Polubisz Poniedziałki – STS Bonus

Zaktualizowano

sts-bonus-poniedzialek

STS w swojej ofercie ma ciekawą promocję, zarówno dla nowych jak i dawno zarejestrowanych graczy. Bonus aktywny jest tylko jeden dzień w tygodniu – w poniedziałki, jednak do zgarnięcia jest 100 złotych prawie za darmo. Jak go otrzymać?

REJESTRACJA KONTA

Pierwszym krokiem do uzyskania środków jest oczywiście rejestracja w serwisie STS. Proces nie jest specjalnie uciążliwy, jednak aby mieć pełny dostęp należy przygotować skan lub zdjęcie dowodu osobistego oraz numer rachunku bankowego. W ramach zachęty do rejestracji w wpłaty bukmacher przygotował bonus powitalny w wysokości do 1000 złotych. My zachęcamy jeszcze do skorzystania z kodu promocyjnego, który powiększy startową bonifikatę o darmowy zakład. Bonusy są jednak aktywowane, nie od razu po rejestracji a po pierwszym depozycie.

GRAJ I WYGRYWAJ

Gdy wpłacisz już swój pierwszy depozyt to graj normalnie, tzn obstawiaj zakłady bukmacherskie lub wirtualne. Jeżeli będziesz wśród 1000 najaktywniejszych graczy w ciągu tygodnia to otrzymasz od 20 do 100 złotych na grę od STS właśnie w poniedziałek. Jak dokładnie wygląda przedział nagród:

  • miejsca od 1 do 10 -> bonus  100 zł
  • miejsca od 11 do 100 -> bonus 50 zł
  • miejsca od 101 do 200 -> bonus 25 zł
  • miejsca od 201 do 1000 -> bonus 20 zł

Jeszcze pojawia się pytanie, który gracz jest najaktywniejszy? Ten, który w ciągu tygodnia zrobi najwyższy obrót na swoim koncie depozytowym. Niestety STSy nie udostępniają wyników w czasie rzeczywistym, więc trzeba czekać aż do poniedziałku na wyniki i przyznanie ewentualnej bonifikaty.

JAK WYPŁACIĆ BONUS?

Kiedy już otrzymasz nagrodę to nie wystarczy jej po prostu przelać na konto bankowe i cieszyć się z pieniędzy. Najpierw bonus taki należy obrócić trzykrotnie z minimalnym kursem 1.91. Są to raczej standardowe wymagania przy bonusach, także naszym zdaniem jest to niezła promocja, ale o tym za chwilę.

PODSUMOWANIE I NASZA OPINIA

Polubisz Poniedziałek w STS to dobra promocja, jednak biorąc pod uwagę ilość zarejestrowanych graczy w STS trzeba naprawdę dużo grać aby załapać się na bonus, który i tak nie jest tak łatwo wypłacić ze względu na konieczność obrotu. Niewątpliwym plusem jest fakt, że nie trzeba nic robić aby z promocji skorzystać. Grasz a punkty są zliczane automatycznie. Jednak naszym zdaniem lepszą opcją jest skorzystanie z kodu bonusowego przy rejestracji i odebranie darmowego zakładu. Oczywiście obie opcje się nie wykluczają, ale liczyć na dodatkowe 100 złotych za bycie w pierwszej 10 najaktywniejszych graczy u największego polskiego bukmachera jest dosyć trudne.