachęca do założenia konta dając nowym użytkownikom ciekawe bonusy. Aby uzyskać specjalną ofertę bonusową należy wpisać kod promocyjny podczas procesu zakładania konta. Czym się wyróżnia ten bukmacher na tle innych?

Milenium Kod Promocyjny 2019

Specjalny kod promocyjny Milenium pojawi się w formularzu rejestracyjnym automatycznie po przejściu na stronę bukmachera z tego artykułu. Wykorzystanie Milenium kod promocyjny uprawnia do otrzymania dodatkowych środków bonusowych. Oferta powitalna jest jedną z najlepszych w Polsce, skierowana do nowych użytkowników, którzy zamierzają założyć konto. Dzięki temu otrzymasz kilka serię bonusów powitalnych.

 1. 100% do 760 zł przy pierwszej wpłacie Jeśli chcesz otrzymać promocyjne środki na start wystarczy, że zaznaczysz w 3 kroku formularza rejestracyjnego opcję “Chcę otrzymać bonus na start”. Bezpośrednio po pierwszym depozycie otrzymasz dodatkowo 100% wpłaconej sumy aż do kwoty 760 zł.
 2. 10 zł jest to regularna promocja bukmachera, oferowana w formie zakładu bez ryzyka. Bonus ten otrzymasz po zaznaczeniu podczas zakładania konta w ostatnim etapie “Chcę otrzymać darmowy zakład”. Postaw pierwszy zakład za 10 zł, będzie to zakład bez ryzyka. Jeśli nie trafisz swojego typu otrzymasz zwrot tej wartości w formie bonusu.
 3. 20 zł jest to ekskluzywny bonus tylko dla nowych użytkowników, którzy założą konto w dniu dzisiejszym.
  Milenium bonus bukmacherski

  Bonus 20 zł otrzymasz gdy dokonasz zakładu na łączną kwotę 50 zł. Możesz spełnić ten warunek jednym zakładem lub kilkoma po dowolnym kursie. Odbierz swój bonus bez depozytu w Milenium już teraz.

Milenium rejestracja

Konto oczywiście jest darmowe, jego założenie zajmuje kilka minut. Należy wypełnić formularz niezbędnymi danymi. U większości bukmacherów założenie konta jest podobne, W procesie tym potrzebne będą informacje zawierające:

 • numer konta bankowego
 • numer dowodu lub paszportu
 • skan dokumentu tożsamości – 2 strony w przypadku dowodu osobistego
 • opcjonalnie – numer karty LMM (Liga Mistrzów Milenium)
milenium rejestracja 2018
milenium bonus na start

Proces założenia konta składa się z 3 kroków. W pierwszym wpisujemy nazwę użytkownika, hasło oraz email. Jeśli odwiedziłeś już stacjonarny punkt Milenium, posiadasz zapewne Numer Karty LMM, która jest swoistym programem lojalnościowym bukmachera i możesz wpisać ten kod w odpowiednie pole na początku rejestracji. Jeśli zaś nie posiadasz takiego numeru karty, omiń to pole, po zakończeniu rejestracji zostanie przyznany Tobie Numer Karty LMM automatycznie. W drugim kroku wpisz imię i nazwisko, dane adresowe oraz numer konta. Rejestrując się przez komórkę przygotuj sobie skopiowany numer konta bankowego. W trzecim kroku podaj pesel, datę urodzenia, dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport) oraz zdjęcie lub skan wybranego dokumentu. Na końcu zauważysz 2 pola do zaznaczenia: Chcę otrzymać BONUS NA START, zaznaczając to pole dostaniesz bonus od pierwszego depozytu w Milenium, maksymalnie 760 zł. Gdy zaznaczysz drugie pole Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD, skorzystasz z darmowego zakładu o wartości 10 zł. Jeśli po przejściu na stronę Milenium widzisz pole kod promocyjny wpisz kod LEGALNI20, a otrzymasz dodatkowo 20 zł na darmowy zakład.

