Mistrzostwa Typerów Fortuny wygraj nagrody

Zaktualizowano

mistrzostwa typerow fortuna

Bukmacher Fortuna przygotował promocję dla stałych graczy, w której do wygrania są cenne nagrody rzeczowe i specjalne bonusy. Oferta skierowana jest do członków Fortuna Klub Plus i trwa

MISTRZOSTWA TYPERÓW FORTUNY AKTUALNE ETAPY 2020

Akcja podzielona jest na 12 etapów, każdy miesiąc oznacza jeden etap. Jeśli jesteś członkiem FKP i chcesz wziąć udział w Mistrzostwach Typerów musisz oznaczać stawiane kupony jako “Kupon zgłoszony do Mistrzostw”. Przed potwierdzeniem kuponu należy zaznaczyć taką opcję dostępną na koncie internetowym gracza. Do zabawy można zgłaszać tylko kupony, o maksymalnej wartości 100 zł na dzień. Nie są dopuszczalne kupony LIVE i te stawiane na wirtualne sporty.

Jak obliczane są punkty w Mistrzostwach Typerów? Mnożąc wygraną ze wskaźnikiem otrzymamy liczbę punktów gracza. Ogólnopolski ranking Mistrzostw składa się z zakładów zawieranych przez internet i tych składanych w punkcie.

ATRAKCYJNE NAGRODY CZEKAJĄ NA NAJLEPSZYCH TYPERÓW

Co miesiąc, na koniec każdego etapu akcji nagradzanych jest 50 osób z rankingu ogólnopolskiego. Do zgarnięcia znakomite nagrody! Można zdobyć smartfony, laptopy, tablety i wiele innych. Można również wygrać darmowe zakłady o wartości nawet 200 zł.