Zakład bez ryzyka w Milenium

Zaktualizowano

milenium zaklad bez ryzyka

Wystartowała rewelacyjna promocja zakładu bez ryzyka w Milenium. Polega ona na ubezpieczeniu zakładu, gracz zyskuje więc bezpieczeństwo. Innymi słowy nie ma jak przegrać. Co równie ważne nawet w obecnym skomplikowanym czasie, oferta tego bukmachera jest bogata, a zakładów wiele.

Jak działa zakład bez ryzyka Milenium?

Promocja typu bez ryzyka w Milenium nosi nazwę Na luzie i bez ryzyka. Oznacza to, że w przypadku przegranej, gracz otrzymuje zwrot stawki na konto. Jeśli zaś wygra, to jak zawsze zdobywa wygraną. Promocja dotyczy wybranych wydarzeń z oferty prematch i obowiązuje zarówno na zakładach pojedynczych, jak i akumulowanych. Nie można jej łączyć z Superofertą, Typem dnia oraz bonusem Grand. Jeśli chcesz założyć konto, z kodem promocyjnym Milenium bonus na start będzie większy.

Na luzie i bez ryzyka warunki

Zasada działania zakładu ubezpieczonego Milenium jest bardzo prosta do zrozumienia. Na luzie i bez ryzyka obowiązuje w przypadku obstawienia zakładów w danym dniu na co najmniej 50 złotych. Na przynajmniej jednym z kuponów należy zaś zawrzeć zdarzenie objęte promocją ze stawką do maksymalnie 25 złotych. Jeśli pierwszy zakład objęty promocją zostanie rozliczony jako przegrany, to gracz otrzymuje zwrot stawki.

Co trzeba obstawić bez ryzyka?

Aktualnie w Milenium zakład bez ryzyka dostępny jest codziennie. W najbliższym czasie promocja obejmuje mecze piłkarskie:

  • Piątek, 20 marca: Fenerbahce – Kayseri
  • Sobota, 21 marca: Lokomotiv Moskwa – Orenburg
  • Niedziela, 22 marca: CSKA Moskwa – Zenit St. Petersburg

Co obstawiać w Milenium?

Rosyjska liga piłkarska to jedne co zostało z rozgrywek, jakie można obstawiać. Zakłady na football warto łączyć z e-sportem, czyli rozgrywkami toczącymi się w grach komputerowych, gdzie wirtualni bohaterzy są sterowani przez ludzi. Milenium ma tu rozbudowaną ofertę, a w najbliższych dniach można obstawiać chociażby Counter Strike, Dota 2, League of Legends, czy Rainbow Six.

Jakie sporty wirtualne typować?

Swą uwagę warto też skupić na sportach wirtualnych, których w Milenium są aż pięć. Polega to na przewidzeniu wyników wirtualnych spotkań, które są generowane na podstawie algorytmów. U tego bukmachera cały czas obstawiać można vitruale dotyczące piłki nożnej, koszykówki, tenisa, wyścigów konnych oraz gonitw psów.