Kursy na zakłady

Milenium wyróżnia się na tle konkurencyjnych firm bukmacherskich przede wszystkim wyższymi kursami na wydarzenia specjalne takie jak Mistrzostwa Świata, Liga Mistrzów itp. oraz na zakłady specjalne takie jak wybory do parlamentu czy typowanie oskarów. Z pewnością można stwierdzić, że firma dba o odpowiednią promocję, także poprzez umieszczanie kodów promocyjnych w sieci po wpisaniu których można odebrać większy bonus niż zwykle. U innych legalnych bukmacherów także możemy zauważyć atrakcyjne promocje, np. wpisując u bukmachera LvBet kod promocyjny w odpowiednie pole, możesz uzyskać bonus aż 1000 zł oraz bonus bez depozytu 20 zł. Jeśli chcesz postawić zakład na specjalne wydarzenie sportowe to warto rozważyć i sprawdzić kurs właśnie u tego bukmachera.

Karta Ligi Mistrzów Milenium

Jest to karta, którą otrzymasz w punkcie stacjonarnym Milenium lub zostanie dołączona do Twojego konta automatycznie po założeniu konta przez internet. Jest to nic innego jak program lojalnościowy, dzięki któremu za każdy zakład otrzymasz punkty gracza, które można później wykorzystać na nagrody lub wykorzystać na kolejne zakłady bukmacherskie.

Zależnie od ilości zakładów oraz ich wysokości Milenium przyznaje Twojej karcie 4 poziomy: czerwony, srebrny, złoty oraz platynowy. Każdy z tych poziomów daje użytkownikowi wymierne korzyści oraz przywileje.

Aplikacja mobilna Milenium

Bukmacher wprowadził w 2017 roku możliwość obstawiania swoich typów także przez urządzenia mobilne zarówno dla systemu android jak i iOS. Jest prostej konstrukcji, nie sprawia większych problemów. Daje dostęp do wszystkich zakładów oferowanych na stronie internetowej. Aplikacja Milenium daje także możliwość sprawdzenia wyników wydarzeń sportowych, może więc być bardzo praktycznym narzędziem dla fanów sportu. Sprawdź czy w Twoim formularzu widnieje miejsce na kod rabatowy Milenium.

Gdzie pobrać aplikację Milenium

W urządzeniach Apple aplikację pobrać można z App Store. Sytuacja wygląda nieco inaczej jeśli chodzi o urządzenia z systemem android. Nie znajdziemy bowiem aplikacji w Google Play lecz na stronie bukmachera Milenium.

Bonus kod przy rejestracji mobilnej

Ten zabieg jest oczywiście możliwy, należy jednak wziąć pod uwagę, że ze względu na ustawę, przy założeniu konta u jakiegokolwiek bukmachera należy podać w formularzu rejestracyjnym konto bankowe, z którego będziemy przelewać środki na zakłady bukmacherskie, a przy ewentualnej wygranej dokonywać wypłaty na to samo konto. Kod rejestracyjny możesz wykorzystać także zakładając konto poprzez urządzenie mobilne.

Negocjowanie kursów bukmacherskich

Milenium daje możliwość negocjowania kursów, gdy uważasz, że kurs jest za wysoki możesz spróbować go zmienić. Jest to bardzo dobry zabieg wizerunkowy w branży zakładów gdzie głównym elementem wyboru danego bukmachera jest najkorzystniejszy kurs konkretnego wydarzenia.

Jeśli zauważyłeś, że u innego bukmachera jest lepszy kurs na Twoje typy napisz do obsługi klienta i uargumentuj swoją prośbę. Zwróć uwagę czy taka opcja pojawiła się na Twoim kuponie, wtedy należy jedynie wpisać swoją propozycję w oknie negocjacji. Może się zdarzyć nawet tak, że otrzymasz promocyjnie najlepszy kurs na rynku. Pamiętaj by wykorzystać kod bonusowy bukmachera Milenium podczas rejestracji.