Sts aplikacja mobilna

Zaktualizowano

sts aplikacja mobilna 2018

Aplikacja STS to zdecydowanie jedna z najlepszych aplikacji na polskim rynku z jakich możemy skorzystać chcąc obstawiać wyniki spotkań. Opinie o aplikacji STS mobile są bardzo korzystne. Wielu użytkowników podkreśla, że jest to najbardziej intuicyjne oprogramowanie tego typu dostępne aktualnie na rynku. Warto wspomnieć o takich zaletach aplikacji STS jak: możliwość obstawiania zakładów na żywo, błyskawiczne wpłaty a także najszybsze na rynku wypłaty (w przypadku większości banków czas wypłaty nie jest dłuższy niż 30 minut w dni robocze). Dla nowych użytkowników szczególną wartość może mieć także bonus 500 złotych od pierwszej wpłaty (dostępny z kodem bonusowym STS), będący jedną z lepszych ofert tego typu na rynku. O warunkach jego uzyskania i wypłaty przeczytacie w dalszej części tego artykułu.

STS APLIKACJA MOBILNA CZY WERSJA NA TELEFON

STS mobile.pl to aplikacja mobilna dostępna w sklepie Google Play dla urządzeń z system Android oraz w AppStore dla użytkowników iPhone’ów. Dla innych urządzeń – bądź dla użytkowników, którzy nie chcą instalować aplikacji, dostępna jest mobilna wersja strony bardzo dobrze sprawująca się na wszystkich urządzeniach przenośnych. Wersja mobilna aplikacji zachowuje wszelkie funkcjonalności desktopowej wersji strony. Korzystając z aplikacji mobilnej możemy przejść cały proces rejestracji, dokonać wpłaty, obstawić zakład oraz wypłacić środki. Poprzez aplikację STS dostępne są wszystkie rodzaje zakładów w tym zakłady na żywo. Możesz także sprawdzić jaka jest najlepsza aplikacja bukmacherska wśród legalnych firm oferujących zakłady. Sam oceń jaki bonus Tobie odpowiada na start.

APLIKACJA MOBILNA BONUS NA TELEFON 2018

Logo bukmachera TotolotekLogo bukmachera Fortunaforbet logoLogo bukmachera LVBET
aplikacja na Android i
iPhone
aplikacja na Android i iPhoneaplikacja na Android i iPhonewersja mobilna
na przeglądarkę
100% wpłaty 1120 zł
bezdepozytu 25 zł
zakłady na app bez podatku
100% wpłaty 400 zł
120 zł bez ryzyka
10 zł darmowy zakład
100% depozyt 650 zł
zakłady bez podatku w środy
zakłady na żywo
najwyższy na rynku
bonus 100% od
depozytu do 1500 zł
bez depozytu 30 zł
Promocja TotolotekPromocja FortunaPromocja ForbetObstawiaj w LVBET

JAK WPŁACIĆ I OBSTAWIAĆ W STS MOBILE 2018

Założenie konta przez aplikację mobilną nie różni się od zakładania konta przez wersję desktopową strony. Należy podać podstawowe dane osobowe a także przesłać kopię (skan) dowodu osobistego w celu weryfikacji podanych danych. Po weryfikacji konta (zostaniemy o tym poinformowani mailowo) trzeba dokonać pierwszej wpłaty aby móc w Sts obstawiać przez telefon. Najprostszą metodą jest wpłata poprzez PayU czy DotPay – czyli pośredników pozwalających na wpłatę online z normalnego konta bankowego. Pieniądze można wpłacić także za pomocą e-portfela Skrill czy też w punkcie. Po zaksięgowaniu wpłaty możemy rozpocząć obstawianie – które z użyciem aplikacji jest bardzo intuicyjne. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, można także skorzystać z samouczka, który STS oferuje nowym graczom a także zadać konkretne pytania korzystając z czatu online.

JAK OTRZYMAĆ BONUS W STS NA TELEFON?

Aby otrzymać bonus w Sts aplikacja mobilna należy po prostu zarejestrować nowe konto (bonus dostępny jest dla nowych graczy) oraz dokonać pierwszej wpłaty. Warto pamiętać by przy rejestracji zaznaczyć, że chcemy otrzymać bonus od pierwszej wpłaty (opcja jest zaznaczona domyślnie). W tym celu może być wymagany kod promocyjny Sts, który należy wpisać podczas rejestracji w odpowiednie pole. Po zaksięgowaniu pierwszego depozytu otrzymamy na konto bonusowe dodatkowe środki w wysokości 100% od pierwszej wpłaty – przy czym maksymalna kwota bonusu to 500 złotych.

JAK WYPŁACIĆ BONUS STS?

Po skorzystaniu z oferty bonusowej musimy spełnić warunki dotyczące obrotu bonusem. Należy obrócić depozyt jednokrotnie po minimalnym kursie 1.5 aby móc go wypłacić. Aby wypłacić bonus natomiast musimy obrócić go trzykrotnie po kursie minimalnym 1.91. Po dokonaniu obrotu w tej wysokości otrzymany przez nas bonus zostanie przeniesiony na podstawowe saldo konta i będzie można dokonać wypłaty.

APLIKACJA STS OPINIE

Podsumowując STS aplikacja na Android zbiera bardzo dobre opinie wśród użytkowników. Jest ceniona przede wszystkim za niezawodność, bezawaryjność, szybkość działania czy bardzo szybkie realizacje wpłat oraz wypłat. Wielu użytkowników wskazuje STS app jako najlepszą tego typu aplikację na rynku i bez wątpienia w wielu aspektach STS jest liderem na rynku. Aplikacja STS na telefon ma bardzo przyjazny interfejs dla użytkownika, który powoduje, że można ją ściągnąć i od razu korzystać – wszystko jest jasne i intuicyjne. To co podkreślają użytkownicy to także fakt, że bardzo rzadko zdarza się, że aplikacja STS nie działa. Bardzo dobrymi opiniami na rynku cieszy się także oferowany przez STS bonus. Choć warunki obrotu bonusu nie są bardzo proste, to trzeba przyznać, że stosunkowo nieduże jest ryzyko – gdyż aby uzyskać bonus musimy tylko jednokrotnie obrócić kwotę depozytu po kursie 1.5.