Happy Hour w Milenium

Zaktualizowano

milenium happy hour

Milenium Happy Hour Live CODZIENNIE!

Gra bez podatku, a w dodatku całkowicie legalnie – to jedna z tych promocji, którą gracze z całej Polski po prostu uwielbiają. Obecnie skorzystać z niej można każdego dnia, ponieważ Milenium uruchomił Happy Hour Live. W określonych godzinach zakłady sportowe mają tu podwyższone kursy o 14%. Załóż konto i odbierz bonus na start z kodem promocyjnym Milenium.

Happy Hour Live bez podatku Milenium

Obstawiać całkowicie legalnie, a przy tym nie płacić żadnego podatku? To możliwe, a właśnie na tym polega idea promocji Milenium Happy Hour Live. Kurs wyższy o 14% sprawia bowiem, że mnożnik rośnie z 0,88 do 1. Typer gra więc tak, jakby żadne podatki go nie dotyczyły. Obciążenia podatkowe w tym przypadku, są zmartwieniem wyłącznie zakładów bukmacherskich.

Jak skorzystać z Happy Hour?

W celu skorzystania z tej promocji należy spełnić poniższe warunki:

  • Obstawić zakład wielokrotny live na zakłady sportowe w godzinach nocnych. Do promocji zaliczane są również zakłady rozpisowe.
  • Zakład powinien obejmować co najmniej dwa wydarzenia.
  • Minimalny kurs każdego zdarzenia na kuponie to minimum 1.20.

Należy zwrócić uwagę, że Happy Hour live nie łączy się z innymi formami promocji. Oznacza to, że w jego przypadku nie są naliczane punkty premiowe w ramach programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium. Ponadto Happy Hour nie łączy się z promocjami Grand, Turbo, Typ Dnia, Superofertą, Milenium Bezpieczny, oraz 5-10-15.

Kiedy obowiązuje promocja?

Promocja Happy Hour w Milenium w różnych odmianach obowiązuje od dawna. Aktualnie dotyczy ona zakładów na żywo od poniedziałku do niedzieli pomiędzy 0:05 a 8:00. Obecnie więc zakres promocji jest więc wyjątkowo szeroki.

Happy Hour Live to idealna opcja dla tych, którzy preferują obstawianie zakładów w godzinach nocnych. Warto już teraz skorzystać z tej możliwości, ponieważ promocja może zostać zakończona w każdym momencie.