Betgames bonusy

Zaktualizowano

betgames bonusy sts

Co zrobić gdy nie ma co dzisiaj obstawiać? Taką sytuację przewidzieli bukmacherzy, którzy stworzyli wirtualne zakłady na kilka dyscyplin sportowych. Gdy nie ma ciekawych wydarzeń możemy skorzystać ze sportów wirtualnych, a największa firma oferująca zakłady bukmacherskie stworzyła rewolucyjne BetGames.

Co to jest BetGames?

Są to zakłady, w których możemy wytypować opcje gier karcianych. W tej kategorii do wyboru mamy 3 gry: Wojna, Poker, Baccarat. Zbliżone do kasyna na żywo gry prowadzone przez krupierów dają możliwość wniesienia zakładu na jedną lub więcej opcji. BetGames zostało stworzone przez bukmachera STS dla tych, którzy posiadają konto gracza. Planując założenie konta, skorzystaj z możliwości wpisania kodu promocyjnego STS by bonus na start był jeszcze większy.

Betgames 15000 PLN bonusu

W sytuacji gdy polscy gracze zmuszeni są zostać w domu, a w tabeli rozgrywek meczów brak warto zwrócić uwagę na dodatkowe możliwości zakładów. Na tą okazję STS uruchomił promocję, w której za pierwsze miejsce gracz może zgarnąć 1500 PLN, a za miejsce 100 nagroda to 20 PLN w formie bonusu.

Zasady promocji Betgames

Stawiając zakłady na BetGames w dniach 16-22 marca zbierasz punkty w następujący sposób: stawka x kurs – stawka czyli obstawiając kupon z kursem 4,0 za 20 zł zdobędziesz 4x 20 – 20 = 60 punktów. Pierwszych 40 miejsc rankingu zostanie zaktualizowane na stronie promocji w dniach 18.03 oraz 20.03, a wynik konkursu 23.03 o godzinie 18:00.

Jak wypłacić bonus Betgames?

Jeśli jesteś dobrym typerem i znalazłeś się w 100 szczęśliwych zwycięzców to pamiętaj, że wygrany bonus należy przed wypłatą obrócić. Wymagany obrót to 3 krotność nagrody otrzymanej w tej promocji, a kurs minimalny to 1,91. Co ciekawe otrzymanego bonusu nie możemy wykorzystać na gry BetGames.