STS – Akcja rejestracja

Zaktualizowano

sts akcja rejestracja

Na towarzyski mecz Polska – Czechy STSy przygotowały specjalną promocję. Rejestrując się w dniach 14 i 15 listopada 2018 z kodem promocyjnym: POLSKA otrzymasz freebet 30 złotych. Oferta ta łączy się z bonusem powitalnym 1000 PLN a freebet zostanie przyznany do 18 listopada do godziny 23.59.

JAK WYPŁACIĆ BONUS?

Aby wypłacić środki bonusowe należy freebet obrócić trzykrotnie z kursem nie mniejszym niż 1.91. W wypadku tej bonifikaty w STS należy po prostu obrócić środki na kwotę 90 złotych. Następnie kwota zostanie przeniesiona z subkonta promocyjnego na główne i będzie podlegała wypłacie lub będzie można przeznaczyć ją na dalszą grę w STS.

NASZA OCENA

Jak każdy freebet, także ten z STSów należy do naszych ulubionych promocji. Wynika to przede wszystkim z prostoty działania. Nie ma dziwnych przeliczników jak choćby w LVBET czy skomplikowanych zasad wypłaty bonusu. Warunki obrotu nie są fantastyczne, ale mieszczą się w standardzie oferowanym przez bukmacherów. 3-krotny obrót i minimalny kurs mniejszy niż 2.00 to sensowna opcja dla większości typerów. Jednoznacznie możemy pozytywnie ocenić promocję dla nowych graczy, szkoda tylko że obowiązuje zaledwie dwa dni…